Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 15, 2021, 00:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сет оф ту ин ОуЕмВи  (Прочетена 2708 пъти)
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« -: Юни 05, 2012, 21:29 »

Здравейте играчи,

Имах малко работа с една колежа да свърша, ся не е най-яката (4), ама май-май това се оказа без значение в случая.
След като приклюихме задачата, седнхме да пием биричка в бензинджийницата, че нали съм си автомобилист и нашата секта обикновенно по ОМV-тата висим. Та си ми е като вкъщи.
И сядаме, правим мохабет, разказвам й някви простотии и тя се хили гласно. И точно аут ъф нотинг ми пристигат някви две мацки 6-7 и сядат на маса срещу нас в най-големия дъжд?! Не ми пука от къде са дошли- все тая, но все пак е странно. Още докато сядаха и видях, че ми хвърлят някви погледи. Викам, добре - явно има игра тука.
И тука изниква въпрос:
Плей'ъс вие кога си определяте таргета, като отивате при няколко мацки? Щото от 10 метра и двете ме гледаха, едната повече - не мога да преценя коя пО-става.
Естествено, мен ме боли шпека и ще ходя да ги заговарям с "имате ли огънче", все пак ги видях, че пушат, а за късмет мойта запалка не палеше.
Отивам, взимам огънче, премествам чантата на едната и сядам.
Вметнах им, че ми изглеждат първокурснички (така де, свежа мръвка) и те вярно бяха. Пуснах 2-3 мохабета, посмяхме се. Излезна да ни направи злобна забележка за 2ри път няква дебела касиерка, "тука вие не разбрахте ли, че не се пуши!?". Аз я успокоих, че само пушим тая и ставаме - след това я игнорирах и тя сама се усети, че трябва да се връща обратно при касата. Общо взето разговора няма значние, но имаше един момент, който ме изкефи:

Д(7): Може ли да ти задам един въпрос?
Аз: Може, ама аз може да не ти отговоря Намигване
Д: Как така реши, да дойдеш да ни заговориш...?
Аз още не бях отговорил, когато другата продължи...
И(6-6,5): ... ми да, те повечето само гледат
Аз: Много съжалявам за другите, че нямат топки да дойдат, да ви кажат 2-3 приказки...
Продължих без пауза с опит за DHV, не знам до колко се получи.
... все пак съм скачал с бънджи, парашут и това да ви заговоря по никакъв начин не ме притеснява Намигване Що, вие да не хапете нещо?
Двете: Не, неее
Аз: ... а май хапете само в определени случаи на определени места
Те си се хихикат нещо. Аз все още нямах таргет, цигарата свърши т.е. съм направил поне 4 минути сет.
Вадя телефона и им взех телефоните и на двете, като на 7цата първо. Не съм сигурен дали ТЯ беше по-готината, ама да предположим, че е тя (т'ва след сета ги оцених коя колко е). Накарах ги да ми дадат "гепи" и си отидох на мястото. Общо взето ми влезнаха във фрейма, кино нямаше.

Принципно взимам телефона на една и стане-стане, не стане-не стане.

Е тоя път, взех и двата. И се чудя в кой вариант би било най-удачно да ги играя.

1) звъня на 6цата, щото май ми даваше повече IOI, а и все пак бях по близо до нейната приятелка и срещу нея (квадратна маса)
2) звъня на 7цата, щото май е по-яка
3) звъня първо на едната после на другата, пък каквото стане
4) изкарвам ги и двете с някой играч, като предварително сме се разбрали АЗ коя ще играя и той коя ще играе

При 3, ми се струва, че просто няма да стане. Те са сигурно "бест фриендс форевър" и ако й се обадя, 5 минути по-късно другата ще знае 1:1 какво сме си говорили. Съответно, ако едната ми се дръпне, другата едва ли ще се "набута".

4) ако ги изкарам и двете, т'ва ще ми е първата двойна среща и не съм сигурен къде точно трябва да ги водим и как да се получи. Стандартното - да пиеме по нещо в случая няма да е много удачно.

в 1 и 2 е ясно - каквото сабя покаже

Поздрави,

u`F`o
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
Atis
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #1 -: Юни 05, 2012, 21:39 »

Пич, ти си си смелчага, дето се казва, пробвай се на двойна среща, пък каквото стане.

Прецени си коя от тях е в по-голяма нужда от евентуална среща и и драскай смс или направо обаждане, каниш ги на срещата двете, като би могъл да вметнеш нещо от типа на "ако пък смяташ, че ... бла бла нещо за приятелката и, заповядай сама", или пък "не забравяй да вземеш приятелката ти за подкрепа, че съм много страшен и хапя". Навярно си по-опитен от мен, така че вярвам, че ще се справиш.  Намигване

Дръж ни в течение, на мен ми е интересно да видя какво ще излезе.
Активен

?Si vis pacem, para bellum?
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 723

Профил
« Отговор #2 -: Юни 05, 2012, 22:01 »

Уфо, аз (все още) в повече от двойни сетове рядко влизам, затова не ми е трудно да избера таргета - все едната мацка ме кефи нещо повече от другата. Но днес примерно, при отваряне на един сет, по-приказлива се оказа по-грозничката... Съответно взех нейния телефон, на таргета като не му се говори, как да му извадя думите с ченгел баси...

Моят съвет - звънни на шестицата, така като слушам има по-голяма вероятност да приеме офертата. Разликата не е толкова фрапираща, ти даже не си сигурен 7цата по-готина ли е, а при шест имаш по-голям шанс. А ако излезнете само тримата, в сайта има релевантна статия за игра с две мацки, прочети си я:
Статията. Намигване
Активен

Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« Отговор #3 -: Юни 05, 2012, 23:53 »

Аз съм да излезнеш с двете едновременно. Ако не за друго, то да си избереш една (виждам, че се колебаеш коя да бъде, и на теб не ти е лесно братко). Пък и ако е чак толкова сериозна работата с това бест френдс фЕревър, може да делят не само бензина и цигарките, иф ю ноу уат ай мийн, мейт.
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #4 -: Юни 06, 2012, 00:49 »

Вземи 2-ри човек. Най-малкото той ще ти даде инфо с коя какво може да стане, защото много неща не можем да ги забележем сами. Само гледай да е пичага и да ти помогне. Хубаво ще е и той да си хареса другата и да направите двоен клоуз. Как се процедира? Излизате не на дабъл дейт, ами да се позабавлявате някъде (нощен бар) със танците, пиенето и там където може да сте 2-3 часа заедно в подходящото време (22:00 до 1:00 лятно време). Там ще имате достатъчно време да анализирате самостоятелно и 1 по 1 с коя мацка какво може да стане и да си направите тактиката + да си сипете един на друг ДХВ-та Усмивчица.

Ще е трудно да ф-клоузнеш на същата вечер, но може и да пробваш, ако решиш да ги изпращаш една по една като таргета го изпратиш втори и се вмъкнеш да "пишкаш" в тях. По-скоро вечерта е да се види къде-какво-как и да се забавляваш.

Изпробвана тактика от мене, най-добрия ми приятел и още един приятел (3мата сме пикапьори), когато бях с мойта бившата и излизахме 3мата (те да свалят мацки). За 1 месец 4 + 3 = 7 ф клоуза, като дори и бившата уйнгна за една, яка 30 годишна какичка Усмивчица
Активен
Ghost Rider
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Профил
« Отговор #5 -: Юни 06, 2012, 02:20 »

Според мен ти трябва уинг. Така ще ги "разчлените" от разпити, а ти си прецени коя ти пасва повече. Ти избираш (!) твоя Таргет и я дърпаш настрана, той поема каквото остане, ако остане. Хахаха!
Успех!
Активен

Играчите се сменят,
но играта си остава същата!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3920

Профил
« Отговор #6 -: Юни 06, 2012, 11:19 »

И аз съм за вариант 4 - с уинг.
Ако е точен, ще си пускате един на друг ДХВ и ще си помагате. Рискът е ако не знае как се играе играта и почне да ръси глупости.
Затова може и сам да трябва да си излезеш - според мен в този случай изкарай само едната, по твоя преценка коя. Ако откаже - тогава другата.
Активен
StepUp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 174

Профил
« Отговор #7 -: Юни 06, 2012, 14:07 »

Аз съм за варианта да излезеш сам с двете на клуб с алкохол късно вечер, така ще си изясниш най-добре коя от двете искаш, няма да го има проблема с "нали се разбрахме аз да я ровя тая", а и ще натрупаш много експириънс. Както ти казаха Daniel и Atis  не знаеш със сигурност къде ще чукнеш и къде ще се пукне, може да искат да те работят и двете, така че работи ги  Смотан
Като резервен вариант по примера на брат stone изпращаш първо другата и ти се допикава много точно преди таргета да се прибере ...

Като те подложат на кръстосан разпит (ще го има и този момент) гледай да си железен, че ще те разчекнат. Не ги оставяй само да дрънкат и да разпитват, вдигай ги да танцуват, върти ги, вкарай им емоция, а по-късно вечерта и други работи  Засрамен

Успех с начинанието, който и вариант да избереш !
Активен

... и тя доверчиво сложи крака на раменете му.
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #8 -: Юни 06, 2012, 21:39 »

Аз съм за варианта да излезеш сам с двете на клуб с алкохол късно вечер, така ще си изясниш най-добре коя от двете искаш, няма да го има проблема с "нали се разбрахме аз да я ровя тая", а и ще натрупаш много експириънс. ...

Късно батьо, вече ги уж ги уговорих за билярд с един френд. Едната по-устата излезна и не можела и не искала да се учи.
Номера с пикането никак не виждам как може да мине, при положение, че са си Софиянски кифли (понеже са малки, са Mini 7 days) и живеят с техните. Просто кача ли се горе, баща й ще извади най-тежкото огнестрелно оръжие и ще трябва да му показвам какво съм научил докато гледах Матрицата, Умирай трудно, Неуязвимият и Мъже в черно Намигване

Определено си излизам извън зоната на комфорт. Очертава се среща с 2 непознати момичета с крило, което го просвещавам до колкото мога в изкусвтото, а все дори не сме решили къде точно ще ги водим. Мислехме за билярд - щото ще има доволно кино + после да идем да пийнем нещо, но едната упорито НЕ иска да ходи на билярд. Може пък да я изключим и да играем само 3мата Намигване

Въпрос:
Как да ги наглася така, че като идем 2ма по 2ма, да седнем аз и тя, той и другата, вместо те двете една до друга?

Да, знам че изпадаме в подробности, но предпочитам да разиграя ситуацията. Примерно сега си мисля, просто да съм си изолирал мойта вече и да я дръпна да седне при мене, пък те другите ше се нагласят.
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: