Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 15, 2021, 01:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Външен вид - 9, интелект - кръгла 0 !  (Прочетена 10994 пъти)
Demolition_Hammer
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #40 -: Юни 07, 2012, 23:03 »

Набързо да ви кажа какво се случи с девойката, ако ви интересува разбира се ...
Колебаех се дали изобщо да се занимавам, но като се замислих, мина доволно дълго време от последния ми секс и не мога да си позволя лукса да не пробвам !

Обадих и се във вторник и за моя изненада ме позна веднага, че и разговора мина изненадващо гладко. Поисках да се видим още същата вечер, само че тя не можела, щяла да идва сестра и с приятеля си да и носят още багаж (и тук почна една дълга и безсмислена история, която по никакъв начин не ме касаеше и незнайно, защо стоях и слушах). Прекъснах я и и казах : "Добре  и без това ми е рано да ме представяш на семейството! хахахах'' .  И не щеш ли, тя взе, че схвана шегата !!! Разбрахме се за  сряда.
За вчера се бях подготвил, имам приятел, който има хотел в Созопол и любезно услужва с един от апартаментите си, когато се наложи . Да не говорим, че обзавеждането е уникално, пълен лукс и всякакви глезотии . Бях сигурен, че ако я вкарам там сама ще свали гащите , въпреки че нямах точна идея как ще случи това.

Уговорката беше за 19,00, аз пристигнах 10 мин. по-рано.Всъщност малко се вълнувах, затова подраних. Слязох, подпрях се на колата и зачаках . Когато я видях, направо онемях, стори ми се в пъти по-яка ! Моментално забравих, че не е умна, че съм се колебал дали да и звънна и какво ще си говоря с нея ... Впечатли се от колата ми , въпреки , че вече нито е нова,нито скъпа ...

Седнахме на кафе и си говорихме общи приказки, за кучета, разказах и за взрива край Петолъчката, не беше чула за него ,  а предния ден бях в близост . В един момент, тя взе инициативата и започна да задава всякакви въпроси, най-вече свързани с финансовото ми състояние ... Нямаше никаква близост , стояхме един срещу друг, даже аз бях почти легнал .

Станахме и аз предложих да се разходим , тя се съгласи и отново заразказва супер подробно,абсолютно безинтересната история,че в понеделник искала да се разхожда, ама приятелката и е мързяло.и т.н.
Почнах да се отегчавам, а и ме издразни с неприкрития си материализъм!  Вече бях намислил какво да правя . Подкарах я към хотела и и разказах една история от преди 10 години, как една сутрин се бях събудил на една пейка в Созопол с липсваща маратонка и без ясни спомени от вечерта. Тя искрено се забавляваше . Наближихме магазин
и и казах :
Аз: Яде ми сесладолед.Искаш ли ?
Тя: Офф, ами аз днеска малко прекалих , ама добре ...
Излязох с голям кутия сладолед за вкъщи, тя се учуди :
Тя: А, защо такъв ? А лъжички взе ли ?
Аз: Щото няма да го ядем тук !
Тя: Ми къде ? (хвърли ми недоверчив поглед)
Аз: На едно специално място!
Тя: Къде е това това специално място ?
Аз: Ей тука , на 3 километра нагоре ... в боровата горичка... хахаха
Тя: Ееееее кажи де ! Ти нещо, май си правиш майтап с мен !
Аз: Там отсреща е ! (посочих хотела)
Тя: Аха ... хотел ... (изобщо не ми хареса как ме изгледа, даже леко се смутих)
Аз: Ми, ако искащ и без това ще има повече сладолед за мен ...
Тя: Добре, да го видим колко е специално това място, ама да знаеш, че след час трябва да се прибирам . Утре съм рано на работа . А и със съквартирантката ми не съм се видяла днес ...(поредното безкрайно обяснение !!!!!! )
Хванах я за ръка и тръгнахме . Качихме се в стаята и щом цъкнах лампата те се подмокри ... Нямах никаква заслуга за това,тя просто толкова се прехласна по апартамента, че даже не и правеше впечатление, че съм там . След като избърса лигите, започна с въпросите, на кой е апартамента . Казах и че няма страшно, няма да ни изгонят скоро, а и след като не съм влязъл с взлом , значи няма проблем.
Ядохме сладолед, гледахме телевизия и тя направо се втрещи, че не харесвам Слави Трифонов . Тук някъде  усетих , че прекалено дълго бездействам и направо я налазих. Целунах я, тя не се дръпна, след малко пак . Почнах по настъпателно , тя все така не се дърпаше , но и не правеше нищо, беше се облегнала на дивана с ръце край тялото .
Няма да изпадам в подробности как точно стигнехме до е*ане и какво точно съм правил . Само ще кажа, че секса не бих го определил като лош , но не беше и нещо , с което да се похваля.

Като заключение мога да кажа, че не съжалявам , но и не съм особено доволен. Като се замисля всеки средно статистически тъпак, можеше да я свали стига да има нужните атрибути (кола,апартамент, скъп телефон...). Противно на всякакви пикъп правила, стигнах до Ф-клоуз.
А най-тъпото, след като свършихме се изкъпах и тръгнах да я изпращам ,а беше доста по захладняло и днес се цял ден се сополивя  Ухилен

Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #41 -: Юни 08, 2012, 08:32 »

Ще ми позволите ли да се самоцитирам с нещо казано преди няколко дни:

Кажи ми честно, ти мислиш ли че ако автора на темата беше изчукал тая с кученцето, тя щеше да се окаже невъобразима секс фурия съдейки по държанието ?!
Не сме били там да я видим и да знаем, но моето усещане е, че НЕ....

Поздравления за автора, че е закачил на колана скалпа на една 9-ка (или 10-ка) все пак Усмивчица

И още един самоцитат (не е насочен конкретно към автора):

Как по-ясно да го кажа - предпочитам перверзна 6-ца, пред досадна 9-ка, а ако се пишеш играч би следвало да предусещаш тези неща доста преди да си стигнал до леглото с една жена
Активен

Fake it 'til you make it!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3920

Профил
« Отговор #42 -: Юни 08, 2012, 08:53 »

Браво играч! От мен имаш +1 реп, ама ако имаше как и +10 щях да ти дам, защото точно такива истории са нужни на форума като мотивация и като нагледен пример за игра.

Подготвил си се добре:
- уредил си логистиката предварително (нещо много важно, но повечето играчи не му обръщат сериозно внимание!)
- водил си я ти без да чакаш инициатива от нейна страна
- изтъкнал си ДХВ според случая: кола, която тя явно е харесала, апартамент, и т.н. Ако е рок-фенка, трябва да се правиш че можеш да свириш на китара, но за мацка като тази точно такива неща вървят.
- измислил си "невинен" предлог да се качите до горе - тук сме давали много предложения: за тоалетна, за преобличане, "да си вземеш парите" - сладоледа е просто поредното
- като сте останали насаме си ескалирал сериозно

Браво!
Не знам защо казваш
Цитат
Противно на всякакви пикъп правила
Ти си ги спазвал като по книга. Ако имаш предвид подробности от рода на тези, които аз често казвам - срещата да е по-късничко, да й вкараш 1-2 алкохолни напитки и т.н. - това са неща според случая. След като е на другия ден рано на работа, 7 часа явно е по-добре от 9. Те се нагаждат към конкретната ситуация.
Още веднъж браво!
Активен
Demolition_Hammer
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #43 -: Юни 08, 2012, 22:15 »

@stone - практиката ме е научила на някой неща. Винаги трябва да имам идея за някакъв терен - у нас,у тях, хотел, задната седалка на колата ... Едно време и аз не му отделях особено внимание, но неволята учи . Често поради липса на терен съм оставял за следващия път, да ама следващия път я камилата,я камиларя ...
С това "против правилата'' имах предвид ,че разговорите далеч не протичаха гладко, особено в кафето , където я оставях да си говори сама, а и имаше моменти на неловко мълчание. В случая това не беше фатално , напротив даже имах време да мисля как да продължа нещата нататък. С друга обаче е твърде възможно нещата да отидат на зле при мое такова държание ... Но пък както сам каза, всичко зависи от конкретния случай ...
Другия път повече !  Усмивчица
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #44 -: Юни 08, 2012, 22:34 »

трябва да се правиш че можеш да свириш на китара, но за мацка като тази точно такива неща вървят.

Е тва е истината...имаше една снимка някъде, guy with a guitar, guy without a guitar. Сами можете да се досетите за разликата. Не е нужно да можете нещо кой знае колко сложно, но като имате време, отделяйте да дрънкате пък дори и като мен по 1 нота на 3 секунди. Просто като хванете китарата, като се загледате в нея (китарата), дрънвате 2-3 пъти и мацката се подмокря. Даже имаше 2-3 поста за това в 9gag наскоро.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #45 -: Юни 09, 2012, 12:20 »

трябва да се правиш че можеш да свириш на китара, но за мацка като тази точно такива неща вървят.

Е тва е истината...имаше една снимка някъде, guy with a guitar, guy without a guitar. Сами можете да се досетите за разликата. Не е нужно да можете нещо кой знае колко сложно, но като имате време, отделяйте да дрънкате пък дори и като мен по 1 нота на 3 секунди. Просто като хванете китарата, като се загледате в нея (китарата), дрънвате 2-3 пъти и мацката се подмокря. Даже имаше 2-3 поста за това в 9gag наскоро.

И кво викаш ся, да налазваме китарите Смотан
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #46 -: Юни 09, 2012, 15:22 »

Е не е като да не можеш да ебеш и без китара. Просто ако си както мен да кажем, имам една от...някъде 10 клас, дето 2 пъти съм я барнал, тъпа прищявка, като видях че не съм Сатриани от първия път се отказах. Но сега имам музата поне да се науча да дрънвам от време на време, пък и саквартирантът в Англия реши да ми подари своята понеже ще остава в Бг.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: