Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 25, 2021, 04:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ония ден в автобуса (за работа!)  (Прочетена 3346 пъти)
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« -: Юни 13, 2012, 15:08 »

Тествано! Сам затвърдих теорията си, за която пиша в последните теми за игнора. Вчера, 2 часа следобяд, че си хващам за първи път автобуса за към работа (златните). Но го чаках от грешната страна на улицата, съответно като дойде трябваше да бягам до другата страна, качвам се запъхтян и гледам пълен, само до врата имаше някакво момиче (към 7, ако има значение), и й викам може ли да седна тук, тя вика "да" и си премести чантата. Викам "Ти на къде си, на златните ли?", тя ме погледна с лека пренебрежителна усмивка и потвърди. След което почти си обърна целия гръб към мен, доколкото е възможно на седалки в автобус, сложи си слушалките, и очилата (ИоД-та, за да не мога да я заговоря). Викам си..."игнор игра ли ще играем? ок". И аз - очилата, слушалките. Обаче не спирам до там, почнах да си пляскам по краката, в такт с песните на Лимп Бизкит които слушах, и започнах активния си игнор - дръпнах се максимално далече от нея, правейки се че гледам нещо напред в автобуса (пътя?), и си се усмихвам, тананикам си - показвам че ми е весело, и че нямам нужда да говоря с нея. През цялото време съм усмихнат все едно знам нещо дето другите не го знаят, и я наблюдавам с периферието зорко. И след малко, понамести се, докосна ме нещо "без да иска" лакът у лакът, застана нормално - ок, и аз се изправих, и застанах по-близо до нея, но не си спирам играта. След още малко мацката си сваля слушалките, и очилата (?! хахаха! падна ли), усмивката ми стана още по-широка, и аз си свалих моите неща. И тогава ми хрумна, да звънна на todor_ddimitrov, от тук и да му говоря глупости, които после ще му обяснявам, планът ми беше следния "слънце кво става, да...качих се на автобуса, малко е пълен, ама намерих място, седнах до един ПИЧ тук, даже си лафим, много е приятен", но звъня, той не вдига, но си свърши работата! След секунда чувам едно тихо "не знаеш къде да слезеш ли?" - хааххахахаххахахах!!!! падна ли ми бе! Ще си слагаш разни неща, че да не мога да те заговоря, ти кого мислиш че играеш?! Засрамен
Почна лафът, разправям как съм бягал за автобуса, ала бала. Викам, "а ти какво работиш, нека позная стриптизьорка", тя: "е как, те вечер работят, посред бял ден стриптизьорки няма", аз: "не е вярно, познавам такива" или там нещо такова. Как да е, не щеше да каже какво работи, като я понатиснах да каже извъртя с "една от многото съм"....whatever. Нещо какво казах, за това че съм седнал до нея като съм се качил:
Тя: Ми ти се самопокани така?
Аз: Как ще съм се самопоканил? Ти си беше сложила чантата на седалката, което означава, че пазиш мястото за някого - за мен!
Тя: А, не аз просто си се разпростирам така, като дом ми е.
Аз: ааа, да бе, ти така пазиш места за готини пичова, знам аз.
Тя: (тук очаквах да ме шитне така че целия автобус да разбере, ама нищо не каза, замълча, не я гледах, така че може да се е усмихнала).
По едно време нещо пак си сложи очилата, така че направих едно тестче да видим какво ще направи и й казах да ги свали, че...нещо си, не си спомням, свали ги.
Каза ми къде трябва да сляза, и къде слиза тя, като слизаше даже явно се е изнервила ( Намигване ), защото си забрави торбичката, но й я подадох и й пожелах много бакшиши да получи. Към края вече покрай всичките бъзици за стриптизьорки, двете момчета отпред се обръщаха да ни видят, общо взето приковах цялото внимание на автобуса, защото никой друг не говореше.
Слиза тя, огледах се, скивам от другата страна друго момиче седи само...ама си викам "айде стига, че ще ме запомнят тука като някакъв откачен".
Може и случилото се да е било случайно, може и да е защото бях ебати готиния! Добре облечен, косата направена, и с тези очила съм убиец, всичко 6++.
Работата е че днеска докато чистих масите сутринта, се сетих че май ми е позната от някъде и защо през целия път говореше така едно тихо...все едно...ме измерва, с една ехидна усмивка. Май е една МЕГА курва, дето 8 клас се зарибявах с нея леко. Ама може и само да мяза на нея малко, аз онази за последните години съм я скивал 4-5 пъти сигурно, за по 5 секунди в гимназията, последните 2 години изобщо....май не е тя.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
MLUKNI
PuP H4ck3R
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 799

Профил
« Отговор #1 -: Юни 13, 2012, 21:40 »

Значи при игнор трябва да се отвърне с подобно, ама на квадрат  Ухилен

За малко да хванеш автобуса за Аксаково  Ухилен
Активен
h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил
« Отговор #2 -: Юни 14, 2012, 07:25 »

И аз - очилата, слушалките. Обаче не спирам до там, почнах да си пляскам по краката, в такт с песните на Лимп Бизкит които слушах, и започнах активния си игнор - дръпнах се максимално далече от нея, правейки се че гледам нещо напред в автобуса (пътя?), и си се усмихвам, тананикам си - показвам че ми е весело, и че нямам нужда да говоря с нея. През цялото време съм усмихнат все едно знам нещо дето другите не го знаят, и я наблюдавам с периферието зорко.

Според мен тук не Игнора е изиграл роля а стейта. Щото ако я беше само игнорирал и не изглеждаше толкова активен едва ли щяха да се развият така нещата.
Активен

Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай: - К?во праиш ти, бе? - Пясък ръсим! - Това виждам, ами защо? - Против крокодили! - Ами тука няма крокодили!? - Щото ръсим...

(Е на това му се вика силен фрейм ;-))
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юни 14, 2012, 10:56 »

То е комбинация бе, мен. Не съм казал, че нещата стават само като стоиш и мълчиш. Затова споменах тук, пък и в друга тема, че става въпрос за активен игнор. Все едно пасивна агресия.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #4 -: Юни 24, 2012, 19:47 »

В автобус/влак играта е по-лесна.Всеки иска да му е забавно.Според мен поработи по началния апроуч , че да не се налага да я контрираш/
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
MAFIOTA
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #5 -: Юни 26, 2012, 10:30 »

Аз имам 1 приятел който понякога като го питам нещо и се прави че не ме е чул.Много се дразна направо откачам..Държи се като мъжка кифла..Някакъв вид алфа поведение е но не мисля да го използвам. Завърти очи
Активен
Stealth_Hosting
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 101

Профил
« Отговор #6 -: Юли 01, 2012, 00:52 »

Аз имам 1 приятел който понякога като го питам нещо и се прави че не ме е чул.Много се дразна направо откачам..Държи се като мъжка кифла..Някакъв вид алфа поведение е но не мисля да го използвам. Завърти очи
offtopic/

Повярвай ми израснал съм с много по-дебилен пич.Беше пич наистина,ама като го питам аре да излизаме по пичета (бяхме на към 13,а може и повече.Не знам)и тоя нашия ми отговаряше така :"А не аз утре ще излизам и днеска ще си отиграя на World of Warcraft за утре Шокиран Шокиран" направо откачах.Да не говорим,че като  се запозная с някоя компанийка нашия А-социалник се натрисаше,че и ми избиваше ранга на всичкото отгоре!Поне сега е станал пич.А и си има мацка да му спира УоУ като нещо сгафи  Ухилен Ухилен
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Юли 01, 2012, 04:29 »

Еми то не знаеш ли? Pro-тата на WoW обират яките мацки по-късно/някои и по-рано.
Активен

z3rg
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« Отговор #8 -: Юли 01, 2012, 13:55 »

Еми то не знаеш ли? Pro-тата на WoW обират яките мацки по-късно/някои и по-рано.
Колко skill-нат Маge бях едно време.... Ухилен
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: