Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 04, 2020, 16:26:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: 1ви Пикап сет и за мене :)  (Прочетена 4510 пъти)
goshko.trabata
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« -: Юни 12, 2009, 12:52:57 »

пичове, да споделя и аз първи впечатления. отпреди седмица намерих тука сайта, прочетох го и вчера си викам за пръв път айде да ги пробвам нещата.

отиваме на клубче нова компания 15ина човека, в която съм за пръв път, ама ще са ми в социалния кръг следващите няколко месеца поне. та... вкарах си отпреди тва некъв железен фрейм и с елементарни пикап техники (DHV, NEGs, историйки) напрао ги сразих Усмивчица) верно, че само до 1.2 остана, ама като за пръв път пак съм доволен. не ми се беше случвало отдавна да съм душата на компанията, ебаси!!  Засрамен едната днеска даже дойде да ми се квалифицира, че не била такава за квато я изкарах в ебавките. хаха..

заговорих поотделно 4 непознати мацки (!!!) в рамките на 2 часа, което е нещо невъзможно за мене, и накарах един от АФЦ-тата на компанията да ми се квалифицира пред мацките. имах лош късмет обаче, щото от тия 4 една не ме кефеше (4ка), 2 си беха заедно (7ци, оказаха се даже и омъжени) и не можах да ги изолирам (въпреки че успях да ги накарам да се смеят на глупостите, които изръсих), а с тая последната (8чка), която си я харесах, голяма съкатлъщина стана. Лафих си с тая 10ина мин и тъкмо и взех атракшъна и требваше да ходя до WC-то. Връщам се и едно АФЦ ми седнало на мястото, въпреки че той не говореше с нея. И то в тоя шум, не мога да се надвиквам с нея през едно място, супер тъпо се отеба работата и тя след 15 мин си беше тръгнала.

Нахъсал съм се, утре ще съм на улицата за 1ви път, а пък 8чката пак ще имам шанс да я работя следващата седмица  Намигване
Активен

Pick-up is a lifestyle..
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #1 -: Юни 12, 2009, 14:32:12 »

Добро начало, щом отбелязваш напредък Усмивчица
Да знаеш обаче, че на улицата не е толкова лесно. Казвам го не за да те обезкуража, а напротив - да не се сдухваш, ако удариш на камък. Там и майсторчетата доста често ги режат, но с повечко хъс и постоянство няма как да не се получат нещата. Успех!
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
N1H1
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #2 -: Юни 12, 2009, 18:36:51 »

Връщам се и едно АФЦ ми седнало на мястото, въпреки че той не говореше с нея. И то в тоя шум, не мога да се надвиквам с нея през едно място, супер тъпо се отеба работата и тя след 15 мин си беше тръгнала.

1. Връщайки се от тоалетната и виждайки ги в тази позиция се усмихваш искрено и се доближаваш фронтално.
2. Потупваш го приятелски по рамото (като ръката ти остава на рамото му - не я махаш!)
3. Казваш на висок глас и с усмивка (без да преиграваш - съвсем нормално усмихнат): "Приятелю, за да си тук сигурно имаш някакви нечисти помисли към момичето" (в този момент си поставяш другата ръка на нейното рамо - все едно един вид я посочваш) - усмихваш се в очакване на отговор (не бягаш с поглед и не свеждаш глава, а го поглеждаш в очите с изражение: "хайде всички чакаме да отговориш").
4. Като прошепне смахмузено: "Аа не не, нямам" казваш: "Е ти си добър човек значи, нямаш мръсни помисли. Такива хора му трябват на света! (пауза) Аз обаче имам! (и се усмихваш и на нея и на него)", като в този момент го побутваш леко, за да стане (наистина леко - просто невербално му задаваш, какво е наред да направи), като с тялото си се доближаваш до стола от който той вече ще става, за да ти освободи (без да се разправяте с лигавщини, като думите "стани/освободи/разходи се" - те са за ламугите).

Не е никак трудно. Успех.
Активен
mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #3 -: Юни 12, 2009, 22:10:18 »

N1H1, супер ценно Усмивчица

Но пък сега като се поставя на мястото на АФЦ-то на такава реплика
"Приятелю, за да си тук сигурно имаш някакви нечисти помисли към момичето" (в този момент си поставяш другата ръка на нейното рамо - все едно един вид я посочваш) - усмихваш се в очакване на отговор (не бягаш с поглед и не свеждаш глава, а го поглеждаш в очите с изражение: "хайде всички чакаме да отговориш").
аз бих отговорил с:
- Да бе, смятам да й направя бахти мамбата тая нощ  Намигване - след което се обръщам и се заприказвам с някой друг.
Т.е. за АФЦ би работило, но за някой малко по-социален съмнявам се.

Аз се сещам напр. сядам на свободното място и извиквам мацката да дойде при мен под някакъв предлог или нещо от сорта. А щом е шумно, като дойде няма да е проблем да си говоря само с нея без другите да ни чуват Усмивчица
Активен

goshko.trabata
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #4 -: Юни 16, 2009, 10:33:43 »

вчера имах работа по сф и на връщане ми се отвори малко чакане на гарата. използвах възможността да пробвам похватите върху една мацка /8ка, 21-год/, която също седеше и чакаше в залата. решаващо в тоя сет според мен се оказа, че тая гледаше на мене май като на некъв чичко /бях в костюм и вратовръзка/ отколкото на момче, само с 3 год по-голямо от нея.

купувам си билетче, хвърлям око на сетовете в залата, само 3 мацки седят сами (поотделно), набелязвам си тази. сядам до нея некво разсеяно и почвам да си бърникам телефона (в БГ хубавият тел. прави впечатление на някои). след малко се обръщам към нея: "Може ли да те питам нещо, че има един въпрос, който не ми дава спокойствие и ми трябва женско мнение?" Пропуснах да кажа, че фреймът ми в случая е добър, но облечен така не смятам, че върви да пускам простотиите, които бих казал, ако съм с 3/4 дънките си например. "Да", отговаря тя леко изненадана. Изглежда сладка - невинна и добричка, но същевременно има живец в очичките. Пускам й опинион опенер, че брат ми е се е влюбил в неква, дето не я ебе за него и ходи по други мъже и мен много ме е яд. некви такива глупости. тя влезе в разговора плахо, но не спечено, усмихва се, но ми отговаря на Вие, да я еба! издразних се, но не го показах - викам си ще го изкарам до 1.3 независимо от това. тук мисля, че трябваше да я НЕГ-на нещо за "Вие"-то, ама не се сетих кво. А тя понеже беше плаха смятам, че НЕГ най-вероятно щеше да ме изкара от сета.

разпитвам я откъде е, къде учи, кво работи, но за разлика от първите ми 2 сета предните дни /все пак още съм нов в това/ не успявам да сваля дистанцията. викам й "Дай да ти покажа нещо интересно, че трябва след малко да бягам за влака." Ударих и куба рутиийн, тя се засмя на някой места, добре го изиграх. Давам й валидейшън, че ми е приятно да си приказваме. Накрая й искам телефона и тя "Мога да ти го дам, но не виждам смисъл." Очертаваше се тва - все пак имах само едно ИОИ. Вече като е ясен сетът (а на момента не мислех, че съм сбъркал някъде), исках да видя защо. Питам я - да не би да имаш гадже, тя казва - да. Викам й - трябваше да го споменеш около коня и се еджектвам.

Като цяло смятам, че правилно изиграх всичко, но първоначалната й дистанцираност (според мен дължаща се на облеклото ми), не успях да я прескоча. Просто има и такива сетове Усмивчица Тя не ми зададе въпроси кой съм и с какво се занимвам, което би ми донесло допълнително DHV, a така не смятам, че върви да го повдигам на въпрос. Мнения какво съм сбъркал?
Активен

Pick-up is a lifestyle..
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1581

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #5 -: Юни 16, 2009, 11:12:59 »

Питам я - да не би да имаш гадже

Аз не познавам "непозната" Ухилен жена, която на този въпрос да каже не.

Да трябваше нег и повече закачки през повечето време - за да разбиеш спека или да я спечеш още повече Засрамен... средното положение иначе си остава като един среден за теб Усмивчица
/ама съм груб нещо - от как съм пак в 2006-та.../
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: