Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 04, 2020, 07:00:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се зачаластриш...  (Прочетена 14763 пъти)
mapera
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Профил
« Отговор #15 -: Юни 26, 2012, 20:36:50 »

Някой не е чувал за най - новата функция на чичо гугъл, търсене по снимка Намигване Целта не беше да те обидя, а да покажа, че не си ти човека, който може да чете морал.
Активен
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 328

Профил
« Отговор #16 -: Юни 26, 2012, 20:40:36 »

Някой не е чувал за най - новата функция на чичо гугъл, търсене по снимка Намигване Целта не беше да те обидя, а да покажа, че не си ти човека, който може да чете морал.

И къде по снимка,злобни човече,прочете,че предлагам секс? Ухилен
Добре е да мислиш повече и да четеш по внимателно.Злобата е лесно нещо.Удава се на всички и на най елементарните.
А морал аз не съм чела.И е тъпо,който и да си го позволява.Аз морал не чета.Нито тук. Нито другаде.На никого.Подобна глупост не мога да натворя.Разумна и мислеща жена съм.Само казвам това,което мисля.Винаги.
Активен

Белези от Хищна Котка

По някога се опитвам да го играя и "котенце".Случва се.
Но на всички,все Тигрицата в мен се привижда.
Готова за скок.Дива,опасна.И хищна....
И никога нежното ласкаво Котенце.
Но сигурно е,защото носят ми Белезите.
От моите нокти и зъби.Изрязани,издълбани.
За някои-мил спомен.Диви нощи,горещи страсти.
За други обаче-жесток спомен.Белези страшни.
От зъби и нокти,разкъсващи сърцата кървящи.
Едно е сигурно.И когато спрат да болят,
Белезите не се заличават.Те не изчезват.
Невидими даже.Но!Те просто остават.
Затова,няма как с тези спомени-белези,
Тигрицата в мен,някога,някой ден да забравят.
А понякога се опитвам да го играя и "котенце"....
Случва се.Още.Просто вече е много по рядко.
Защото и без това,винаги,все Тигрицата в мен виждат....

by Antonina  http://www.youtube.com/watch?v=YQKrIieaNOY
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 943

Профил WWW
« Отговор #17 -: Юни 26, 2012, 21:09:05 »

Предлагам да се помирите и да не се занимавате повече с глупости  Намигване
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
RxRated
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 666

Профил
« Отговор #18 -: Август 20, 2012, 13:37:33 »

Кой е казал, че изневерявам на жена си? Някой да ме е хванал на местопрестъплението? Писмени, веществени доказателства?

Част от блога на Heartiste, от който бтв са крадени (пардон, нежно превеждани) много от мненията на stone. Включително теста за жени и мъже от собствения му блог. Знаех си, че няма как да е чак толкова оригинален. Намигване

Stone

Here are exerpts from my interactions with women, for the judging. As a married man ? and don?t start busting my balls, as I live in a foreign country with very egalitarian divorce laws, plus I picked my bride wisely ? anyway, as a married man I have to adjust my game accordingly.

I only go after women when my wife is away, or when I am out of town. I don?t give out my number, and I don?t call girls I?ve picked up, because I wouldn?t like them returning my call some night when I?m at the family dinner table.

So for me, there is no number close, no kiss close, no other kind of close other than the real one. Which is hard, it only happens one out of twenty times or so. I could have a better close ratio if I focused on milfs/cougars, but as my wife is 24 and hot, I don?t want anything I get on the side to be too much of a compromise ? otherwise I might as well stick with her. So anyway, after all this background, here are a few lines that I have adapted to fit my situation, and found they work fairly well:

Her: But you?re married!
Me: Of course I am, I?d have to be gay otherwise.
Her: ?
Me: Well, women always say ?all the good ones are either gay or taken? ? I?d be gay if I wasn?t taken, ?cause I?m good!

Her: But how could you cheat to your wife?
Me: Oh, so you?ve never cheated to your boyfriend?
Her: But that?s different, since I?m not married.
Me: I don?t see the difference. You break a promise and yeah, that?s bad, so you gotta make sure what you break it for is worth it.

Her: So what does you wife think about you being out to the club tonight, perhaps talking to other women?
Me: Oh, that?s fine, I can talk to other women. Actually, I can do anything to other women, as long as I don?t sleep with them. But, everything else is fine. Like, I could kiss you.
Her: I ain?t kissing you.
Me: I din?t say you could. I just said I could if I wanted to.

And so on. Of course, not being able and willing to collect a number and follow thru with a couple of days hurts your success rate a lot, but I still do fairly well ? actually, better than most of my single friends.

Of course, никой не може нищо да докаже, нито че си бил ти този, който го е писал, нито, че чуждата държава е България, нито, че това (цитат на нашия stone):

Ето аз какво казвам като ми видят пръстена на ръката:
- Ама ти си женен!
- Много ясно, иначе трябваше да съм обратен.
- ??
- Нали вие жените все казвате "няма останали свестни мъже - всички готини или са заети, или са гейове". Пък аз като съм готин и не съм гей...

и примерът от текста, с който си съвпадат на 100%, е чиста случайност.
Споко де, всеки си има тайни - и аз съм WomanWorth, ама... Смотан
Здрач, мерси, че ме отблокира, че аман от проксита.
Данке и за това, че ми запазихте тайната ти и Кестен. Цунки, момичета, считам експеримента си за приключен.
Разбрах, че жена с традиционни ценности и 2-ма партньора в живота, дето навън не излиза и се държи с всеки учтиво и с предпазливост (което бая проповядвате тука),я цените също колкото курвата с 20+ бройки мъже и жени. Получих грубо казано същото отношение от вас, същите обвинения в липса на ценности, тоя път само дето ме изкарахте страхливка и несигурна. Paint се заяжда както винаги, ins също, заляхте ме както и другия ми ник с лъстиви и пошли простотии (специален поздрав към Кид оф Покър и Меноуор).
БТВ наистина имам само двама мъже (и 1 жена) в живота си. Ценя този, с който съм в момента (наистина съм в брак) и може да се каже, че с първия си ник наистина исках да ви гавря, с този също, ама повече като експеримент, отколкото като женски садизъм. Много лъжи казах, много и истини, вие сами преценяйте кое какво е.
Вече с чисто сърце мога да кажа, че повредата е в телевизора на 90% от вас.
Цунки, Кестен, Антонина, Здрач, Кейтарн (в Скайпа ще се видим), Феникс (който беше адски справедлив с мене), Слейър (с който също много съм съгласна за повечето неща. Подобри си качеството на контингента, който пише в сайта), Илиян, въпреки крайно неефективния бан, също беше предизвикан от мене, а казва мъдри неща, жалко, че повечето не го разбират. Радвам се и, че този форум е много, много по-малко женомразки от този, от който циритах Стоун. Тук се опитвате да сте справедливи (някои успяват) и ако изключим някои наистина повредени индивиди, мисля, че сте в правилната посока. Не слушайте тези, които са били прецакани, измамени от някоя чиста курва. Курви много, научете си да ги разпознавате. Научете се и да намирате малките признаци, които ви казват дали жената става или не. Слушайте тези, които имат позитивни нагласи към жените (за щастие гурутата ви са такива).
Простете ми за измамата, не ме негвайте/амогвайте/обиждайте на пол много (няма да ви чета сега, може би ще се върна след месеци). Изпитвам "атракшън" към форума (чисто сексуален, тия мацки горе много ми харесват Намигване ) и не изпитвам истинска злоба към никого, с изключение на Кид оф Покър (няма такъв тъпанар).

Сбогом.
Активен

Badass
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« Отговор #19 -: Август 20, 2012, 14:17:27 »

Еха.Просто еха.Откога този форум е място за драми, измами, лъжи и експерименти?Вярно, от скоро съм регистриран в този форум, но го посещавам от няколко месеца и такива неща не бях виждал.Този форум е място за самоусъвършенстване, както безброй пъти е изтъквано от безброй хора.Бях останал с добро впечатление от Rх.Надявам се, че чертите в нея които ми харесваха да не са били само фасада.Въпреки това ми падна в очите с този....как го нарече?А да - експеримент.Не че ме впечатлява, не е нещо, което да не съм виждал.Също така в тоя пост виждам бая категоризация.
я цените
А ние сме?
Получих грубо казано същото отношение от вас, същите обвинения в липса на ценности, тоя път само дето ме изкарахте страхливка и несигурна.
От нас?Половина юзъри какво са ти направили?Всички мъже ли сме ти еднакви на тебе?Най-вероятно всички, без мъжете, които цениш.Да,обаче няма два вида мъже.Не е толкова просто.И не е зле да го вземеш в предвид при следващия си експеримент.Осъзнавам, че мнението ми вероятно ще предизвика разбунени чувства у много хора, но според мен тоя експеримент не е достоен за уважение.Това, че си загубила толкова време в правенето му...за мен си говори само по себе си  Усмивчица
Активен

Миналото е друга страна,там правят нещата по друг начин.
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Август 20, 2012, 15:04:20 »

Нали все искате да съм кратка.Ето,ще кажа само едно нещо.И ще го оставя без коментар. Който,както иска и може да го разбира.И АКО може,да го разбира.

ОСНОВНАТА ГРЕШКА И НА ДВАТА ПОЛА,ОБОБЩИТЕЛНО И БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ,/НА ЧОВЕЦИТЕ ИЗОБЩО/ ТАЗИ,ЧЕ ИМАТ СКЛОННОСТТА  ДА  АБСОЛЮТИЗИРАТ!
КАКТО И ДА ЗАТВАРЯТ В РАМКИ,ФОРМУЛИ,ШАБЛОНИ,ПРАВИЛА,КАТЕГОРИИ И ГЛОБАЛНИ ИЗВОДИ ВСИЧКО И ВСЕКИ. ДОРИ НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА В ЧАСТНОСТ,А КАТО ЦЯЛО САМИЯ ЖИВОТ И СВЕТА ОКОЛО ТЯХ.
Активен

Белези от Хищна Котка

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #21 -: Август 20, 2012, 15:37:35 »

Охоо, хартиста - чак и УУ го чете.
Аз поне 20 пъти тук съм го препоръчвал.
И да, копирал съм от него - със съответното позоваване. За блога не знам дали си помня паролата сега за да проверя - там не съм писал от 2-3 години. Но мисля, че и в цитирания пост бях сложил най-отгоре, че е заимстван от друг блог - е, сменил съм нещо, не е дословно преведен, тук-там бях сменил неща от американската поп-култура с български такива - вярвам авторът няма да ми се сърди, защото България сигурно му е последното място, за което го е грижа.

П.С. Мислех, че Рх ще хареса този блог. И не, не е женомразки - той си пише човекът колко обожава жените - ама истинските жени, не съвременните феминистки.

П.П.С. А на Руш блога, който също много пъти съм препоръчвал, следиш ли го? От там също съм крадвал се вдъхновявал понякога - www.rooshv.com
Активен
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #22 -: Август 20, 2012, 16:28:36 »

И къде по сеснимка,злобни човече,прочете,че предлагам кс? Ухилен
Добре е да мислиш повече и да четеш по внимателно.Злобата е лесно нещо.Удава се на всички и на най елементарните.
А морал аз не съм чела.И е тъпо,който и да си го позволява.Аз морал не чета.Нито тук. Нито другаде.На никого.Подобна глупост не мога да натворя.Разумна и мислеща жена съм.Само казвам това,което мисля.Винаги.

Той един приятел май беше ходил при теб, хм. Трябва да го разпитам.  Ухилен
Активен
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Август 20, 2012, 17:08:16 »

Настоявам.Модераторите нищо да не изтриват и всичко да се запази от постнатото тук от по горния потребител!!! Аз подобна обява не съм пускала!Нямам таква МОЯ обява!И знам,че има как да се докаже това.Току що писах на админа на сайта, където е публикувана,защото това просто няма как да се случи без негово съгласие. Възнамерявам да подам оплакване до прокуратурата. И съм сериозна като инфаркт.И познайте дали съм толкова проклета и упорита за да доведа нещата до край! Този по горен потребител,също може да се издири и да се разбере,че най вероятно е замесен във всичко това.Пазя си и двете писма които току що ми е написал.Там се вижда,че той най вероятно наистина е замесен в това.Едно по особено изречение там го ДОКАЗВА.Ще дам достъп на разследващите до тези негови писма до мен.Както и до сайта тук.Много съжаявам, но ЩЕ ГО НАПРАВЯ. Нека те преценят.ЗАЩОТО ТОВА ВЕЧЕ МИНАВА ВСИЧКИ ГРАНИЦИ! Е,azazaz! Искаш война-ок! ЩЕ Я ИМАШ! Ти направо си го изпроси!!!

azazaz.Наистна ли смяташ,че това вече което сега си позволи ще ти се размине?! И наистина ли смяташ,че ще стоя беззащитна да се ебаваш с мен?! Айде сега да те видя и да видим кой кого и как са нещата!Аз утре се прибирам до Бургас и се заемам като бясно куче с обратна захапка за теб,както и всичко което до тук някой си е позволил да изфабрикува,за да се гаври с мен.Потрай да видиш само!
Повтарям молбата си към модераторите.Всичко постнато до тук ми трябва и ми е нужно.Така или иначе ще се заровя в нещата и няма да ги оставя така.Трябва и ще имат до това и достъп разследващите органи.Затова не искам нищо да се изрива!
Този път вече е прекалено! azazaz ,не си познал обаче!
Активен

Белези от Хищна Котка

sparky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 266

Профил
« Отговор #24 -: Август 20, 2012, 17:30:32 »

Засрамен Засрамен Засрамен Какви драми, какво нещо... Ц-ц-ц, съфорумци, хайде, моля, спрете с войната, заровете томахавката, простете си взаимно и нека всичко бъде наред !
Активен

Thank you for the pain, you made me raise my game !
Badass
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« Отговор #25 -: Август 20, 2012, 17:37:40 »

Ще се самоцитирам :
Еха.Просто еха.Откога този форум е място за драми, измами, лъжи и експерименти?Вярно, от скоро съм регистриран в този форум, но го посещавам от няколко месеца и такива неща не бях виждал.Този форум е място за самоусъвършенстване, както безброй пъти е изтъквано от безброй хора.
А после може и да си направя харакири.Какви си тези драми бе хора.Това да не е новия сценарий на Дързост и Красота  Засрамен За 1 ден тука станаха такива неща  Шокиран , че ако Антонина наистина извика полицията трябва да ни арестуват половината форум.Айде успокоите се малко, за доброто на всички
Активен

Миналото е друга страна,там правят нещата по друг начин.
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Август 20, 2012, 17:56:03 »

НИКОЙ не може да се ЕБАВА с мен! Ха! Ти прочети само обявата..Да се бяха постарали поне малко да изглежда достоверна ,а не преднамерена и учудваща..."целувки-120лв,дълбоко гърло-160лв...' И куп безумни глупости и свинщини!
Еееее,Ама и моето ТЪРПЕНИЕ СИ ИМА ГРАНИЦИ,бе хора! Аз ли съм лоша?! О,добре де!Сега ще види и мапера и азазаз или какъвто е там,дали съм пък наистина и колко мога да съм лоша! Освен това за сведение и на несведущите-ТЕЛЕФОНА ТАМ Е ГРЕШЕН! От бързане да направят компромата,поне да бяха внимавали малко повече,бе! Срамота.
Активен

Белези от Хищна Котка

Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 464

Профил WWW
« Отговор #27 -: Август 20, 2012, 18:07:10 »

Децата нямат спирачки.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #28 -: Август 20, 2012, 18:14:44 »

Понеже аз по горе бях казала,"посочи ми къде имам обява за секс?" И като мина малко време..и те глупаците решиха,че ако и да няма такава,могат ДА Я ИЗФАБРИКУВАТ от мое име! Значи какво се получава...До тогава съм нямала такава обява,ок.И след това решавам да си пусна такава точно,и то след техния пост унизителен и  обиден тук?!И да си сложа и снимката най тъпанарски,и там и тук,след като вече знам,че те веднъж са се изгаврили за това с мен и принципно още се заяждат и се ебават умишлено с мен?! Ха! Налудничаво! Не знам кой ще вярва на тази басня,ама сигурно има и кой да повярва. Е,няма,не мога се направя,че нищо не се е случило!Веднъж допуснах тази грешка тук..и ето какъв е резултата!И аз съм толкова тъпа и проста сигурно за да си мълча и да ги търпя и сега пак ли?! Не.Не са познали просто!
Активен

Белези от Хищна Котка

azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #29 -: Август 20, 2012, 18:32:06 »

Антонина, виж датата на регистрация и помисли малко преди да хвърляш такива нападки току-така. ОК?

"Профил на Антонина      
Години:  Не е избрано
Държава:  Не е избрано
Град:  Не е избрано

Моят Ръст:  162
Телосложение:  Нормално
Цвят на косата:  Черен
Цвят на очите:  Черни
Обезкосмяване:  Обезкосмен/а
Терен:  Мой
Зодия:  Скорпион
Езици:  
Свободно време:  
Телефон:  

Семейно положение:  Необвързан/а
Регистриран:  2012-05-25
Последно онлайн:  2012-08-20 18:33:26"

А след това пробвай да си качиш аватара в images.google.com. От там нататък можеш повече да не се обръщаш както и да е към мен. Съмненията ми към теб, че си съфорумец, който се ебава, не ти дават право да ме обвиняваш в клевети и пр. Аре със здраве!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Изпечатай  

Отиди на: