Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 23, 2021, 20:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Коучинг за по-добър живот  (Прочетена 4585 пъти)
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1606

Профил WWW
« -: Февруари 11, 2016, 15:19 »

‚Това е нещо, което така или иначе правя‘. Във всеки уъркшоп, трейнинг, консултация, семинар, разговор с приятел/колега или дори в сет. При мен идват хора, които искат да имат жени в живота си (звучи като професия-сутеньор Усмивчица). Едни повече, други по-малко… Но повечето просто си мислят, че това искат… Всъщност 9 от 10 човека, които обучавам са неудовлетворени от начина, по който живеят и търсят по-добър живот. По-успешен, по-смислен, по-интересен, по-значим, по-готин … а хората, връзките, свалките са само една (изкушавам се да напиша ‚малка‘) част от пътя и начина на живот на всеки човек.

Факт е, че аз рядко имам време за изцяло индивидуални сесии (тъй като не са добре платени в БГ). Друг факт е, че често получавам запитвания от хора в чужбина, на които просто предлагаме книги, семинари и други материали… Е време е за ‚леко‘ преосмисляне и промяна в подхода към фактите Усмивчица… следващи като продължение на разговорите ми с мои приятели - пикапьори, предприемачи, студенти, обучители, както и мои лични размишления в последните няколко седмици. Така или иначе, професионално аз трейнвам и коучвам хора, отбори и фирми в интересна и добре платена област. От друга страна всички обучения и семинари в PuP, които водя, включват и съвети как обучаваните да подобрят живота си. Съвсем нормално е да предлагам и специфично-индивидуален коучинг/трейнинг, който нарекох ‚Коучинг за по-добър живот‘.

Коучингът ще се провежда в пет сесии по един час. (могат да бъдат на живо или по Скайп – за хората извън БГ/СФ). Ще наблегнем на поставяне на цели и начини за постигането им (добри практики и опит), както и периодично ‚отчитане‘ на постигнатите резултати. Идеята е сесиите да са разделени от 2-3-4 седмичен интервал, за да има време коучваният да може да работи върху мечтите и желанията си. Разбира се темите не са лимитирана само до пикап. Други области, в които консултирам и коучвам успешно са: професионално развитие, кариера, бизнес, изграждане на връзки, нетуъркинг, спорт, здраве, начин на живот, мотивация.

Тъй като времето ми е доста ограничено и не мога да работя с повече от един човек седмично – first come, first served.

И така, ако искаш да подобриш живота си - не отлагай, а започни веднага като попълниш формата в сайта или се свържеш с мен чрез лично съобщение във форума.

- Slayer
Активен

I'm a very special kind of monster
ENRAGE
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2021, 18:57 »

Преди години си платих за коачинг 1он1. Чак сега(от няколко месеца) имам файда от съветите, които ми даде Слеъра. Написах няколко поста, които изтрих.
Не ги пуснах във форума, а на хора които ме познават. Изложих се публично. По принцип ми дреме на хуя ама тия неща се четат и хората си правят няква
преценка какъв човек си. Склонен съм да платя пак дори да си дам последните пари(не че ги имам). В момента не но с първите пари, които взема ще си карам
колата. Да мога да бачкам. Ако работата ме скапва много физичезски на първия ден се махам.  Не искам да съм брутален със себе. Искам да ми е яко. Даже и хуя
не ми става вече Тъжен , а съм само на 24 . Надъхан съм да тренирам с леки тежести, но не бих се захванал сам. Не ми стигат и парите да оправя диетата. Взимам си
това от което имам най-голяма нужда. Не съм оставал гладен към сегашно време. От малък град съм и прекалено много си изразявам мислите. Не ми пречи особено, ама
съм изял няколко блока и се отразява. Не на психиката ми а това, че стоя сам денем и вечер . Не съм се интересувал от начини да вадя пари през сайтове. Дори и да умея
да напиша нещо freelancers има бол навсякъде. Aкo Някой иска може да пише на лично Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: