Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 09, 2020, 22:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Опънър или както там го наричате  (Прочетена 6240 пъти)
n1k0ization
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #20 -: Юли 18, 2012, 01:22 »

Ей, чета и се смеящ алфа, баета, гама и тн. Кой ви напълни главите с тея глупости? Това, дали си мъж, не се определя от това колко мнения и какъв статус имаш във форум за ''алфи''. Или поне аз така си мисля.
Сега, ако става въпрос за мен, гледам да се държа мъжкарски, да си нося последствията от постъпките си и да си я сърбам каквато съм си я надробил, без да мрънкам. Не знам, не мога с 1 поглед да карам жените да ми падат в краката, не ви знам речника наизуст и сигурно имам още доста такива недупостими недостатъци. Ама тъй де, ако това ви е определението за ''алфа'', то тогава аз бих искал да съм ''бета''.

И въпросът ми беше: как да я поздравя? Целувка, прегрудка, ръкостискане, псувня на майка или там нещо си друго.
Айде за излизания на по пишок във скайпа се уговаряйте, че ми се напълни абв-то с известия, а само 1 пич ми отговори.
Благодаря, че прочетохте целия коментар, бая се измъчих на тоя телефон, докато го напиша Усмивчица
Активен
sweet_chalga
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #21 -: Юли 19, 2012, 03:25 »

Целувка по бузата или по-надолу към шията. Ако е по-бузата, леко задръж. Момичето ще се е нагласило за срещата, дрешки, парфюм. Целувката ще и е като награда за положените усилия.
Ако не се е постарала, може и без нищо, само здрасти. Както ти дойде.
Активен

обикновен спамер
Stinson
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #22 -: Юли 21, 2012, 14:36 »

И що пък да не отиде? Бета-мета, глупости! Нали не трябва да се изпускат шансове, нали човек трябва да опита... Той ако не поеме инициатива като мъж и чака мацката да направи крачката много ли е Алфа? На вас да не ви идват всичките сами на крака? След като тя иска и го чака то какво да направи? Да и каже "Аз съм пич и избирам да се направя на важен и тежък вместо да дойда да те изчукам"?
Аз съм ходил на 300 километра само заради мацка и после е*ах като магаре дни наред  Готин Ако беше толкова бета-мета едва ли щеше после и тя да дойде (макар че вече не исках)
А дори и да не дойде на срещата какво толкова? На всеки са му връзвали тенекии. Не е приятно, но няма и кой да разбере. Никой не знае кой си и защо си в чуждия град и рангът ти няма да пострада. Пиеш едно кафе на гарата и се качваш на обратния влак, като си избираш купето с най-яките мацки Намигване

Към автора: как ще се държиш - отговорът е прост: дръж се естествено! Тя вече те е харесала такъв, какъвто си се показал. Няма нужда да си по-различен, дори няма нужда да мислиш за това. Прави каквото ти идва отвътре и не забравяй, че от тази среща не зависи нищо - просто се забавлявате!

а, да добавя: ние тук си падаме малко клюкарки. После да кажеш как е минало Намигване

Защото "бета-мета глупостите" са неуспорим факт, защото е доста needy да отидеш до друг град за момиче, защото все си мисля, че може да зариби някое пиче, което му е в квартала вместо да се занимава със стотин километри Усмивчица

Единственото, с което съм съгласен е за държанието Усмивчица
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #23 -: Юли 22, 2012, 08:59 »

В крайна сметка отиде ли пича, целуна ли и ръка, пиха ли кафе и изобщо какво стана?
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3848

Профил
« Отговор #24 -: Юли 23, 2012, 09:21 »

Брат, алфа и бета са от форумния речник, все пак са по-съдържателни понятия от например "мъжкар" и "загубеняк". Ние тук така пишем. Във форума за коли пишат "двг" вместо "двигател" и какво от това - който чете такива форуми, първо си прави труда да прочете форумния речник.
Както и да е.

Кажи наистина какво стана, отиде ли, еба ли?
Моят съвет продължава да е същия - в друг град се ходи само имаш гарантирано обещано ебане, а не така да пием кафе и да пробваме какво ще стане. Защото ще загубиш часове (даже дни!) време, през което би могъл да се запознаеш с нови мацки от собствения си град вместо да биеш път до друг.
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: