Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 09, 2020, 22:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Таз седмична игра :)  (Прочетена 1572 пъти)
YouNoobsDie
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Юли 21, 2012, 11:39 »

Първо искам да благодаря на хората наприли сайта , мерси момчета наистина ме променихте Усмивчица

Като цяло имах изключителна седмица и неискам да се впускам в подробности, защото има опасност да стане прекалено дълга тема Усмивчица На кратко:

Понеделник: Поканих момиче да гледаме филм в нас, с което се познаваме от около 3 месеца , за характер може би е 6-7 , но за външен вид е около 8 ... В крайна сметка не гледахме филма, а докато се забавлявахме той се превъртя и почна 2ри път  Ухилен
Вторник: От няколко дни си пишех с друго момиче и реших да я поканя вечерта да излезем, на нея и давам около 7 заради сините очи ( слабост са ми ) . Бяхме излизали вече един път , но завърши само с прегръдка, когато я изпратих Усмивчица Направихме си разходка в парка, седнахме на една пейка кис-клоуз натискане и т.н. после я изпратих и се разбрахме да се видим пак, когато съм свободен. До тук си мисля , че всичко е на 6. Прибирам се вечерта и една стара приятелка ме кани на кино следващия ден викам си що не Усмивчица
Сряда: Отиваме на кино, през целия филм се гушкахме стигнахме и до кис-клоуз ( но все пак исках да си гледам и филма  Намигване ) изпратих я и се разбрахме да се видим следващата седмица , някой ден.
Четвъртък: Почивка  Ухилен
Петък: Отново кис-клоуз с момиче с адските очи  Шокиран  

Седмицата като цяло: 5 дена 3 кис-клоуза и 1 фък-клоуз - най-яката ми седмица евър  Готин
Активен
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #1 -: Юли 21, 2012, 11:49 »

Браво, изфука се. Усмивчица

"неискам да се впускам в подробности, защото има опасност да стане прекалено дълга тема"

Ам, то т'ва е целта.
Активен
YouNoobsDie
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #2 -: Юли 21, 2012, 12:05 »

Е сещаш ли се, че ако почна да обяснявам за всяка ще стане .... а да правя отделни теми ще зарина форума с мойте си глупости. Ако си мислиш, че е фукане ок. За мен това е начин да не ме наранят като миналият път ...
Активен
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #3 -: Юли 21, 2012, 16:06 »

Начин да НЕ ТЕ НАРАНЯТ като споделяш никому ненужна информация ли? Ахам.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: