Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 27, 2020, 08:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Пик ъп в действие през погледа на момиче  (Прочетена 49218 пъти)
meri
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Юли 20, 2012, 17:12 »

Здравейте, пиша във връзка с pick -up тренинга във Варна. Та въпроса ми е вчера(18.07) имаше ли тренинг или на мен така ми се стори,понеже наблюдавах една група момчета,който спираха разни момичета (включително и мен) до като на края успяха да изкопчат тел. номер на едното момиче.И се чудех ''мале тя луда ли е ?!'' Защото подхода им към мен лично беше доста не адекватен и тъп(ако мога така да се изразя) .Пишейки това съобщение имам за намерение да бъда полезна,а не да ви критикувам.  Усмивчица
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #1 -: Юли 20, 2012, 19:34 »

А ти как откри този форум ако не си знаела за пик-ъп досега?
Написа "тъп подход към мен" в Гугъл ли?  Намигване
Активен

Fake it 'til you make it!
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #2 -: Юли 21, 2012, 00:53 »

Здравейте, пиша във връзка с pick -up тренинга във Варна. Та въпроса ми е вчера(18.07) имаше ли тренинг или на мен така ми се стори,понеже наблюдавах една група момчета,който спираха разни момичета (включително и мен) до като на края успяха да изкопчат тел. номер на едното момиче.И се чудех ''мале тя луда ли е ?!'' Защото подхода им към мен лично беше доста не адекватен и тъп(ако мога така да се изразя) .Пишейки това съобщение имам за намерение да бъда полезна,а не да ви критикувам.  Усмивчица

Меринце, миличка. Ако е имало тренинг:

1. Момчетата са нови и все още се учат. Така, че трансформацията от новак в социалните взаимоотношения до майстор в свалките е трудна.

2. Ако на теб не ти е харесал подхода, не значи че на други не може да им хареса. Четох наскоро едно момиче бе писала, че на такива свалки би се вързала като панделка.

3. Проблемът може да не е в предавателя, а в приемника. Ако твоите социални умения са слаби, ако не си достатъчно красива или пък не си типа момиче, което тези момчета харесват, проблемът не е в тях, а в тебе. Може би е време ти да промениш подхода си към момчетата и взаимоотношенията с противоположния пол?

4. И все пак не предпочиташ ли момчетата да те спират по-често на улицата и да флиртуват с тебе, за да имаш ти лично повече избор в живота? Или предпочиташ да ти ходят подир дупето с месеци някакви смотаняци?
Активен
meri
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юли 21, 2012, 11:11 »

Както казах целта ми не е да ви критикувам! Давам ви обратна връзка,която е много важна според мен, от там нататък както искайте така го приемайте.Интерисувам се от пик ъп и мисля,че както момчетата използват дадени техники така и момичетата могат да ги използват същите срещу тях.Стряхотно е това,че се обучавате и съм ''за'' да има такъв тип тренинги и обучения! Така се образовате,макар и малка част за сега ,надявам се да станат повече заинтерисованите. Усмивчица
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #4 -: Юли 21, 2012, 19:38 »

Интерисувам се от пик ъп и мисля, че както момчетата използват дадени техники така и момичетата могат да ги използват същите срещу тях.

Meri - тук се стремим да постигнем успех и удоволствие при общуването ни с жените, а не противопоставяне между мъже и жени.

Добре дошла.
Активен

Бъди Слънце!
Girls_make_me_horny
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 137

Истината е това, което на повечето не им понася.

Профил
« Отговор #5 -: Юли 22, 2012, 07:49 »

Интерисувам се от пик ъп и мисля, че както момчетата използват дадени техники така и момичетата могат да ги използват същите срещу тях.

Meri - тук се стремим да постигнем успех и удоволствие при общуването ни с жените, а не противопоставяне между мъже и жени.

Добре дошла.

И на мен ми звучи някак си грешно в главата, като си го прочета, но сигурно не се е изразило правилно момичето. Не е имала предвид срещу, а нещо от сорта на това, как да флиртува. Мисля, че по тоя въпрос има доста женски списания, които можеш да си следиш, а и на вас, жените ви е заложено в природата да го правите, не ви трябва никакво обучение или каквото и да е било. Усмивчица
Активен

Cera flava.
jouv
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #6 -: Юли 22, 2012, 08:35 »

Здрасти meri.
Много ми стана интересно какъв е бил тоя тъп подход към теб и как са "изкопчили" телефона на момичето.  Ухилен В момента сме доста хора които се заниваме с pick-up във Варна и направо се разцепваме. Сприраме момичетата както ни дойде и става забавно в много от случаите.
 Плезещ се
Активен

Успехът (със жените) не е ключът към щастието - щастието е ключът към успеха (със жените).
hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 421

Профил
« Отговор #7 -: Юли 22, 2012, 23:01 »

на края успяха да изкопчат тел. номер на едното момиче
Звучи ми като във вица за изнасилената:
Съдията пита изнасилената жена:
- А вие защо не викахте за помощ докато ви изнасилваха?
- Ако щото той ме изнудваше, г-н Съдия.
- И как по-точно?
- Ами каза ми - "Ако викаш, ще си го извадя".
Ухилен

И ей я на Мери, само видяла какво става и тутакси пуснала тема, да предупреди пикъпьорите, че така не бива Намигване Да изкопчват телефонните номера на невинните момиченца.
Активен

Странно нещо са жените. Слагат си изкуствени мигли, коси, гърди, нокти. Гримират се с часове!!! А накрая се оплакват, че няма Истински мъже Усмивчица
meri
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Юли 23, 2012, 07:51 »

Исках да чуя и видя  вашите коментари и отношение към пост-а ми.. получих го.Благодаря! Усмивчица
Активен
Ahrisia
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #9 -: Юли 23, 2012, 08:54 »

Здравейте,

не искам да съдя или защитавам никого ... всеки има право да се чувства обиден или поласкан от вниманието на PUA.
Но бих искала да споделя какво вълнение предизвика у мен един 5 минутен разговор...
Беше привечер, отегчена от скучния работен ден реших да се поразходя по магазините ...сама...вървях по центъра и говорех по телефона, когато една силна ръка ме докосна по моята и едно високо и чаровно момче застана пред мен в целия си блясък и ръст. Стъписах се! Инстинктивно затворих телефона! Огледах "натрапника" с любопитсвото на първокласничка ... Висок, чаровен, с бяла усмивка...риза, леко разкопчана, часовник, италианска брадичка, късо подстриган...Той ме заговори: "Не мога да те  пусна да преминеш така покрай мен, без да те спра, ти си прекрасна! Най-красивото момиче, което съм виждал ..." Говореше високо и мъжествено...Усетих как от стомахчето ми се надигна вълна от емоция, която се разля по бузите ми...изчервих се и се засмях ... той продължи да говори, да сипе хвалебствия, да ме кара да се чувствам специална. Каза ми, че изглеждам емоционална, но въпреки всичко проявявам доза реализъм в ситуацията... започна да се играе с косата ми, с обиците ми. Показа ми, че е забелязал всеки детайл от облеклото ми от мен самата...Няма да се впускам в пълни обяснения какво говорихме, но каквото и да казваше той, беше на място и пълно с такава енергия, като от вулкан ...
Естествено аз се направих на недостъпна и не си дадох телефона, но записах неговия ... и бях убедена, че това не е последната ни среща...усещах го в себе си!
Пълна с положителна енергия и приятно вълнение си тръгнах от срещата ни. Дни наред разказвах на всички какво ми се е случило...бях развълнувана...все пак колко често мъж проявява такава небивала смелост и искреност ?!? Колко често ви спират на улицата непознати красиви мъже и ви говорят това, от което имате нужда ...това, което искате да чуете ?!?
Мина седмица ... аз не се обадих...но знаех, че това няма да е края ...
Беше привечер... бях обещала на приятелка да й бъда гръб на сляпа среща ...знаех, че вечерта ще е скучна, но и някак необикновена ...вървяхме към алеята, когато срещу себе си го видях, отново в целия си блясък ...не беше сам, беше с друго симпатично момче ... погледите ни се срещната и той ме заговори: "Не мога да те  пусна да преминеш така покрай мен, без да те спра, ти си прекрасна! Най-красивото момиче, което съм виждал ...". Стъписах се! Та той ми каза същото, както от първата ни среща ?!?! Той не ме помни?!? Ядосах се и се отдръпнах от него: "Хмм, този разговор сме го водили вече...ти си ... сега ще ми кажеш ... и после .... и накрая ще ми искаш телефона. Но аз имам твоя!". С треперещи от яд ръце си извадих смартфона и продиктувах номера, които пазех грижливо ... той се засмя! После стана леко неловко, но само за секунда, две и ситуацията беше овладяна от него! Започна с една още по-силна енергия да говори, да говори ...да нямаше значение какво говори, имаше значение с какъв тон, с каква енергия ...
Тук спирам!
Историята има продължение, което не желая да ви споделям...имахме още доста подобни случайни срещи, на които той вече ме помнеше ... но нали знаете, че в живота няма случайни неща! Никога!
Аз запонах да се интересувам от тази негова игра...какво по дяволите правеше той. С какво се занимаваше всъщност, че така умело ме изигра ...Седнах пред компютъра си и написах в google: "професионален сваляч"... и започнаха да валят страници и страници с информация, която аз четях и поглъщах всяка дума ...
Впечатлена съм, момчета!
Вие знаете как да накарате едно момиче да се чувства специална и желана...може би не всички от вас все още го умеят до перфектност, но съм убедена, че с чести "упражнения" ЩЕ ПОСТИГНЕТЕ МНОГО.
Един съвет от мен: не използвайте уменията си, само за да трупате бройки и телефони, използвайте ги, за да завързвате контакти, за да сте успешни в работата си, да сте силни алфа мъжкари, да сте победители! Използвайте ги, за да намерите Жената с главно "Ж", която иначе не бихте и помислили, че можете да си позволите ... и не я пускайте да премине покрай вас и да остане един phone close... Пожелавам ви да успеете да я разпознаете и да имате куража и силата да я задържите до себе си!!!
Благодаря за емоцията на "професионалния сваляч", който срещнах аз....това беше незаменимо изживяване, което ще помня винаги...
Активен

When you have to make a hard decision, flip a coin. Why? Because when that coin is in the air, you suddenly know what you're hoping for...
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3873

Профил
« Отговор #10 -: Юли 23, 2012, 09:47 »

Ха-ха, и на мен ми се е случвало жена да ми каже, че вече съм се запознавал с нея, а пък един път умрях от смях как един приятел на плажа го замеряха с джапанки, защото тръгна да отваря момиче, с което се оказа, че вече бил спал предишната година със същия подход.
Не виждам какво се учудваш. Телефона не си си дала, не си му звъннала... мислиш, че красив, отворен, готин, самоуверен, успешен мъж ще седи и ще чака теб, единствената, и няма да се запознава с нови жени през това време ли?

Активен
Ahrisia
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Юли 23, 2012, 09:57 »

Не виждам какво се учудваш. Телефона не си си дала, не си му звъннала... мислиш, че красив, отворен, готин, самоуверен, успешен мъж ще седи и ще чака теб, единствената, и няма да се запознава с нови жени през това време ли?

Учудена ли звучах ... Усмивчица По-скоро заинтригувана от играта ... и точно факта, че не съм единствената ме накара да му звънна. Въпрос на психология, за което браво! Споменах, че историята има продължение, но не искам да го споделям. Разказах само началото, за да споделя през моя поглед на жена как изглеждаха нещата - красиви и искрени, защото въпреки, че не ме помнеше, той беше искрен през цялото време!
Активен

When you have to make a hard decision, flip a coin. Why? Because when that coin is in the air, you suddenly know what you're hoping for...
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #12 -: Юли 23, 2012, 10:43 »

Дано все пак накрая си направила така, че да те запомни......
Щото както колегата даде пример, случвало се е мъже да спят с жена и пак да няма с какво да я запомнят Намигване
Активен

Fake it 'til you make it!
Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« Отговор #13 -: Юли 23, 2012, 11:06 »

Историята има продължение, което не желая да ви споделям...
На всички ни е ясно какво е продължението.
Един съвет от мен: не използвайте уменията си, само за да трупате бройки и телефони, използвайте ги, за да завързвате контакти, за да сте успешни в работата си, да сте силни алфа мъжкари, да сте победители! Използвайте ги, за да намерите Жената с главно "Ж", която иначе не бихте и помислили, че можете да си позволите ... и не я пускайте да премине покрай вас и да остане един phone close... Пожелавам ви да успеете да я разпознаете и да имате куража и силата да я задържите до себе си!!!
Мерси, че ни каза, никой от нас не се беше сетил. Усмивчица Майтапът настрана, аз също ти пожелавам да намериш силата и гъвкавостта да задържиш до себе си мъж с главно М.
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

Ahrisia
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Юли 23, 2012, 11:20 »

А дали ви е ясно ... съмнявам се.
Бях напълно убедена, че някой ще се хване за това изречение и че ще го коментира именно така ... Продължението е точно това, което най-малко очакваш и каквото и аз най-малко съм очаквала! Но то си е лично и аз си го пазя от "оскверняване" Усмивчица

Благодаря за пожеланието. Надявам се, че е искрено Усмивчица

Въпреки, че се усеща доза враждебност у вас спрямо жените във форума, към които спадам и аз, мисля, че самоусъвършенстването , на което сте се отдали е достойно за уважение! Good luck!
Активен

Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« Отговор #15 -: Юли 23, 2012, 11:32 »

И аз бях убеден, че след тази ми реплика ти ще се хванеш и ще се опиташ да ме убедиш, че си мисля точно обратното. Виждал съм доста подобни на твоята случки да се развиват по различни начини, така че мога да си мисля много неща. Може доста да се изненадаш.
И още нещо: обикновено това, което жените очаквате най-малко, за нас е напълно естествено. Както и да е, наистина бях искрен.

И не, поне аз не съм враждебен към жените, особено към тези във форума. Поздрави и до скоро.
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #16 -: Юли 23, 2012, 11:48 »

Ахрисиа, виж точно защото повечето правят като теб, не звънят или не вдигат телефона като им звъниш, къде защото просто са ти дали телефон за да те разкарат, къде защото не щеш ли точно него ден не им се занимава, къде за да се правят на недостъпни както ти си направила, именно заради това ние тук се съветваме НИКОГА да не се занимаваме само с 1 момиче, или поне по възможност да целим да го избягваме. Винаги да се занимаваме/сваляме/бла бла колкото се може повече, не заради бройката, а заради самото съзнание което ти дава. Ако се занимаваш само с една "най-красивата, прекрасната...", тогава ставаш както казваме тук "needy"/нуждаещ се/отчаян, и това отблъсква жените. Също така ставаш по-отпуснат, по-дързък и не се страхуваш да загубиш някоя, защото знаеш, че имаш опции, това те спира от това да й позволиш да ти се качва на главата с номера тип "да се прави на недостъпна".
     Не разбирам тази женска логика...ти му се правиш на "трудна", 1 седмица ни вест ни кост, и на края се правиш на изненадана, как може той да не стои вкъщи по боксерки и да тръпне за теб. Нищо лично към теб, ама точно ей такава нагла женска логика прави голяма част от мъжете цинични бройкаджии.

Предвид по-горното, ти подкрепяш ли това, или ще кажеш "не! трябва да се занимавате само с по 1 момиче наведнъж, докато е жива, нищо че не ви звъни, защото иначе може да я обидите"?
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #17 -: Юли 23, 2012, 12:07 »

Ахрисиа, виж точно защото повечето правят като теб, не звънят или не вдигат телефона като им звъниш, къде защото просто са ти дали телефон за да те разкарат, къде защото не щеш ли точно него ден не им се занимава, къде за да се правят на недостъпни както ти си направила, именно заради това ние тук се съветваме НИКОГА да не се занимаваме само с 1 момиче, или поне по възможност да целим да го избягваме. Винаги да се занимаваме/сваляме/бла бла колкото се може повече, не заради бройката, а заради самото съзнание което ти дава. Ако се занимаваш само с една "най-красивата, прекрасната...", тогава ставаш както казваме тук "needy"/нуждаещ се/отчаян, и това отблъсква жените. Също така ставаш по-отпуснат, по-дързък и не се страхуваш да загубиш някоя, защото знаеш, че имаш опции, това те спира от това да й позволиш да ти се качва на главата с номера тип "да се прави на недостъпна".
     Не разбирам тази женска логика...ти му се правиш на "трудна", 1 седмица ни вест ни кост, и на края се правиш на изненадана, как може той да не стои вкъщи по боксерки и да тръпне за теб. Нищо лично към теб, ама точно ей такава нагла женска логика прави голяма част от мъжете цинични бройкаджии.

Много точно и вярно! РЕСПЕКТ, Kejtarn!
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
ZeroTolerance
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #18 -: Юли 23, 2012, 13:52 »

Направо я разби!
Активен

I would rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
fancooler
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #19 -: Юли 23, 2012, 14:18 »

Направо я разби!

ZeroTolerance, въобще не е това идеята да "разбиеш" някого. Напротив! Двете момичета в тази тема са своеобразна обратна връзка, което само може да ни е от полза. Някои от колегите (включително и аз) реагираме по-емоционално на техните действия, но няма как да е иначе Усмивчица

Мисля тук е мястото да споделя един мой рапорт от вчерашния ден. Басейнче, приятна компания и... една самотна девойка, която чете дебела книга с твърди корици, изцяло абстрахирана от останалия свят. При първото ми минаване покрай нея забелязах, че все пак не чете книгата толкова усърдно, колкото й се иска да изглежда в очите на околните. Взех си бирата от бара и право при нея. Влязох директно, базикнах я дали дебелите корици не са за гонене на натрапници и как може да допусне така да й изгори гърба. Полека лека мацката взе да се отпуска. 2-3 минути разговор и изведнъж така от нищото ми изцепи, че ми губела времето и едва ли не имало и други момичета, които съм можел да заговоря и с които съм можел да се запозная. Естествено не обърнах внимание на тази шитка, само коментирах, че аз така съм преценил и за мен е ок, след което малко негче и с извинението, че трябва да видя и моите хора се отдалечих... Час и нещо, не й обръщах никакво внимание, но не пропуснах да се запозная със смесена компания, която беше накацала около мен. През това време купона си тече на макс, а нашата ми хвърля едни погледи, а в мига, в който се загледам аз към нея, се прави, че чете... Усмивчица Пих още две бири, смехът около мен ставаше все по-голям и зарази околните. Усещам как девойчето не го свърта на едно място и в погледа му вече се четеше освен интерес и някаква лека тъга - тя си мислеше, че няма да отида отново при нея, тъпо й беше от този факт и все пак не правеше нищо - само си седеше и пак с книжката... Поредна бира, но този път се спрях до нея и казах: "Наздраве!". Оказа се, че това което помислих за коктейл е сода и безалкохолна мента - била с колата. Започнах с това, че съм си намерил нов личен шофьор в нейно лице, още няколко базика, започна да ме разпитва какво работя - казах, че съм стажант в "Чистота" ЕООД (тези събират боклука в Пловдив Смотан), но съм на изпитателен договор - все пак работата е отговорна. Още няколко реплики в този дух и има няма 5 мин. аз отново се извинявам и я оставям с уговорката, че ми е много приятно да си говоря с нея, но предлагам да продължим в друг ден и час. На въпроса: "Къде да ти се обадя?" - тя отвърна, че не си дава тел. на непознати! Не се вързах и на тази шитня, въпреки че ми стана тъпо от нейната инатливост - личеше си, че ме харесва много и въпреки това... Все пак казах, че явно в момента е забравила тел. си номер, подвластна на моя чар и затова сега ми се измъква така. Казах и да се обади на някоя приятелка и да се подсети какъв и е номера и после да ми прати стреличка на 088*******.

Ето затова подкрепих поста на Kejtarn - в моя случай мацката се радваше на моето присъствие, виждаше през цялото време какъв купон е около мен, както не и убягна, че голяма част от "веселото" беше по моя причина. Дадох й втори шанс и тя пак се направи на интересна... Сега има моя номер, а аз нямам нейния. Дали ще се обади? - Не мисля. По скоро ще коментира с приятелките си вчерашната случка и ще продължи да лапа мухите, търсейки някой истински мъж...
Активен

Странно нещо е животът - ако откажеш да приемеш друго, освен най-доброто, много често го получаваш...
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  

Отиди на: