Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 25, 2020, 21:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Пик ъп в действие през погледа на момиче  (Прочетена 48830 пъти)
blacky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #40 -: Ноември 02, 2012, 22:32 »

Много силно разсъждение! Успя да генерираш интерес с детинската реплика, редно е да я чуем Усмивчица
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #41 -: Ноември 08, 2012, 02:11 »

Много силно разсъждение! Успя да генерираш интерес с детинската реплика, редно е да я чуем Усмивчица

Добрият фокусник не си издава номерата, Блеки Усмивчица А и има ли значение - репликата е била на място само в определения момент, и на определеното място... Но съвет от мен - да се държиш с мацка като с дете редовно ми е помагало при свалката Усмивчица Обичат и да ги глезиш като дете, и да им се скараш пак така...
Активен

Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #42 -: Ноември 25, 2012, 14:00 »

Та, дами и господа, пак опираме до тази тема - "Пик-ъп през погледа на момиче". Този път от малко по друг ъгъл, сега ще ви разкажа...

Вчера бяхме с компания в едно кафе/ресторантче, абе нещо като фешънско кафе но си имаше и кухня... Лаф-мохабет, приятелите ми ме знаят че заговарям жени, някои даже са ме виждали - и се бъзикат, ей оная там е сама, иди, другата в ъгъла, русата не знам си къде... Всичко в рамките на приятелския бъзик и амог, знаете как е Намигване Не бях излезнал да заговарям жени(въпреки че имаше готини сетове за заговаряне - по 2-3 девойки, скучаещи и цъкащи си нещо на телефоните), обаче на момичетата с нас явно им стана интересно, защото почнаха и те да ме подкачат - едната искаше да съм идел при една руса кака, да си оставя салфетка с номера Шокиран След няколко майтапа й обясних по-сериозно, че не се прави така - да идеш да си оставиш салфетката с номера е лузърско, това тука всички си го знаем, по-добре е да идеш да си поговориш с двете, ама не само с тази която ти харесва, а и с другата също, за да не й е скучно и да те кок-блоква, и накрая да вземеш телефон, ама само на едната, не и на двете... въобще, преразказвам накратко каквото си говорим тука. И на нея, като развърза торбата с шитовете, "Ама ти голям психолог си бил", "Много ги разбираш", "Я да видим на практика"...

После се върнахме пак на темата и разказа за някакъв неин познат, който бил голям смотльо (по нейни думи, аз не го познавам), и ходил да заговаря жените по улиците, ама редовно, през ден-два! И никоя не му вързвала, но той продължавал да опитва и да се излага! Даже си имал нает консултант (нещо като сексолог, ама не точно, преразказвам тя как го описа), който му помагал със съвети и му казвал какво да прави... Звучи ли ви познато? Човекът е започнал това, което всички тук рано или късно започваме - да заговаряме непознати жени, да се разчупваме, да излизаме от комфорт-зоната си, и т.н., а консултантът явно е ПУА инструктор, но той го е замаскирал/не е считал за нужно да навлиза в подробности. Разказът ме подразни - как така ходел той да се излага и да заговаря непознати жени, те да го режат, и той да опитва всеки ден отново и отново... Пак тръгнах да обяснявам, че е нормална реакция на мъж когато една жена му хареса, да иде да я заговори, че мен повече ме е яд ако не съм опитал, отколкото ако съм опитал и не се е получило, и че пичът е на прав път - като вижда че има проблем, потърсил е компетентен човек и работи по отстраняването му... Не й хареса обяснението ми, пак шитваше нещо.

Според мен й стана интересно, но не искаше да си го признае и да ме пита открито нещо по-конкретно. Да отбележа обаче, другата мацка прояви интерес - може беше по-близко до това мислене, или беше по-искрена... Попадал съм и друг път на това, последно се сещам лятото пак с две приятелки, обяснявах нещо като какви мъже се котират, защо лошите момчета се харесват, и пак не ме разбраха... А както виждате и горе, това са базови обяснения, не навлизам в теми които съдържат противоречиви гледни точки, като тези които коментираме тук във форума.

Та така, момчета - стигаме до истината, че мацките не се интересуват по какъв път сме минали, за да станем такива, каквито сме - важното е да сме готини пичове, или и те ни цъкват "некст"(Важи и обратното, за мъжете). Няма да ни питат, колко жени сме заговорили и колко шита сме минали, за да сме така добри, колкото в момента - важното е тук и сега, да сме на топ-ниво, а ако преди това сме тренирали и ляли пот, това даже може да е в наш ущърб - защото подсказва че сме се учили, а не сме натурални... предполагам. В заключение да отбележа, убеден съм че ако горната мацка-скептичка срещне някой умел ПУА ще му падне в краката още преди да се е усетила че е ползвал същия опенър с 15 мацки днес и е разказал същите си рутини на 10 от тях. Но иначе - "Не, на мен тия не ми минават" Усмивчица
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3869

Профил
« Отговор #43 -: Ноември 26, 2012, 10:17 »

Не е баш така, защото както ти ако хванеш някоя натокана мацка, пък тя била със силиконови цици и устни, бръчките изгладени с ботокс, коремчето плоско защото е минала липосукция - няма ли да ти е кофти ако знаеш, че добрата й форма се дължи на д-р Енчев, а не на природата?
Предполагам е подсъзнателно, защото ако ти роди деца те ще наследят не расовите гени, а посредствените. Наскоро имаше в интернет статия как един се оженил за някаква много красива китайка, пък тя му родила бебе, грозно като шимпанзе. Оказало се, че и тя била родена грозното патенце, но инвестирала $100,000 да се разхубави и успешно го излъгала. Само че природата избила в следващото поколение.

Така и за жените мисля би било отблъскващо да разберат, че алфа поведението ти е заучено, а пък дълбоко в гените се крие бетата, готова да избие в следващото поколение.
И тук във форума съм усещал някаква първична неприязън от жените към идеята "играта" да се учи, вместо да е естествена.
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #44 -: Ноември 26, 2012, 10:34 »

Стоун, фалшивостта отблъсква винаги. Само дето в този форум ми се струва, че мъжете се учат не да са фалшиви, а да се развиват - това го може всеки. Учат се как да общуват с жените. Това не ги прави изкуствени алфи. Да, твоите съвети ги правят, така е, но в ако един мъж се научи да общува с  жените, да бъде уверен, да бъде мъж на място, то той тогава е напълно естествен алфа. Ако учи твоите манипулативни техники, да, изкуствен е.
И това за красотата са пълни глупости. Няма никаква гаранция, че от красиви родители ще се родят красиви деца, както и обратното. Виж дъщерята на Деми Мур и Брус Уилис примерно - и двамата са красиви, тя прилича и на двамата, ама не е кой знае каква красавица. Изобщо пълно е с такива примери. И като нищо не разбираш от генетика, стига се изказва компетентно по тази тема, защото говориш пълни глупости.
Активен
powerlove1
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #45 -: Октомври 04, 2014, 20:35 »

Ахрисиа, виж точно защото повечето правят като теб, не звънят или не вдигат телефона като им звъниш, къде защото просто са ти дали телефон за да те разкарат, къде защото не щеш ли точно него ден не им се занимава, къде за да се правят на недостъпни както ти си направила, именно заради това ние тук се съветваме НИКОГА да не се занимаваме само с 1 момиче, или поне по възможност да целим да го избягваме. Винаги да се занимаваме/сваляме/бла бла колкото се може повече, не заради бройката, а заради самото съзнание което ти дава. Ако се занимаваш само с една "най-красивата, прекрасната...", тогава ставаш както казваме тук "needy"/нуждаещ се/отчаян, и това отблъсква жените. Също така ставаш по-отпуснат, по-дързък и не се страхуваш да загубиш някоя, защото знаеш, че имаш опции, това те спира от това да й позволиш да ти се качва на главата с номера тип "да се прави на недостъпна".
     Не разбирам тази женска логика...ти му се правиш на "трудна", 1 седмица ни вест ни кост, и на края се правиш на изненадана, как може той да не стои вкъщи по боксерки и да тръпне за теб. Нищо лично към теб, ама точно ей такава нагла женска логика прави голяма част от мъжете цинични бройкаджии.

Предвид по-горното, ти подкрепяш ли това, или ще кажеш "не! трябва да се занимавате само с по 1 момиче наведнъж, докато е жива, нищо че не ви звъни, защото иначе може да я обидите"?

евала брат, жените имат нужда да разберат това, само ще им помогне да калибрират собстевното си поведение за собствените им цели. Но няма да им е лесно и повечето няма да успеят. Понеже мъжете като цяло са разгонени песове които не са в състояние да видят красивата ѝ УНИКАЛНА душа и да разберат защо лексикона ѝ от 6ти клас наистина е толкова важен.
 Ухилен

По-добре да гледат секса и града или някой измислен романтичен филм където СУПЕРМЕН прави целта на живота си да ѝ докаже ЛЮБОВТА СИ ВЪПРЕКИ ОБСТОЯТЕЛСТВАТА
 :sleepy:

ПС. не съм гледал секса и града, стрелям на посоки Усмивчица

Активен
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: