Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 31, 2020, 23:57:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Украински неволи  (Прочетена 3753 пъти)
PetChoveka
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« -: Август 15, 2012, 14:56:20 »

Здравейте младежи,

да споделя една историика от последните 2 дни. Не снощи, а предната вечер бяхме излезнали със StAyN да попикапим по съни. Още в началото направихме един много добър сет, но после нещо ни вързаха. Както и да е тук прескачам право на края на вечерта. Той беше скочил на някаква готина румънка май и аз бях сам. Гледам 2 пички седят и викам аз съм. Отидох и си седнах при тях. Питаха ме откъде съм и като им казах от БГ едната ми вика "Мразя българи". Ок и казах аз. Гледай само как ще променя тва без никъв зор. Заприказвахме се. Дойде и уинга и той се включи в играта. По едно време се заговорихме на х. Т.е говорих с мацката през масата и им казахме да се сменят, за да се разбираме по-лесно. И от там играта тръгна. Отидохме да танцуваме. Кино всичко е ок. Пичката ми се кефеше доста, още преди тва в разговора им бях казал по някви теми че съм супер як пич и те го усетиха. Нейната прятелка обаче беше супер срамежлива нещо, въпреки че моя човек беше на супер ниво както винаги. Тръгнах да кис клоузвам още вътре и пичката се дръпна, няма нищо. Продължихме да танцуваме. Викат че ще излезнат за малко навън и се връщат. Викам си дежа вю. Щото рускините напарвиха горе долу същото и не се върнаха. Както и да е поседяхме и ги почакахме. Тъкмо изгубих вяра и те се появиха. Потанцувахме още малко и и викам че приятелката и ще се поотпусне ако ги оставим сами. Право я задърпах навън с тая идея. Киното си продължаваше и опитах да я кис клоузна още веднъж или 2 пъти, като все измисляше нещо, казваше нещо и аз си сменях темата. Тя продължаваше да ми се кефи как не ми прави впечетление че ми се дърпа. Тъкмо след единия опит нещо се заигра с шапката ми и ми каза там нещо. Директно и казах, че разбрах намека и я целунах. Очите и щяха да изхвръкнат от блясък. Взе да ме разпитва всякви неща за мен. Само тва и чаках, щото всичко покрай мен е доста яко и тя такава се чудеше дали да вярва. Продължих да си я киносвам като през цялото време се беше гушнала в мен. Каза ми че сериозно съм я изумил и спомена, че е дори по-яко след като съм казал че ще ги изумя още в началото. Тъкмо започнах да мисля начини да я баунсна към вкъщи и се появи нейната приятелка, която трябвала да става утре рано. Бтв пичките са украинки и бачкат тук още седмица или някъде там. И така сменихме си номерата с идеята да се чуем тея дни, щото вчера тряаше да съм ангажиран.

Вчера обаче ми отпаднаха ангажиментите и реших да и звънна. Тя беше казала че ще излиза с някъв барман или къв там да пият мохитота или нещо такова. Обадих и се и и викам там кво става а-у. Обясни ми че бачкала. Казах и да ме чака в 9 на кубан. Вика че не може. Казах и право 10:30. Накрая се разбрахме за 9:30. После докъто си пазарувах в магазина тя ми звънна да чуела как съм. Каза ми че се пекла на плажа, а то вече слънцето беше се скрило. Аз тъкмо пълнех количката и плащах и бях малко неадекватен, но пак викам си щом се обади всичко е готово. Отивам в 9:30. Тя закъсня малко и бум появява се с няква друга пичка. Плана беше да я изпратим до нейния хотел, който беше на 3-4 минути. Отидохме и то се оказа че трябва да я чакаме да се преоблече. Нещата почнаха да намирисват. Моята пичка разглеждаше някво списание и се заговорихме за околните места. Дойде ми на ум да я заведа до свети влас на пристанището. Дойде и нейната приятелка и каза "Ще ходим еди си къде си". Казах им че не са познали и отиваме на едно супер яко място. И така стигнахме до влас. Минахме по центъра и приятелката и каза че тряало да си е в хотела в 12. Вече беше към 11 без нещо и си викам ще успеем. Заведох ги на пристанището и се оказа че приятелката тряа да е в 11:30 в хотела по работа. Обадих се на един приятел да дойде да ни вземе и им показах пристанището. Мен супер много ме кефи там. Мега релаксиращо е и е красиво като цяло. Те ахнаха такива. Тая пичка тръгна да ме прегръща и да ми разправя колко съм оусъм. Викам си супер. Оставяме приятеката и и работата е готова. И така дойде моя мен взе ни и ни остави на кубан. Тя тряало точно там да бъде. Ииииии тая моята пичка се закучи такава да седим с приятелката и. Измисли някви там че тряа да се преоблича и да се къпе. Тя си беше с някви дрехи отдолу с бански де, но все си мислех че ще мога да замажа ситуацията. ииии тя отпраши до тях да се оправи, като каза че ще се върне за 10 минути да седя при приятелката и. Седнах си айляк и се заговорих с приятелката и. Тя след тва във влас беше тотално на моя страна и ми се кефеше, даже такава ме докосваше, но аз се сдържах да не правя нищо и само си изграждах рапорт. Все пак таргета е по-готната  Намигване И така таргета дойде и приятелката и срамежливата мацка от предишната вечер дойдоха с нас. Викам си шит, но няма нищо ще се справя. Веднага измислих план. Те скочиха до някъв магазин аз си седнах на спокойствие отвън и поговорих със StAyN ако иска да се включи. Тъкмо измислих план къде да отидем, за да мога да я баусна на плажа супер лесно. Те пък взели някъв ликьор от магазина и искаха да го пият на плажа. Нещате не се развиваха както трябва. Дръпнах си таргета по пътя да я целуна и ми вика "Не пред приятелките ми". Тук допуснах грешка и тръгнах да и се обяснявам колко тъпо е тва. Усетих се и смених темата. На плажа беше адски студено, а тва че тя ме беше гушнала не помагаше. Обясних им отново че не пия, щото съм готин. Застояхме се доста там и започна да ми доскучава. Студено беше ииии енергията ми взе да пада. Измрънках ги да го допият по-бързо, но пак им отне към час някъде. Ииииии тръгнахме към тва място което бях запланувал. По пътя минахме през едно друго за да поседм малко на топло, че щях да колабирам от студ. Потанцувахме там малко а пичката почна да усеща няква слабост в мен и се опитваше да ме юрка. Гледах да не се връзвам и да се забавлявам. И така отидохме на тва място където бях запланувал. Там както си танцувахме и гледам няква позната физиономия идва към мен. Сетих се, тва е рускинята от снощния сет, където не дойдоха. Право ме прегърна и тръгна да ми се извинява и да ми се обяснява, как и било станало лошо и била болна. Някви такива неща. Аз си се държах готино и си поговорих 1-2 минутки с нея и и казах чао. Тя пък беше точно моя таргет от оня сет. Трите мадами ме изгледаха странно и ми се стори добра идея да им намигна  Намигване Засмяха се и продължихме да танцуваме. Някъв италианец помоли таргета да му даде очилата и за 5 минутки. И след малко решихме да тръгваме. Тя се сети че и ги няма очилата и отиде да си ги вземе, а ние я чакахме на изхода. Няма я вече няколко минути и викам да ида да вида кво става. Гледам я танцува такава с тоя пич някъв туист ли кво е там. Стана ми леко тъпо. Тя ме видя такава и се панира и тя. Взе да му се дърпа да си тръгва. Той нещо взе да я дърпа и той. Минах и си я взех и излезнахме. Тръгнахме към едно друго място, че в тва беше леко умряло. Тя ми вика, че съм дошъл в неподходящ момент и че обичала да танцува. Казах и че ми е все тая, все пак тва е танц, всеки може да танцува с който си иска. Тя такава се държеше все едно сме гаджета от 4 години. Взе да ми става още по-тъпо, енергията ми падна още повече. Да не говорим че вчерашния ден преди това беше супер зле във всички останали отношения и тва май си оказа влияние накрая. И отидохме в последното място. Там си беше фул. Седнахме навън. Тя пак се гушна в мен. По-рано като се бях опитал да я целуна ми каза, че няма да ми дава да я целувам пред приятелките и. Вече се бях усетил да не се връзвам и бях сменил темата. Пак опитах да я целуна и се дръпна. Смених темата. Тръгнаха да танцуват и се опитаха да ме дръпнат и мен. Викам им ще дойде след 5 минутки. Тая дойде до мен и почна да ме разпитва кво ми е, а-у. Вика ми че не съм в такова настроение като вчера. Казах и че съм уморен, което си беше отчасти така. Каза ми че и тя може да чете очите на хората / с ехидна усмивка / и тръгна. Стана ми леко тъпо, щото си бях доста уморен, енергията ми падаше супер много и тя се дърпаше. Усетих че контрола над сета съм го изгубил отдавна. Реших да действам и след 1-2 минутки станах и отидох при тях. Тя почна да ми пее текстовете на някви песни. Ест аз не ги знам, щото те бяха тъпи песни. Дръпнах я да танцуваме. Потанцувахме, после се дръпна настрани. Аз си останах там. Тя пак дойде при мен и така. Задърпах я да влезнем навътре да танцуваме. Тя пък хвана и приятелките и. Викам си баси шита. Потанцувахме малко вътре. Бях и казал още преди тва че скоро ще си ходя че ми е уморено. По-скоро го бях казал като нещо което тряаше да и светне че може да ме изпусне. И вътре и викам отивам малко навън да си почина. Поседях малко навън и реших да си ходя преди да ми е паднала енергията на макс и да съм се осрал мъжката. Минах през тях да им кажа чао. Тя ми вика нали знаеш че няма да ме целунеш пред приятелките ми. Мигнах и и и викам ела вън че тук не те чувам много добре или нещо такова. Стана и някво леко тъпо, но отказа. Гушна ме и вика утре ще ти се обадя. Вече ми беше все едно и и казах ок ще се чуем значи. Казах чао на приятелките и и си бих шута. По пътя ми беше супер тъпо. Беше и супер студено. Ся ще видим дали ще се обади. Ако не звънне днес утре ще и звънна да и пея няква оферта. Тя пък е тук до 20-ти и ще видя кви ще ги намисля такъв. Май стана много дълго, но пък още е прясна прясна история  Ухилен Който му се е чело евала.

Айде младежи аз ще пиша кво е станало, ако стане нещо въобще.

гг
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #1 -: Август 15, 2012, 15:37:39 »

Ами има още 5 дена , така че не всичко е загубено.Някъде из форума четох че , няма отказване или успешен завършек на започнатото или тотално отрязване.При теб го няма нито едно от двете ..... :)Успех!
Активен

Никога не се отказвай .
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #2 -: Август 15, 2012, 15:55:41 »

Според мен проблемът е бил, че не си останал сам с нея за повече време, а все сте били в движение, приятелки, преобличане, ала-бала и това е повлияло на нещата. Няма как да знаем колко привлечена е била от теб, щото не сме били там, но според мен, ако не друго ти се е кефела. Другият вариант е (дано не е така де), че адски те е шитвала през цялото време и си е помпала самочувствието с теб, виждайки, че си по-готин от останалите, които са и се лепели преди това.

Според мен битува един мит, че всички украинки/рускини/полякини, които идват по нашето черноморие едва ли не си отварят краката още от самолета, което далеч не е така. Не всички идват тук с идеята да се строшат от секс, просто тук им е поносимо като цена, иначе щяха да ходят в Ибиса или Палма. Тази явно не е била от тези, които се пуска на всеки от първия/втория път, колкото и готин да си.
Ако искаш да се занимаваш с рускини или украинки, моят съвет е да се насочиш към по-големи какички, особено такива дето са с мъжете си, защото доста голяма част от тях идват точно за едното еВане на нашето море.

Иначе нещо ме кара да си мисля, че ако в същия сценарий, който описа мацката беше българка, си щял да имаш много по-голям успех.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #3 -: Август 15, 2012, 16:51:05 »

Ех брат, лоша работа така да ти е пичката в ръцете и ебането да се размине. Много пъти и на мен ми се е случвало.
Според мен се покрий сега и тя ако звънне кажи нещо не ми е добре, лежа в стаята, можеш ли да ми донесеш един горещ чай и един малък коняк, казваш си хотела и стаята и ако дойде - работата опечена. Ако не дойде - майната й, спестяваш си още една цяла вечер да разкарваш нея с трите й приятелки, да ги черпиш и забавляваш, и накрая да не ебеш!
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #4 -: Август 15, 2012, 17:12:27 »

Иначе нещо ме кара да си мисля, че ако в същия сценарий, който описа мацката беше българка, си щял да имаш много по-голям успех.

Каквито и да са 1 срещу 3 ..... Ъ? Ъ? ???Голям проблем е когато си влияят една на друга , мамка му.Двете да те харесат една да не я кефиш и ако си сам без помощ .......спукана ти е работата.Освен ако не си падат по масови изпълнения тип "Римска оргия" ...ама явно не са били от тия
Активен

Никога не се отказвай .
PetChoveka
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Август 16, 2012, 03:03:07 »

Ей хора малък ъпдейт от днес. Като цяло деня ми беше някакъв тъп и бях решил да излезна да попикапя. Чух се със StAyN и той нямаше възможност да се джойнне. Реших да изскоча сам. Тъкмо се оправих да излизам и пичката звънна. Каза че била на плажа с някви пичове и нейните приятелки, ако съм искал да отида. Въобще не ми се занимаваше и и казах че ще излизам обаче да се разходя и ще се чуем евентуално утре. Тръгнах от нас със супер висока енергия. Стигнах си центъра и реших да влезна в стандартното място и да отворя някой и друг сет, че по пътя нямаше нищо подходящо. От далече гледам 2 мацки седят и чакат само мен. Засилих се към тях и като се доближих видях, че са приятелките и от снощи. Фак. Очудих се че са тук, но набързо им казах че съм за малко. Дойде и таргета, като се държа някво странно. Нищо не каза такава. Казах им че търся приятелите ми, тъй като съквартиранта ми и още един пич бяха навън и реших че ще ги вкарам и тях в играта, тъкмо да сме 3 на 3. Казах им че по-късно може да минем от тук и излезнах навън. Чух се с пичовете и им казах да идват. Поразходих се малко, отворих 1-2 сета, но нещо не бях в най-добрия стейт в който може да съм. Върнах се при пичките и седнах при тях. Нямаше как да седна до таргета. Тя нищо не говореше и ме гледаше супер странно, сякаш чакаше някаква реакция. Пуснах някви шеги, но усетих как настроението ми не е много на ниво и усетих и че съм в техния фрейм. Стана ми леко тъпо. Дръпнах таргета, тя дойде да ми разказва как е завършило снощи. Докосваше ме някво супер плахо, леко я киносах, за да се поотпусне. Станах да потанцуваме малко. Те се изкефиха че съм жив и ги надъхвам да танцуват. Дойдоха и мойте пичове. Обаче и двамата се нахвърлиха върху таргета. Те не са запознати с тея неща, но си виках, че няма как да объркат нещата. Другите 2 пички скучаха. Съквартиранта ми седна такъв, идваше да си говори някви неща с мен, а другия пич през цялото време говореше с таргета и правеше някакви ненужни шеги. Даже не се запознаха с едната пичка, която беше срамежливата и имаше най-гоялм потенциал да отнесе сета. Както и да е сигнализирах им да занимават другите. Не се получи. Реших да пооправя нещата и викам на таргета, щото тя танцуваше "Дай да отидем вътре да потанцуваме", щото бяхме отвън. Моя пич който си говореше с нея през цялото време до тогава изръси нещо от типа на "Е кво ще влизате вътре, стой тука да си правим мохабет", като го продължи с нещо от типа на "А и вътре ще ти е много топло с тва горнище / бях си сложил горнище да не ми е студено /" и завърши с "А между другото тва горнище му го подарих за рожденния ден преди 5 години и дори и тогава не беше яко". Пичката и беше доста смешно, отчасти заради шегата, отчасти и щото усети кво става такава. Погледна ме с един поглед сякаш я е жал за мен. Някви типове се сбиха до нас. Мен ми беше все тая. Говорих си с едната от приятелките и някви неща, щото моя човек не оставяше таргета. Взе да ми пада настроението още повече. Не си бях представял толкова да се объркат нещата. Замислих се дали нямаше да е по-добре да бях останал пак сам с пичките. Както и да е. Реших да си ходя скоро, че нещата отиваха към нищото. Дръпнах таргета и и казах че след малко ще си ходя и да дойде да си кажем по 2 приказки на плажа на по-тихо, да може да се чуваме. Вкара ми един много жален поглед и помисли след което отказа. Смених темата на нещо друго, щото кво да кажа. Казах си чао с мойте хора, че на тях не им се прибираше, казах им чао и на пичките, а таргета ме гушна такава и ми вика "да не се обиди нещо" или нещо от тоя род. Изсмях се и и казах че съм готин тип и не приемам нещата лично. Вкарах и някъв майтап и и казах good game, като тя ми намигна и си запалих към вкъщи. Беше ми леко тъпо следващия половин час, но ся съм екстра. Само да си легна да се наспя и съм ток. Моя човек е взел номера на таргета ми и ми вика утре да излизаме пак с тях. Тя му обяснявала, че си има приятел и са от дълги години заедно и някви такива неща. Като цяло тоя сет май е загубена кауза и може да пропусна утре. И така не успях да завърша историята с хепи ендинг, но пък има и такива дни. Важното е да се забавляваме и да правим квото ни е кеф.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Август 16, 2012, 11:15:24 »

Абе какви са тези приятели твоите? Три мацки скучаят, а те се нахвърлят баш на твоята, че и шеги си бият на твой гръб и те АМОГ-ват.
То по-добре както предния ден сам да се мъчиш да бориш три пички, отколкото с такива "помагачи".
Между другото три не е толкова зле, защото има надежда да отцепиш едната, а другите две да останат да си говорят. Като са две е голям зор - едната никога не иска да остави другата сама.
Аз като играя сам, хич и не отварям сетове по две момичета, освен нещо за загрявка.
Активен
PetChoveka
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Август 17, 2012, 03:56:08 »

Ииииииии пореден ъпдейт за украинските хави, въпреки че тук ги няма много много. Пичовете от снощи / съквартиранта и другия тип / им се излизаше, а и уж се бяха разбрали нещо с украинките, но те се били направили по телефона и официалното становище беше "Е*и им майката, ще излезем да се разцепим" или поне тяхното, щото аз не пия алкохол и излизам с друга цел  Намигване И така StAyN каза че ще закъснее и тръгнах с тях. Отидохме първо в едното от стандартните места и беше супер празно. Отидохме в следващото. Имаше хора, но никви сетове. Видяхме 4 пички да влизат и се разположиха наблизо. Викам тва ще са. Единия тип почна, ся кво да им кажем, ми те са 4 ние сме 3, някви такива неща. Запътих се към тях. Отворих ги с нещо от последния момент. Стана интересна заигравка. Оказаха се от Германия, казах им че говоря перфектен немски, но предпочитам да си говорим на английски, щото езика им е скапан / не точно скапан, но че не ме кефи, нещо такова /. Те се позазмяха и почнаха да ми се обясняват за тъпия им език. Казах им да дойдат при нас, ние не седяхме никъде, но бяхме на по-тихо място и си викам тва ще свърши работа. Погледнаха лидерката, която беше единствената която не е в разговора и смених темата набързо. Избъзиках ги нещо на немски и те се вързаха такива. Почнаха да ме разпитват къв съм що съм някви такива неща. Видях с периферията че мойте хора идват. Застанаха зад мен, единия си сложи ръка на рамото и супер стелт ми каза "Кво праим ся" или нещо от тоя род. Пичките се стреснаха такива. Беше прекалено шумно да им обяснявам надълго и на широко и смених темата, очаквайки че те ще се запознаят сами. Поговорих им още малко и видях че няма как да стане. Опитах да ги уговоря да излезем по-късно/утре, но те отказаха и си бих шута. Отидохме към първото място пак. По пътя видях няква пичка с флаери, която ми изглеждаше позната. Заговорих я и и дръпнах номера. Бях я виждал миналата година пак по морето. Пичовете такива ми се изкефиха. В първото място нямаше никой още и продължихме напред. Говориха ми някви неща, но аз видях едно двойно сетче. Една девятка и една седмичка. Престроих се и ги отворих с първото нещо на ум. Имах супер много енергия от предишните 2 сета и бях яко весел. Още в началото вкарах някакво леко кино и им ги баунснах към мястото което беше празно след малко приказки. По пътя се запознахме и аз почнах да си изолирам таргета. Седнахме отвън на тва място и набарах точно едно диванче. Обстакъла искаше да седне до таргета, но не и се получи. Разпределихме се добре. Другите момчета не се разбраха май кой да зарибява другата. На мен още в началото ми тръгна супер добре играта с тая. Закачки, гледах и на ръка. Познах повечето неща. Единия тип, който явно беше решил да зарибява другата, постоянно правеше някви шеги за таргета и и взимаше вниманието. Почна да я пита някви неща през масата и да я занимава. Само тряаше да си я дърпам. Заиграх се нещо с косата и и я негнах там нещо за цвета, тъкмо другата беше тръгнала да се разсеива и щях да опитам да кис клоузна и моя човек сръчка другата и и каза нещо, като почнаха да зяпат таргета странно. Тя се притесни такава и се наведе напред да виси кво се случва. Другия пич / италианския ми съквартирант / стана и ми каза see ya / и си викам че отива до тоалетната или до бара. Все тая продължих си играта. Той нещо не се връщаше, а другия тип седна то приятелката и но нещо играта му не му тръгна много. Казваше и само някви смешки и нищо съществено. По едно време се наведе към мен през масата и почна да ми обянснява, че украинките му били писали, че с тея не вървят нещата, че не го кефели, че някви такива неща. Пичките почнаха да си говорят на немски и му викам, занимавай я тая да не пречи и тва е и си дръпнах таргета с няква хава и продължих с киното. Моя човек стана и отиде да говори по телефона  Ухилен Наведох се малко по-напред и говорех неща и на двете. Разказах няква история и такива неща. Пича се върна и седна и пак се наведе към мен и ми вика, че италианеца си е тръгнал, че се притеснява, че нещо си там, че с тая не вървят нещата. Пичките взеха нещо да се скофтват и им викам. Ае да танцуваме момичета. И станах да ги поведа. Моя човек ме дръпна такъв да ми каже нещо си там за украинките и пичките влезнаха пред нас, което не исках да се случва, щото се забиха точно на най-тъпото място в тъпата гъчканица. Минах до тях и се качих на сцената и опитах да ги дръпна за ръцете горе. Нещо се дръпнаха и си продължих да танцувам. Моя човек застана до мен и продължи да ми говори някви неща. Те видяха тва и бавно бавно почнаха да се отдалечават. Пича ми каза "изпускаме ги брат" и така. После той реши да се обади на украинките и се обади и на италианския брат и отидоха при тях, а аз чаках StAyN. Докъто го чаках отворих няколко сета. Единия се получи добре, но пък бяха 3 пички и прекалено много се забавиха нещата. След тва имахме един много добре получил се сет с едни рускини или някъде там. Кис клоузнахме набързо и нещата тъкмо изглеждаха супер, когато те "трябваше да се прибират". Разбрахме се нещо за утре и си казахме чао. Беше доста готин сет, мисля че много добре ни се получи. От улицата си ги дръпнахме и ги баунснахме на някво ново място. Викам си друго си е когато си с добър уинг, поздравихме се за добрия сет и продължихме с големи усмивки. Върнахме се в място 1 и отворихме някъв сет от 2 ирландки. Нещо нещата не вървяха много добре. По едно време гледам отсреща се задават рускините от преди малко, а аз тъкмо киносвах едната нещо. Спекох се за секунда, но после си продължих разговоря сякаш не ги познавам. Те не ни казаха нищо. След малко пак минаха покрай нас и си излезнаха. Май утре няма да дойдат на уговорената среща, но мисля да пробваме, че бяха готини. После май поотваряхме още. Беше супер забавно, яко майтапи и веселба. После пак видяхме тея рускините някви ги бяха отворили пак на улицата и се посмяхме. Те и те ни видяха да ги подминаваме, ама кво да се прави. Отидохме пак в място 1. Там видях мойте хора от по-рано и украинките. Естествено атракшън 0. Даже моя таргет от украинките била на дансинга и танцувала с някъв тип, така ми каза нейната приятелка. Въобще не ми пукаше и и го казах с гигантска усмивка. Тръгнах да се зарибявам с нея, щото тва беше тая която ме сваляше докъто я чакахме. Взех и номера, щото тя се връща в бг на 27-ми и ще е 10 дни тук, а тея другите си тръгват тея дни. На нея тва и беше последна вечер и си виках че няма смисъл, щото утре я чака 30 часово пътуване с автобус през което тряа да стой будна и очаквах да си отиде всеки момент. Стоян изчезна някъде и тя ми вика къде е твоя приятел. Казах и истината, че е някъде и търси момичета които да заговорим. Тя ми вика ааааааааа пикапите значи. Мен ми стана супер смешно и и викам, хахаха да, това обяснява много неща и продължавам да се смея. Тук вече и тя се смее и ми вика "Наистина". Посмяхме се още малко и тя се опита да ме дръпне да танцуваме вътре при приятелките и. Отказах и с идеята че може да има нужда да помагам в някъв сет, като и го обясних. Пообиколих, нямаше пукнат сет. Прегрупирахме се и решихме да се махаме. Минах отвътре да си кажа чао с момчетата и момичетата. Видях таргета се прегръщаше с някъв тип, който имаше шапка точно като моята от първата вечер, където супер много майтапи с тая шапка и въобще не им давах да ми я пипат такива, че те май искаха да се снимат ли кво с нея. Тя му я беше взела и като цяло май си го беше вкарала яко в нейния фрейм. Казах си чао с момчетата и я чукнах такъв да и кажа чао и на нея. Тя се дръпна и дойде такава прегърна ме и ми вика кво става, как си. Оусъм с гигантска усмивка. Обаче ще си ходя, че тва място е деад. Как ще е деад, май ти е топло щото си с горнище. Обясних и че топлината около мен идва от тва че съм hot guy. Викам и намерила си друг човек с шапка, обаче него може да го юрка. Тръгна да се заиграва с моята шапка, заклатих и глава неодобрително и и казах че тряа да тръгвам, че ме чакат иииииии си забих шута. Тва май бяха най-интересните моменти. Имаше и още някви рандом сетове, където се случваха някви неща, ама няма кво да ги описвам, даже повечето съм ги забравил. Аааааа да отвориха ни 2 пъти. Едните бяха готини българки, беше докъто чакахме италианеца. Тъкмо да им взема телефона и нещо се разпаднаха нещата и си тръгнаха. Както и да е. После някви шведки, голяма група, ама не бяха яки. Питаха ме за нещо, ама тъкмо щяхме да се прибираме и реших да ги позадържа и да се помайтапя. Казах им на шведски че говоря шведски и те се зарибиха мощно и тръгнаха да ми говорят на шведски. Вкарах им някви бъзици и им обясних квото питаха. Две от гадните не искаха да тръгват такива, ама никъв шанс не им давам с готини пичове като нас. Отделно че бяха и пияни. И така  Ухилен Най-важното е да се забавляваме
Активен
tweety
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #8 -: Август 17, 2012, 10:51:46 »

Чудесен фийлд рипорт  Усмивчица

Човек, една молба - слагай по някой нов ред от време на време, че ми се премрежи погледа, докато чета.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Август 17, 2012, 12:58:58 »

Браво, лъв! За една вечер да отворите по 10+ пички, да се целувате и натискате с няколко, пък макар и да мине без "прекрасното" си е много забавно прекарана вечер.

Да ти кажа, на такива претъпкани места като Слънчев Бряг и Златни Пясъци уж нещата изглеждат лесни, но всъщност са по-трудно поради невероятното изобилие от оферти, с които са залети готините пички.

Ето виждаш вашите рускини след вас още колко са ги дърпали. Те момичетата просто не могат да се прежалят да си тръгнат с някой, като знаят че след 10 минути може да дойде да ги сваля някой още по-готин.

Тази година наблюдавах например на Лазур на Слънчев Бряг или на Малибу в Златни Пясъци как по-готините пички буквално за 15 минути докато съм около тях се изреждат по 10 кълвача да ги свалят. Кой опитва с приказки, кой черпи нещо, кой влиза с танци, кой направо дърпа за ръката и хич не говори - то и на тази силна музика какво и да говориш... Абе луда работа, и ебането става трудно. По-лесно е на по-пусти места. Не съвсем пусти, че мацките да скучаят, но някакъв баланс е добре да има. Демек, избягвай места като това:
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #10 -: Август 18, 2012, 00:32:46 »

Аз в такива места по принцип мразя. Дори ми е чудно как нормален човек може да стои там и все пак доста често ме замъкват в такива места. И на мен ми е чудно каква игра можеш да вкараш там. Целувки, натисканки, ама просто трябва да е толкова директно, че то всъщност игра няма. Дето викаш, отиваш и я дърпаш за косата или ръката към пещерата пък тя, ако ще да следва.
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #11 -: Август 18, 2012, 04:11:33 »

Дето викаш, отиваш и я дърпаш за косата или ръката към пещерата пък тя, ако ще да следва.

....ето я и причината да не пиша повече репорти от Англия. Тъпо, нетъпо, това е най-ефективната игра дето съм имал/виждал там.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: