Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 00:36:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сет от Rock'n'rolla  (Прочетена 1947 пъти)
sparky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 266

Профил
« -: Август 22, 2012, 12:24:09 »

Отдавна не съм писал, но ето един скорошен сет. С приятели решихме да излезем из София, да си направим една яка вечер и да потренираме "спорта". Вечерта не беше особено силна, имаше малко хора и то предимно от мъжки пол, но ми направи впечатление, че имаше маса с кошница цветя на нея - казах си: "Ясно, рожден ден се празнува.", с това и започнах разговора, по това време на масата имаше три момичета и едно момче, заговорих едно от момичетата, кат ппитах кой празнува, тя ми посочи "остаряващата", аз поисках да ме запознае с нея, а след това казах на рожденичката да бъде така учтива и да ме запознае с приятелката си. Тя, разбира се, го направи. По това време третото момиче стана от стола си, от което се възползвах - седнах на нейното място, като се озовах с гръб към момчето на масата, за да му попреча да се намеси в разговора. След въпроса кой празнува, преминах на друг - защо купона е в застой. Това прехвърли темата за разговор с таргета в посока музикални вкусове, тогава ми хрумна да и предложа покана за едно готино парти, рап музика, за което знаех, макар тя да казваше, че слуша хард рок, тогава тя започна да се квалицира, как харесва и такава музика и тн. След малко вече усетих, че енергията на разговора започна да спада, затова и казах - Чудесно, дай ми номера си, за да се чуем ако дойдеш на партито. След това пожелах на компанията приятна вечер и с моите хора сменихме заведението. Не съм и се обаждал, няма и да го направя, поради морални съображения - имам си една прекрасна дама, която не  бих сменил за нищо на света !
Активен

Thank you for the pain, you made me raise my game !
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #1 -: Август 23, 2012, 07:20:55 »

Браво! Супер яка история, но не и рапорт. Малко ескалация, малко реплики, малко повечко подробности. Ако те мързи да пишеш, недей започва.
Активен
h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил
« Отговор #2 -: Август 23, 2012, 08:16:57 »

Ми не знам, на мен честно казано не ми харесва начина по който си играл.

1. Заговорих едно от момичетата - Аз бих се насочил към момчето, нали е алфата на групата. Освен това с него мога да си говора по-мъжки (другите не ме чуват) и така, след като той те е одобрил си част от компанията.
2. Поисках да ме запознае с нея - Ти сам не можеш ли да се запознаеш?? Що трябва някой да го прави вместо теб?
3. Като се озовах с гръб към момчето за да му преча...  - Според мен много по-голям успех би имал ако накараш всички да ти се кефят, а не да пречиш на когото и да било, щото после момчето ще ти стане невероятен cock blocker. (Ако въобще те остави да стигнеш до там.)
Активен

Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай: - К?во праиш ти, бе? - Пясък ръсим! - Това виждам, ами защо? - Против крокодили! - Ами тука няма крокодили!? - Щото ръсим...

(Е на това му се вика силен фрейм ;-))
sparky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 266

Профил
« Отговор #3 -: Август 23, 2012, 09:27:18 »

1. Заговорих едно от момичетата - Аз бих се насочил към момчето, нали е алфата на групата. Освен това с него мога да си говора по-мъжки (другите не ме чуват) и така, след като той те е одобрил си част от компанията.

Той беше толкова алфата на групата, колкото аз съм петролен шейх Засрамен Беше обикновено AFC, по тоя повод изобщо и не ме ебеше за него, все пак, да ходя да искам одобрение от подобен екземпляр - загубеняк, ме прави по-зле и от него  Намигване

2. Поисках да ме запознае с нея - Ти сам не можеш ли да се запознаеш?? Що трябва някой да го прави вместо теб?

Намирам го за по-приемливо да ме представи момиче от компанията, защото изглеждам "по-безопасен", а не някакъв странен навлек, пък и по тоя начин, едната си мисли, че се познаваме с другата, приятелско настроение, след което, бивам представен на първата непозната, отново от приятелка, на подсъзнателно ниво има значение.

3. Като се озовах с гръб към момчето за да му преча...  - Според мен много по-голям успех би имал ако накараш всички да ти се кефят, а не да пречиш на когото и да било, щото после момчето ще ти стане невероятен cock blocker. (Ако въобще те остави да стигнеш до там.)

Погледни към точка едно, там мисля съм си казал мнението... БТВ, алфата на групата беше самата рожденичка, като успях да и спечеля благоволението, така че да не ми играе на въпреки  Намигване
Активен

Thank you for the pain, you made me raise my game !
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 785

Профил
« Отговор #4 -: Август 23, 2012, 09:30:24 »

h2x0r за домашно отиди в някоя дискотека при смесен сет и заговори първо момчето. Направи упражнението поне 3 пъти и напиши резултатите тук.
 Тези които са го правили вероятно знаят, че за разлика от клипчетата на Мистери това не работи по нашите заведения, освен в изключително редките случай, когато момчетата са дружелюбни и се кефят на компанията ти.
 Така , че точка 1 и 3 за мен са Екселънт. Аз дори преди да го загърбя го избутвам лекичко ако е много близо до таргета. Ако не ме мързи ще пусна една тема с репорти от смесени сетове от дискотеките по морето по-късно.
 Точка 2 зависи от ситуацията - ако е направено както трябва понякога се получава много весело. Като цяло добра игра на Спарки.
Активен
h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил
« Отговор #5 -: Август 23, 2012, 13:54:31 »

@BERSERK Що си мислиш, че не съм го пробвал? Сета беше 6-чка, 4 момичета и 2 момчета. Момичетата бяха седнали а момчетата "кръжаха" около тях като орли пазители. След не повече от час 2-те момчета си тръгнаха и аз останах с 4-ка на масата. Нека аз да съм в грешка :-)
Активен

Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай: - К?во праиш ти, бе? - Пясък ръсим! - Това виждам, ами защо? - Против крокодили! - Ами тука няма крокодили!? - Щото ръсим...

(Е на това му се вика силен фрейм ;-))
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #6 -: Август 23, 2012, 14:30:00 »

Аз съм заговарял момчета.
Последно като бях на дискотека гледам един лъв с две мацки и когато отидоха до тоалетната му викам "Здрасти - гледам те сам с две мацки - каква е играта? Ако имаш нужда да ударя едно рамо?"
Човекът вика здрасти, усмихна се, каза че едната му била гадже, а другата - сестра й. Затова и се отказах, викам си тя пред кака си няма да иска да прави цигании, няма смисъл. Но момчето съвсем приятелски ми каза ако искам като се върнат от тоалетната да дойда се запозная с тях.
А ако бях отишъл направо, да му обърна гръб, че и да го избутам както каза Берсерк, и да заговоря едната, недай боже да се случи гаджето му, само ще трябва да се амог-ваме, че и на бой може да отиде работата.

Аз самият ако се случи да съм сам с две, ще съм повече от радостен да дойде някой готин пич да помага. А ако преди това ми покаже уважение да ме пита какви са ми и коя от двете аз свалям - значи е истински уингмен и направо заслужава да го черпя едно.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: