Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 04, 2020, 06:33:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13
  Изпечатай  
Автор Тема: Дали той е много добър играч?Или аз просто не бях в кондиция?  (Прочетена 34140 пъти)
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 328

Профил
« Отговор #150 -: Август 03, 2012, 13:41:34 »

Тонито просто не се намесва тактично в спора, затова. Тя само възхвалява мъжете за прекрасните им качества.

Моля,моля колежке Ухилен Аз съм си написала мнението по спора ви ,ама никой не *бава да го прочете,в суматохата и вихъра на нескончаемия ви спор.Даже и вие спорещите май също.Така,че НЕ си мълча тактично. Ти чуваш ли се ,мила? Засрамен Антонина и задръжки? Антонина и такт? Забрави.Аз каквото мисля го казвам,пък ако щат и да ме изгорят като вещица на кладата като Жана д' Арк! Възхвалявала съм мъжете... Ухилен Ами,да,по близо са ми като мислене ! Ами да,сред момчета израстнах,а и правилата в "техния Лагер",някак си спонтанно ми импонират на разбиранията,че и логиката,признавам си...Като малка,по често можеше да ме видиш в мелета и разни боища,да калпазанствам заедно с момчетата,отколкото да си играя с куклите и парцалките с момиченцата.Та какво да направя сега? Аз съм котка,но отгледана и възпитана във вълча глутница.Но и разумна, справедлива и обективна. Главата ми е най/по важната и водеща част от тялото ми, отколкото са циците,други издатини, дупки и вдлъбнатини,/на разни места/,определящи ме с явни полови белези като жена.Мисля и реагирам само и ГЛАВНО като Човек,а не като индивид с принадлежност към собствения си пол!Човек и разум съм,много повече от колкото съм просто жена.И без значение от коя страна на барикадата ме теглят симпатиите ми.И не възхвалявам мъжете сляпо,хич и не ме подозирай в това,мила! Ядосан Просто "идеологията" ми за живота е в пъти по близка до тяхната,тва е.Може би и затова в реакцията си при прекалено брутални, агресивни свалки,без да го съзнавам и планирам като ход и стратегия,съвсем спонтанно съм реагирала често и по скоро по...мъжки. :)Със еквивалентна по сила обратна проекция на агресия и плашеща,направо удивителна смелост.Та в тоя смисъл ,мила RxRated,тук мъжете ви обвиняват  в женска агресия виждам,но аз ще кажа друго.А аз съм реагирала по някога с не много женствена агресия,на разни индивиди,позорящи с простотията си мъжкия пол,това е факт.Но на разни,НЕ на всеки и всички,нека е ясно!Крайностите не са добри,не правят чест,на нито един от двата пола! И като такива,са болни,те страдат от тежка полова обремененост и необективност! Но все пак,може би аз дори съм по агресивна от "сестрите ми",като ме изпердаши гнева,признавам.Може би в ситуация,предизвикваща нормално страх в жените,в мен тя катализира гняв и смелост, ако до там е брутална,че да ме извади от спокоен и незаинтерисован игнор.И доста мъже съм шокирала с това.А и не съм особено страхлива. Но,не ми се разсказват сега разни случки и това как съм постъпила в досадни ситуации с наистина,брутално нахални и дразнещо нагли свалячи...Че ще скандализирам и мъже и жени с подобни откровения. Засрамен   Ама,тва съм си аз и не се оправдавам за това което съм на никого!Ако ми счупят маникюра на единия пръст примерно,не се свивам в ъгъла насълзена.Ставам и забивам всичките си останали здрави нокти в главата или задника на нахалника.В яда и гнева си,може и врата му да прегризя  даже. 8)Верно,малко мъжка реакция...Никак не изпитвам необходимост, нито потребност обаче,да се оправдавам или срамувам за това, какво да направя!? Ядосан Ако и да съм котка във вълча кожа,моля жените да разберат. Това не значи,че съм предала "котешкия ни Лагер" и съм преминала срещу и против Вселенския Женски пол като цяло! Нито,че се отричам от принадлежността си към него!Жена съм!Може би дори,повече жена от много жени от тях.
Приемете просто,че съм да кажем..."Танцуващата с вълци Котка".Може би стила музика и ритъма,просто  са ми по близки до вкуса и темперамента,та съм се пуснала от женското хоро на самодиви.Инстинктите и реакциите ме теглят и приобщават повече към вълчата глутница.И по ми иде от вътре да вия към луната,да кажем, както и да тракам с мощни челюсти заедно с тях,препускайки безстрашно из гората.Отколкото да мъркам край огнището гальовно,да мяукам в нежен ритъм и тиха изискана мелодия. Или да пък да съскам с нотка на страх и уплаха,ако съм раздразнена,в предупредителна защита.Но това,по дяволите не променя факта,че СЪМ,нито ме прави ПО МАЛКО Котка,от другите осталите котки.Все пак,аз Котка съм родена.И не се отричам от породата си,а и нищо не може да промени глобалното значение на генетичната формулата на гена и хормоните ми.Така де.Може да не влизам в битка срещу Вълчия свят,защото съм приобщена към него и мириша даже вече повече на вълк,отколкото на котка...Но и не нападам и не предавам рода и Сестрите си никога все пак! Това да е ясно! Че предателите,не се класифицират и различават.Те нямат пол и принадлежност,вяра,род и убеждения.Те имат общите си белези,характерни само за тях.Те са си гадни предатели,на който и пол генетично, да носят белезите! Те са в графа само една-долна и срамна човешка прослойка и пасмина! И нека е ясно.Не нападам мъжкия род,защото си го харесвам и припознавам като близък мен по характер!Но и не предавам и своя женски род!
Дори съм съпричастна.
П.С: И се надявам се,че с този ми,за жалост и ужас на потърпевшите,пак дълъг пост, вече изяснихме напълно и окончателно този въпрос .Пък и забелязвам тенденцията на доста хора тук напоследък,да ме имитират и конкурират с не по малко дълги,гневни или пък обстоятелствени в протеста си постове. Защото,емоциите пораждат многословие, увличат  във вихъра си,изваждат те от конрол,убиват чувството за мярка,саботират всички спирачки,правят те неудържим,дори и в словата,освен в мислите,разбрахте ли го и вие сега на свой гръб най после как и защо става така ?! Емоцията е опасен и увличащ, подвеждаш провокатор,дами и господа!  ;)Но май не само аз в тоя форум,пращя от емоции и преливам,та чак се "пукам по шевовете", признайте го,де! На всички вас напоследък, тук спорещите...май дори и "ръчната ви спирачка" отказва да работи... Я,слизайте от тая побесняла кола,на която сте се метнали като луди "джигити"!Че намирисва на запалени гуми,возилото стана неуправляемо вече и върви със свръх скорост към  неизбежна катастрофа!  Ухилен
Активен

Белези от Хищна Котка

По някога се опитвам да го играя и "котенце".Случва се.
Но на всички,все Тигрицата в мен се привижда.
Готова за скок.Дива,опасна.И хищна....
И никога нежното ласкаво Котенце.
Но сигурно е,защото носят ми Белезите.
От моите нокти и зъби.Изрязани,издълбани.
За някои-мил спомен.Диви нощи,горещи страсти.
За други обаче-жесток спомен.Белези страшни.
От зъби и нокти,разкъсващи сърцата кървящи.
Едно е сигурно.И когато спрат да болят,
Белезите не се заличават.Те не изчезват.
Невидими даже.Но!Те просто остават.
Затова,няма как с тези спомени-белези,
Тигрицата в мен,някога,някой ден да забравят.
А понякога се опитвам да го играя и "котенце"....
Случва се.Още.Просто вече е много по рядко.
Защото и без това,винаги,все Тигрицата в мен виждат....

by Antonina  http://www.youtube.com/watch?v=YQKrIieaNOY
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #151 -: Август 03, 2012, 14:47:03 »

Еми да...."Тонито" е една от малкото жени дето наистина обожава мъжете, а не само да се чуди за какво да са й виновни, за което заслужава пълно признание. Защо да не им се радва и на качества и на всичко? Рх, ти не забеляза ли че в единия случай когато не е успяла да се справи с адвансите на мъж, тя не тръгва да вини него, а първото което й хрумва, е че тя е виновна - поема си отговорността за себе си.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
RxRated
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 666

Профил
« Отговор #152 -: Август 03, 2012, 15:48:47 »

Еми да...."Тонито" е една от малкото жени дето наистина обожава мъжете, а не само да се чуди за какво да са й виновни, за което заслужава пълно признание. Защо да не им се радва и на качества и на всичко? Рх, ти не забеляза ли че в единия случай когато не е успяла да се справи с адвансите на мъж, тя не тръгва да вини него, а първото което й хрумва, е че тя е виновна - поема си отговорността за себе си.
Аз обаче не виждам да не се е справила. Усмивчица
Да не се "справиш" с адвансите на мъж не е да откажеш да спиш с него, ако искаш (а тя иска, и въобщеее да не ме заблуждава, че е обратното Смотан). Да не се справиш е да не можеш да му кажеш не, без да предизвикваш някаква скапана ответна реакция.
Знаеш ли, точно това сега обсъждахме с мъжа ми - понеже понякога седим и четем вашите писанки. Та той каза, че тук пишещите много генерализират и като аз се оплача примерно от  мъжете, които ми свиркат, форумците решават, че злобея срещу мъжете като цяло. Което може би е и мой проблем, ако не съм се изразила ясно. За което се извинявам.
Всъщност като се замисля е прав. Явно сте свикнали да ви шибват под един знаменател. Последният пост на Симеон (мерси, никът ти изобщо не ми харесва, името ти - да, по-лесно е за писане), го доказва. Седяла съм била и съм се чудела мъжете за какво са ми виновни. Ми за всичко - най-вече за това, че ме има. Намигване Все още жена сама да ражда не е станало. Трябва мъжка намеса. (Е, Здрач може да вметне, че има изключения, но аз мисля, че Дева Мария бая се е прецакала - да роди, без удоволствието да се наслади на детеправенето).
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #153 -: Август 03, 2012, 15:57:01 »

Да ти кажа честно (с риск Антито да ми се разсърди), не съм намерил времето и мотивацията да прочета развитието на историята още.  Смотан Така че не знам какво е станало след първата среща.

За генерализирането, ще кажа само, че хората не са толкова специални и уникални колкото обичат да си мислят. На мен ми се е случвало много пъти да водя едни и същи разговори с едни и същи думи, с различни хора, и да получавам общо взето същите реакции. Ако нямаше зависимост и последователност тогава науки като психологията нямаше да ги има. Много рядко някой ме изненадва с реакцията си или мисленето си.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #154 -: Август 03, 2012, 16:21:43 »

Съветвам те да ходиш по улиците с по голям брат или да седиш във вас също така може и да носиш нещо ,с което да криеш лицето и косата ис .

Верно ли това я посъветва?! Знаех си аз, че и вие тайно като мен се надявате да се наредим гордо сред ислямските републики до Иран, Пакистан и Коморските острови, но не съм и предполагала колко много сподвижници имам във форума...

Уважението към жена не е липса на мъжки качества.

Ще ти оставя адреса си на лична. Когато успееш да обясниш ето това просто изречение на Алфите от форума, ела и ще те чакам с бутилка шампанско да го отпразнуваме... Опс, какво шампанско, то тогава алкохолът ще е забранен в нашата ислямска република, а и аз и ти трудно ще отпиваме през никаба...може би ще успеем да проврем по една сламка под булото...

Значи какво излезе...че понеже ние с Кестен имаме топла течаща вода вкъщи, трябва да се оставяме да ни опипва всеки Голям Добър Бял Строител на Светлия Социализъм...в знак на някаква благодарност, може би...а на такива дето доказано не са построили нищо през живота си, може ли да отказвам, че нещо не ми стана ясно...или и те ще намажат покрай всички останали зидаро-мазачи...
Някой разбра ли какво общо имат научните постижения с опипването по улицата, че не ми стана ясно...

Сега ще ти кажа какво прочетох на едно пано "Аз не съм дошла от реброто ти. Ти си дошъл от моята вагина."...Така че хайде да не изтъкваме какво са направили големите бели мъже и големите бели жени...(Между другото е брутално грозно да си потискал и мачкал жените в продължение на хилядолетия и да си им внушавал, че единствената им роля е да раждат и накрая да дойдеш и да им кажеш "Вие нищо не сте направили в тоя живот освен едни деца")..и двата пола са направили достатъчно, което не значи, че трябва да се държат неуважително към другия пол, както в твоя и моя клип, инс...Това са двете страни на една и съща монета, където уважението тотално отсъства...

Май ще запазя шампанското за някоя друга кауза...по-лесно ще ми е да ви убедя да повярвате в Бог, отколкото във взаимното уважение...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

RxRated
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #155 -: Август 03, 2012, 16:51:39 »

Здрач, аз съм луд фен на личния пример, така че мисля да покажем моя мъж на някаква изложба.

Честно да ти кажа, като гледам какво е отношението тука, и ми става мъчно и тежко и се чувствам виновна, че изисквам моногамия от мъжа си. Той трябва да обиколи света, да пръсне семето си навсякъде, да ощастливи колкото се може повече жени и да им покаже какво е това мъж истински. Не мога аз да го държа между 4 стени и да го искам само за себе си. Ограбвам целия женски род. Ако искаш, остави адрес наистина на лична, да започне от тебе, като VIP дама на форума. Пък шампанското го зарежи - той няма нужда от алкохол, за да оцени по достойнство качествата на жените. Ама гледай да не ми го изтощаваш, че ми трябва и на мене де - искам 4 деца и поне 2 да са момчета. Тъй че жизнените му сили трябва да ги пазим и ревитализираме с вкусни манджи (много обича мусака). Ти ако знаеш някакви чужбински манджи, давай насам рецепти, да обменяме. На Антонина ще го дам само ако обещае да го пази много и да не го изцежда, че си е мръсница. Аз през това време, докато той си изпълнява мисията, ще раздавам листовки за изложбата, на която ще има снимки на мъжа ми в действие - как яде с апетит, как чука с два пъти повече апетит, как ме кара да хапя възглавницата, за да не будя съседите посред нощите, как казва "Благодаря" , когато съм му сготвила нещо, как защитава семейството си и не дава дума да се каже за него, как оправя бойлера, и бонус - кош с мръсни мъжки чорапи, които той си е направил труда да събере накуп, за да ми е лесно да му ги изпера, а не да ги гоня из целия апартамент.
Момичета, давам ви го, сърце не ми дава да го държа за себе си - вижте го, радвайте му се, повярвайте ми, той много ме обича, но ако аз се съглася, няма да ви откаже. На ЛС и снимки.  Намигване
Активен

Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #156 -: Август 03, 2012, 17:29:29 »

Аз обаче не виждам да не се е справила. Усмивчица
Да не се "справиш" с адвансите на мъж не е да откажеш да спиш с него, ако искаш (а тя иска, и въобщеее да не ме заблуждава, че е обратното Смотан). Да не се справиш е да не можеш да му кажеш не, без да предизвикваш някаква скапана ответна реакция.

RxRated. :)Бях се зарекла да не пиша тук как завърши тази моя история.Но..Ето ,че човек не трябва да се зарича никога. :-\Както казах емоцията е жесток провокатор. И гордостта и Егото.А аз съм жена цялата темперамент гордост и емоция.Въпреки,че поне от излишно его не страдам.Та ще напиша все пак. Усмивчица Преди няколко дни на ЛС ме пита един/на член/ка на форума,как аджеба все пак е завършила тази моя история.После още един.Отговорих само на единия. И ти RxRated,сега ме бъзикна тъничко,че съм искала секс от онзи мъж.Мдаааа...И какво от това? Не е нещо с което нямам воля да се справя, ако преценя,че си трябва.Ако ми е кеф обаче да се правя на маймуна и да унижавам достойнството си и сама имам достатъчно идеи за безобразия,отвътре в мен,които ме напъват да излязат навън,подвеждат ме и ме изкушават,особено на принципа на падащата плоскост гняв и гордост и емоции! Мога и сама да се правя на маймуна,без някой да ми пише сценария и да ми казва как си завра задника в маймунската кожа и да подхвърквам от клон на клон,показвайки червения си задник смях,веселба и бъзик на всеки.>:(Е,НЕ!
RxRated,ДА СПРАВИХ се.И с него и със себе си.Наритах го. Въпросния господин.  >:(Хванах го в нагла и долна лъжа,само с една цел-повече да ме омотае и накара да бъда зависима в интереса интрига към него.Направо го разкрих.Блуждаещ късмет ми даде шанса да го засека наоколо,да се напива и да се смее с приятели.Малко след като все пак му вдигнах телефона и го слушах дълго  и мълчаливо, как е в София!?!,колко много работа има!?!,как съжалява горчиво!?!,че нашата среща се отложила.Но колко често се сеща за мен и да ме омайва и похлъзва тънко със закачливи въпроси,от сорта на :"Дали  И АЗ мисля за него,дали пък не ми липсва вече...." И дали ще го разочаровам пак,в проклетията си,да казвам само не.И след като,той като се върне в Бургас искал един въпрос да ми зададе и много държал и искал аз да миу кажа ДА! Еееееегаааааааа ти,мъжката гад!!!! Ядосан Търпението ми си има граници обаче.Не на мене тия  "партитури и хореографии" и "мръсни танци"!Че да ми промиват мозъка,до отговори които ТОЙ  решава,манипулира те и те кара да мислиш,че това искаш! Мислех си ...дали да не кажа пък ДА?! Да го докарам до лудост от възбуда и надървен до стоманено,докато е напращял от свръх желание....Пък аз в сублюмния момент да изтърся,че ..."нещо ми е мина мерака" или нещо още по гадно"не ми харесва ерекцията ти!" и не ща вече секс с него! Засрамен....Хммммм...или да "споделя",че за съжаление трябва да си тръгва,защото ....и дрън дрън ..бла бла....Майната им на простотиите,дето и аз мога измисля,щом това ме принуждава да правя,цяла торба са,чували на склад имам даже,ако реша да го "играя"! Пък и всеки миг,мога да предвидя,застраховам,планувам и предизвикам,а и да разруша, ако реша! Но изведнъж...Прецених,че дори и НЕ ми се "играе" ВЕЧЕ с него. И дори сякаш и  ИНТРИГАТА някак си ми се загуби и  ИЗПАРИ. >:(Не танцувам кючек,ако не ми се иска.Така да го обясня.И нищо от тва,че нещо в него съм била харесвала.Голямо чудо!!! >:(Не е нито първия, нито последния,на който съм способна да бия шута,защото обижда интелигентността ми,с упорството си да ме насилва да приема простотията,че отказва да е себе си,а и мен да прави обаче на маймуна,заедно със себе си! Аз може и да обичам да се гримирам, да!Но не понасям мъже наплескани с грим,точно като маймуни. Гротескна картина.И жалка.Поне за жена като мен.А аз неща които не прощавам,не мога и дълго да ги изтрая!Ей на,пак мъжка нагласа и поведение,ама на! ТАКАВА СЪМ!Даже и да съм била на моменти от нещо частично съблазнена/по скоро физически само съм поддала. Мозъка и разума ми обаче не се поддава на моделиране и размекване. Дядо ми казваше като бях тинейджърка,на един мой влюбчив братовчед, дето все подир някоя тъпа фуста тичаше и ревеше със сълзи и сополи за нея/,че инай тъпите пикли сякаш си избираше!/ :" Абре,момче! Заради 100грама припикано месо и шепа миризлива вълна,ти на п**ка ли ще ми ставаш,бре! Ти мъж ли си,бре?! Ние за вълк сме те създали теб, вълчица търси и си намери и мъж на място бъди! Ти що за резил,себе си  и нас,прайш бре!? Че като гладен чакал,подир всяка дрислива,мърша,миризлива ли ще пълзиш,бре!" Че и аз така сега....И нали както казах,съм котка,но във вълча кожа и сред вълци израстнала. И затова аз пък...На едната си П**ка ,няма евала да направя,ако това унижава и обижда жената в мен.Пък  и като се сетя за думите на дядо...И аз ще перифразирам и кажа сега така!.Да умирам за някой мъж,себеуважението си за минутка оргазъм няма да заменя!Пък и заради 100грама пикаещо,пък макар и щръкнало месо...аз акъла  си на боклука няма да хвърля! По важно е жена с гордост,себеуважение и достойнство,отколкото само една тъпа,гладна,лакома п**тка без достойнство!!! Да не съм тъпа пикла някоя!?!Както казах,мъже много,има хиляди! Мога да си позволя да подмина /и още/ един.Ако и да съм жена и то бясно темпераментна,не оставям пу*ката и хормоните ми да ме водят и направляват в живота ми.Тази функция си може и знае как да изпълнява Главата ми.Та..това е.Няма какво повече.И всичко е от ясно по ясно и от просто по просто.
Ама сега някоя жена пак ще каже.."Ей,сестро,много пак мъжко мислене имаш!Много грозно и брутално!И никак не женско и женствено!"
Ако да си браниш и цениш гордостта,достойнството,себеуважението Е САМО  и единствено приоритет на мъжете!??? Евала тогава на тях и за тях!!! Нека съм с мъжко мислене тогава.Никак не ме е срам! Хермафродит някакъв,със цици и вагина,а с мъжки  манталитет,мислене гордост и чест,ако ще и такова чудовище-изрод ме наречете!!!
  >:(И Мамка му,ако не съм достатъчно женствена за някого,ама...Аз ТАКАВА,каквато съм си пък-...ПОВЕЧЕ и по Истинска Жена се усещам! Ядосан
Та това е от мен.Финиш и аут на тази моя история в Архива на Антонина! И  точно там и е мястото!

Активен

Белези от Хищна Котка

Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #157 -: Август 03, 2012, 18:18:15 »

На Антонина ще го дам само ако обещае да го пази много и да не го изцежда, че си е мръсница. Аз през това време, докато той си изпълнява мисията, ще раздавам листовки за изложбата, на която ще има снимки на мъжа ми в действие - как яде с апетит, как чука с два пъти повече апетит, как ме кара да хапя възглавницата, за да не будя съседите посред нощите, как казва "Благодаря" , когато съм му сготвила нещо, как защитава семейството си и не дава дума да се каже за него, как оправя бойлера, и бонус - кош с мръсни мъжки чорапи, които той си е направил труда да събере накуп, за да ми е лесно да му ги изпера, а не да ги гоня из целия апартамент.
Момичета, давам ви го, сърце не ми дава да го държа за себе си - вижте го, радвайте му се, повярвайте ми, той много ме обича, но ако аз се съглася, няма да ви откаже. На ЛС и снимки.  Намигване

Еййййй,RxRated!  ЗасраменПрестани така трогателно,възторжено,кандърдисващо  да ни хвалиш на нас дамите тук прекрасния си/вярвам ти! Усмивчица/мъж!Недей. Неразумно и безразсъдно е,мила! Аз поне съм несдържано откровенна, безпардонно искрена и ще ти кажа честно и сега на мига...На мен да ми предлагаш стойностен мъж?!? Ли луда ли си ма,RxRated!??? Тоз твой мъж,толкоз много и толкоз невероятен,какъвто чак го изкара,него ли ми даваш ти?!?  :oЧе и за малко!? Засрамен Вярвай си!!! Блажени са вярващите!!! 8)Не си прави опасно рискови експерименти скъпа моя с мен,Антонина! Че,онази част със секса ви,и колко бил добър и как те кара да хапеш възглавницата Смотан... Миличка,при мен перушина,не до съседите,до небесата ще хвърчи,ако го набарам аз такъв един мъж! Като гладна лисица в кокошкарник ще става действието на екшъна,с парадоксално реалистични елементи на порно драма и финал с привкус на трегедия!  ;DКато звяр с обратна захапка съм! А ти,няма и да си го видиш вече повече,дадеш ли ми го "за малко"! И само снимката му после ще имаш да си я гледаш!Все едно,на вълчица или тигрица неразумно да дадеш, печено ухаещо,вкусно агне и да кажеш..." Е,ама то е за опитване,не е за наяждане!" Докато се огледаш и мигнеш само,аз ще съм го оглозгала до кокал,като хищна пираня! А пък после и колкалчетата му ще схрускам до троха,че и за още някой такъв ще питам,дали имаш на склад у вас! Плезещ се
Ей,ме на...предупредих те! От човещина! И сега,пак против себе си вървя,мамка му!
Пък ти си помисли и пак си решавай после! Усмивчица Дали още искаш да си така безразсъдно дашна и щедра,дали пък да не е по добре да си СКРЪНДЗА,с такъв мъж до теб! И щом вече веднъж си го захапала,мила... 8)без значение за къде точно, де Ухилен!...Дръж мръвката със зъби здраво,забити и впити до кокал! Не пускай!!!....Но и се озъртай,не заспивай даже...оглеждай се и бъди нащрек!Че много и гладни, свирепи зверкини като мен,дебнат отвсякъде,мила! Без майтап! А тук... Плезещ се майтапа се заформя да е на голо и...хич и не вярвай да е на майтап! Абе...аз съм си ангелче добро,допускам и да ме загризе съвестта,малко поне.. :angel:...... Ама надали,надали,скъпа моя, RxRated! Не се заклевам да ти го върна после,а и нищо не обещавам за състоянието му! Датата му на годност може да е изтекла принудително и безвъзвратно рано,ако все пак си го получиш обратно! Засрамен

П.С: И все пак Завърти очи...Ако офертата на "банката" още важи...имаме сделка,RxRated!
Дай насам на Антонина,тая твоя печалба от Лотарията,обута в панталони! Вадя всичките възглавници дето намеря в къщи отсега и ги трупам на спалнята! И нали ти сама така пожела?"Нека играта с  Плезещ се"опитването" Намигване тогава,започне... Сега!"  Плезещ се Ухилен Засрамен
Активен

Белези от Хищна Котка

Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #158 -: Август 03, 2012, 18:21:42 »

Инс, значи според теб зидаро-мазачите и общите работници на строежите са допринесли повече за тоя свят от чистачките примерно? И заслужават повече уважение?
Научните достижения и интелектуалната сила са това, което движи света напред. Светът има нужда и от работници, но без интелект и ръководство те нищо не могат да направят. Затова и не си помислих, че може да говориш за строителни работници (а поне в България много от тях не са бели, така че...).
Не знам защо ме питаш аз какво съм постигнала. Аз да съм се изживявала като нещо повече от другите заради това, че съм работила на строеж? Да съм твърдяла, че съм по-важна и значима и заслужавам повече права? Не, и няма и да го твърдя. Смятам, че всеки, който работи, допринася за обществото. Уважавам труда на чистачките толкова колкото и на изпълнителните директори. Ти явно смяташ, че само тежката физическа работа се брои за работа, смислена и нужна на обществото. Защото в днешно време жените могат да вършат всякаква друга работа, няма ограничения. Черните и дръпнатите също.
Не обичам войните между половете. Не смятам, че мъжете са по-добри от жените или че жените са по-добри от мъжете. Нито  че негрите са по-добри или по-лоши от белите. Инс, не знам дали разбираш какво точно значи думата равенство. Ще ти кажа аз как я разбирам - това значи, че на всеки се дава равен шанс да прави това, което иска и може в живота си. Ако аз искам да стана инженер, да имам правото на това дори ако родителите ми са негри чистачи на тоалетни и аз съм имала нещастието да се родя жена. Но ако имам качествата, уча и се трудя, да ми бъде дадено същото право както на всеки друг да стана инженер. Разбира се, няма място по света, където наистина да е постигнато равенство между всички - обикновено децата на бедните си остават бедни, а на богатите стават още по-богати, дори първите да са по-способни от вторите.
Въпросът е, че жените също трябва да имат правото на избор какво да правят в живота - да могат да притежават и да се разпореждат с имоти, да могат да гласуват, да се грижат сами за себе си. Ако поискат, разбира се. А ако искат, нека да станат домакини и цял живот пред печката - но те да са си го избрали, а не някой да им го е наложил, разбираш ли? Или викаш да направим жените собственост на мъжете?
Активен
RxRated
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #159 -: Август 03, 2012, 18:54:59 »

Antonina, мила ми приятелко, колкото повече се мъчиш да ме разколебаеш, толкова повече се уверявам, че ще е престъпление да не те оставя на мъжа ми да те схруска на закуска. Ти си като лисичката, дето влиза в кокошарника уж кокошки да яде, ама идва ловецът и ДАН! - с голямата пушка я ранява в сърцето, съдира й огнения кожух и лисицата квичи - от болка, или кеф, историята мълчи.  Намигване
Аз навремето и аз така като тебе си мислех, че тоя мъж ей така ще го изпапам, пък той взе, че ме издебна в момент на частично умопомрачение след поредния оргазъм, напъха ме в една рокля кат' чувал и ме закара в някаква странна пещера да подписвам некви хартии - ни помня какво, ни помня що - и сега видиш ли, аз съм тука обречена цял живот да му робувам... но, млъкни, сърце! Признай, че ти е кеф! Такова робство, драга, ти пожелавам от дълбините на женското си сърце и душа. Мъжът с главно М може да накара и палатката в планината да засияе като дворец, а разбитият матрак със стърчащите пружини да пее като славей... а повярвай ми, допреди месец не беше разбрицан,  честен кръст! Чисто нов матрак, от Практикер си го взех за стотина лева. Сега задникът ми пропада в хлътнината в средата на леглото, пружини стърчат, станало е като минно поле, на, оня ден си изгубих дистанционното на DVD-то в една от дупките, смятай! Моят мъж една дупка докато я запушва както си му е редът, 2 изскачат, пак добре, че моите стари кокали още ме държат, та допълнителни отверстия няма по мене, освен драскотините от пружините. Та мисълта ми е да те вържа предварително с едно въже, да не пропаднеш нейде из дупките на матрака, да не можем да те намерим. Че и по ехото вече трудно се ориентираме. Изгубихме една бутилка вино в централната дупка, та я намерихме два дни по-късно в гардероба при чаршафите. А пък колко чаршафа отидоха! Прекрасни, сатенирани, от бабата на майка ми останали още като чеиз. Целите са се съдрали, ползвам ги за парцали да си мия пода с тях и да се увивам като мумия, да не ме нападне мъжът ми изотзад, както съм си вирнала задника във въздуха, че политам напред в легена с Медикса. Ти имаш ли някакви здрави чаршафи? Или поне матрак? Имам и един диван, ама си го пазя, че ми е за гости. Ако си навита да донесеш чаршаф, а Здрач някой чужбински матрак, хем по-здравичък да е, ще си спретнем изложба на Алфа мъже за чудо и приказ.
Активен

Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #160 -: Август 03, 2012, 19:32:46 »

Това е така,но само за за теб,мила!  :)И защото това си  е ТВОЯ ЕДИНСТВЕН ЗА ТЕБ МЪЖ! :)Изпитвам завист,макар и БЯЛА,светла и добра...
Не важи и за мен! Няма как твоя мъж и мен да схруска,защото е предназначен и Предречения ЗА ТЕБ! И за твоето сърце е ТОЙ, и САМО ТОЙ Е мъжа с главно М,за теб,да!! Ако се върнеш назад в постовете ми..и аз отдавна чакам да се появи МОЯ Единствен МЪЖ! И съм писла тук за това даже...И поеми  и стихове понякога реди сърцето ми съкрушено Усмивчица...Но...С времето се научих да не чакам вече моя Принц на бял кон да дойде! Защото,обикновено всеки път идваше само ...коня!  :'(А в моменти с явно по лош късмет за мен...като го заглеждах поредния доприпкал "кон"...С изненада и потрес установявах, че отблизо е пак и също така "натокан" и напорист ...Ама все пак.То не било дори кон...,а най обикновено магаре с надървен чеп между краката...Че и къчове хвърля и си реве тъпанарски и глуповато! Гледам го,гледам го...И ми се реве и на мен,а и съм бясна! Е,да,ама няма майтап,тва си е съвсем истинско и натурално,някво си там,мъжко, надървено,магаре проклето! Та така Усмивчица...НО аз още не губя надежда,Господ ми я е дал в излишък, заедно с темперамент,сърце и душа изгарящи! Все някога и от някъде ще дойде и Той.Моя МЪЖ с главно М! И никак не е нужно да Принц! Обаче,за Бога!!!Спешно и неотложно ми трябва да е поне ...Истински,Силен и Корав МЪЖ!
И както казва баща ми,когато много,ама много вече ми е ядосан:  /уфффф,ко зех да си споменавам по списък днес роднините,де! /"Опърничава си като дива планинска коза, проклета,че и с глава много корава! Чак кораби да подпират на нея!Тъй ли не се роди един мъж поне на тоя свят и на тебе страха и акъла да вземе??! Зъбите ти да изпили, ноктите ти да счупи,да спреш да бесуваш и все да хапеш и дереш като котка! И кротка, най после Жена от теб да направи! Дали някой обаче,ща иска,тебе точно,да вземе, такава зверкиня като теб!? И теб,тоз сбъркан хляб кой ли ще иска да го яде!"
Обаче Усмивчица...АЗ пак ГО чакам.НЕГО.По луд и по силен,по див и по корав от мен,истински МЪЖ.И Опърничавата в мен да укроти.Кротка до себе си да приюти,мен и гърмящото ми до пръсване и обожание само за Него Сърце...Ще дойде,знам,все някога. Но и един изморен,чак изтънял от умора,много тих глас в мен все не спира и не спира,предателски да шепти.... ::)А ДАЛИ.....?
Активен

Белези от Хищна Котка

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #161 -: Август 03, 2012, 19:45:40 »

Феникс, Кестен и останалите Усмивчица,
Тези неща съм го обсъдила с когото трябва и не се притеснявам да заявя, че няма да имам проблем с пистолета си. Мерси. Усмивчица
ins, почти всички професии носят блага за света, не само мъжките. И btw забрави за "медици" като мъжка професия, защото в момента 80% от популацията на МФ към МУ-София са жени, въпреки квотата. Усмивчица (Което е много лошо, между другото, но това е тема на друг разговор).
И това, че не обичаме да ни свиркат, не значи, че мразим мъжете и че искаме да ги направим жени. Аз ти казах и на ЛС - не ми трябва да обичам всички мъже, а само един. Само че аз уважавам останалите мъже. Единственото, което искам от тях, е уважение в замяна.  Уважението към жена не е липса на мъжки качества. Огромната част от мъжете не свирят - и говоря и за уомънайзери от сорта на един приятел на бившия ми - той ги въртеше като луд, но никога не е свиркал.
Тонито просто не се намесва тактично в спора, затова. Тя само възхвалява мъжете за прекрасните им качества. Може би и аз трябва да правя така - не е като да ги няма тия качества, така е. Ще взема да напиша ода за мъжа си.
И последно вмятам, ins - аз като жена съм изпълнила точно това, което представлява моята роля на истинска жена в обществото. Тъй че не ме обвинявай във феминизъм и емаскулация. Дала съм на един мъж най-ценното, което имам - идентичността си, страстта си, любовта си и наведох глава пред него. Този мъж, който доминира живота ми, с радост ще ти скъса главата, ако те хване да ми свириш. На мене, неговата жена. Когато свириш към жена, това е неуважение не само към нея, а и към баща й, който я е отгледал, и към мъжа, който я е взел за своя.

Ей тоя пост, ако го беше постнала преди 10 страници нямаше да пишем толкова много.

Знаеш ли на какво се заядох аз толкова много? Че едва ли не казваш, а бе вие не проявявате уважение дори, когато ни заговаряте. Всичко до сега ми звучеше: \"нека има седмица на успелия мъж, където всеки успял мъж се нарежда в редичка и аз си избирам с кого да излезна\". Нещо подобно като цяло, което много, ама много ме убиди.

Другото, което не ми харесва е, че свиркането и проявата на каквато и да е мъжка емоция се води като неуважително отношение.

http://inews.bg/%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%BE/%D0%9C%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B6-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D0%BC%D1%83-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B0_l.a_c.3992_i.208114.html
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #162 -: Август 03, 2012, 19:54:52 »

Уважението към жена не е липса на мъжки качества.

Ще ти оставя адреса си на лична. Когато успееш да обясниш ето това просто изречение на Алфите от форума, ела и ще те чакам с бутилка шампанско да го отпразнуваме... Опс, какво шампанско, то тогава алкохолът ще е забранен в нашата ислямска република, а и аз и ти трудно ще отпиваме през никаба...може би ще успеем да проврем по една сламка под булото...

Значи какво излезе...че понеже ние с Кестен имаме топла течаща вода вкъщи, трябва да се оставяме да ни опипва всеки Голям Добър Бял Строител на Светлия Социализъм...в знак на някаква благодарност, може би...а на такива дето доказано не са построили нищо през живота си, може ли да отказвам, че нещо не ми стана ясно...или и те ще намажат покрай всички останали зидаро-мазачи...
Някой разбра ли какво общо имат научните постижения с опипването по улицата, че не ми стана ясно...

Сега ще ти кажа какво прочетох на едно пано "Аз не съм дошла от реброто ти. Ти си дошъл от моята вагина."...Така че хайде да не изтъкваме какво са направили големите бели мъже и големите бели жени...(Между другото е брутално грозно да си потискал и мачкал жените в продължение на хилядолетия и да си им внушавал, че единствената им роля е да раждат и накрая да дойдеш и да им кажеш "Вие нищо не сте направили в тоя живот освен едни деца")..и двата пола са направили достатъчно, което не значи, че трябва да се държат неуважително към другия пол, както в твоя и моя клип, инс...Това са двете страни на една и съща монета, където уважението тотално отсъства...

Май ще запазя шампанското за някоя друга кауза...по-лесно ще ми е да ви убедя да повярвате в Бог, отколкото във взаимното уважение...

Проблемът тука е, колко от вас са раждали? Колко от вас са работили нещо, което движи обществото и помага. Предполагам не са много. Но още сме млади, но в същото време неблагодарни. Знаете ли всеки ден се возя с трамвай и винаги отстъпвам място на всеки възрастен мъж, който не ходи в костюм или жена, която е родила, но никога не бих станал за някоя фръцла или костюмиран мъж. Дори преди около седмица видях един изморен чистач да влиза в трамвая и му се провикнах да дойде да седне, като докато го чакам се скарах на 2-3 души да не сядат. Дори му подържах метлата и лопатата, че да се настани удобно и да си почине.

И с извинение към женските професии, аз съм привърженик на креативността, където опират повечето големи жени - създаването на мода и изкуство, но дори те са почти безполезни в съвременното общество, което дотолкова е затънало, че по-скоро някои западен диктатор да го оправи, отколкото изкуството или креативността.

Активен
RxRated
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #163 -: Август 03, 2012, 19:58:07 »

Антонина, наистина, напълно сериозно, така е. Той си е за мене. Всеки ден като го виждам и си мисля какъв късмет съм имала. И много искрено се моля поне близките ми жени да намерят такъв и за себе си. Всеки ден сякаш се е зарекъл да става все по-любящ, грижовен, истински и сякаш се състезаваме кой ще направи другия по-щастлив. И никой не изостава. Дълбоко в себе си ме е страх до смърт да не го изгубя и не знам как ще живея живота си, ако ме напусне. Готова съм на почти всичко, за да остане с мене, и ме разчувства до сълзи това, че знае властта си - и пак не злоупотребява с нея. Може би защото и той ми се е доверил дотолкова. никога няма хлад между нас, няма неизречени истини, няма надуване, няма обвинения, няма приемане за даденост, благодарим си за всичко. Сега преди 5 минути отнесох мерси и целувка, че съм сготвила нещо за ядене, както аз сутринта благодарих, че ми е взел билет за влака... просто има ли нещо да се върши за другия, го вършим и не мислим кой е Алфа, кой е мъжествен, кой е жена и подчинен и подобни. И ми е криво, че няма повече щастливи хора около мене, даже има такива, дето ми вещаят прокоби и раздяла, че съм се вързала рано - от злоба ли, от завист ли, или просто вече не вярват в любовта, не знам. Пожелавам го на всеки, но с желание не става, трябва и труд и смелост да разкриеш картите си, ама всичките, пред друг човек. Повечето никога не го правят.
Активен

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #164 -: Август 03, 2012, 22:52:52 »

www.ibm.com/developerworks/rational/library/4601.html/

За да няма сърдити момичета, искам да подкрепя и казаното от мене с тази статия. За жалост момичета изостават доста и спадът в първата група, а единственото нещо, което правят от втората е точно раждането, което обаче в повечето случаи е дълъг процес и изисква много усилия. Малко жени попадат в третата група по истински начин. По-скоро единственото, което правят в третата група е да обучават снахите си и момичетата си как да раждат и да гледат деца.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13
  Изпечатай  

Отиди на: