Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 29, 2020, 15:09:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дали той е много добър играч?Или аз просто не бях в кондиция?  (Прочетена 33861 пъти)
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #180 -: Август 07, 2012, 22:57:00 »

Колко интересни дискусии ставали във форума..напомнят ми за тйин проблем Усмивчица
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #181 -: Август 07, 2012, 23:13:25 »

Колко интересни дискусии ставали във форума..напомнят ми за тйин проблем Усмивчица
Колко интересни потребители имаме във форума... изглежда четат тийнпроблем  Завърти очи
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #182 -: Август 08, 2012, 01:37:09 »

Хванах се на бас с най-добрия си приятел.Който загуби баса ще прави 1 обиколка на стадион в патешко ходене в жегата :Д.Иска се да се обадим на случаен номер и разговорът да продължи поне 2-3 минути.Идеята ми е да я агитирам за нов договор за телефона ;Д?

Еми, fur1, ние чакахме, чакахме да кажеш дали обиколи стадиона в патешко ходене и като не каза, решихме да си обсъждаме наш'те си проблеми...

Антонина, права си, мила, ние с теб сме различни...но това не значи, че не те разбирам или че не харесвам мненията ти...харесвам ги, защото си личи, че са пропити с мъдростта на личния опит, на падането и ставането, на битката за лично щастие...а теб те харесвам, защото тази битка не те е уморила, не те е направила черногледа, не ти е отнела от позитивизма и не те е осакатила емоционално..аз съм по-малка от теб, а се чувствам много по-изморена, или поне на теб никак не ти личи...затова ти се радвам много, на заряда, на енергията и на смеха, който блика от всеки твой пост...keep going, girl!

Сега, искам да уточня нещо относно "справянето с проблема". Аз не говорех за мъже, с които ни свързват по-дълбоки неща, като приятелство, примерно. Там бих се борила, ако смятам, че си струва. Но има и други отношения, които е по-добре да се прекъснат в зародиш, защото се основават само на "искам да те чукам - ми, аз пък не искам". На такова нещо какво да му спасяваш?! И какъв смисъл има?
Спасявам само приятелства, връзки и мъже, които искат да бъдат спасени! За другите е много по-добре отрано да се разберем, че тая няма да я бъде и да не се тормозим взаимно, да не губим време, усилия и енергия.
Аз никога не се натискам един човек да ми е приятел! Аз казвам какво искам и какво не искам, като оставям вратата отворена за комуникация и го оставям да си прецени. Ако ме потърси - добре, значи и той има нужда от комуникация с мен, ако не - значи не съм му нужна. Не виждам за какво да настоявам. Хубавите неща не стават насила.

За моя приятел, за когото споменах - аз знам, че той има нужда от мен и знам, че и аз имам нужда от него. Колкото и жени да смени в живота си - аз ще остана там и нашите отношения ще са непреходни. Ако един ден видя, че той вече няма нужда от мен в живота си, просто ще му благодаря за всичко, което сме споделили и ще си тръгна. Но така е с всяко приятелство и това не се влияе от пола.

Ти казваш "аз няма да изоставя ценен приятел", но аз не ги изоставям - давам им възможност да си тръгнат или да останат, аз съм там и чакам решението им, присъдата им за нашите отношения, след като аз вече съм изказала моята позиция. Те решават дали това, което аз им предлагам, ги устройва.
И аз не ги съдя, и аз не ги наказвам, но и не се правя, че съм сляпа и не искам да се измъчват, и не се сърдя, ако решат да напуснат тези отношения (макар, признавам, понякога да ми е малко криво, че явно са ме възприемали само като чифт крака, особено ако за мен са били ценни хора) и не настоявам за някакво си приятелство, от което явно само аз се интересувам.
Аз не казвам "Нека останем приятели", казвам, че не мога да им дам, каквото искат - ако решат да останат като приятели, аз съм ок с това, но не им го предлагам именно, за да не нараня гордостта им.

Казваш да се изправим срещу проблема..но понякога проблемът, мила, няма решение или поне не такова, което устройва и двете страни на принципа "и вълкът сит, и агнето цяло"...и е най-добре да приемем чуждата позиция и да се примирим, щом искаме тотално различни неща...

Пак уточнявам - говоря за по-дълбоки отношения, изпитани във времето...за по-повърхностните, там не виждам защо трябва да се мъча да спасявам нещо, което (още) го няма, а има само един нагон...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #183 -: Август 08, 2012, 21:58:54 »

Колко интересни потребители имаме във форума... изглежда четат тийнпроблем  Завърти очи

Как иначе мислиш попаднах на този сайт... и ти ли си от тийна ?

гоуст райдърке , споменавал ли съм за баса на теб  , че забравих ? и за щастие не ми се наложи да правя тен , въртейки обиколки =)

Прочетох само първото мнение по темата и не знам докъде сте стигнали , обаче мога да кажа ,че в зависимост от време , нагласа и съответно настроение и умения в ответната страна , дори при мен е имало случаи да бъда привлечен донякъде от момиче смущаващо лесно.

Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #184 -: Август 08, 2012, 22:44:01 »

Как иначе мислиш попаднах на този сайт... и ти ли си от тийна ?
Аз когато съм бил тийнейджър тийнпроблем едва ли е съществувал. Не, за жалост аз съм от онова old school поколение, което беше виждало компютър само в по-лъскавите списания. Четяхме ги, а после ги ползвахме да си правим фунийки  :sleepy:
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1449

Let it be

Профил
« Отговор #185 -: Август 22, 2012, 22:54:35 »

Ще използвам тази тема на заем от Антонина, защото ми е приятелка и мисля, че няма да има нищо против.
Освен това прекрасно отразява днешната случка.

Днес открих, че в българския език женския род на "играч" би трябвало да бъде ..."играчка". Точно като такава се почувствах днес, защото вместо да реагирам с хладнокръвие и самообладание по примерите на мъжете играчи, аз се проявих като играчка и откровено ме е срам от себе си.

Какво стана. От много време насам не ми е било толкова приятно доброволно да си дам телефонния номер на човек, който е поискал да разменим координати. Без никакво колебание започнах да диктувам цифрите и дори следих дали ги записва правилно. Чаках да ми донесат телефона, защото разбира се апаратът не беше в мен и не можех просто да кликна. Вместо това използвахме стария подход със записване на хард копие, в случая салфетка. И визитки нямах...Абе, каръщина тотална. По принцип си падам по синьо, но този лешниково-зелен ирис ме омагьоса и хипнотизира и явно акълът ми е бил на друго място. Толкова ме беше погълнал зрелия, спокоен поглед, че бузите ми пареха и се чувствах като ученичка пред черната дъска....Опитът учи, резилите и те. За другия път ще гледам да се владея повече. Такава разтърсваща емоция демонстрирах, че беше редно поне да си забърша лигите, да си сгъна чейнето или да се ощипя.

Та...половин час след това установявам, че май не съм издиктувала номера си както трябва. И се усещам, че в напрежението съм разменила близки цифри....И започнах да се чудя кой точно ми беше номерът.
Добре, че малко след това имах възможност да отбележа тази грешка и реших за по-сигурно да си подам номера записам на листче. Но при моето загрижено "много се извинявам, но съм си разменила цифрите в номера, на мястото на 78 съм посочила 87, ето така трябва да бъде" (примерни цифри де), получих като отговор не нещо от рода на "няма проблем, случва се" или друго, а само "така ли? е, аз още не съм звъннал." изречено с толкова спокоен глас, че се разсмях още повече.

Голяма съм овца хора, може да ме порицаете и гледайте да не ви се случва.
Активен

Leaders grow leaders.
Страници: 1 ... 11 12 [13]
  Изпечатай  

Отиди на: