Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 28, 2020, 10:57:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13
  Изпечатай  
Автор Тема: Дали той е много добър играч?Или аз просто не бях в кондиция?  (Прочетена 34091 пъти)
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 328

Профил
« Отговор #15 -: Юли 25, 2012, 11:12:01 »

Хубаво, хубаво.
Интересна история, ама за съжаление изтъкана от женски фантазии. Просто не мога да повярвам, че жив мъж от плът и кръв ще произнесе следните думи:

Той: Сега си ми още повече задължена.Май трябва да определим подходяща разменна монета за да ми изплатиш дълга си.Да ти помогна ли с избора за реванш?
.
.
.
Той: И най сериозните неща в живота си съм изричал усмихнат.И сега е ПАК така.
.
.
.
Той; Никога не употребявам сила срещу жени.Но винаги получавам каквото искам.Накрая те сами ми го дават.И ти ще си така.

Това само в романите на Арлекин го има.
Е, може пък и аз да не съм живял достатъчно дълго, за да срещна истински мъж, който да говори по този начин. Може. 1% вероятност.

stone,.. :)нали се сещаш,че последното което ми пука е дали ти вярваш на тази история! А това,че ти не вярваш,не я прави по малко истина.Ти наистина ли си мислиш,че се скъсах тук два вечера да драпам по клавиатурата за да ви я разскажа,без да е истина? Че съм си дала целия този труд само за да чуя подобно нещо от теб или някой друг?!Макар,че..наистина не очаквах да ме титуловаш като писателка на женски романтично фантастични романи! Усмивчица Е,това не очаквах.По скоро очаквах да ми се присмеете колко лесно съм огънала крачета,колко бързо съм изплезила език покарай накакъв си мъж,по вероятно просто ИГРАЧ....който просто си е поиграл и то май успешно с мен. Ъ? И въпреки,че аз обикновено да не позволявам  така и за малко само да си "играят просто" с мен! Нерешителен...Предвкусвах дори и че ще ме подигравате за това,как ме е "завъртял"...Това очаквах и се колебаех даже дали да я напиша тази история тук изобщо...

Оставям настрана в какво ти вярваш или не вярваш...не ми е важно,без да се обиждаш... Обаче...на толкова много мислене от тогава до сега от моя страна,защо АЗ по дяволите така възприемах и реагирах...На толкова ядосване на самата себе си,защо някой си там мъж,изникнал кой знае от къде в изнервения ми ден,за минути само  успя да ми въздейства така...Днес,сега и тук,ти ми даде най вероятния и простичък отговор на света! Ето къде бил отговора на всичките мои собствени въпроси! ДА! Точно за това съм била тогава такава! Точно за това се държах така неадекватно и неприсъщо глуповато за мен! Точно това е била причината за да съм друга,а не каквато бих била обикновено в ситуация свалка!Ами да....Подсъзнателно и аз някак си съм била изненадана, че "жив мъж от плът и кръв" би могъл да се държи и да говори так]...да подходи така!!! Че рядко или както ти се усъмни че НЯМА такива мъже.Че това сякаш не е реално!
Да му се не види! Толкова дена го мисля вече...Събуждам се,влизам тук,чета те....и виждам,че ти без да искаш си ми написал,дал си ми отговора за самата мен,който толкова търсех!Ето това е! Защото в живота по принцип няма и ли са някакъв рядък и изчезващ вид точно подобен тип мъже и с такъв подход! Та такъв мъж е направо като нереален! Как да не ти омекнат краката и да не си загубиш ума?!
Каква съм,изглупяла съм явно още,вече два дена след това,защо не го прозрях сама до сега?! Не знам,но ти си мисли каквото ти е кеф.А обаче май обаче трябва да ти благодаря за този пост.Затова...
stone,благодаря ти за това ти мнение! Усмивчица Благодаря ти,не се шегувам.Нито съм саркастична. Усмивчица
Активен

Белези от Хищна Котка

По някога се опитвам да го играя и "котенце".Случва се.
Но на всички,все Тигрицата в мен се привижда.
Готова за скок.Дива,опасна.И хищна....
И никога нежното ласкаво Котенце.
Но сигурно е,защото носят ми Белезите.
От моите нокти и зъби.Изрязани,издълбани.
За някои-мил спомен.Диви нощи,горещи страсти.
За други обаче-жесток спомен.Белези страшни.
От зъби и нокти,разкъсващи сърцата кървящи.
Едно е сигурно.И когато спрат да болят,
Белезите не се заличават.Те не изчезват.
Невидими даже.Но!Те просто остават.
Затова,няма как с тези спомени-белези,
Тигрицата в мен,някога,някой ден да забравят.
А понякога се опитвам да го играя и "котенце"....
Случва се.Още.Просто вече е много по рядко.
Защото и без това,винаги,все Тигрицата в мен виждат....

by Antonina  http://www.youtube.com/watch?v=YQKrIieaNOY
RxRated
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 666

Профил
« Отговор #16 -: Юли 25, 2012, 13:08:20 »

Първо интересна история! Усмивчица
Второ ако е измислена ОК , ама ако не е какъв е проблема? Той те е харесал , явно и ти също него , НО не си могла да се направиш на мега яката кучка ли? И сега си ядосана?  Намигване
Аз пък това не мога да разбера:
Много пъти съм казвала НЕ на мъже. Никога през живота си не съм го казвала по унизителен, оскърбителен или груб начин. Винаги е било с усмивка, любезно и придружено със "съжалявам" и "благодаря все пак". Въпреки всичко съм отнасяла епитета "кучка", "ледена кралица", "злоба", "правеща се на интересна", "надменна". Понякога дори не си правят труда да изчакат да го кажат зад гърба ми, ами го изплющяват като шамар лице в лице.
Е, извинявам се, ама да кажа "НЕ" на мъж, независимо дали съм привлечена от него, си е мое решение, мое право и никой не може да ми се сърди и да ме обижда затова. Казвала съм НЕ на много мъже, към които съм чувствала много силно привличане, но съм счела за недобра партия - лоши момчета,  Дон Жуани и т.н. Това си е моя привилегия - да решавам с кого ще спя.
В случая Антонина се притеснява от това - че е била на косъм (или не?) да спи с мъж, който не познава, който не знае дали е свестен или пък сериен убиец, дали пък няма жена, дали не е издирван от властите, дали не е всъщност гаден грубиян и мачо, и че е поела сериозен риск да бъде привлечена от напълно непознат.
Напомням на мъжете тука, че докато те са по 80+ кила и за тях срещите на сляпо не са никакъв риск, то за жена около 50 килограма, която с един удар някой психопат може да размаже по стената, си е пълно безумие да остане сама с непознат.
Активен

Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Юли 25, 2012, 13:48:55 »

Второ ако е измислена ОК , ама ако не е какъв е проблема? Той те е харесал , явно и ти също него , НО не си могла да се направиш на мега яката кучка ли? И сега си ядосана?  Намигване
Много пъти съм казвала НЕ на мъже. Никога през живота си не съм го казвала по унизителен, оскърбителен или груб начин. Винаги е било с усмивка, любезно и придружено със "съжалявам" и "благодаря все пак". Въпреки всичко съм отнасяла епитета "кучка", "ледена кралица", "злоба", "правеща се на интересна", "надменна". Понякога дори не си правят труда да изчакат да го кажат зад гърба ми, ами го изплющяват като шамар лице в лице.
Е, извинявам се, ама да кажа "НЕ" на мъж, независимо дали съм привлечена от него, си е мое решение, мое право и никой не може да ми се сърди и да ме обижда затова. Казвала съм НЕ на много мъже, към които съм чувствала много силно привличане, но съм счела за недобра партия - лоши момчета,  Дон Жуани и т.н. Това си е моя привилегия - да решавам с кого ще спя.
В случая Антонина се притеснява от това - че е била на косъм (или не?) да спи с мъж, който не познава, който не знае дали е свестен или пък сериен убиец, дали пък няма жена, дали не е издирван от властите, дали не е всъщност гаден грубиян и мачо, и че е поела сериозен риск да бъде привлечена от напълно непознат.
Напомням на мъжете тука, че докато те са по 80+ кила и за тях срещите на сляпо не са никакъв риск, то за жена около 50 килограма, която с един удар някой психопат може да размаже по стената, си е пълно безумие да остане сама с непознат.

RxRated ! Усмивчица Аз не знам точно защо още,но винаги съм ти симпатизирала на теб.И сега ще го кажа.Преди малко/просто така се случи/ писах на лични на един потребител тук,провикирана бях от самия него да му отговоря някои неща за себе си.Така ми дойде от вътре просто.Понякога съм много спонтанна.И още докато пишех писмото си до него...се поколебах дали да не хвърля в шок и 'справедлив' гняв вероятно повечето мъже потребители тук...Какво пък  толкова,ако направя тези си мои откровения публични?!Реакции разни и всякакви.Ще ги понеса.Имам силата и смелостта да го направя и да бъда себе си,макар и под заплахата  да ме "линчуват" и да ми дадат едно гневно "Анатема!" Мислех си го...и затова първосигнално сложих отметката набързо в писмото на "запази в изпратени"...
Виждам сега докато те чета,колко си искрена и пряма.Съгласявам се с теб и провокираш в мен желанието и безразсъдството и аз да бъда такава за пореден път.
Мисля още Шокиран...Но съм сякаш склонна да копна и постна тук това ЛС,написано на един дъх,без коректив,без самоцензура и задръжки.Да поема риска да скандализирам голяма част от мъжете тук.А какво ли чак пък толкова ме спира?! И не кураж ми липсва.И не страх за "репутацията ми".И не подозрението,че няма да бъда разбрана.Не такива неща са способните да ми влияят и да ме спрат.
Рабрана или не....ако обаче го направя....Това ще си е изповед.И ще е вече публична.А дали искам пък чак толкова ярко да осветявам навътре в мен за широката публика "на Антонина потайностите"?...Защо пък да включвам толкова силно прожекторите към  себе си,при вероятността повечето от публиката да ме освиркат?Още мисля дали си струва... След минута или няколко обаче ще го реша. И ако го направя.Да знаеш,че не друг Намигване ,а твоя пост сега ме провокира и аз,/за кой ли път вече/,да напиша точно това,което мисля.И също като теб преди малко. Провокирана се чувствам...и сякаш съм склонна да поема и този риск. Усмивчица
Активен

Белези от Хищна Котка

CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #18 -: Юли 25, 2012, 14:05:44 »

Провокирана се чувствам...и сякаш съм склонна да поема и този риск. Усмивчица
[/quote]

Винаги съм смятал че за да опознаеш някого най бързо за добро или лошо е да го провокираш! Намигване Когато си провокиран най често си ядосан , а когато си ядосан не разсъждаваш много и няма или почти липсва всякаква игра.Всичко е натурално отвътре и си показваш истинското лице.
Активен

Никога не се отказвай .
the7one
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 65

Профил
« Отговор #19 -: Юли 25, 2012, 15:18:41 »

Antonia, доста е съмнително, че следващият път, ако го видиш, няма да постъпиш така. Щом те е накрал преди това, ще успее сега. Явно просто те привлича този човек, енергията му стига до теб и това ти харесва и той го вижда, но се правиш на недостъпна по някакъв начин. Не знам дали е добър играч, просто те харесва и следва целите си. Сега говориш, че почти не те интересува, че ще го видиш пак, но когато се срещнете, най-вероятно ще ти бъде приятно.  Усмивчица
Активен
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Юли 25, 2012, 15:33:48 »

Така.Ето го Писмото.То е до потребител "paсoni4" по повод питането му към мен по горе в темата.Подозирам,/понеже го няма на линия/,че и той още не го е прочел...но,сори.Все пак,малко го редактирах,добавих неща,вероятно провокирана и тях да изрека. ;)Пооправих си грешките от бързината също.Че поне за тях да не ми се присмиват после.А иначе е същото по смисъла и откровението си.Мое си е писмото и "авторските" му права са си мои.И решението как да ги употребя също. И това да поема риска да го направя публично тук също. Усмивчица
Тук в поста ми се съдържа и отговора ми по смисъл и логика относно поста по горе и на the7one.Който може и иска да го потърси сам. А,пропо Усмивчица....paсoni4,приятелю...по повод думите ти.Моето "лице" най често е скандално,за някои може и да е дори вулгарно.Но винаги е истинско.Само,че не за всеки.За който знае и може да го разчете и прочете...До края и напълно.До най потайното и дълбоко негово кътче.Лесно е.Но не всеки умее или пък иска да си направи труда.
.........................................................
 Здравей.За да не драскаме само по темата и да ни зяпат сеира...Ще ти отговоря лично тук...Отговарям на въпроса ти.Не.Не,че умирам от яд,че не успях да се направя на "мега яката кучка",нямам подобни амбиции с никого и не съм се домогвала до подобни мераци до сега в свалките с мен...Просто...съм малко мнителна към бързи и шаблонни свалки,подозрително нащрек. Не ми е драго някой,колкото и да ме е харесал,да си пробва просто уменията на Казанова върху моята скромна особа,почесвайки си крастата...Един вид,я,да се направя на велик и мега супер сваляч и да  я просна  на тепиха изплезена от кеф по мен,тая дето се прави на много специалната.И не ми е особено кеф да играя ролята на "наградата" за нечие си "перманентно" еректирало мъжко его,ама само защото го сърби да си докаже че си го може и така се надява да "ме опатка" и мен,да ме просне с разтворени крака/ихххх,само да можеше и да знаеше как/,като жертвено,/за Бога Самолюбие и Бога моментен Нагон/,животно и ...Ох,секс,ох кеф...а после..."ама само как я плющях тая!'" Обикновенно много усещам когато драпат да ме впечатлят понякога мега елементарно и прозаично тъпо,а идеята е..."да си поиграем,ако може и най добре е,ако ще стане,да си става направо в леглото",  " 'ба си,яко ще е да изплющя една такава надута мадама..ега ти кефа ,да и дам аз да разбере кой тука е шефа"...и "поне ще се пробвам до дупка"," едва ли е чак по различна и по умна от всички други,налазвам я до припадък...все някак ще поддаде"
Повечето те разглеждат само визуално.Като ловен трофей.И колкото /ако!/ си по хубава,по недостижимо си катерят самочувствието,че са те бройнали и нанизали на "вълшебната си пръчица" Брей,какви мъжкари сме!...Ахххх,не съм ли готин, такава пичка успях да изтрещя? Пък нека ми се прави пак на велика!Аз съм по велик,нанизах я! Не съм ли мега мъжкаря,не я ли боднах в хербария с бройките си?!Еха!"
Уффф...много се отплеснах описателно подробно да те подсетя за един дори само от аспектите заради които се дразня и не вдигам лесно "бариерата",ако и ще да ме подмокря самия пич,с визията си примерно,само още като го погледна.И сори,че не ми омекват краката от радост и благодарност,че са ме набелязали,дали са ми някаква си там що годе прилична оценка и са ми дигнали мерника да ме целят като горката лесна мишена.
Няма да съм ничия "кучка" за чукане и за подхранване на егото.Ако я няма истинската магия на нещо по искрено и спонтанно,по истинско и разтърсващо.Ако ще става така,искам и аз да имам думата в "престъплението",не желая да ми насаждат и внушават,да ме "зарибяват" с обидни за интелекта ми дребни "свалки".Ако ще бъде само и заради "нищо лично,просто секс",същото да е и за мен самата поне!Не ми трябва внушение,мога и сама да реша дали  това искам от него,мъжа в конкретния случай де...Но,ако е само ТОВА, развилнялия се нагон в нас е единствената съществена причина...Особено ако аз съм поискала същото,ей така и на мига/защо не?!Нима е само позволена,запазена марка за мъжете случайния секс,заради самия секс?!/Ако се е стигнало вече до там обаче,тези глупости и напъни едва ли би имал време да му се мярнат из главата...Пусна ли се само за секса и оргазма,и то защото за мига така съм решила...АЗ самата бих го налазила,изчукала,изконсумирала,омаломощила, употребила, какво толкова би ме спряло?! Ха,скандално ли звучи?! Ами нека звучи!Но това е съвсем другата хипотеза,друга игра...И едва ли в нея би спечелил надмощие или дори преднина типа сваляч който описах по горе.Единствения му възможен избор и решение /ако АЗ него съм набелязала вече/би бил тогава: Иска или не иска да се чукаме до истеричен припадък? Да или Не??!!! Точка.
Не казвам,че всички са "типичния,елементарен тип сваляч" описан от мен по горе! Но много са...Аз поне съм се препъвала често в такива и отминавам с досада.Или се включвам в играта заради забавата,ей тъй за мига който ме е пернал в момента и звучи горе долу така:"Айде де!Да си поиграем щом искаш да играем! Да те видя колко си добър и кой я играе тая игра по добре от нас двамата!"
 Да.Не казвам,че не ми се е случвало на случайни срещи да стигна до бърз секс.Аз не съм лицемерна моралистка.Какво пък.Жена с буйничък темперамент съм,всеки пожар си има резон и логика,а си и трябва да бъде угасен,... ;DПоне потушен за малко.И с мен така. Случвало ми се е.Не ме е срам от това. За мига дори само,секса е на трона,той диктува парада на емоцията! Е,а после...ще видим....По скоро и по вероятно,заминава в архива!Не винаги оставя или си струва да остави следа в мен.. Но,да,може и да се заиграя за по дълго...а,може и не.Не изключвам и вероятността да хлътна и да се завъртят на 180' нещата....и някой  някога да ми стане Центъра на вселената.Мой Бог и мой Господар! И моя Религия,Единствената, която ще изповядвам!!!Обаче!Нека покаже,да го докаже някой такъв,че има защо и си струва!Че той е Мъжа! И че няма как да не изтръгна за него Сърцето си и кърваво и притихнало да го положа в нозете му кротко! Ама...де го де,тоя МЪЖ,за който си струва да го направя де???! И аз се оглеждам...и аз го търся и чакам...какво си мислиш? Сънувам го,подмокрям се даже само в мислите си за него.... Един единствен поглед ми трябва за да го позная сред хилядите мъже само! Способна съм да го надуша по миризмата му,като разгонено женско животно,сред хилядите мъжкари в Джунглата,избирайки Един!Най добрия,за нея поне най добрия! И право към него да тръгна! А познай дали има сила някаква тогава на тоя свят да ме спре да ида при него?!! Ама....засега...само чакам...И не давам лесно шанс на "играчи на свалки'" да ме боднат в хербария си.Не,благодаря.Не и точно мен.Макар и да знам.Не всички са такива.Но и аз има защо да съм мнителна,трудна и подозрителна.Друго ми трябва и друго искам аз.
Ууффф...сега се питам защо изобщо ти пиша това...и никак не ми е вярва да ме разбереш,ама....
Ок,де.Поне е на лични и между нас.Никой няма да ме чете и да ме анализира погрешно.Че и да ме "категоризира" или да ме подлага на съмнение колко изобщо съм истинска,както и за какво подяволите ги "дрънка тая тези глупости?!" ....
Имам новина за всеки невярващ обаче! ДА.Такава съм.
Това съм си АЗ.И не ми пука особено кой как ме определя и какво ще си мисли за мен.Така или иначе обикновенно по често грешат за мен.Е,толкова по добре е за мен.Нямам вопиюща нужда да се разкривам на всеки,а и всеки добре да ме опознава.Колкото по малко са наясно и колкото по са в грешка и заблуда,толкова по изгодна е винаги моята позиция в разни моменти после!Защото познанието е сила.Ключа към един човек.А аз не давам лесно на всеки "Ключа за мен",да си играе с него.Това занимание не е толкова просто и никак не е за всеки случаен работа!
Сори....не знам защо по дяволите ти се изповядвам....не си вади само погрешни изводи за мен и ти.Но впрочем...все едно.И ти едва ли ще ме РАЗБЕРЕШ.Мисля,че повечето мъже,ако прочетат тези ми думи...нищо чудно да ме замерят с  камъни! "Я,па тая! За каква точно се мисли!!!" Горе долу това ще получа,в най добрия случай при това.
Не ми пука.не ме интересува,не ми е болка непреодолима.Повече са ми интрига и интерес тези,малкото от тях,сред многото ядосани ми мъже,които обаче ще ме разберат.Ще има ли и такива обаче?! И един ми е достатъчен само. Усмивчица
......................................................................................
П.С:  :)Хайде сега.Чакам си минусите.Предвидила съм го,знам го.Ами давайте,който това иска.После ще ги броя колко съм събрала. Готин И никак няма да се изненадам ,ако на минуси взема та се окажа Шампиона на форума след тоя ми пост. Засрамен
Активен

Белези от Хищна Котка

CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: Юли 25, 2012, 17:20:24 »

Драга Антонина ,
Все още не сме приятели.Я станем , я не.
Все пак е хубаво да знаеш истинското Аз на човека срещу теб , макар и виртуално.

Разбирам те! Защо да не те разбирам?Никой не е казал че си елементарна или лесна .....ама толкова горещене за един телефон...Ъ????Искат ти телефон ти го изкара , че са искали да правите секс в асансъора.
Това че го постна тук си е твое решение , сега дали си била провокирана или не само ти и господ знаят.Сега с един пост те познавам една идея по добре отколкото преди няколко часа.
Знам какво чувстваш и желаеш или поне една част колкото и да е малка( ако не е игра и това ).Всичко това с една провокацийка от има няма 5 реда а получих ...........много редове отговор.
Ако и въпросният младеж само те е провокирал с цел опознаване?И не знаеш какво ще стане след като си дадеш телефона.Ами ако се влюбиш безумно и решиш че това е Мъжът?  Намигване След отговора ти , донякъде те разбирам.Дострашало те е че не контролираш ситуацията.

А относно изповедите , споко аз пари от жени не вземам за такива неща.Успех! Усмивчица
Активен

Никога не се отказвай .
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: Юли 25, 2012, 17:43:27 »

Драга Антонина ,
Все още не сме приятели.Я станем , я не.
Все пак е хубаво да знаеш истинското Аз на човека срещу теб , макар и виртуално.

Разбирам те! Защо да не те разбирам?Никой не е казал че си елементарна или лесна .....ама толкова горещене за един телефон...Ъ????Искат ти телефон ти го изкара , че са искали да правите секс в асансъора.
Това че го постна тук си е твое решение , сега дали си била провокирана или не само ти и господ знаят.Сега с един пост те познавам една идея по добре отколкото преди няколко часа.
Знам какво чувстваш и желаеш или поне една част колкото и да е малка( ако не е игра и това ).Всичко това с една провокацийка от има няма 5 реда а получих ...........много редове отговор.
Ако и въпросният младеж само те е провокирал с цел опознаване?И не знаеш какво ще стане след като си дадеш телефона.Ами ако се влюбиш безумно и решиш че това е Мъжът?  Намигване След отговора ти , донякъде те разбирам.Дострашало те е че не контролираш ситуацията.

А относно изповедите , споко аз пари от жени не вземам за такива неща.Успех! Усмивчица

Можех да му дам телефона си. :(Щях да му го дам.Само,ако бях повече и по наясно с играта му,щях да я играя,дори и за забавление.
Можех да му го дам.Но да.Не усещах да имам контрола над ситуацията,какъвто обикновено съм свикнала да имам.
Вярно е.Изплаших се,че не владея по никаъв начин нещата.Просто ме свари тотално неподготвена факта,че сякаш е някак си по различен,а заради това  непонятен и опасен. И навлизам в непозната за мен територия.Да,хем се предадох, защото нямам муниции и видимост.Хем исках да избягам.Намириса ми на вероятно по силен,знаещ как и можещ.
Може и да съм сгрешила.Обаче...армията ми просто дезертира.
И аз след нея. Нерешителен

П.С: Тук ще се поправя.,за да не пълня само темата с постове. да,с играта му всъщност бях наясно ,правилно.по лошото е ,че с него като ИГРАЧ,не бях много наясно.Така е.
Активен

Белези от Хищна Котка

CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Юли 25, 2012, 17:51:22 »

Щях да му го дам.Само,ако бях повече и по наясно с играта му,щях да я играя,дори и за забавление.

Хахах , не така ! Играта му ти е била пределно ясна! Не ,че не си я играла , напротив играла си я , ама в дефанзивен стил. Намигване
Активен

Никога не се отказвай .
RxRated
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Юли 25, 2012, 19:14:13 »

Винаги съм смятал че за да опознаеш някого най бързо за добро или лошо е да го провокираш! Намигване Когато си провокиран най често си ядосан , а когато си ядосан не разсъждаваш много и няма или почти липсва всякаква игра.Всичко е натурално отвътре и си показваш истинското лице.
Само че обикновено това, което се показва, е най-грозното от възможните. Хората реагират на различни стимули по различни начини. Ако дразниш някого нарочно, да го видиш как ще реагира, постъпваш бая глупаво. Виждаш най-лошото от човека, а той запомня това, че си го ядосал, и или престава да ти вярва, или си го връща. Един такъв например преди време - ченге по професия - си беше решил да ме дразни, да види как ще реагирам. Естествено, аз си имам тренинг да не показвам кога съм ядосана и той хареса това, че не избухвам. Само че аз запомних това, че ме е дразнил нарочно, и оттогава тоя човек го избягвах като чума. А той се чудеше аджеба защо.
Не правете глупости, ами оставете човекът сам да си покаже колко му е багажът.
Активен

Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #25 -: Юли 25, 2012, 19:46:44 »

Тони, без много увъртане отговарям директно на въпроса ти. Според мен в така описаната история играчът си само и единствено ти. Не знам от какво толкова си се изнервила. Както описваш ситуацията това е мечтата на почти всяка жена. Какво като те е повъзбудил, лошо ли е? Все пак колко са нещата в живота ни, които така вдигат адреналина и те карат да се чувстваш жив. Някои рискуват живота си като скачат с бънджи или парашут, само за да изпитат тръпката.
Нека поставим нещата под такъв ъгъл- горещина, прах и топящ се асфалт. Ти мъкнеш тежък багаж, омаломощена от кошмарния според теб ден. Изневиделица се появява едно момче, което покорно и без излишно да плямпа ти отнася чантата чак до входа. После ти помага да си отвориш входа. Харесал те е и естествено ти иска телефона да пиете по кола някой път. Ти обаче дори "извън кондиция" и ошашкана веднага го шамаросваш- откъде накъде ще ти помага пък и телефон ще иска, това да не се дава ей така, я. Представям си каква си, когато си в кондиция. Виж гларусите може да искат телефони и без нищо, обаче този ти е помогнал безропотно. Справила си се брилянтно според мен!!! Не знам дали ще се върне.
Ако се върне и ти иска секс, само от теб зависи дали и до къде ще му позволиш да ескалира. Но от това, което чета никак не ти е станало неприятно. Искай му пълна кръвна картина плюс HBsAg, HIV, Wasserman и HBC и си му се изкефи. Намигване
Активен

Leaders grow leaders.
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Юли 26, 2012, 09:59:30 »

Само че обикновено това, което се показва, е най-грозното от възможните. Хората реагират на различни стимули по различни начини. Ако дразниш някого нарочно, да го видиш как ще реагира, постъпваш бая глупаво. Виждаш най-лошото от човека, а той запомня това, че си го ядосал, и или престава да ти вярва, или си го връща. Един такъв например преди време - ченге по професия - си беше решил да ме дразни, да види как ще реагирам. Естествено, аз си имам тренинг да не показвам кога съм ядосана и той хареса това, че не избухвам. Само че аз запомних това, че ме е дразнил нарочно, и оттогава тоя човек го избягвах като чума. А той се чудеше аджеба защо.
Не правете глупости, ами оставете човекът сам да си покаже колко му е багажът.

Зависи от провокацията.Ака е много силна и злобна , определено ще се види най лошото , но нямаме за цел това. :)Лека закачлива провокация едва ли ще нанесе такива щети.Даже съзнателно или подсъзнателно много хора ( мъже и жени ) я използват.
Системното дразнене ми прилича на системен тормоз и не знам дали не е преследвано от закона.
Всичко това е ако прецениш че можеш да го приложиш и по бързо да си формираш мнение за човека отсреща.Всичко е личен избор само данъците и смъртта не са , както се казваше в един филм не помня точно кой.
И ако си падаш по униформени , бъди готова да чуеш много ,ама много глупости. :police:
Активен

Никога не се отказвай .
sweet_chalga
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #27 -: Юли 27, 2012, 03:13:13 »

На мястото на Antonina сигурно щяха да ме хванат лудите. Доста нахално е действал при условие, че са си непознати и няма изградено доверие. Много подло се възползва от чуждата слабост. Като енергиен вампир. В крайна сметка сам е предложил помощ, така че Antonina, нямало е за какво да си му задължена. Щом се е натресал, експлоатация, шитка и чао.
п.п.: Antonina, ако на аватара си ти с тази история сякаш му даваш жокер да продължите играта. Или на мен така ми изглежда?
Активен

обикновен спамер
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #28 -: Юли 27, 2012, 06:55:27 »

Хаха вий я нашта обидена, че я накърнявт като човек, защото казвала не. А не се сеща, че обижда сексуалноста на мъжа като каже - не, и в него идват асоцияци като недостатъчен, импотентен, тъп, зависим и така нататъка.

Като не искаш да те обиждат мъже какво правиш на места където е бъкано с тях и е много вероятно да те заговори непознат мъж и да си поиска? Хайде сега поеми за първи път в живота си отговорност за действията си и отговори.
Активен
RxRated
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #29 -: Юли 27, 2012, 09:45:50 »

ins, имаш проблем с жените. Сериозен. Граничещ с патология.

И даже не е толкова проблем с жените, колкото проблем със собствената ти личност.  Когато жена каже НЕ, ако щеш вярвай, но това е ОТКАЗ, а не ОБИДА. Обида е да те нарече тия изброените горе. Само човек със смачкано до под земята самочувствие може да реши, че "Не, благодаря" означава "Ти си импотентен". Ако ти от един любезен отказ се чувстваш като скопен и получаваш асоциации за тъп и импотентен, това си е твой проблем, не проблем на дамата. Вземи една игла (20 стотинки струва), забий я в това гигантско, ранимо мъжко его, което си култивирал като тумор, разкарай го от себе си и на негово място култивирай малко истинска мъжественост. И самочувствие - здраво самочувствие, а не болно его и мъжка злобица към всичко, що е жена.
Казвам ти го с ръка на сърцето - никога на теб не бих казала да - на теб или себеподобните ти, тези, които обиждат жените за направения избор.
И това, че някоя жена те е наранила - една или повече - не е оправдание. Причина - да, но не и оправдание. Светът е пълен с жени и нито една не ти е виновна за това, че си наранен, освен тая, която те е наранила. Изкарай си го на нея. Не на нас.

Аз поемам отговорност за своите действия, когато кажа не. Ти ще поемеш ли отговорност и смелост да кажеш, ако не тук, то поне пред себе си, че грешката ти е в твоя телевизор и ще тръгнеш ли да се бориш с нея, или само ще обвиняваш целия нещастен женски род, отблъсквайки всяка възможност жена да те обикне?

Цитат
Като не искаш да те обиждат мъже какво правиш на места където е бъкано с тях и е много вероятно да те заговори непознат мъж и да си поиска? Хайде сега поеми за първи път в живота си отговорност за действията си и отговори.

Това е толкова смехотворно и в същото време буди съжаление. Точно жалко мъжко оправдание стил "просиш си го, курво". Как да ти го кажа, ins - с изключение може би на женската тоалетна, в света няма кътче, където да няма мъже. Те са навсякъде! Също като нас. И също като нас си търсят някакво общуване с другия пол - едни за секс, други за връзка. Ние сме като куп топчета от тотото, завихрени от живота - приближаваме се, раздалечаваме се, слепваме се едни за други. Така е.
И понеже мъжете са навсякъде, предложения се получават навсякъде - дали в кафето, дали на улицата, на работа, в университета, в парка, дори пред тоалетната в бензиностанция OMV Смотан. Не ми трябва да се "бутам" там, където има "много мъже" - къде това? Рокендрола? Стрипклуб? Футболни мачове? Къде според тебе, ins, не бива да ходя, за да не ме обиждат такива като тебе? М?
Или може би, за да не се обиждат напомпани болни егоцентрици, трябва да им казвам "да", сакън да не ги обидя и да не почнат да си изливат злобата отгоре ми?
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 13
  Изпечатай  

Отиди на: