Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 04, 2020, 07:35:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13
  Изпечатай  
Автор Тема: Дали той е много добър играч?Или аз просто не бях в кондиция?  (Прочетена 34145 пъти)
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 328

Профил
« Отговор #165 -: Август 03, 2012, 23:17:59 »

Ухилен Еей,Инс,аз за Бога в коя група съм?! Ти не ми остави никаква прилична алтернатива, бе! На път съм да си направя и сепуко и харакири от мъка и отчаяние! И от обида.Усещам се пренебрегната... Ядосан

Засрамен
Активен

Белези от Хищна Котка

По някога се опитвам да го играя и "котенце".Случва се.
Но на всички,все Тигрицата в мен се привижда.
Готова за скок.Дива,опасна.И хищна....
И никога нежното ласкаво Котенце.
Но сигурно е,защото носят ми Белезите.
От моите нокти и зъби.Изрязани,издълбани.
За някои-мил спомен.Диви нощи,горещи страсти.
За други обаче-жесток спомен.Белези страшни.
От зъби и нокти,разкъсващи сърцата кървящи.
Едно е сигурно.И когато спрат да болят,
Белезите не се заличават.Те не изчезват.
Невидими даже.Но!Те просто остават.
Затова,няма как с тези спомени-белези,
Тигрицата в мен,някога,някой ден да забравят.
А понякога се опитвам да го играя и "котенце"....
Случва се.Още.Просто вече е много по рядко.
Защото и без това,винаги,все Тигрицата в мен виждат....

by Antonina  http://www.youtube.com/watch?v=YQKrIieaNOY
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #166 -: Август 06, 2012, 13:43:04 »

Бих искала да добавя нещо по отношение на личната отговорност... Съгласна съм от части с инс, че човек е отговорен за това, което му се случва. Нека приемем, че една жена е отговорна, когато я свалят - начинът й на поведение, на обличане, излъчването й, нейната отвореност/затвореност по отношение на мъжете...с една дума нейното Отношение провокира определен тип ответна реакция.

Защо в такъв случай мъжете се дразнят и наричат някои жени "надути", студени, едва ли не надменни, отблъскват мъжкото внимание без реално да познават мъжа (не казвам груби, но недружелюбни)...? Не е ли това "поемането на лична отговорност", за което инс и някои други мъже апелират?
Ако аз се държа мило и дружелюбно и позитивно с мъжете (дори с такива, с които не бих искала да правя секс или да имам връзка), защото съм такъв човек по характер, но постепенно си дам сметка, че това мое поведение изпраща грешни сигнали и бивам разбрана неправилно, сякаш давам аванси на мъжете да ме свалят, не е ли една естествена реакция да се отдръпна, да стана по-резервирана към тях, не толкова дружелюбна, за да избегна това да ме разбират погрешно?
Какво излиза - че когато даваме позитивни сигнали и позитивно отношение, едва ли не сами си го просим, а когато се държим студено и резервирано, сме надути кучки? Къде е златната среда?
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2260

Профил
« Отговор #167 -: Август 06, 2012, 23:18:14 »

Rx, уж разправяш колко много го обичаш и уважаваш този Мъж, и как не можеш да живееш без него, а в следващия момент го пусна на половината жени във форума. Някак не е честно той да е готов да убие някого само защото ти е подсвирнал, а ти да го третираш като rent-a-man.

Не съм такъв сухар, че да не схвана майтапа, чудесно е че умеете да се забавлявате самоиронизирайки се. Да, ама на мен някак нагласено ми изглежда това самоиронизиране, което на пръв поглед е безобидна закачка с "колежките" във форума, но между другото и не пропускаш да си го похвалиш тоя вездесъщ Мъж, сякаш за да му се подмажеш и да му стоплиш сърцето (защото не се съмнявам, че и той чете тук).

Не твърдя, че това е така, може би съм прекалено мнителен тази вечер. Не ми е и работа да ти коригирам поведението и предварително се извинявам, ако по някакъв начин този пост те засяга! И не че има нещо лошо в цялата тази работа, просто се постави на негово място ако той те обяви за публична форумна собственост... било то и на шега!
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #168 -: Август 06, 2012, 23:43:37 »

Ако я обяви за публична форумна собственост, аз първа я взимам! Десет удара с камшик на голо за тая неверница, дето отрича съществуването на Бог!
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #169 -: Август 07, 2012, 01:22:37 »

Бих искала да добавя нещо по отношение на личната отговорност... Съгласна съм от части с инс, че човек е отговорен за това, което му се случва. Нека приемем, че една жена е отговорна, когато я свалят - начинът й на поведение, на обличане, излъчването й, нейната отвореност/затвореност по отношение на мъжете...с една дума нейното Отношение провокира определен тип ответна реакция.

Защо в такъв случай мъжете се дразнят и наричат някои жени "надути", студени, едва ли не надменни, отблъскват мъжкото внимание без реално да познават мъжа (не казвам груби, но недружелюбни)...? Не е ли това "поемането на лична отговорност", за което инс и някои други мъже апелират?
Ако аз се държа мило и дружелюбно и позитивно с мъжете (дори с такива, с които не бих искала да правя секс или да имам връзка), защото съм такъв човек по характер, но постепенно си дам сметка, че това мое поведение изпраща грешни сигнали и бивам разбрана неправилно, сякаш давам аванси на мъжете да ме свалят, не е ли една естествена реакция да се отдръпна, да стана по-резервирана към тях, не толкова дружелюбна, за да избегна това да ме разбират погрешно?
Какво излиза - че когато даваме позитивни сигнали и позитивно отношение, едва ли не сами си го просим, а когато се държим студено и резервирано, сме надути кучки? Къде е златната среда?

Слушам, шефке!
К
А
Л
И
Б
Р
А
Ц
И
Я
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2260

Профил
« Отговор #170 -: Август 07, 2012, 01:27:56 »

Пост на ins в понеделник (няколко часа след неделя) - една дума
Пост на ins в събота (няколко дни след неделя) - една страница...
После ми говорете, че загубата на тестостерон не е изтощаваща  Завърти очи
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #171 -: Август 07, 2012, 01:59:02 »

Слушам, шефке!
К
А
Л
И
Б
Р
А
Ц
И
Я

Е, аз нали това те питам - как да се задържам в златната среда, как да калибрирам...аз усещам, че често изпадам в крайности (по-скоро в първата, защото аз не мога да се държа лошо и надменно с хората - после на мен ми е два пъти по-гадно, ако съм засегнала някого, отколкото на него; моето отношение към всичко - към мен, към живота, към другите, в това число и мъжете, е откровено позитивно и това носи понякога разминаване в разбирането - аз си мисля, че съм приятелски настроена, те явно не мислят баш така..), но средата е най-трудна. Или просто с тренировки и с бързо адаптиране в самата ситуация?
Лошото е, че една ситуация, която е започнала като чисто приятелска, преминава в друга по-бързо, отколкото аз понякога мога да си дам сметка и да отреагирам навреме...също така е моя вина, че понякога гледам прекалено много да не засегна чувствата на другия и като цяло не съм по грубото рязане, най-малкото защото вярвам в кармата...затова гледам да се презастраховам от рано и много-много да не изпадам в ситуации, в които може да има ambiguity, примерно да съм сама в стая с някой мъж...но понякога има неизбежни ситуации...
Активен

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #172 -: Август 07, 2012, 04:30:11 »

О-о ама и ти ли живееш в заблудата, че има реално приятелство между мъже и жени особено, ако си красива жена? Няма такоз животно. Дори и женен мъж и верен да е на жена си, пак трудно би ти бил приятел. Просто жените не са добри приятели и нагона е по-голям от качественото приятелство с една жена. Аз пълноценна приятелска връзка с жена съм нямал. Винаги аз съм използвания. Лошото е, че на много от нас им харесва да помагаме. Е аз имам една много готина приятелка, просто добрината и и милото и отношение ме кара да и помагам с каквото мога. Но пак бих я чукал :Д

Така че започни да калибрираш с това наум винаги. И да ти кажа на един мъж не му правиш услуга като го friend zonesh. Намери си приятелки и роднини мъже, които да ти помагат. Ожени се (предполагам че си на възраст), ако искаш мъж приятел.
Активен
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #173 -: Август 07, 2012, 13:39:40 »

Инс.Приятелството,дори и между мъж и жена,а може би точно то, когато е истинско,е много по силно и чисто дори.И не е вярно,че не съществува и е Утопия.За определено ниво интелект и разум,преценка и осъзнато изваждане влиянието на хормоните,от контекста на отношенията.И секса остава извън границите на допустимото,дори и желаното между двама,макар и разнополови приятели.За Бога,сега не казвам,че не си достатъчно умен за да се качиш на висотата на такова ниво.Просто мъжа,закона на "самеца" в теб,на подсъзнателно ниво,те дърпа надолу и не ти позволява все още да преминеш в такова по висше измерение на отношенията между мъж и жена.А с времето може би и при теб това ще се промени.И да го кажем така...Мъжа в теб ще се извиси над инстинкта си за съвокупление,еволюирал до съвършенството на разумните си възприятия и реакциите произхождащи от тях.
И така,вярвай ми,няма да бъдеш или станеш по малко мъж.Ще си дори повече такъв,но просто по независим от себе си на база хормонален превес в материята над/и срещу/ разума. Разумното съзнателно игнориране на пола и междуполовото привличане е сила изкристализирала в един най чист дестилат на отношенията между мъж и жена. Абсолютен игнор на плътта,материята и възприятията на сетивата,крах на подсъзнатената командна система в нас,на чисто рефлекторно ерогенно и хормонално ниво.Триумф на висотата на разума и интелекта.Чиста,затова великолепна в красотата на съвършенството си,здрава духовна връзка.Резистентна на фактора секс и нагон.Неуязвима,величва в осъзнатата си мощ и сила.Тя е прекрасна и безценна.
Аз това мисля и в това вярвам.Възможно е. Но само когато достигнат това ниво и прекрачили Голямата подвеждаща граница.И двамата обаче.Не всичко в което не вярваме и не разбираме,/а като следствие от това не възприемаме и отричаме/,е несъществуващо и невъзможно.  
Това за което аз сега говоря е непозната на всеки,но реално постижима нова Фаза на развитие на Разума,ще го нарека дори,Висша степен на Турбо Интелект.Отвъд нея е друго измерение.По висше.И много по красиво.Ти просто не си бил там.Но може би ти предстои,кой знае...Малко е да се каже,че е  просто прекрасно.То е Несравнимо. Неописуемо.Наистина безценно.Тържеството на разум и интелект,на чувства извадени от контекста на полова принадлежност и робството на хормоналната ни зависимост! Изведено недостижимо високо,над плътта и материята,над инстинктите и неуправляемите/по скоро управляемите нас/хормони!Апогея на духовното привличане между два разнополови разумни индивида! Единството и Мега победата на Духа над Материята!Надмощието на Човека и Разумното същество над Животното и животинските инстинкти в нас!Уникално е!
Без аналог с друго подобно осъзнато усещане за спокойствие,мъдрост и почти божествена власт и сила над собственото ни АЗ!
Активен

Белези от Хищна Котка

Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #174 -: Август 07, 2012, 17:07:36 »

Аз пък смятам, че има приятелство между мъж и жена, между млади и стари, между красиви и грозни. Всичко зависи от хората и конкретната ситуация. Да, знам, че една част от приятелите ми мъже са искали нещо повече (секс примерно) в някой етап, но това отдавна е минало в повечето случаи.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #175 -: Август 07, 2012, 18:11:50 »

инс, във въпроса ми дори не ставаше дума за мъже приятели...говорех за мъжете като цяло, защото аз постоянно общувам с много хора - характерът ми, работата ми, начинът ми на живот, средата ми е такава, че срещам хора и естествено, голяма част от тях са мъже... И както ти казах, да, гледам да не изпадам в двойнствени ситуации, доколкото зависи от мен, но има и такива все пак...и тогава съм нащрек, видя ли, че нещата отиват на към нещо повече, прекъсвам това в зародиш...обаче понякога мъжете правят такъв рязък завой, че ме изненадват и нямам време за адекватна реакция и калбриране...тогава може би ми се налага да съм груба, макар да се стремя да го избягвам, тъй като ми носи негативни емоции...

Сега, за приятелството между мъже и жени спорхме много в темата на Qlaira и не смятам да се повтарям...но аз също като Антонина, не мисля, че това те прави по-малко мъж...
Имам приятел мъж, той изобщо не е някакъв отчаян за внимание, който само чака знак от принцеса Здрач...той си има гаджета, аз си имам, но нашето приятелство си остава над всичко това...какво като той примерно не би отказал да прави секс с мен? Това трябва ли да ни вреди и пречи? Аз не злоупотребявам с това. Осъзнавам, че макар и приятели, ние все пак сме мъж и жена, не оставам да преспивам у тях, за да не се вкарвам в ambiguous ситуации, както примерно бих останала да спя у приятелка и така...тоест, отчитам това, че той е мъж и не го възприемам като жена, но в същото време го възприемам и като човек, на когото мога да разчитам, както, разбира се, и той на мен...не си позволявам да изкушавам мъжката му природа, нито го водя да си купувам бельо, както бих отишла с приятелка.

Ако приема, че не мога да имам мъже добри познати и приятели, то това значи да отрека, че мога да имам изобщо каквито и да било допирни точки с мъжете, различни от секс или връзка. А, както ти казах, ми се налага да общувам с мъже - колеги, шефове, съквартиранти, приятели на приятелки, гаджета и мъже на приятелки и какви ли още не...така че предпочитам да се науча по-добре да калибрирам, отколкото просто да ги избягвам...избягването на проблема не е негово решение.

Ако някой мисли нагонът да му диктува целия живот и да му определя всички отношения с всички хора, то аз не мисля да му се подчинявам винаги и навсякъде...аз съм повече от една репродуктивна машина и заслужавам отношения, които са повече от това...
Както казах и в темата на Qlaira, ако някой иска да ме чука, това не е мой проблем...аз не съм го заплашила с нож да ми е приятел - казала съм какво искам и очаквам аз, без да го заблуждавам, ако не го устройва, е напълно свободен да си тръгне...аз бих си тръгнала, ако нещо не ме устройва в едни отношения.

Това, че ще се ожениш, за съжаление не е никаква гаранция, че ще бъдеш приятел с човека до себе си. Аз по принцип съм толкова подозрителна към брака, така че моля ти се не ми го пробутвай като някаква панацея и универсално решение на въпросите ми.
Активен

Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #176 -: Август 07, 2012, 19:47:37 »

priZdrachna.Респект и уважение към цялата ти личност като цяло.Склонна съм да се съглася с много от казаното от теб.Но не и в частта как ти се справяш с 'проблема' на привличането и желанието,ако става въпрос за стойностен мъж и приятел,който и ако цениш наистина и държиш да си остане такъв.НО това си е твоя метод.Ти така мислиш.Не те обвинявам.Това е твоя избор.Но аз не го приемам за добър нито успешен.Така мисля.Не е решението да внимаваш, да се пазиш да не предизвикаш катализиране на нежеланите отношения,нито ако се случи да режеш "пъпната връв" с ценен за теб приятел,за да го отделиш от теб и така да се предпазиш. Бягството,криенето или предпазливото избягване на ескалация не са решение ,а грешка.Аз се изправям срещу проблема и "опастността",успешно родилото се приятелство да се изроди или зацикли заради едните хормони.По добре е нещата като такива се провокират,изваждат се на бял свят,анализират се,обмислят се и се обсъждат, намира се решение и подход.И тогава тумора,в иначе прекрасните взаимоотношения се изрязва и премахва прецизно,бавно и акуратно.Но безкомпомисно и безболезнено.С виртуозността на умел хирург, ненаранявайки ничии чувства,гордост и достойнство. Разума е страшна и благородна сила.Върши чудеса при правилна употреба  и подход.А подхода за да е успешен,трябва да се основе на внимателно опознаване и правилни след това реакции при третиране на проблема.Никога не бих свирила отбой.Никога не бих побягнала и прогонила приятел.Няма да покажа слабост,нежелание,неумение или пък досада,а може би и страх да се изправя срешу проблема.А е по добре дори да атакувам неприятния бъпрос, да се боря и да го реша.Да го решим заедно! Не се отказвам от приятел и не го предавам никога като личност,наказвайки го заради факта,че е мъж.А по презумпция,заради вродените ни инстинкти,заради закона за привличане между половете изобщо.Заради външните ни визуални белези и различия,стимулиращо въздействащи ни дори и на подсъзнателно ниво-за мен той е невинен.Аз не разтрогвам съюза ни,екипа ни,просто ,защото така би било по лесно по бързо.И няма да изоставя ценен приятел никога,унизявайки го,като захвърля приятелството ни и побягна притеснено,като от прокажен.Да,така е по лесно.И лесните неща изкушават.Но...да захвърлиш и побегнеш не е решение.Така ще трупаш загуба след загуба,рана след рана...Ще губиш приятел,след приятел....и само зщито е прекрасен приятел,НО и МЪЖ?! И защо?! Когато си намерила макар и в калта,красива и ценна златна монетка,с уникална стойност,...захвърляш ли я,запокитваш ли я надалче възмутена и погнусена,само заради това,че е кална и има вредни микроби по нея!? Когато близък и скъп човек се разболее и болестта напредне и стане проблемна и тежест за теб,какво правиш? Отиваш си...оставяш го и никога не се обръщаш назад ,за да не видиш  болката обидата в очите му?Когато този с когото си споделяла и хубави и лоши мигове,мисли и части от живота ви дори...Ако той се зарази от опасна болест,/примерно де?!/и трябва да му помогнеш,с кръвопреливане да речем... Ти мислиш колко са ужасни иглите,колко ще с отпаднала и как те е страх да дадеш от кръвта си...или решаваш,че е безполезно и болестта е нелечима? Ами ако същия този любим приятел е вече дори покрит със струпеи и рани...ТИ няма ли все пак да подтиснеш погнусата и страха си,няма ли да му подадеш ръка,да опиташ поне,да излекуваш раните му?
Айде,че прекалих пак...Сори,че съм емоционална.Ама като ме грабне емоцията и ме върти на шеметна скорост и едва чувам мислите си,зарди това,че сърцето ми думка ,гърми  и препуска като лудо...Ми мамка му и сърце! Ми мамка му и на мен тогава!Ами .... такава съм,съдете ме и ми се смейте! Аз не давам обаче на никого чувства или доверие само назаем,не си ги търся ,не си ги взимам после,ако съм му ги дала.Аз се боря за всеки ценен човек в живота си.Не предавам и не изоставям. Не бягам. И НЕ се се боя.И не ми пука дали ми е тежко и трудно,или неприятно или пък,притеснено,или не знам какво си друго некомфорно нещо! Моите хора имат безценна стойност за мен! Те са си моите хора!И не си ги давам за нищо на света,заради проклетите,шибани,шантави и моментно развилняли се хормони в тях! Не ги съдя,но и не ги наказвам! До тях съм.С тях съм.И заедно можем да се справим с проклетия нагон! Знам и вярвам,че можем! Ако два мозъка не струват повече от един надървен х*й,за когото може да се пледира временна невменяемост и поради това невинност!!! Ако два разума не са повече от една смотана п**ка, заради която пък онзи се дърви и става неуправляем и невменяем!!! Какво тук тогава значи Човека и Личността??!! Аз лично няма да позволя Тяхно Величество хормоните да ми съсипят едно прекрасно приятелство!!!НЕ И НЕ и пак милион пъти НЕ!!! Все ще ги преборим и победим,ще ги укротим,дресираме,упоим и превъзпитаме в нужната дисциплина! Двамата! И е важно,който и да е той,приятеля ми,да знае и да разбере,че това не е само негов проблем и битка! Че ми пука,поемам отговорността и тежестта от тази кофти ситуация,заедно с него! Че го разбирам и ще се справим двамата с това и това е  НАША,а не само негова битка! И не той да се оправя...защото аз офейквам за по лесно и безопастно! Не живея и не решавам такива пробеми на принципа "Имаше мъж имаше и проблем! Няма мъж-няма и проблем!"
Този мъж който и да е той.Той не е просто мъж.Той ми Е ПРИЯТЕЛ! МОЯ ПРИЯТЕЛ! И като такъв е ВАЖЕН И ЦЕНЕН ЗА МЕН! А какво от това по дяволите,че бил мъж и има един тайфун бесни хормони в гащите си?!  
Активен

Белези от Хищна Котка

Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #177 -: Август 07, 2012, 20:18:21 »

Оффф,хора,простете ми за прекаления взрив и вулкан от емоции! Сори,много сори и се извинявам на всички кото ще се прежалят да ме прочетат!
Ама...аз съм така.Каквото мисля и ме гори като горещо желязо от вътре хич и не го стискам...то излиза и залива и мен самата като лава...
Много и на всички ви се извинявам!Виновна съм.И да ми се сърдите и смеете... Това съм си аз.Такава съм.И какво да направя?!Такава съм просто,бе мили хора! Никой не е задължен нито пък виновен,ако не ме харесва Тъжен....;DНо и честно казано..не ми и пука особено,кой ме харесва.
Сори.Просто бях откровена и при това,на един горещ дъх....Аз така и живота си живея. Заради мига и неговото Величие.Сякаш точно утре ще умра.На един дъх.И винаги,сякаш е последния за мен Усмивчица
Активен

Белези от Хищна Котка

Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #178 -: Август 07, 2012, 20:19:02 »

ПриЗдрачна..? Не ми се обиди,нали? Ъ? Нищо лично...С теб сме различни просто.Аз дадох воля на моята позиция.Дано ме разбираш.
Активен

Белези от Хищна Котка

Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #179 -: Август 07, 2012, 22:00:51 »

И ПриЗдрачна,знаеш ли мила...сега се сетих за една песен със стихове на фона й.Не е лоша песента,но не тя е важна.Ще си позволя да я постна тук за теб,но не и само за теб,мила.За всички жени във форума е тя,от мен.  
;DИ без това ми наплескахте и вие и мъжОвете тук задружно темата /шегувам се,не го мисля наистина/... Сега обаче,тъй като темата все пак си е моя,аз ще си позволя волността да я "подрискам" още малко,полага ми се и на мен това удоволствие. И мили дами...не слушайте само мелодията.Прочетете стиховете.
Не търсете и не бъдете,не оставайте само с добрите, мечтаните, идеалните мъже.Не минавайте през живота на другите с несигурна бърза стъпка,като плах,пролетен дъжд. Понякога те,другите,онези,лошите са по голямата наша болка,но и тръпка.И дори вина.Те повече дори от другите заслужават сърцата ви,усмивките ви.Те са им нужни.И не ги съдете. Просто с тях бъдете,останете,не си тръгвайте.Защото,добрите лесно се обичат, безгрешните и милите,красивите...А другите?! Във тях сме само влюбени,горещо,жарко,но за малко...На тях даваме не обичта си,а единствено страстта си луда,няколко безумни нощи или повече....А после.... после наранени и разплакани все бягаме и бягаме. Далече,по далече,от спомена дори за тях далече,че...боли ни много,много силно. Изплашени,безсилни да останем, изморени. При някой от добрите,лесните и милите, красивите и нежните....А тях,онези,лошите, тях, грешните, несъвършените,проклетите,но силните,коравите мъже...Тях кой,кога ще има волята и силата да и тях да ги обича?! За тях коя от нас ще сложи на кладата сърцето си?!Коя от вас,от нас,ще има смелостта и лудостта за него,Кръста да поеме?Със Силата и Вярата си в някого от тях,живота му,самия него да преобрази и освети с Любов... превръщайки го  в малко по добър или пък,по малко лош?
И свои.Защо пък не?! Е,да...добрите хора лесно се обичат.Там лесно се остава с тях.Но някоя,все някоя от нас, ще трябва да остане с лошите. Защото,за всеки един,"лош мъж", така наречен,има поне една жена на тоя свят,виновна,отговорна, за това,че не е пожелала да остане с него,да го промени.И тръгвайки от него с бърза крачка...така направила го е по лош и по сърдит.А трябвало е,не просто да го желае,да го обича и да го съди.Трябвало е за него да поиска да се бори.Да остане.Да не бяга.Да го промени с женската си нежност, светлина и сила. И да направи своето мъничко женско чудо за него. Както само тя може и знае.И не толкова,колкото издържи! А толкова колкото трябва! И чак тогава,ако е нужно,ако трябва...има своето право да си тръгне.Но,ако някой... Ако ТОЙ не я спре да го направи... Ако не пречупи мъжката си гордост,ако не извика след нея- ОСТАНИ!

За теб,ПриЗдрачна и за всички мили дами тук,но не само за тях.Нека я чуят и мъжете, разбира се,ако искат.

http://www.youtube.com/watch?v=G9b8VrWCoiE&feature=related
Активен

Белези от Хищна Котка

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13
  Изпечатай  

Отиди на: