Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 04, 2020, 08:24:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Лекичка,женска свалка,с фолклорни мотиви,припявки и закачки.Просто за забавление  (Прочетена 8723 пъти)
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #15 -: Август 18, 2012, 23:20:12 »

Ех, Тонита, уникална си, както винаги! Усмивчица
Идея си нямам какъв може да е този пъклен план, но ще очаквам продължението. Предположенията ми досега са погрешни, а щом го пишеш ти, значи действително не се знае накъде може да отидат нещата. Но моля те, този път не се отказвай по средата, а доведи историята до край, без значение какъв.
Имай предвид, че ако пуснеш снимка няма да е проява на липса на уважение. Натротив, това е споделяне на опит и възможност за доставяне на радост и на други чифтове очи. Дай да ги видим тези слънчевбрягски левенти, че мен тази година няма да ме огрее.
Активен

Leaders grow leaders.
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 328

Профил
« Отговор #16 -: Август 18, 2012, 23:38:37 »

Май само ти ще се разбереш в последствие. И пак не мога да разбера целта ти... или по-точно се надявам да не е това, което си мисля.

1) Самооправдание пред себе си за да си легнеш с него. Че и споделено из форумите.
2) Комплекси...

На някой много искаш да му го върнеш, а?

Ти нали не ме мислиш за толкова тъпа,че да се въвлека в един глупав спор с теб?! Е,няма да сляза на това ниво,не ме чакай там. Ухилен Всеки на този свят има право на грешно мнение.И коя пък съм аз,за да ти отнема и на теб това удоволствие и право?! Обаче,няма как да не се запитам все пак...На теб изобщо какъв ти е проблема с мен,човече?!?! Ако те дразня,не ме чети! Прескачай ми постовете,толкова е лесно! :PИма си дори удобен и доста по възпитан начин и неприязънта си да покажеш,щом те мъчи толкова!Като например система за отнемане на репутация,едно сладко бутонче "отнеми" под ника ми!А има още едно лекарство,за теб,да те подсетя дружелюбно Плезещ се...Никой не може и не иска да ти отнема правото,да си ме псуваш колкото ти душа иска,зад лаптопа си,ако ти е кеф и щом ще ти стане по добре така!Твое неотменимо,достъпно и справедливо право си е. Готин Никак не ме засяга какво си мислиш за мен точно ти обаче,скъпи ми "анализаторе",нали все пак осъзнаваш този факт?Ама,айде все пак,кажи ми,защо висиш все в темата МИ и ръсиш неприязън,също и непоискани "разсъждения",относно моята особа,това никак не го разбирам?!...Ми то си има и още начини да се справиш с антипатията си към мен... 8)Като не съм ти симпатична,ок,де! Дистанцирай се примерно,дай ми игнор да речем... Ето още едно твое доста по културно право!Странно е,че не използваш дори този начин,не, честно,удивляваш ме! Усмивчица Защо се почесваш с мен,кажи ми сега,де? Абе,какво те сърби или боли,бе човече драги,че търсиш чак и публична утеха да го демонстрираш тук?! Засрамен
Активен

Белези от Хищна Котка

По някога се опитвам да го играя и "котенце".Случва се.
Но на всички,все Тигрицата в мен се привижда.
Готова за скок.Дива,опасна.И хищна....
И никога нежното ласкаво Котенце.
Но сигурно е,защото носят ми Белезите.
От моите нокти и зъби.Изрязани,издълбани.
За някои-мил спомен.Диви нощи,горещи страсти.
За други обаче-жесток спомен.Белези страшни.
От зъби и нокти,разкъсващи сърцата кървящи.
Едно е сигурно.И когато спрат да болят,
Белезите не се заличават.Те не изчезват.
Невидими даже.Но!Те просто остават.
Затова,няма как с тези спомени-белези,
Тигрицата в мен,някога,някой ден да забравят.
А понякога се опитвам да го играя и "котенце"....
Случва се.Още.Просто вече е много по рядко.
Защото и без това,винаги,все Тигрицата в мен виждат....

by Antonina  http://www.youtube.com/watch?v=YQKrIieaNOY
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #17 -: Август 19, 2012, 00:29:14 »

Не знам, скъпа..."захар искаш ли, захарче?" не ми се връзва особено много в комбинация с ненатрапващата се класа и стил...почне ли мене някой да ме захоросва и скъпосва от първата секунда (кой е тоя, че си позволява да ми говори така, както само мъжът до мен има право да ми говори?!), считай, че много ми пада в очите...
Ти си знаеш, разбира се..малка съм теб да уча, но ние жените имаме склонността да си фантазираме много и да виждаме неща, които съществуват най-малко на местата, на които сме ги видели...така че имай едно наум, защото еуфорията и адреналинът никога не са били мъдри съветници...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Август 19, 2012, 02:52:52 »

Няма да пиша в негова защита,мила..,но аз винаги се поставям,преди да класифицирам и да критикувам или да отхвърля,мъжа,също и на неговото място....Представи си  сега неговата гледна точка...Влиза някакво женско "изчадие",определено е завихрено от някакви си емоции....Достатъчно предизвикателно е и без да е проговорило,но само с поглед и искрите в него,казва повече от най цветистите думи....Той не я познава,не знае нито коя е и нито каква е,...Някаква си жена,може би атрактивна повече от нормалното за преспокойно възприемане....Някакви чифт цици ти вадят очите,изобщо форми,които навяват понякога и на невинен мъж грешни помисли...Тя не се интересува дори той женен ли е,има ли приятелка,дали е склонен на авантюри изобщо,при това човека си е на работа!! Ахххх,абе....нагла агресорка,прави внезапен десант,напада и завзема територии безсрамно,разчитайки на какво....Ей сега ще разбереш на какво....Ами на това че,!!!Той просто е ...Мъж!!! Ми,айде сега,де... ;)нагла използвачка на мъжки инстинкти, какво друго сега да го наречем,ако сме съвсем честни,кажи ми,де?!  Засрамен
А има и друго...Всички жени,не само скромните,а и най разюзданите, забелязала ли си как"се правят",как държат да запазят "реномето си" ,поне фиктивно да "му прилича" и да го докарат до някъде "по почтенни" ако може Намигване...И изведнъж...Някаква си,дето хич пък не й пука,как ще изглежда на някого отстрани в очите..Мъкне неканени емоциите си и безсрамно,открито ги показва даже и само с поглед...Нормално е дори за класен мъж да се пусне на свалка....и какво да й каже на една ей такава,достатъчно игрива?!Научното си становище по въпроса за трансмисията на феромони между половете или задълбочен разбор на обществено наложената представа за "етикеция" и "морал" ли да обсъди с нея Ухилен?! Ми тя е ясна,жената някоя си там,го сваля явно и открито,още дори само с поглед!Да,има стил,пича,не лош дори.Ти представяш ли си ,аз мога да ти дам поне десетки много по просташки примери,много безпардонни и много различни други по лоши примери за мъжка реакция....За жалост доста е голям каталога,който мога да разгърна с много,ама много съвсем,меко казано,некласни примери...А спрямо моята,проектирана върху него тактика и подход,пак се върни и виж прочети...колко по семпло от това да реагира един провокиран мъж,без да загуби възпитание и ниво? !?Добре се оправи даже пича,не мога да го съдя и критикувам аз.
Замисли се,как според теб да реагира шашнат мъж ,който очевидно го сваля жена,при това предизвикателна, а и той явно няма нищо против собствения си адреналин,който тя напомпва в бедното му и с нищо  незаслужило тая атака,мъжко подсъзнание и физика! Аз не го обвинявам в нищо.Справедлив човек съм,понякога малко циник и скептик...,но съм и абсолютен трезв реалист.За един сюрпризиран, дори и скандлизиран мъж-даже много на ниво и овладяна реакция е това!Нищо си му няма на пича.
Не мога  да нападам и критикувам един мъж,на принципа,че е бил просто мъж! И провокиран за естествената му,при това в рамките на възпитаното реакция.Нормално започна,какво да ме прави и какво да ми говори друго,ако и на някоя разбукана кифла съм му заприличала...толкоз. А и съвсем нелошо продължи,просто влезе добре в играта,гъвкаво и без много да се шашка и чуди, признай му го.И връщаше топката доста ловко и умело,като за сюрпризиран от женска наглост и задявки мъж.Пак казвам,ако се врътна на негово място и се замисля...Не го съдя.Даже казвам добре си реагира.
Аз нищо не фантазирам,мила.Никога не го правя.И в еуфория не изпадам,аз просто винаги,дори прекалено много мисля.На мен това ми е лошото,но и силата.Трудно ще изпадна до там да си градя пясъчни или въздушни кули сама.Прекалено коравосърдечен реалист съм към самата себе си,а и както вече вметнах,подправен с лек цинизъм и скептицизъм.Няма опастност да си въобразя нещо.Очите ми и не само те са винаги бистри от мъглата на хормоналните ми изпарения Плезещ се
И пак казвам.Пича си е свестен.И никак не ми е крив за нищо.А и "повредата"изобщо не е в неговия телевизор. Плезещ се
Брей...каква защитна пледоария му дръпнах само.А уж казах няма да го защитавам. :)Но правдата преди всичко,не съм склонна да съдя никой,само заради половите му белези и тостестеронна принадлежност към "невъзпитания" уж,мъжки род.Ми сега....като му изнасилват спокойствието на хормоните и му дървят с поглед само,пък после и с преднамерени  думи и щури припявки,кроткото до тогава "достойнството",издевателстват му над смирената фантазия,при това с масирана инвазия мега доза най  нагла еротика... Е,така погледнато,всъщност...човека си е една невинна жертва...На една виновна/да си го кажем честно и направо/жена.Какво повече да се каже и какво е неясното...Вината,за всяка една негова реакция поне в конкретния случай си е ЧИСТО МОЯ. И да му отдадем затова все пак дължимото,че ответа му беше много,много далеч от тъпанарски и просташки несдържан.Абе накратко-не само е невинен.Заслужава и похвала дори. Особено като се има предвид факта,че виновната подстрекателка дразни,предизвиква,а после най нагло и гадно,се изнася нечестно от "бойното поле,ОТКАЗВАЙКИ ДА СИ ПОЕМЕ ОТГОВОРНОСТТА, ВИНАТА,че и последствията,честно и достойно както му е реда,щом уж е толкова куражлийка! Абе,ПриЗдрачна....аз си бях сама виновната....то и за сляп е очевидно.И толкова е ясно,че дори аз самата,по средата на целия театър взех,че го осъзнах! Ега ти нахалитетната кучка ще съм сега пък,ако на него вина да тръгна да вменявам,кусури да му търся на пича,че и да му отричам  адекватността, на сравнително доброто му поведение и реакция......Ми да ти кажа,мила,честно...То тя,реакцията му,си беше даже донякъде съвсем правомерна,нормална"защитна" мъжка реакция на съвсем нормален мъж,изневиделица връхлетян от малко разгонена и не толкова малко шантава жена Засрамен...Хем се усещам виновна Ъ?...хем пък.... :Pне съвсем...Не мисля,че искам да дообяснявам сега и това пък....Че някои хора ще припадат тук изтощени,кой от антипатия,кой защото наистина не ме разбира,кой просто от преумора да ме дочете и чете изобщо....Съболезнования,хора...сори.. Млъкнал.
Айде стига.;DАко пък има списък от желаещи сред издържалите и оцелялите читатели,да ме бичуват на позорния стълб.... ;)Нека обаче, да имат предвид,че от хард похвати и груба игра най много се възбуждам! Плезещ се Направо губя понятие за самоконтрол и всякакъв свян и приличие... Или поне каквото там ми е останало от тях....Засрамен  

П.С: Сега сериозно.Виждам,че има съфорумци,които не ме понасят и нещо не ме харесват много,много...На тях казвам-спокойно,хора!Известно време възнамерявам да не пиша,не ми се обяснява даже защо.Много е лично.И съм убедена,че няма и да бъда разбрана, даже и да имах смелостта да заявя тук точно защо.То на мен смелост не ми липсва,но понякога и аз се питам...Защо по дяволите,пиша и споделям тук,когато съотношението на тези,които ме разбират,към тези които не могат,а някои просто не желаят....е  доста тъжно и отчайващо и никак не е в моя полза.Отдъхнете си и си починете малко от мен.
Активен

Белези от Хищна Котка

mach
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #19 -: Август 19, 2012, 11:54:12 »

Мда ти си тип жената вамп ;Dсекси с големи очи кръшна талия която вижда това в огледалото и иска да задоволи повече егото си от колкото сексуално,тя иска да разбере колко е търсена обича да предизвиква и като опре ножа до кокала изчезва или когато обекта се подаде веднага тя губи интерес и отива да мастурбира както казва Жоро секса ;DПознвам такива жени те правет често секс те обичат да показват деколтето и да имат чувството че котролират ситуацията да ямя не при всеки опитен ПУА няма да скочи като разгонен пес на някакви големи цици катко е направил пича ;DПУА ще те накара сама да си оставиш тел номера или просто губиш Ухилен
Активен
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Август 19, 2012, 17:23:16 »

:)И ти грешиш,не ми се обиждай.Не усещам неприязън в теб,а и аз нямам към теб такава,нищо,че си в грешка за мен.Нормално е и да се сгреши в преценката за някого. Разглеждате ме мъничко по елементарно от колкото си трябва но,аз разбирам и си го обяснявам защо е така.И не се обиждам.Намесих се тук отново, само за да ти отговоря. Освен това го казвам приятелски,съвсем кротко и много спокойно.Не,не е така.Грешиш. Може и да имам някои общи характеристики с "жена вамп" Намигване,признавам.Но абсолютно не и в този образ,в който ме рисуваш.Твърде повърхностен,опростен и улеснен по смисъл е този,който ти смяташ за реален и достоверен за мен...Друго е.Нищо де,не е чак толкова мега важно,аз каква съм наистина.Да му "турим пепел" и толкоз.Усмивчица
Активен

Белези от Хищна Котка

mach
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #21 -: Август 19, 2012, 18:36:54 »

Чета те като книга ;DНищо лично към теб само коментирам ситуацията и участниците,имаше един лаф 'бит и е... не признават' Ухилен
Активен
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: Август 19, 2012, 20:54:47 »

Четеш книга,на език,който изобщо не знаеш.Такъв,който ти е и толкова непознат,че и от обща култура не си чувал за него.На всичко отгоре и си я обърнал наопъки.Освен това книгата е на тематика,която ти е непонятна и неясна,много,ама много далечна за теб и твоята грамотност изобщо.Което ще рече в резюме=четеш неграмотно,неадекватно. Необразовано.И като пълен профан и сноб.За сметка на това пък доста самодоволно и парадиращо важничиш с бутафорното си действие,което наричаш"чета те като книга".Не ставай нагъл обаче.
А пропо,на теб пък какъв ти е точно проблема с мен?Поне сам знаеш ли? Или просто пригласяш на клакьорите,щото така ти по весело и да върви "играта? Или,ей тъй,що пък да не си поцвилите в хор,за"майтапа",нали!? Поне сменете рефрена,че припева е доста грубичък,малко просташки,пък и отвреме на време преминавате смехотворно във фалцет. Току виж покрай вашата,малката публика,която доволно ви ръкопляска,се появят доста повечко зрители,с определено по добър вкус,които може и да започнат да ви освиркват.Намигване
Активен

Белези от Хищна Котка

Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Август 19, 2012, 23:54:49 »

:)Е,виж сега..Сори,може би в отговора си до теб бях и малко по груба....Но не точно това исках.Разбери.Просто много се дразня,когато хората не само не проумяват,но и парадират с незнанието,а по лошото,наистина си вярват! Че и убедено,упорито и сякаш нарочно се опитат да ме поомачкат,да ме съберат и пресоват някак си,в шаблон който познават,който им е ясен и до болка познат.То така е най лесно. Понякога също така е и най погрешно.И това,само защото повечето от вас,предпочитат да ме прошнуроват, прономероват,като поредната идентична с другите,жена,да ме поставят там на лавицата, на етажерката на "бойната слава" с етикета,"колко много са ми ясни жените,ти също не си по различна!" А дори не допускайки,че може и да грешат.Нещо като... "Абе не ми се напряга,мързи ме,не си струваш да те обмислям,не си или едва ли си по различна от всяка друга.Защото аз съм наясно с "принципа на устройство" на всичките жени като цяло!"
Ми да,ама не.Поне не и винаги.Мега погрешна тактика. И аз всъщност,просто не те карам да ме анализираш и класифицираш,не го и очаквам от никого,и ти не се тормози.Но никак не е свалящо чак толкова ранга на един мъж,да не са му съвсем ясни и елементарни всички,ама абсолютно всички жени.И докато ползвате, прилагате шаблони,събрани, смляни,сдъвкани даже,за лесна и бърза консумация и употреба познания за жените,е, няма да ви се получава играта понякога,а може и доста често.При това ги ползвате обикновено машинално,повечето пъти,с всяка една жена,все същото.Абсолютно,с всички жени,без изключения,изхождате от позицията,"няма как все нещо да не напасне,те си приличат,различни,но все пак сходни са само ситуациите,а не жените,ще пробвам това, ако не стане,може пък онова...".Без да се разчупите,малко повече да мислите,да внимавате, да не избързвате преди да категоризирате и не на сляпо да си вярвате,че сте винаги прави.И "щото всички жени са еднакви и ясни",ама това не винаги сработва,да го знаете.А докато така разсъждавате ограничено,тесногърдо,винаги съществува и риска да сбъркате.Не боли толкова,разберете го,ако понякога допуснете,че нещо може и да е по различно от това,което вие знаете..Че може и да сгрешите някъде с шаблона.А някъде прото не пасват шаблони,не става.Прекалената самоувереност,тесногърдие, самомнението, горделивото мъжко его са ви враг номер едно!Политиката "всичко ми е ясно","за всяка ситуация има готово решение,шаблон,изпитан подход" е хлъзгав лед.Тази заблуда,безпочвена вяра,често играят в реалността много лоши шегички и са едно опасно, слабо място за подобни мъже.Никога и на никой мъж,ако ми е приятел и държа на него,на успеха му и на усъвършенстването му,аз лично не бих препоръчала да е типа мъж "кон с капаци"!Да я кара на "тагадък" в самоуверен тръс,да хвърля къчове от гордост,че е неуязвим с "познанията си".И всичко това,докато чете в движение "Наръчник-Енциклопедия на мъжа,отностно жената". На всичкото отгоре,чак убедено, сляпо да вярва,че това е "Великата Книга", безпогрешно, гениално,единствено пророческо четиво,светиня,подобно на Библията за набожния. Няма такова Евангелие, разберете го,научете се да мислите! Всеки път! Престанете да наизустявате и зубрите похвати и "готови рецепти"!Аз,като цяло и уважавам и обичам мъжкия род,дори не го крия.Но извинете ме...понякога парада на мъжката самоувереност,его и суета, "безпогрешност" по отношение на женската част,е наистина,чак удивителен в склонността си към мегаломания!Възхитително мил в своята наивност,когато е появи някоя жена, която...видите ли,не е пък чак толкова,оникновена,представителна извадка от голямото женско цяло!Докато вярвате и възприемате точно и само такава една тесногърда тактика,до тогава всъщност ще грешите! И докато не започнете повече да мислите,вие ще сте тези, които всъщност ще влизате в калъпа и шаблона,относно мнението пък на някои жени за вас!И ще сте уязвими!Не се заяждам.Не отричам,че и в шаблоните и обобщителните ви познания има истина.Но престанете вече да ги размахвате като"диплом за висше образование",престанете да разчитате само на тях,винаги,като на свещена,могъща панацея! Опитвам се някак да обясня малко,да ви накарам,по широко,по нестандартно,по разчупено,доста по мъдро и много по умно,най вече МИСЛОВНО да подхождате.И го правя с мисълта,че с това ви помагам. Ама насила не мога и никого да убедя,нито да счупя "капаците на коня"!
Който може да мисли,той ще може,а и накрая наистина ще ме разбере.И преди да ме напсувате,да се присмеете или раздразните, никак няма да ви навреди и да ме чуете за малко и ДА ПОМИСЛИТЕ. Пък...в процеса на мислене може и да проумеете,че аз точно не съм ви враг на вас мъжете,а след това може и да РАЗМИСЛИТЕ,за това дали пък не съм поне мъничко права??.
Това е.И ако пак някой сега възприеме отново,написаното от мен,за заяждане и таксува поста ми като обида към "цялото мъжко войнство"....прилагайки обичайното мъжко правило за"някакви си там женски глупости и брътвежи"....Е,тогава наистина,казвам ви,не,нямам да имам вече думи! Явно ще е просто безнадеждно и толкоз.И ще спра и да се опитвам вече да направя нещо добро за вас,щом то не е разбрано,нито желано.Писна ми да ме възприемате като женски враг. Писна ми да не ме разбирате. Може и да съм жена,да.Но какво от това,бе?!Не робувам на догми,суеверия и подозрителна неприязън към противния мъжкия пол,както явно е възприето да се мисли,пак шаблонно.Не искам,да ме разглеждате като потенциален "противник". Проумейте го най после,че се дразня!Не се иска и толкова много чак мозък за това,а само малко желание,да се употреби по предназначение наличния,с който си разполагате.
Който иска да ме разбира.Колкото и да не ви се вярва,то е във ваш интерес,не е в мой.Но,никого пък няма и да седна да моля за това в края на краищата!Да е ясно.Имате си глави и мозъци в тях,по презумпция би трябвало да мислите с тях. Направете го и сега.Но,АКО ИСКАТЕ разбира се.
Активен

Белези от Хищна Котка

ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #24 -: Август 20, 2012, 00:21:03 »

Цитат
Мда ти си тип жената вамп

На кой му пука, каква е Антонина?!  Какво общо има, каква жена е?! Тя може да бъде всякаква. В интернет-пространството можеш да бъдеш и да показваш, това което намериш за добре. Да, тя в дадени моменти е по-пиперлива, по-емоционална, по-серт и отвръща на ударите. Понякога, драматизира, вероятно и малко преувеличава, но тя не пречи на никого. Ако пречи на някой, то това не е по нейна вина. До сега не съм видял тя да е наранила, да е обидила или да се е заяла с някой. Напротив, виждам точно обратното. Отзивчива е, чел съм нейни добри съвети. Тя дава цвят на форума. Нека първо погледнем себе си и след това другите! Мисля, че това е по-достойно и по-мъжко!
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #25 -: Август 20, 2012, 08:39:23 »

Нали за това е форум, бре, ифреш? Дай сега да лицемерничим и да си лижем задниците. Ти адвокат ли си и на нея? Или секретарка?

Целта на форума e да става дискусия, a дискусия и развитие не може да има без опониране.
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #26 -: Август 20, 2012, 09:36:54 »

азазаз, мисля че това е форум, който ни учи,как и да си помагаме взаимно. Надявам се, че и ти, както и аз, както и всички други тук имаме интерес да се развиваме, а не да нападаме други. Тук не става въпрос за лицемерничене, а по-скоро за разбирателство. Да разбереш другия, или поне да се опиташ да го разбереш и да му помогнеш, най-малкото със съвет. Можеш също и да нападаш и да уязвяваш и да се заяждаш, но какво печелиш от това? Развиваш ли се, научаваш ли как да сваляш по-успешно? Или влизаш в ролята на бабата-съседка и клюкарка, която търси само, как да изкопчи нова клюка, защото нейния живот е беден на събития.

Да, целта на форума е дискусия. Но дискусията е ползотворна, тогава когато има взаимен респект и вслушване един в друг. Ако нямаш, какво конструктивно да казваш, не го казваш. Ти имаш ли, какво конструктивно да кажеш, до сега в тази тема? Нещо, което да е в помощ на този форум? 

Надявам се, че разбираш, какво искам да ти кажа. Не се засягай. Уважавам те и ти желая всичко най-хубаво!
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Август 20, 2012, 16:23:56 »

И аз те уважавам с оглед това, което съм прочел от теб, но тука е по-добре да спрем дискусията. Няма да се стигне до никъде.

Питайте Антонина за всичко, тя знае, тя знае... много неща могат да се научат от нея.

ПС Всъщност, питайте ГО... някой съфорумец се прави на трол.  Ухилен

Активен
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #28 -: Август 20, 2012, 17:27:37 »

МОЯТ ОТГОВОР ЗА ТЕБ Е ТУК.

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=3739.15

Това е в случай,че още не си го прочел и разбрал.С другото ще се занимава прокуратурата.И няма да спра,докато това не се изясни .Както и кой точно се ебава с мен.Аз мисля,че си ти,но и не си сам.А сега ще ти се наложи на теб да се защитаваш вече.Ако ИЗОБЩО МОЖЕШ.

Активен

Белези от Хищна Котка

azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #29 -: Август 20, 2012, 17:29:08 »

Успех...

Да не забравиш да повдигнеш дело и срещу гугъл...  Ухилен  Ухилен Ухилен
Активен
Страници: 1 [2] 3