Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 04, 2020, 15:35:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс от улична свалка  (Прочетена 6389 пъти)
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« -: Юли 05, 2009, 22:49:42 »

Един успешен сет от вчера с развитие днес: Понеже от месец съм си в родния град, където отдавна вече нямам останали приятели, от време на време излизам да се поразходя из града за да се разсея. Така направих и вчера. Разхождах се по центъра и оглеждах за евентуални жертви. Бях в кофти стейт и опитвах мислено да се надъхам, но нещо не ми се получаваше. Все още ми е тегаво да пикапя сам, а и до сега не бях пикапил извън София. Изпуснах няколко сета намирайки си оправдяния, като:"много е малка", "тая е с гадже", "тия не знам си кво" и т.н. Така неусетно стигнах Градската градина, където бях решил вече да спирам наред независимо от качеството на сетовете. Още първият беше една 8-чка, по моите критерии, при това точно мой тип момиче. Ъндърграунд мацка (квото и да значи това  Завърти очи ) на две опашки (тва ми е фетиш). Веднага й влизам отдалеч със един опънър който си измислих тия дни: "Здасти, душа, я ми кажи, мислиш ли че е гейско мъж да носи грим?" Идеален за мен опънър, защото преди често носех грим и имам някои забавни случки свързани с това, към които мога да мина след опънъра, а и тия мацки, които са ми таргет обикновено се кефят на мъже с грим. И така минах на една от историите, но докато й я разказвах заваля и я баунснах под едно дърво. Нямаше как да откаже. Ухилен Беше много позитивна и приказлива мацка, а й явно от самото начало ми се изкефи, щото всичко вървеше много лесно. Разпитах я за нея. Оказа се, че е студентка в Париж и си била тук за няколко дена. Каза, че след 3 дни ще си ходи. Накарах я да ми говори мръсотии на френски и след като ми ги преведе й казах, че не съм таквоз момче и че трябва първо да се целуваме. Като поспря да вали й казах, че трябва да вървя, че ме чакат и й поисках телефона, за да си довършим приказката някой път. Тя ми напомни, че след 3 дни пътува, а аз й отвърнах, че току виж съм намерил малко свободно време да й отделя преди да замине. Записах й телефона, клипнах й и се разделихме. Както казах сета беше много лесен. Още със влизането успях да създам атракшън. От опънъра минах на историята, беше весело, нямаше неловки паузи и пр.

Днес й звъннах да се видим. Разбрахме се да се видим под дървото, където се бяхме скрили от дъжда и да пием бира в градската. Нарочно закъснях 5 минути, но тя ме надцака като закъсня малко повече.  Ядосан Пихме бира на една пейка, където и направих 2 рутина: ЕСП и един малко по-различен вариант на Куба. Не познах нито едно от числата, което не ми донесе никъв атракшън, но пък на нея й донесе. След това на теста също имаше много весели моменти и малко базисно кино. Разговора вървеше много леко почти без да се налага да прибягвам до рутини. Вкарах някви базици на сексуална тематика, на които тя много добре отвръщаше. Реших, че имам големи шансове да я заведа у нас и й казах да си допива бирата, че ше я водя у нас да й покажа някои хватки (тъй като преди тва й разказвах, че тренирам). Тя ме попита ще боли ли, а аз и казах, че зависи от това колко се съпротивлява.  Завърти очи Хванахме едно такси и у нас. Нататък няма да навлизам в подробности. Само ще кажа, че френския език й се отдава не само във филологичния смисъл.  Смотан

Не знам дали имах някакви пропуски в играта си, но така или иначе и да съм имал всичко мина като по мед и масло и ето че мога да се похваля с първия си успешен fuck close от уличен сет.  Готин
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
goshko.trabata
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #1 -: Юли 06, 2009, 00:35:42 »

честито! все такива успехи и за напред Ухилен това, когато на момиче и предстои скоро да отпътува винаги и действа много възбуждащо Смотан хах....
Активен

Pick-up is a lifestyle..
Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #2 -: Юли 06, 2009, 21:08:40 »

Добре бе машина! Само така!

Имам два въпроса, които много ме вълнуват:

Всичко естествено ли мина или на моменти е трябвало да побутнеш себе си за нещо (един вид моменти в които не ти е дошло чак толкова отвътре)? То това сигурно е доста относително, понеже с опита всичко става естествено.

В началото, как премина кофти стейта? Това като цяло е повратната точка да се излезе от зоната на комфорт и сигурно е било най-трудното нещо.
Активен

Границите са там, където сам ги поставиш.
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #3 -: Юли 07, 2009, 06:11:53 »

Като цяло доста леко и естествено мина. Все пак се наложи да се понасиля на няколко пъти, но мацката беше много ведра и разговорлива и ме зарази с настроението си, което ми оправи кофти стейта. А иначе като си вляза в сет по навик си вдигам енергията поне привидно.

Иначе както казах сета не беше труден и извадих късмет. Скоро надявам се да се похваля със някой спечелен труден сет.  Усмивчица

П.С. Вчера се видях с момата за последно. Голямо натискане, целувки и пр. Даде ми скайпа си да сме си пишели, докато е у Франсето, но честно казано не виждам голям смисъл. Тя рядко си идва, а и аз след 2 месеца се връщам в София и едва ли ще се видим пак.
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 226

Ex Fide Fiducia

Профил
« Отговор #4 -: Юли 07, 2009, 08:01:46 »

Днес й звъннах да се видим. Разбрахме се да се видим под дървото, където се бяхме скрили от дъжда и да пием бира в градската. Нарочно закъснях 5 минути, но тя ме надцака като закъсня малко повече.

Яко  Намигване да пиеш бира в градската посред бял ден. Иначе е хубаво, че си разнообразил малко срещата, повечето ги викат на кафе Готин . Браво, добър сет.
Активен

Животът е кратък и след това умираш, нали знаете?
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1581

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #5 -: Юли 09, 2009, 11:25:23 »

Браво Shin,
Ей това сте моите ученици - гордост избива от всяка пора в тялото ми Усмивчица... малко кат пот звучи - ма важна е идеята... и да избива нящо от някъде.
Активен

I'm a very special kind of monster
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Elektro is fine

Профил
« Отговор #6 -: Юли 09, 2009, 13:53:36 »

Да взема и аз да дойда на workshop в София...
Активен
tiny
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 179

Профил
« Отговор #7 -: Юли 10, 2009, 10:50:05 »

Да взема и аз да дойда на workshop в София...

ДА , ДА , ДА !!!!!!!

Откога те чакам, приятелю... ( и още 1  Ухилен )
Активен

Devotion!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: