Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 30, 2020, 19:48:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: До върха и обратно в рамките на една вечер  (Прочетена 2746 пъти)
goshko.trabata
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« -: Юли 05, 2009, 23:35:59 »

Интересен сет от петък: имам среща с момиче /7ца/, с което съм говорил за кратко преди няколко месеца. Едно АФЦ общ познат дойде на срещата с гаджето си "почти" без да е канен. Има 5 мин докато дойде мацката ми, за това кратко време го АМОГ-нах доста успешно, той се спече, а от неговата мацка получавам ИОИ Ухилен Идва таргетът, АФЦ-то се извинява и изчезват с неговата макар и за час). куул Завърти очи за съжаление, след това като го видяхме ми беше минал мерака да продължа да го ебавам, той се съвзе и почна да ми пречи на играта - правя си изводите съответно.

Та за таргета - отиваме на кафе. Най-добрата ми един час игра откакто правя пикап Готин Готин DHV, негове (тва с мърдането на нослето е много добро - директно ИОИ от него), история, рутин, амогвам я (бих ги изписал, ама много дълго ще стане). пропуснах да кажа, че разбрах, че си има приятел. Игнорвам го. Просто я разбих, няма как да не се похваля. ИОИ хвърчат отвсякъде. Другите маси само към нас гледат. Всичко изиграх добре с изключение на киното - това много ми куца, да го е** Не мога да усетя кога и как точно. Само два пъти я погалих по ръката за цялото тва време. И все пак, ако си бях тръгнал в този момент щях да успея да я кис клоуз-на. НО...

Вързах им се на акъла - още от преди това, на нейния акъл и на АФЦ-то до ходим на кафе с още хора и оттам - във Версай. Сега като се замисля, това от 4 очи към по-голяма компания си е 100% крачка назад, която трябваше да избегна (или като й предложа да ходим някъде пак само двамата или да приключа с нея дотам за този ден). Но тогава не ми и мина през ума това Ъ? И отличната ми игра до този момент отиде на кино. И то не правилното кино. В следващото кафе се разсеях за момент при сядането и АФЦ-то седна между нас. Няма да го плюя тука, че ме мързи. Тотално й уби настроението той, аз като не бях до нея, успях да вържа 2-3 изречения с нея от разстояние заради музиката. След това във Версай музиката беше ужас, нито на мен, нито таргета ни кефеше, прекалено шумно е за разговор.. Шансовете за клоуз паднаха главоломно Тъжен Тъжен Тя явно беше дошла на себе си, т.е. че има гадже и не позволи нито на мен, нито на другите момчета да танцуват близко с нея. Очевидно беше, че изпуснах да оползотворя енергията на момента при първото кафе. Коментари, препоръки?
Активен

Pick-up is a lifestyle..
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #1 -: Юли 06, 2009, 10:45:13 »

Всичко изиграх добре с изключение на киното - това много ми куца, да го е** Не мога да усетя кога и как точно. Само два пъти я погалих по ръката за цялото тва време. И все пак, ако си бях тръгнал в този момент щях да успея да я кис клоуз-на.

След като кино-то ти е било слабо, едва ли си имал големи шансове да я кис клоузнеш само след час, дори и да си нямаше гадже. Според мен не е кой знае каква грешка, да отидете с другите някъде. По-добре щеше да е, ако ти дадеш идеята къде, но и в случя след като друг даде предложение, можеше да кажеш: Хайде след мен! и пак да влезеш в лидерска позиция. В кафето трябваше да вдигнеш АФЦ-то от мястото до мацката. АФЦ-тата не трябва да ти пречат. Те са там за да ти помагат да изпъкнеш като АЛФА. След това във Версай си имал чудесна възможност и повод да я я дръпнеш нанякъде, където да сте си само двамата. След като музиката е била кофти и настроението е паднало, можеше да и кажеш: Тука нещо купона се сдуха, аре да те водя на едно яко място! и я водиш. Знам, че обикновено грешките се забелязват пост фактум и на място често е доста трудно да калибрираш, но това се постига с практика. Взимай си поука от грешките и се надъхвай от успехите!
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« Отговор #2 -: Юли 06, 2009, 11:46:18 »

Казваш, че афц-то е седнало м/у вас - Е ГОЛЯМАТА РАБОТА! Както е седнал така и ще стане. Намигване Не е нужно да го амогваш или да го спичаш, просто му казваш "пич, дай да си раменим местата, че искам да си поговоря с Мими" примерно и толкова... не разбирам какво толкова трудно има да се сетиш за този не-чак-толкова-пикаперски-подход.
Имам чувстовто, че от тия схеми и трикчета само ви се разбъркват мозъците! Що не пробвате да общувате с удоволствие вместо с някаква точно определена цел? Ще имате много повече успехи, вервайте ми...
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

goshko.trabata
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #3 -: Юли 06, 2009, 12:01:54 »

верни са тези неща. основна причина, която не споменах е, че допуснах да ми падне енергията след края на първото кафе до нормалната комфорт енергия. за това допринесе фактът, че не познавам много добре софия и таргетът и афц-то водеха, а също и, че все още ми е изморително да поддържам висока енергия за по-дълго време. това всъщност си е основен проблем за мен на този етап - че създавам страхотно първо впечатление, а при второто често губя интереса на таргетите. всичко опира до калибровката Завърти очи
Активен

Pick-up is a lifestyle..
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: