Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 11:06:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Лично съобщение от моя страна по фейсбук и интересна раэвръзка  (Прочетена 4566 пъти)
IrResistibleBoy
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« -: Юли 17, 2012, 17:55:31 »

ЗДРАВЕИТЕЕ ИГРАЧИ!!!Искам да разкажа какво ми се случи преди 3 дни!Така почвам Ухилен Ухилен
Ден НЕДЕЛЯ след обяд.Ровя се аз из феисбук и попадам на едно ужасно красиво момиче от
моя град (ПЛОВДИВ)По моя преценка мацката си е 8,5-9 Така дадох и покана за приятелство а след това и писах лично съобщеие!То започваше така:Хей имаш невероятно излачване искам да се запознаем! Това съм го ползвал в дневна игра в един автобус и с него стигнах до number close в последствие но нека да не се отклонявам от темата!Затворих феисбука и излезнах с едно приятелче на кефе.Вечерта пак влезнах и видях,че въпросното
момиче ми е приело поканата и съответно ми е отговорила с :благодаря ти приятно ми е ......и съответно нейното име! От тук се започна вичко.Същата вечер си писахме до 1-1:30.
Общи работи бъзици от моя страна!В последствие разбрах че мацката е 4 години по малка от мен! Ухилен Ухилен Ухилен Аз съм на 20 а тя на 16 перфектно  Ухилен Такаа събитията по скайп се развиха добре в моя полза и тя ме попита дали искам да се видим още утре.Аз го определям като ИОИ!Казах разбира се искам и вкарах още няколко бъзика.Оговорихме си среща през деня беше бая жега предложих и през деня защото все пак несе познаваме а и може би не би се навила да излезне с непознат вечерта Ухилен ЗасраменТака дойдеее видяхме се ВИКАМММ сиии мамкамууу има невероятен задник Ухилен иначе с черна косаа и наистина чаровно излъчване!Отидохме в парка,разкарахме се и след около 20 мин седнахме на една пейка!ТЯ:ОФФФФ пуши ми се и вади една кутия ЧЕРВЕН КИНГ. ТЯ-ти не пушиш ли?Аз-Отказах ги когато бях на твоите години Ухилен Ухилен Пак общи разговори на различни теми!По едно време и викам ох писна ми да седим в тая жега на едно място искаш ли на кафе тя-ооо да с удоволствие!И леко кино от нейна страна нещо ми пипна ръката. Така отидохме на кафе тя сяда срещу мен при което и казвам забравих да ти кажа че имаш невероятен парфюм ще седна до теб и ще те мириша безплатно.Тя почна да се смее и вика добре давай!Поръчахме си и аз почнах да я питам там за нейното куче че ми спомена че има домашен любимец и започнах да си играя е пръсчето и на ръкатаа Ухилен тя ми се усмихна и направо си почна да си играе с моята ръка тва бешее 100% ИОИ след това си преместих леко ръката зад нея и я гушнах и тя се наведе към мен и ме целуна стана супер спонтанно целувката беше с език но се получи добре! После  пак си говорихме
и в продължение на 1 час яко натискане и целувки имаше и обарвания!Преметнах нещо темата на сексуална вълна почнахме да говорим за секс и тя ми каза че не е девствена и е правила секс Ухилен викам си лелеее малка ма с характр Ухилен Срещата завърши много добре
и даже си направи и минутки кам моя телефон за да си говорим съответно се виждаме вече 3 дена подред абе вече сме си гаджета Ухилен въпроса ми е за годините били ли сте с значително по малки момичита от вас и бихте ли продължили на следващо ниво секс защото 4 години са си 4 годинии но мисля че така както варвим още седмица макс и ще го направим искам мнения благодаря ви!!!!! Ухилен Усмивчица
Активен
the_young_lion
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 402

DONT BE SCARED, HOMIE

Профил
« Отговор #1 -: Юли 17, 2012, 19:01:34 »

Доста си неуверен, нестабилен, бавиш се, усещам че в действията ти някак си няма прогрес, добре, че е била тя иначе нямаше да се развият така нещата така си мисля поне. Гледам, че в нея е била инициативата, но няма нищо за да се държи така и да те хареса значи си готин и има потенциал в тебе, наслаждавай й се и ВИНАГИ С ГОТИНО НАСТРОЕНИЕ НАПРЕД  Намигване
Активен
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #2 -: Юли 17, 2012, 19:19:45 »

Добре е, но внимавай, все пак не е законно. Това не означава, че и аз не бих постъпил по същия начин.
Активен

tweety
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #3 -: Юли 17, 2012, 20:49:46 »

Законно е, законно е  Намигване Не ги слушай тия - цяла тема напълниха с глупости по въпроса.

Някои са с по 10-15 години разлика и не им дреме, а ти с твоите 4...   Тя като е била на 4, а ти на 8 си е било разлика, ама сега не чак толкова.

Като ви сърби и двамата - ами начешете се  Ухилен

Давай смело и да не ти пука.
Активен
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #4 -: Юли 17, 2012, 21:20:17 »

Добре е, но внимавай, все пак не е законно. Това не означава, че и аз не бих постъпил по същия начин.

Кое не е законно бре, приятел?
Активен
Girls_make_me_horny
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 137

Истината е това, което на повечето не им понася.

Профил
« Отговор #5 -: Юли 17, 2012, 21:34:01 »

Първо искам да кажа, че ще  е по-добре да не спорите дали е законно или не, защото е извън темата. Ако не е - то някой вече е нарушил закона, ако е - значи няма проблеми.  Ухилен

Към темата: Мнението ми е, че първото, което е - не си попитал за критика, която винаги е в полза, ако е градивна, а питаш за някакви глупости, като това дали е нормална разликата във възрастта. Второто е, че тя е направила цялата свалка и наистина както върви...не седмица, а след дни ще се въргаляте в чаршафите и това няма да те притеснява освен ако си окей със себе си да го правиш с момиче, което: толкова бързо и лесно се дава;ако си супер загорял;те е свалило, а се заблуждаваш, че ти си го направил. Сам си преценяваш за себе си дали може да имаш нещо с нея за вбъдеще. Пиши за развитие да видим поне до кога ще те води за носа  Ухилен , нищо лично. Усмивчица
Активен

Cera flava.
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #6 -: Юли 18, 2012, 00:05:53 »

Кое не е законно бре, приятел?

Да правиш секс с непълнолетни БРЕ, приятел.
Активен

tweety
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #7 -: Юли 18, 2012, 20:43:53 »

Незаконно е да правиш секс с малолетни (под 14), с непълнолетни (15-17) не е назаконно, стига да осъзнават какво вършат.

Има тема за това - може да се заяждате там. Тук разводняваме на колегата темата.
Активен
bornunderabadsign
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

;]

Профил
« Отговор #8 -: Юли 19, 2012, 22:44:09 »

общо взето мацката те е запикапила, а не ти нея Усмивчица ако не ти беша дала IOI какво става щепе да си с пръст в уста,а отделно и като си на 20, а тя на 16 това си е направо дете:) Както и да е дано не се обидиш, но така ги видях нещата Усмивчица Продължавай да играеш и повече действия от твоя страна
Активен

Истината боли мада факърс и не забравяйте, че никога няма да сте най-големите терикатчета винаги има по-голям терикат от Вас, който да ви изклати Намигване
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #9 -: Юли 19, 2012, 23:53:01 »

Божеее, не ги слушай тия хора! Така добре ти се е получило, малко на късмет, като четях...тази твоя приятелка даже и аз бих я изчукала...не се бави много, щото както е тръгнало и тя води парада, най-много скоро да те разкара, така че поне иди свърши нещо, да има после какво да дойдеш да разкажеш Усмивчица

Хареса ми това с парфюма, ама стига си мислил кое е ИОИ, кое е МОИ...нали те кефи момичето, кефиш го и ти явно, щом се занимава с тебе...забавлявай се, наслаждавай се и не забравяй да ползваш презервативи! Намигване
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #10 -: Юли 20, 2012, 00:06:50 »

Само на мен ли историята не ми звучи реалистично? 9ка, така ти се е изкефила че веднага сте станали почти гаджета... И такова поведение от нейна страна, на 16 години - повече прилича на някоя кака която знае какво иска и как да си го вземе. Не знам, явно на останалите коментиращи им звучи окей, на мен нещо не ми се връзва...
Активен

the_young_lion
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 402

DONT BE SCARED, HOMIE

Профил
« Отговор #11 -: Юли 20, 2012, 20:11:13 »

тва момиче е загоряло 16-годишно лапенце, което търси да опита шекерената пръчица и ТИ ТРЯБВА ДА СИ ТОЯ ЧОВЕК,КОЙТО ДА И ДАДЕ ТОВА, ЗА КОЕТО ТЯ КОПНЕЕ  Намигване
Активен
hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 421

Профил
« Отговор #12 -: Юли 21, 2012, 13:55:35 »

Да бе да.
IrResistibleBoy имаш всичко на всичко 18 теми, от тях като прочетеш 1-та, все едно сме прочели всичките.
Пример от 13 ноември 2011 (първи пост)
....Сравнително нов съм в форума.Много научих и благодарение на pick up си имам доста сериозна приятелка.Заедно сме вече от 10 месеца много се обичаме и харесваме но все още не сме правили секс.Хубаво е да подчертая,че и двамата сме девствени.Тя е на 17 аз съм на 19.Много опити сме правели обаче нещо не се получава.

Пак ключов пост от 06 декември 2011
...Поогледах се и погледа ми се спря на момиче най-отпред седнало с лице към мен.По моя преценка таргета беше 8-ца....След 3 път когато я погледнах ми се усмихна така ярко,че все едно вижда ГОСПОД!Директно станах и тъй като мястото до нея беше свободно се настаних там!Завъртях се леко към нея и и казах!Имаш страхотно излъчване и красива усмивка искам да се запозная с теб! И настоятелно и подавам ръката си.Тя пак се усмихна широко и ми подаде ръка,като се представи.Започна да ме пита накъде съм тръгнал.... Искам мнения и коментари какво мислите? Благодаря предварителноооо на всички!!!  Усмивчица
Отделно, че започваш всичките си теми като презентация от Телешоп. На практика, IrResistibleBoy, имаш голям проблем, ама не с жените а с главата. Въпреки уверенията ти, че си изчел форума и сайта + твърденията ти, че си на 20, постъпваш като 15 годишен(а правописните ти грешки направо те пращат в 6 клас).
Всяка твоя връзка или опит за такава върви по един и същи начин (НЕУСПЕШЕН) и ти пак продължаваш да пробваш и да се чудиш защо не става.
Ами не става, щото просто винаги заемаш грешната позиция.
 А това личи дори по начина по който в този форум ни поднасяш информацията, все едно си агент на Tелешоп и задължително трябва да си купим вибратор "Вьорнер".
Активен

Странно нещо са жените. Слагат си изкуствени мигли, коси, гърди, нокти. Гримират се с часове!!! А накрая се оплакват, че няма Истински мъже Усмивчица
IrResistibleBoy
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Юли 21, 2012, 14:39:41 »

Благодаря на всички съфорумници и колеги! Усмивчица Уважаеми господин "hipopotam" хубав ник между другото. Ухилен Аз имах същия в 6 клас!Но да не се отклонявам от темата.Темите са 18 да така е.Хубавото е ,че си го забелязал обаче не си забелязал друго - всяка една от темичките,които съм пускал е на различна тематика!Аз споделям,уча се,искам съвети от колегите и т.н.Друго да така е правя грешки и ще продължавам да правя докато се науча истински да играя! Не знам явно ти си безгрешен? Ухилен Хвърлих по едно око и на други постове на който, самият ти си писал коментари и установих следното:Вместо да споделяш мнение и да помогнеш до някаква степен ти ръсиш само негативи.Но самият Алеко Константинов го е казал:"Разни хора, разни идеали".А относно това,че ме пращаш в 6 клас може съгласен съм ще го повторя но,искам да си ми другарче по чин! Ухилен
Активен
hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 421

Профил
« Отговор #14 -: Юли 22, 2012, 23:05:39 »

Аз споделям,уча се
Позволи ми да се съмнявам в това ти твърдение. Ако се учеше, нямаше да настъпваш 10 пъти една и съща мотика.

И за твое сведение, вече съм в 7 клас макар и с голям зор.
Активен

Странно нещо са жените. Слагат си изкуствени мигли, коси, гърди, нокти. Гримират се с часове!!! А накрая се оплакват, че няма Истински мъже Усмивчица
IrResistibleBoy
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Август 25, 2012, 21:27:12 »

Здравейте отново играчи връщам се на тази тема защото има развръзка в нещата!Мацката си е с мен правихме секс след 3 седмици!Доволен съм от себе си доволен съм и от това че съм с нея защото ме кефи!А на всички благодаря ви за съветите!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: