Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 10:14:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сетчета от преди малко  (Прочетена 1494 пъти)
PetChoveka
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« -: Август 25, 2012, 05:04:25 »

Здравейте,

реших да надраскам малко преди да легна. Тъкмо се прибрах и имам още пресни спомени. Поизлезнах с едни приятели, които нямаха никаква идея от пикъп. Казах им някакви основни неща преди да тръгнем. Те се бяха решили да подгреят с някви ромове от тях и докъто се оправят стана 1 без нещо. Доста късно, но пак. Отидохме към стандартното място, по пътя отворих 2-3 сета за разгрявка, но яко резачки. Все тая. Отиваме на мястото и там няма пукнат сет. Нула. Пообиколих и видях че и на другите места няма, като по пътя още няколко пъти ме отсвириха още преди да си кажа опенера, което беше странно. И така върнахме се на стандартното място и видях едно двойно сетче да се задава и да се спира на близо. Казах на мойте хора някой от тях да се включи по някое време и отидох. Отворих си ги на англииски, че ми изглеждаха рускини. Разказах си историята. Едната разбираше англииски и се изкефи такава доста. Другата не разбираше и ме гледаше с интерес, щото разказвам доста ентусиазирано  Ухилен И така тая която разбира почна да ме пита някви неща свързани с историята, после ме пита откъде съм. Казах и от БГ и тя ми вкара ебаси погледа. Вика ми "Е и кво ми говориш на англииски тогава". Засмях се, смених темата и тя почна с яко шитове. Другата пък взе да ми се радва такава. Запознахме се и първата реши да се чупят на някъде. Както и да е продължаваме нататък.

Повъртях се малко и единствения сет беше от една леко възрастна рускиня и една май не толкова възрастна такава. Казах на единия тип, ела след няколко минутки и аз ще те включа и така. Отидох седнах и почнах няква история. Едната пак не говореше англииски. Другата се шашна супер много. Все едно за първи път говореше с момче. Почна да ми задава някви притеснени въпроси. Точно в тва време дойде и моя човек и стана още по-голямо мазало. Сменях темата няколко пъти, тя се връщаше постоянно на някви тъпотии. Другата и беше някво много тъпо и реших да се чупим от тях. Станахме си. Единия тип беше се запознал с някви полякини от предната вечер и те бяха там. Запозна ме с няква много ужасна и се махнах от тях. Някъв поляк ме настигна да се запознае с мен и ми говореше тъпотии и от него се махнах. Минавам и гледам 2 мадами седят до рускините от преди малко. Видяха ме щото си бях сложил фънки шапката. Мисля че хората я виждат като странна на първо място и готина на второ. Върнах се обратно и пак ме видяха. Отидох при мойте хора и им казах че ще ги отварям някой да се включи когато може. Те разправят че щяли да правят шотове и такива неща. Запътих се към момичетата седнах при тях. Вече ми беше супер забавно и им минах с "Чудех се кво да ви кажа, но не измислих нищо". Те се зарибиха яко. Бях седнал до лидерката. Похвали ме че говоря добър англииски. Те бяха англичанки. Нещо се имаше за яко голяма и и вкарах някви бъзици. Тя се върза супер много. По едно време много се вкара във филма и почна със супер много шитове. Тогава тъкмо дойде моя човек, а аз вече бях говорил с тях 10 минути някъде поне. Иииии гледах всичко да обръщам на майтап или да го изкарвам супер нелепо и тя се палеше още повече. Приятелката и само се смееше. Моя човек тръгна да отделя приятелката и и аз си продължих да киносвам лидерката. Още от както седнах там нещо се заиграх с някви неща по нея. Тя само гледаше да вземе фокуса на разговора, за да може един вид да видят и приятелката и и моя човек как ме шитва. Аз си правех пълен смях. Направих и забележка че много се пали и тя отвърна че била хаплива. Нещо я изшегувах и за тва да внимава да не ме ухапе. Тръгна да се хваща за тва пак на висок глас и реших да използвам момента и и казах да не си мисли че ще и пусна толкова лесно. Нямаше кво да каже. Смених темата набързо. Нещата отиваха към баунс на друго място, където е по-удобно за повечко кино и по-лесно се баунсват към плажа от там. Те решиха да отидат до тоалетната и знаех че няма да се върнат. Така и стана.

Още някви бързи сетове имаше, но нищо интересно там. И така вече беше 3 и нещо. Минавахме на почти последна обиколка, когато гледам 2 доста готини пички, аз им давам осмица и девятка седят. Минахме покрай тях, тъй като те бяха в едно клубче, но отвън а там е оградено. Беше сравнително празно и те ни видяха. Спряхме се малко по-надолу да видим кво ще правим. Аз им казах на момчетата да ги отворим тея. Обърнах се и пак си засякох погледа с едната. Викам тва е. Отидох и пак им вкарах тва с не се сетих кво да кажа. Изкефиха се. От германия се оказаха. Правих им някви майтапи за германия, като си казах че не ме кефи германия, което си е така. Предположиха че е щото не разбирам езика и им обясних на немски че говоря доста добър немски, което си е така, но просто не ме кефи и не искам да го говоря. Заприказвахме се, вкарах им 1-2 истории. Единия мой човек дойде да ми каже, че те отиват към стандартното място. Никой не дойде да помага, но както и да е. Лидерката седеше срещу мен и тя ми показваше повече интерес. Тя беше и девятката, но аз гледах да обръщам повече внимание на осмичката, а лидерката само се опитваше да дръпне вниманието. Даде ми някъв шот да пия. Обясних им за политиката ми на не на алкохола. А шота се оказа някъв, за който англичанките ми обясняваха, че тряа да пробвам. Обясних им че ще го пробвам щото не съм го пробвал, но по-късно. Снимаха се с мен, а-у. Изпих шота. Отидоха до тоалетната. Зад мен имаше един нов сет и се чудех дали да не ги отворя докъто чакам, но реших да изчакам тея. Те се върнаха, което е добре. Тая осмичката я киносвах леко щото беше до мен, но нямаше как да ексалирам такъв. Направих им някъв измислен тест дали са най-добри приятелки. Тая лидерката почна да ме разпитва някви неща, свързани с приятелката ми и май искаше да и кажа дали имам или нямам приятелка, не получи отговор на тоя въпрос. Ииииии нещо усетих че няма как да задърпам само едната към нас. Нещо от тва че са най-добри приятелки стана въпрос за делене и за тва дали си поделят всичко. Викат да. Усмихнах се на макс и им викам "Ми айде да ходим към нас и да си направим супер яката тройка"  Ухилен Те се шокираха. Аз се шокирах от себе си, но знаех че тряа да изглеждам супер куул. Нещо ръката ми трепна, по-скоро рамото. Тва леко ме притесни. Времето минаваше супер бавно. Нещо смрънкаха там, но беше отказ. Смених темата веднага. Някви други неща неща неща. Получих смс от мойте хора през тва време, че ще си тръгват. Спрях мацките от квото говореха да го прочета и да отговоря и си продължих разговора. Казах им да излезнем утре, щото им е последна вечер. Почнаха да увъртат. Взех на едната фейсбука, да може да си взема снимките с тях и запалих. Казаха че супер много са ми се изкефили, но не били такива дрън дрън. Аз съм си готин пич и не ги приемам лично тея неща, точно тва им казах и на тях. Прегърнах ги за чао ииииииии запалих към вкъщи. По пътя видях италианския сет от по-рано, но ме игнорнаха и така.

Тва е от мен, май пак стана дълго, тоя път опитах да удрям ентър от време на време, да може да се чете по-лесно. Като цяло се забавлявах изключително много тая вечер и тва беше идеята да споделя малко емоции тук. Айде лека от мен
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: