Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 07, 2020, 21:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как аз успявам да стигна до женската  (Прочетена 3922 пъти)
ORGAZMATRON
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« -: Август 24, 2012, 17:58 »

Привет на всички мъже, ами моя стил е като съм попаднал някъде, където има някоя, която ми е хванала приятно окото, почвам да я гледам отвреме навреме, докато съм зает с нещо или докато тече лафа. Ебати и изречението направих... Та, в някъв момент ще си засечеме погледа, и аз ще се усмихна неволно. Ако тя бързо махне поглед, няма проблем повтарям. Ако втори път го махне, губя интерес и аз. Ако тя е спокойна обаче докато я гледам и видя че тя не си маха погледа, а дори се усмихне, вече радара ми е засекъл, че мацката има интерес. И после спирам да я гледам известно време...Преценявам според ситуацията, ако знам че ще се видиме пак, за днес толкова от мене. Ако не, ставам без да ми пука, и търся начин да съм до нея просто щото ми е приятно. Ако тя се стегне, значи нестава работата и спирам. Абе игра си е според момента се настройвам, но не губя интерес, докато несъм сигурен, че тя няма такъв към мен.
Активен

Дръж го здраво, за да не паднеш!
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #1 -: Август 24, 2012, 19:15 »

Цитат
почвам да я гледам отвреме навреме, докато съм зает с нещо или докато тече лафа. Та, в някъв момент ще си засечеме погледа, и аз ще се усмихна неволно. Ако тя бързо махне поглед, няма проблем повтарям. Ако втори път го махне, губя интерес и аз

Ок. Хубаво, че споделяш тази тактика с нас.  Усмивчица С някои неща не съм съгласен,обаче. Примерно с прекаленото изчакване. Мисля, че не ти е нужна нейната реакция, за да действаш. Другото е, за очният контакт. Не даваш времеви интервал. Ако много се проточи този очен контакт, губиш ценно време само в това. Отделно, докато изчакваш трупаш в себе си излишно напрежение и очакване. Това може да ти подейства отрицателно, по-нататък, когато решиш да се запознаеш с нея. Прекаленото обмисляне само ще те натовари. Това е проблем при много мъже, които накрая си остават само с гледането.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
ORGAZMATRON
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Август 24, 2012, 21:51 »

ifresh, може и така да е както казваш. Аз обаче така действам, това съм аз. Правя го с лекота и се чувствам добър в това. Някакси ми връзва, като си знам точно какво следва. Не съм на живот и смърт твърдо да съм с нея. Ако не е тя, ще е друга. За мене е важно да направя очния контакт, по него се ориентирам, и се развръзвам. Да, мудно е и понякога отнема доста време, но за къде бързам. Винаги обаче съм наясно после дали ме харесва или не. А ако видя, че има интерес ставам спокоен и решителен. Словесното е по-трудно за мене. При мене по-малко приказки по малко изговорени глупости и после да се чудя дали несъм се издънил в коментара си. Действам тихо, но не чакам. Аз дебна за момента, в който да се видиме, иначе с другите в компанията си лафа, но с нея не в началото. Имам няколко опита с тактиката да я заговарям, в директен разговор още преди преценката с очите, и винаги съм се чувствал несигурен в действията си Ухилен
Активен

Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #3 -: Август 24, 2012, 22:38 »

Извинявай за директния въпрос, ORGAZMATRON, но това на снимката ти ли си?

За кръстосването на погледите, ще ти кажа моята по-дърта гледна точка. За млади хора (под 20) може и да върви в компания, но за по-нататъка пробвай направо с нещо словесно. Има достатъчно материали ако искаш да се развиваш в говоренето, но дори да не искаш, няма от какво да се притесняваш, тъй като както сам казваш не ти пука особено за момичето. Щом ти е все едно, ще бъдеш брилянтен. Няма по-добър индикатор за интерес от този, който получаваме в директен разговор в съчетание с езика на тялото. Представи си какъв кеф ще бъде ако мацката се изчерви. 
Активен

Leaders grow leaders.
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #4 -: Август 24, 2012, 22:49 »

ако видя, че има интерес ставам спокоен и решителен.

Аз пък ставам такъв:
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
ORGAZMATRON
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Август 24, 2012, 23:44 »

Equilibrium, предполагам си жена щом задаваш такъв въпрос...
А щом си жена, няма начин да сме приятели Смотан
А за коментара ти. Правил съм го и с директен въпрос, но пак не говоря толкова, колкото да я гледам и наблюдавам как реагира. Ако само плямпам, и се вживея, ще загубя възможността да я преценя докато я гледам как реагира, няма да мога да и следя реакциите и няма да знам дали има интерес. Явно аз преценявам работите чрез тялото, а не толкова с приказки, какво ми говори, много пъти даже неслушам...важното е да знам, че има интерес. После съм спокоен и действам със предложение да излезем сами, но не веднага. Не от първия път. Примерно, имаше една сервитьорка и ходех на кафе при нея. Е така с приятел, тя винаги се усмихваше като ме погледне, и след третото ходене беше след седмица общо, като време, и викам дали иска да излезнем някоя вечер. Тя каза че става. Аз й взех телефона, като й казах че ще и звънна на другия ден. Звъннах й и се срещнахме, заведох я на кафе  Засрамен седнахме, и си поръчахме, знаех че ме харесва, и бях спокоен. Питах я, на колко е? Тя не каза, било тайна и да съм познал. Аз й казах 22г тя така и не ми каза, само се смееше. Казах й че има много хубава коса. И че харесвам дългите коси. Тя ме пита с какво се занимавам, аз й казах. Имаше интерес към мене. Станахме от кафето да се разходиме и ме прегърна за ръката. Почувствах се много добре. Отидохме в парка. Седнахме и я прегърнах. Натиснах се в нея, докато си говорехме колко било добре в парка и честно казано нямам спомени на автопилот съм говорил за атмосферата, тя се гушна както я бях прегърнал, и аз се обърнах и потърсих устните й. Естествено ги намерих, тя си трайкаше...целунах я няколко пъти с паузи. После я целунах и се потопих в блаженството на езика й.  Засрамен Как го разказвам, май ще й се обаждам  Ухилен нататък всичко е ясно предполагам, предложих й да отидем вкъщи да види къде живея  Смотан каза окей, правихме секс без никви дърпаници. Тя се беше отпуснала още в самото начало...нямаше напрежение.
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Август 25, 2012, 01:12 »

Пич......виж сега, не знам на колко си години и какъв опит имаш, но от темите дето отвори напоследък забелязвам, че имаш много, ама МНОГО объркани виждания по някои въпроси. А тази история със сервитьорката ми изглежда като смесица между фантазия и може би поне малко реалност (например частта в която е имало сервитьорка която ти е харесала). Дали е 100% истина няма значение, може и да е, може и да не е. Засега ще кажа само това. Усмивчица Поздрави. Ако имаш някакви питания може направо да питаш на лично, няма да се сърдя.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
ORGAZMATRON
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Август 25, 2012, 09:25 »

Аз разказах, една случка в която всичко се разви като на приказка...а това че невярваш и се съмняваш, си е твой проблем пич. Кое ти е чудното? Че тя ме е харесала, и се е била подготвила?? Еми явно е така.. Аз незнам съвсем теориите на пикап, но разказах една случка, в която всичко ми беше на шест. Това, че ти звучи като на фантазия, разбирам че за тебе е нещо непосилно. .... ако има някакво значение, тя беше позната на сестра ми. И като се виждах със сестра ми, тя ме заведе в това кафене. Кво са си говорили, дали нещо преди това или след това незнам. След това почнах да ходя аз там с една дружка. Това е
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Август 25, 2012, 12:02 »

Значи си премълчал един важен детайл, а вероятно и други. А айде първо си оправи дефинициите за алфа, че бая се смяхме на изцепката в другата ти тема, и после ми говори какво било посилно за мен. Ако историята ти се е случила точно както я описа има няколко варианта - мацката е супер-ограничена-бавноразвиваща-се-курва, или ти си Брад Пит, или имало друга причина освен теб, защото от това което си написал аз не виждам никаква игра, никаква причина за привличане освен горните два варианта които предложих. Както казах това разбира се е ако не си "пропуснал" още детайли.
Активен

ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #9 -: Август 25, 2012, 12:50 »

Цитат
ако има някакво значение, тя беше позната на сестра ми.

Има голямо значение! Усмивчица Ако не беше позната на сестра ти, най-вероятно нещата нямаше да се развият по този гладък начин. Играта, не е когато очакваш ситуацията да се създаде, а когато ти създаваш ситуациите. Не очаквай идеални ситуации или  жестове на жените, за да действаш. Това е слаба позиция, защото ставаш зависим от реакцията на другите. Има някои жени, които реагират сдържано и дори негативно на пръв поглед, но това е един вид капан. Те следят за реакцията ти и дали лесно се предаваш. Много лесно е да се заблудиш, че такава жена не те харесва. Наблегни повече на себе си и на твоите реакции. Учи се как да създаваш ситуации от нищото, без да се притесняваш, как ще реагират жените отсреща. Не чакай те да ти дават знаци и сигнали.

Цитат
Питах я, на колко е? Тя не каза, било тайна и да съм познал. Аз й казах 22г тя така и не ми каза, само се смееше. Казах й че има много хубава коса. И че харесвам дългите коси. Тя ме пита с какво се занимавам, аз й казах.

Първо, задаваш въпрос, на който тя не ти отговаря директно. С други думи, тя играе, а ти влизаш в нейната игра. И за награда, че не ти е отговорила, ти и правиш комплимент.. Ъ? Заслужава да я накажеш. :police: Естествено, весело и с хумор. След това, тя ти влиза с логическият въпрос, за работата и ти си казваш ей така, без да я помъчиш малко. Ами, създай малко интрига, използвай "нейните камъни, по нейната глава" с въпроса - "познай?" Намигване. Бъзикни я леко, забавлявай се, смей се...Личи си от километри, че мацката ти се е радвала, яко. В такива случаи, нещата се случват, стига да не правиш фрапантни грешки, но не се заблуждавай че това е игра.

Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 944

Профил WWW
« Отговор #10 -: Август 25, 2012, 13:18 »

Привет на всички мъже, ами моя стил е като съм попаднал някъде, където има някоя, която ми е хванала приятно окото, почвам да я гледам отвреме навреме, докато съм зает с нещо или докато тече лафа. Ебати и изречението направих... Та, в някъв момент ще си засечеме погледа, и аз ще се усмихна неволно. Ако тя бързо махне поглед, няма проблем повтарям. Ако втори път го махне, губя интерес и аз. Ако тя е спокойна обаче докато я гледам и видя че тя не си маха погледа, а дори се усмихне, вече радара ми е засекъл, че мацката има интерес. И после спирам да я гледам известно време...Преценявам според ситуацията, ако знам че ще се видиме пак, за днес толкова от мене. Ако не, ставам без да ми пука, и търся начин да съм до нея просто щото ми е приятно. Ако тя се стегне, значи нестава работата и спирам. Абе игра си е според момента се настройвам, но не губя интерес, докато несъм сигурен, че тя няма такъв към мен.
   И ти наричаш това игра? Толкова предпазливост докато направиш нещо, толкова стъпване на пръсти ... Непрекъснато търсиш някаква реакция, ако тя това, ако тя онова ... Ами ако ти покаже среден пръст какво ще направиш? Това имаш ли го планирано?  Намигване
   Това със срещането на погледите е пълен bulshit. Или най-малкото като си срещнеш погледа с нея, трябва незабавно да направиш нещо. Мислиш ли, че други не я гледат и не очакват потвърждение от нея? Жената иска да види, че имаш топки да направиш нещо, не само да я гледаш.
   И защо жената като ти се усмихне ставаш спокоен и уверен? Като не ти се усмихва не ставаш, така ли? Тя ли определя твоето вътрешно състояние? Ти с твоето поведение трябва да влияеш на нейното, а не обратното. Ако тя е способна с жест на одобрение да те накара да се почувстваш добре, значи е способна и да те накара да се чувстваш зле. А тя със сигурност ще се опитва да го прави, защото трябва да те тества. Според мен залагаш само на сигурното, но такива ситуации се създават изключително рядко.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
ORGAZMATRON
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Август 25, 2012, 13:30 »

Kejtarn, не ти се вярва, а? Еми невярвай ти казвам за втори път. Мисли си квото искаш, твоя си работа  Намигване Играта я има, тя е докато ходих на кафето, вече казах. Може да си е говорела със сестра ми през този период, но несъм я питал...Поздрави

ifresh, много готин анализ, благодарско  Намигване
Предполагам, че е както казваш, само несъм съгласен за "ставаш зависим от реакцията на другите", мойта тактика е с поглед или ако кажа нещо да я гледам как реагира, винаги съм наясно със ситуацията-знам дали ме харесва или не. Тва е достатъчно за мене, а че има хиляди по-добри методи то е ясно .... с времето ще ги тествам

ilian_790112, значи като я засека с поглед действам като се усмихна. И после следа нейната реакция.
Активен

Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 999

Профил
« Отговор #12 -: Август 26, 2012, 14:49 »

Не се твари бачка, ма тва ми мяза на сералня... Чакай ти говоря моворя.

Мъжа е доминант, той поръчва музиката, разбираш ли. Боли го феса дали го харесват или не. Кво ще чакаш офобрение от нея да действаш. Направо я нападай. Имам доста неприятен момент, че на много жени не им допадаме първоначално а чак след като си зачукате някви лафове те харесват.

Много пъти ми се е случвало отначало да не показва никъв интерес към мен, даже не ме поглежда и като ида да и шпрехам захапва. Жените не е*бават чак толкова много външния вид, може да не си особенно красив и добре изглеждащ но ако си пич няма да имаш ядове. Имах един приятел динко все бръмчеше със симу, и двамата грозни задници, ама излизаха със супер здрави бичкии. Много ме дразнеха, много съ ги псувал тес бастуни, аз тренирам кораво парче съм, прически дяволи, дрехи се купуват уния смотаняци сабарят мацките.

Чак след като се запознахме и поприказвахме разбрах, че са супер пичове, много ме кефеха и още ме кефят ама се ужениха простаците... Разбираш ли?

Ще чакам да ми се усмихва да ме намига да ме гледа, ми то ако изчакам още малко може си дръпне бикините и сама да си го сложи, май няма да стане така. Някой мацки не се усмихват други се притесняват и ти избягват погледа а други нарочно те игнорират за да те предизвикат разбираш ли. Има мацки много на ти с свалянето на мъже, като те игнорира ще разбере дали си пръч, уная не те еба*ва за 5 раждиви стотинки ама ти нападаш, значи те боли леонеца, тва е.

Напомняш ми за мен, преди много време и аз така, все исках да играя на сигурно. Ако не покаже интерес нищо не правя, а по някога си мислех добре усмихна се веднъж на втория път утива после на третия и на четвъртия ама тя няма да ми се усмихва цяла вечер да не е хамава, да се хили като луда.

Действай по настапателно и доминативно, както ти казаха ти определяш правила на играта не тя, ти трябва да я накараш или предизвикаш да играе твоята игра а не да чакаш разрешение от нея ти да играеш нейната...
Активен

Fortuna incepto signatur!
h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил
« Отговор #13 -: Август 28, 2012, 16:41 »

Тя ли определя твоето вътрешно състояние? Ти с твоето поведение трябва да влияеш на нейното, а не обратното.

Или казано по друг начин по-силния фрейм надделява. Излишно е да казвам кой фрейм е по-силен - в твоя случай нейния, щото ти търсиш нейното одобрение.
Като цяло пасивен подход, чакаш, чакаш, чакаш, кой какво ще направи, гледаш, слушаш, през цялото време в главата ти изкачат всякакви мисли, не си спокоен със себе си, за уверен и дума не може да става. Определено не си в ролята на мъжа a.k.a водещия.
Активен

Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай: - К?во праиш ти, бе? - Пясък ръсим! - Това виждам, ами защо? - Против крокодили! - Ами тука няма крокодили!? - Щото ръсим...

(Е на това му се вика силен фрейм ;-))
ORGAZMATRON
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Август 29, 2012, 00:18 »

h2x0r "Несъм спокоен със себе си"  Засрамен Голем разбирач си  Смотан Ако не я тя, ще е друга.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: