Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 07, 2020, 19:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес успешен кис-клоус  (Прочетена 2996 пъти)
Booster
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« -: Август 27, 2012, 21:59 »

Бях решил да изляза днес, въпреки ветровитото време да пробвам да отварям сетове сам. Всъщност чух се с един приятел, който идея си няма за какво става дума, но поне за компания и за майтап. Звъннах му, каза ми, че е с бившата си приятелка и още една нейна приятелка в бар и ме викна при тях. Оказа се, че тая приятелка съм я виждал и преди, но тогава бях супер притеснен като поговорихме за 5-10мин и тя даже каза, че не ме помнела. Чувствах се супер добре, имах много позитивна енергия. Първо седнах до моя приятел, лафче, майтапи. Майтапех всички и най-вече мацките. Бившите започнаха нещо пак да се карат и решихме, че трябва да си седят заедно за да не ни надуват главите.
От там с мацката лафче, влажни погледи, само я гледах как си оправя косата, докосва ми крака. Разправяхме си разни работи, истории взехме си наргиле, падна доста майтап кой как пуши, изкарва кръгчета, квадратчета и т.н. Ония двамата заспаха почти. Показах и малко снимки от тел-а на една сватба, на която присъствах, още няколко неща. Добавихме се в фейс. Леко я докосвах по крака, прегърнах я леко, играх си с косата и. В крайна сметка искаха да ги метна с колата на 10мин от бара (живееха всички в една посока) Казах им, че не става така, трябва да ми заплатят услугата. Цели 1,50лв - на майтап разбира се.
Оставих ги бившите и тя беше малко по-натам. Спрях и тя каза: само да си намера ключовете в чантата и почна да бърка. Веднага ми светна за ключовете и я хванах за ръката, казах и "дай една цунка" тя само ме погледна и кис клоус. Разделихме се с уговорката, че пак ще се видим. Много ми е гот. Като имаш настроение и самочувствие просто нещата ти идват от вътре. Разправях си мои истории, всичко си ставаше от само себе си. Знам, че за повечето това е супер аматьорско и елементарно, но за мен си е истински успех. Ако бях с предишното настроение, щях да се сдухам и нищо да не направя, както предния път. Благодаря, че ми отворихте очите. Ще продължавам да се уча  Смотан
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 944

Профил WWW
« Отговор #1 -: Август 28, 2012, 08:15 »

Браво, пич! Радвам се, че придобиваш самочувствие. Продължавай все така.  Усмивчица
Избягвай обаче това "дай". По - добрия вариант е "Ела тука!", придърпваш я и я целуваш така.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3843

Профил
« Отговор #2 -: Август 28, 2012, 13:26 »

Браво, браво.
Следващия път като изпращаш мацка у тях, гледай да се качиш до горе.
Дали ще се направиш уж че ти се пикае, дали ще искаш да ти покаже нещо, за което сте говорили, или пък да ти сипе нещо за пиене или да си заредиш за 10 минути ГСМ-а (уж че ти е паднала батерията) - няма значение, гледай да ти прекрачи кракът веднъж прага, пък оттам нататък задръжките падат.

Това не работи само ако мацката живее с мама и тати, иначе ако е сама най-добре, но и със съквартиранти да е не пречи.

И да не ебеш, вече си свой човек в нейните очи, щом си бил у тях.
Активен
Booster
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Август 28, 2012, 14:03 »

Stone Mай трябваше  да се пробвам, защото мацката преди това ми беше споменала, че си е сама и се чуди какво да прави като се прибере, ама нещо леко спекох, като че ли. Пък и трябваше да се прибирам.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Август 28, 2012, 14:53 »

Mай трябваше  да се пробвам, защото мацката преди това ми беше споменала, че си е сама и се чуди какво да прави като се прибере

Е ти си изтървал готовото ебане. Какъв по-тънък намек от това да ти направи мацката?
Те не винаги си казват сами, затова ти си длъжен да опиташ да се качиш. Ако не е удобно, те ще си кажат.
Но - винаги измисляй благовиден предлог, има много варианти:
- имаш ли зарядно за Нокия, трябва да си включа телефона само за 5-10 минути (трябва да си видял какъв й е телефона и да е същия като твоя)
- мога ли да ти ползвам тоалетната, че тези две бири ми дойдоха много и няма да устискам до в къщи (моето любимо)
- ще ми налееш ли една чаша вода, че тази жега...
и т.н.
Разбереш ли, че е сама, трябва на вратата да се вмъкнеш у тях като невестулка без тя да разбере даже какво става - а оттам насетне лесно.
Активен
h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил
« Отговор #5 -: Август 28, 2012, 15:03 »

@Booster +реп за играта.

Придържам се към коментара на Илиян - "дай една целувка" ми звучи като - искам нещо ама не съм много сигурен каква ще е отсрещната реакция и за това търся одобрение a.k.a тя да реши дали наистина иска да ми даде или не.
Активен

Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай: - К?во праиш ти, бе? - Пясък ръсим! - Това виждам, ами защо? - Против крокодили! - Ами тука няма крокодили!? - Щото ръсим...

(Е на това му се вика силен фрейм ;-))
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #6 -: Август 28, 2012, 21:38 »

stone,

понеже от краткото ми пребиваване тук може би за десети път чета
прословутия трик с тоалетната, който ти стана като запазане марка,
би ли споделиил, при идеални други условия
(т.е не е в цикъл, сама е у тях и т.н) какво точно се прави след като
реално си се качил и си се изпикал, че да може да завърши атаката с home run Ухилен
В смисъл, миеш си ръцете и после започваш да я масажираш по врата ли, директно ли
скачаш като лъв, искаш да ти налее напитка ли, какво?

Знам, че звучи тъпо на първо четене, но в крайна сметка нали
много често става така, че дори при безупречно развитие на нещата преди това, можеш да се издъниш баш
накрая, та затова питам, понеже все още не съм използвал тази шмекерия с nature call-a. Усмивчица
и, ако по някакви неведоми пътища ми се наложи да прибягвам да такива а ла Хитър Петър изпълнения,
няма да е лошо да протекат гладко и естествено нещата, щото да се окендзаш на финалната права преди
райските порти най-боли. Ухилен
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Август 29, 2012, 10:06 »

Тази работа съм я научил от други, по-мъдри от мене играчи, и да ти кажа почти винаги когато съм влизал у мацката, се е стигало ако не до секс, то поне до празнене.
Как точно ще го изпълниш не е важно, то ще си покаже от само себе си. Аз почвам да разглеждам какво има закачено по стените, по рафтовете, разпитвам тази на снимката коя е, това нещо от кого ти е подарък, отварям хладилника да погледна и "я, тука имало една бира дето май пише моето име на нея", сядаш си на дивана, и малко по малко налазваш.
Но се е случвало и в коридорче на стая от общежитие в студентски град да върша цялата работа, докато съквартирантките спяха в стаята. Там разбира се нямаш тези варианти, а направо прегръщаш, целуваш, вадиш го и почваш (ако не те изгони).

Явно има някакъв психологически момент, че щом жената те е пуснала у дома си, вече е претръпнала и ще те пусне и във вагината си. Не знам защо е, но някак си се отпускат. Ако четат жени, нека кажат какъв % от мъжете, които са пускали да влязат у тях, после са правили секс с тях. Сигурен съм, че ще е по-висок % от например мъжете, с които са флиртували, дали са си телефоните, дори са се целували или нещо такова.
Активен
Booster
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Август 30, 2012, 12:32 »

Вчера ви послушах и реших да съм по-нахален. Праснах и едно смс-че 21-15 еди си къде и тя ми върна Смотан ok. Закъсня 10 мин, за което я бъзиках 3-4 пъти и и казах, че още 5 и щях да си ходя. Поразходихме се, накарах я да седнем на една пейка, пак дъра дъра, каках и как съм ходил 2-3 пъти на някакви хипнози, йога. Стана и интересно какво ми казват при хипнозата и започнах да и обяснявам как ти пускат релакс музика, вълни, дъжд, птици. Как ти обясняват "затвори очи, отпусни се, навлез все по-дълбоко отпускаш всяка част..." През това време си я галя лекичко и чак аз усетих колко яко ми става от тези думи. Точно бях докарал атмосфера и започна да и пише някаква на тел-а. 2-3 пъти и и казах да го изкл. или ще и го взема. Започнахме да си се целуваме, да се галим да си пипам където искам. Натискахме се (може би много дълго) около 2 часа като я усетих, че доста се беше възбудила. Накрая си викам, абе ще нахалствам няма какво да се чудя. Ако реши де ме отреже нещо тогава. Къде си паркирал, дрън дрън, викам айде да вида къде живееш. Тя вика ще си лягам. Аз пак, е как сама ще спиш айде у вас. Качихме се, тя пак оо спи ми се, но не ме гони Усмивчица Почнах какво е това, онова, дай вода, я пусни музика, ебавах я нещо. Накрая я сложих в скута си и започнах да я целувам. На дивана беше неудобно, аз исках да я разсъна и да я възбудя. Май успях, натиснах я и тя вика айде на по-удобно място да отидем, вдигнах я на ръце и я отнесох в спалнята, там вече яко натискане, започнахда я събличам. Аз събличам една дреха, събличам и нейната, не изведнъж. Доста се бяхме разгорещили вече и тя вика имаш ли презерватив. Да се еба в тъпата кратуна как най-важното не бях взел. Викам е как така ти нямаш ли? Ми не. ААААА дърво, отиде ни възбудата, трябваше да излизам до магазина. Викам да ама още не, исках да я възбуда супер много да не земе да размисли. Правих и орална любов 20-30 мин. Направо беше полудяла. СЛизам на бегом СЛАВА НА БОГА имаше магазинче 24h на 20 метра от входа. Некви пичове имаше. Викам дай презервативи брат щото е спешно. Посмяха се малко и пак бегом нагоре. Айде пак целувки, милувки подгряване пак я възбудих и тогава вече всичко си дойде на място. Останах при нея да спя. Спах 3 часа и сега съм на работа. Едвам гледам, но съм доволен Смотан
Активен
ORGAZMATRON
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #9 -: Август 30, 2012, 19:42 »

Евала! Незнам според пикъп как си се представил, ама си стигнал до секс. А, да те питам колко й даваш на мацката по десетобалната? Поздрави и довечера пак
Активен

Дръж го здраво, за да не паднеш!
Alfa_impact
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 191

Профил
« Отговор #10 -: Септември 01, 2012, 12:22 »

Браво  на Booster ... ама това да спиш 3 часа и да ходиш на работа си е гадно  Смотан
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: