Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 07, 2020, 21:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко дневна игра от днеска  (Прочетена 2153 пъти)
z3rg
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« -: Август 28, 2012, 20:41 »

Здравейте пичове!
До сега ЕДИН единствен път бях отворил троен сет и нямам никакъв опит, но пък имам желание.Видях малко свободно време и реших да поиграя с един приятел. 2 седмици се разбираме и в последния половин час ми звънка и казва, че не може. Викам си, че днеска ми е почивен ден и трябва да действам. Звънкам на един друг и той се нави,въпреки че си няма и понятие от пикъп, но има желание да заговаряме и запалих колата, взех го и тръгнахме към Пазарджик(за протокола на 19 съм той на 18). Пристигнахме, пихме 2-3 бири да дойде настроението ама още по трасето рано-рано изтекоха. Вървим из улиците ние и почти нищо, беше 3 след обяда. По едно време гледам две мадами седят на една пейка и му викам, 'айде мой, ние сме. Съгласи се пича ама го гледам излъчва неувереност върви едно плахо такова и докато щяхме да ги заговаряме ги подминахме, а и АФЦ-то в мен се обади и така в продължение на още 2-3 сета ме беше шубе да заговоря точно като стигна до тях.Лутахме се кат' гламави из града и почти нищо... Стана 5 след обяд и вече моя ми беше изпил енергията, което беше предвидимо и по едно време замряхме и двамата и седнахме на една пейка да си мълчим и да си гледаме телефоните. Стана 5;15 и му викам, брат нищо нЕма да направим май, адски много ме мързи  в момента, той ми вика, 'айде да се махаме и му викам, ти болен ли си дали сме 10 лева за бензин с'я баш ще си ходим, Викам му с'я е 5;20 седим още 10 минути и после се разделяме и в 6;30 пак тук да видим к'ви резултати имаме. Разделихме се и к'во става... Пак същата песен при мен, гледам разни мадами искам да ги заговоря ама яко страх. Отидох в колата да си почина от безсмислените обиколки из града и си гледам часовника вече към 6;10. Тръгнах към фонтаните и гледам няма почти ник'ви сетове и седнах на една пейка и си мисля как може да съм такъв looser. Почнах да звъня на моя приятел да видя как върви при него. През цялото време заето даваше. Гледам на 50 метра срещу мен няк'ви мадами седят на една пейка и станаха, и тръгнаха, и си викам т'ва ще е. Пресрещнах ги и ето го.....

Сет1: Едната е към 5.5, а другата 6.6.Ей момичета, к'во мислите, че е по-добре за подарък за момиче? Плюшено мече или зайче? И почнаха да ми бърборат нещо викам им я елате да седнем на тая пейка, на сянка. Викам им казвайте с'я к'во препоръчвате плюшка или заек? Те бла,бла,бла и им викам ама то все пак зайчето е живо и почнаха да ахкат. Оказа се , че едната не обича животни.. Ухилен Избъзиках я с т'ва, че и животните не я харесват  Ухилен. Сета продължи още и двете ми се кефеха, но 6-цата повече. Оказа се, че по-грозната била в Испания, а и аз съм бил. Почнахме да се плющим на испански и стана фъна. Сета продължи някъде 15-20 минути кефеха се, но не знам за к'во не пробвах да взема телефон, сигурно защото играта ми куца.. Просто им казах чао и излезнах от сета, 'щото не ми дойде нищо на акъла как да взема телефона на едната пред другата....

След т'ва звъня на моя човек и той ми казва, че идва. И докато го чакам гледам още един двоен сет седи на 10 метра от мен и викам 'айде настроението ми дойде ще ги пробвам и тия:

Сет2:Едната е 6 другата 7. Влизам пак със същия опенер и стана интересен сет. Едната ми вика в последствие, вибратор и другата и се хвана за мнението. Почнах да се майтапя за т'ва и избъзиках 7-цата, че и трепери ръката заради цигарите, а тя вика не е вярно и й хванах ръката да и покажа(тук малко кино тъй като в предния сет почти нямаше). По едно време гледам срещу мене идва моя приятел, но се правя че не го виждам, за да се сети да не влиза в сета да не го прецака,но влезна с няк'ва супер ниска енергия и с тих глас каза: Здравейте. Аз го игнорирах и почнах да си говоря пак с мадамите и той се усети и избяга. Бях решил да взема телефона на 7-цата, но приятелката й я дърпаше нещо и се изнесоха..

Моя ме видя, че се разпадна сета и дойде. Викам му к'во направи, бе, взе ли няк'ъв телефон? Той ми вика, да бе взех(в последствие разбрах, че ме е излъгал за да не изглежда нийди, че не е заговорил нищо). Гледам точно зад нас на една пейка седят две и едната що-годе угледна и му викам: Слушай с'я!

Сет3: Едната се оказа 3-4, а другата 6.5.Гледам точно зад нас на една пейка седят две и едната що-годе угледна и му викам: Слушай с'я!  Влизам и като ми потрябва помощ ще ти махна нещо да дойдеш и да залисваш с нещо приятелката й докато пробвам да и взема телефона, но по едно време го гледам с периферията как се е запътил към мене, а аз бях още на опенера и му махнах леко с раката да изчезва, че ще усере яко в тоя момент. Поговорих си с 6-цата малко, но се оказа няк'ва кисела, не показваше интерес и излезнах от сета.

Като цяло това беше за днеска, 3 двойни сет-а 0 телефона. Успях да ги задържа средно около 15 минути. За момента играта ми куца, но поне ми стана забавно и след първия сет се оглеждах кат' гладен вълк за плячка, а и страха беше изчезнал. След няколко дена съм на море и обещавам да драсна по-успешен репорт и занапред да има повече... Усмивчица
Активен
stronger
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Профил
« Отговор #1 -: Август 28, 2012, 21:11 »

Продължавай в същия дух,записвай си какво ти е направило впечетление още след като излезеш от даден сет,иначе се забравят детайлите и ще се развиваш по-бавно,недей като отидеш да се фокусираш само над това какво да говориш,наблюдавай ги,наблюдавай как реагират на това което казваш,как се държат,как сходно облечените момичета имат и сходни черти на поведението,това са неща които ще ти помогнат да се ориентираш как да влизаш в сета според момичетата в него и как да го играеш Намигване

Активен
z3rg
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« Отговор #2 -: Август 28, 2012, 21:18 »

Продължавай в същия дух,записвай си какво ти е направило впечетление още след като излезеш от даден сет,иначе се забравят детайлите и ще се развиваш по-бавно,недей като отидеш да се фокусираш само над това какво да говориш,наблюдавай ги,наблюдавай как реагират на това което казваш,как се държат,как сходно облечените момичета имат и сходни черти на поведението,това са неща които ще ти помогнат да се ориентираш как да влизаш в сета според момичетата в него и как да го играеш Намигване

Мерси, ценен съвет даде.
Активен
Eon
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 76

Профил
« Отговор #3 -: Август 28, 2012, 23:35 »

Като за първи път е добре. Да знаеш, че не всички ще ти откликват така. Ако играеш яко, ще ти се случва да те режат брутално като "аве 'къв си ти ве" или "я се разкарай" и това ще го чуваш, въпреки че им влизаш с голяма енергия, настроение и усмивка. Тогава не трябва да се сдухваш, а да продължиш напред...винаги момичето може да не е на кеф, да са я уволнили или да е в цикъл. Вижда се, че си ентусиазиран и че имаш желание за пикап. Истината е че трябва да се играе, играе, играе. Трябва да заговаряш много, ама много жени за да напредваш и да се развиваш. Ще те посъветвам да излизаш колкото можеш по-често и чак накрая на деня да си правиш анализ. Това между сетовете да си правиш анализ не ми харесва, защото понякога се самовглъбяваш и не спираш да мислиш къде си сгрешил, тогава почва да ти пада енергията и губиш време през което може да заговаряш други жени.
Активен

?Най-голямата опасност за повечето от нас не е в това, че нашата цел е твърде висока и ние можем да я изпуснем, а в това, че тя е твърде ниска и ние я достигаме.?  Микеланджело
h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил
« Отговор #4 -: Август 29, 2012, 10:16 »

@z3rg - готин аватар.
Браво, че играеш. Продължавай напред!
Активен

Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай: - К?во праиш ти, бе? - Пясък ръсим! - Това виждам, ами защо? - Против крокодили! - Ами тука няма крокодили!? - Щото ръсим...

(Е на това му се вика силен фрейм ;-))
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3843

Профил
« Отговор #5 -: Август 29, 2012, 10:20 »

Браво, браво за ентусиазма. Аз в Пазарджик съм бил само 1-2 пъти, но по главната там по кафетата и из паркчето имаше много готини мацки. Така че имаш достатъчно мат'риал, действай, и следващите репорти с успешен завършек!
Активен
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #6 -: Август 31, 2012, 00:34 »

Ясно е, че не ти е бил ден щом от 3 опита с не висок лвл мацки имаш 0 телефони.Ще ти препоръчам да отваряш директно , нищо , че си начинаещ.Виж кое работи за теб и кое не
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил
« Отговор #7 -: Август 31, 2012, 07:32 »

@Fur1ous стига с тия телефони, играй до край. Къв е смисъла да ходиш само заради телефон? Ако мацката те кефи и видимо разговора протича добре (и на двамата ви е някакво готино) къв е смисъла да и взимаш телефона и да тръгваш? Играеш до като може, предлагаш и да се разходите, кафе или нещо друго. Да ходиш и да и каже 2 лафа, тя да ти се изкефи и да и вземеш телефон ок, но вероятността после да не ти вдигне е доста по-голяма. Т.е. за много малко време не можеш да изградиш дълбок рапорт.
Активен

Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай: - К?во праиш ти, бе? - Пясък ръсим! - Това виждам, ами защо? - Против крокодили! - Ами тука няма крокодили!? - Щото ръсим...

(Е на това му се вика силен фрейм ;-))
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: