Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 31, 2020, 03:40:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Снощната Дискотека..  (Прочетена 6042 пъти)
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 782

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 04, 2012, 14:40:28 »

Това не е метод а просто реплика. Аз съм ползвал подобно на това обяснение както и много други като:
- Не ползвам фацебоок
- Нямам намерение да си чатя, а да излизам с теб
- фацебука го пробутвай на мухльовците, които ти се мазнят денонощно
- Още е много рано за да ти разкривам толкова лична информация. Първо трябва да излезем и да се поопознаем. Диктувай тела...
- Добре дай си и фацебука. Но първо телефона.
- Това е несериозно. Ние да не сме някакви тийнове дето ще си пращат сърчица и целувчици.
- Аз съм абонат на twitter, няма да минавам само заради теб на фацебук Намигване

Успеха зависи най-вече от това как сме играли сета преди това. Не се връзвай за конкретна реплика - няма такава, която да гарантира успех винаги. По скоро мисли в посока каква емоция искаш да вложиш - дали да я поскастриш, да я избъзикаш, че това е неадекватно, да я предразположиш и тн. След това водейки се от емоцията, която искаш да създадеш го правиш със собствени думи. Ако използваш готови реплики веднага проличава,че те не са твой и звучиш фалшиво.
 Вариантите за даване на фацебук най-често са два - играл си добре, но все още не е напълно уверена, че иска да излезе с теб, или деликатно пробва да те отсвири. Ако е първия вариант и покажеш повечко настойчивост вероятността да ти даде тел е голяма. Разбира се винаги можеш и просто да вземеш фацебука - ако ти се занимава и си добър в чатовете.
 На мен играта ми се базира основно на присъствие и кино, в чатовете ме няма никакъв. За това аз фацебуци не взимам - съотвено играя за телефон или нищо.. Но имам познати, които успешно изкарват мацките на среща и чрез взет фацебук.
Активен
muldaveca
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 151

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 04, 2012, 17:20:01 »

Необходимо ли е да поствате всеки един диалог , който сте инициирали с жена?Това ако за вас е постижение аз сигурно съм най-големия в това!!!!
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 04, 2012, 19:41:52 »

Колко човека ти трябват да са го пробвали? Защо ти не бъдеш първия ако ти се отдаде възможност. На мен лично никога не ми се е случвало да ми предлагат фб вместо телефон, затова и не съм го ползвал.

Поне един! Ако се случи ще го пробвам , но за мен фейс вместо телефон си е елегантно НЕ!
Активен

Никога не се отказвай .
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 04, 2012, 19:48:11 »

И за мен. Но не винаги е така. Ето например оня ден на уйнга му се е случила следната случка. Колд апроуч от улицата иска телефон:
- Ами няма да ти го дам, ама фейсбук мога да ти там.
- И какъв е?
- Някаква си Иванова, ама Иванова с W да знаеш.

Сещаш се какво говори това. Повечко калибрация и опит и ще се научиш кога какво и как. До тогава можеш да пробваш някой от репликите на Берсерк, тая която я чувстваш най-близо до това, което найстина искаш да кажеш, когато си лафиш с мадами и ти пробутват фейсбук.
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 04, 2012, 20:03:13 »

И за мен. Но не винаги е така. Ето например оня ден на уйнга му се е случила следната случка. Колд апроуч от улицата иска телефон:
- И какъв е?

Сещаш се какво говори това. Повечко калибрация и опит и ще се научиш кога какво и как. До тогава можеш да пробваш някой от репликите на Берсерк, тая която я чувстваш най-близо до това, което найстина искаш да кажеш, когато си лафиш с мадами и ти пробутват фейсбук.

И като ти даде тоя фейс какво? Греда! Я ти даде телефон по фейса я не.Само напразни опити и вдигане на самочувствието което на много "мадами" е без покритие ама даже и на 1%.
Активен

Никога не се отказвай .
Romantic
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

С голямата сила идва и голямата гавра.

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 04, 2012, 21:17:47 »

- И какъв е?

Казала ти е " Някаква си Иванова, ама Иванова с W да знаеш."? Или името си + "Иванова, ама Иванова с W да знаеш" ?  Ухилен
Активен

Искам, когато мачкам и лижа един як хуй, да знам, че мачкам хуй, а не достойнството си.
Romantic
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

С голямата сила идва и голямата гавра.

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 06, 2012, 10:37:07 »

"Сексуалността ти се изразява в това, че ти едновременно си и достъпен и недостъпен.
Тя лесно може да те докосне, но трудно може да те получи. Използвай това!"

Това го прочетох преди малко и нямаше как да не го постна в тая тема.
Активен

Искам, когато мачкам и лижа един як хуй, да знам, че мачкам хуй, а не достойнството си.
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #22 -: Октомври 06, 2012, 14:11:35 »

Името плюс Иванова.
Паконич ти пък се замисли, защо в тази ситуация не си дава телефона - притеснителна е. Може да си има гадже и не иска да и звъниш или пускаш смс-и, докато е с него. А бе като цяло има много фактори. И въпреки това, не се съгласявай на фейсбук.
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #23 -: Октомври 07, 2012, 16:34:04 »

Името плюс Иванова.
Паконич ти пък се замисли, защо в тази ситуация не си дава телефона - притеснителна е. Може да си има гадже и не иска да и звъниш или пускаш смс-и, докато е с него. А бе като цяло има много фактори. И въпреки това, не се съгласявай на фейсбук.

Много по-лесно с езабелязва ако си дадеш на някой фейсбука и той те търси от там, отколкото телефона. Поне в нормална връзка, в която смс и разговорите от личния телефон са неприкосновенни.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 09, 2012, 12:03:23 »

Забелязва се, ама също дава много лесно plausible deniability. Което, което ще рече, че има пълната възможност да отрече всякакви романтични взаимоотношения и просто да каже, че си й колега и за да не те обиди те е приела във фб.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: