Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 04, 2020, 14:04:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Gang Bang  (Прочетена 4092 пъти)
Sticky_Fingers
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 53

Профил
« -: Ноември 03, 2012, 12:36:53 »

Снощи излизам с един приятел да пийнем в един бар и да видим как върви женският пазар. Гледам всички в големи компании, само една маса с 4 момичета. На него се падна първи честта да действа с тях, ама нещо не му се получи, не играели джага, Ок, ама други таргети май нямаше. Отидохме на друго място, там също зле, за това решихме да се върнем на първото място, където вече беше фул. Отивам да пуша отвън и гледам една руса 6-ка по къс ръкав с много странен татус ? 3 квадрата ?!

Аз: К?во е тва, да не си заличила стар татус
Тя: Така като ме гледаш бих ли направила такава глупост, аз съм арт дизайнер
Аз: На ръката ти не пише, че си дизайнер и освен това (тук и хващам ръката) тук квадрата не ми се вижда много правилен (малка черта излизаща от квадрата)
Тя: Ок, признавам си че момчето допусна лека грешка при рисуването
Аз: Сега ще трябва да я заличиш Усмивчица
Тя: Ха-ха, аве тука има ли от къде да си купя цигари (дадох и една на момичето, да не каже че съм простак)
Тук взе да ми обяснява нещо, че била на 27 и било време да си има дете. Питах я дали е бременна (очевидно не беше с бира и цигара)
Тя: Биологичният часовник тик-така, ти нямаш ли намерение да имаш деца скоро
Аз: Да, навил съм си алармата на телефона, като звънне действам (тук си вадя телефона и натискам алармата) ? оп, време е да си направя дете и я хващан за ръка и се правя че ще тръгвам на някъде с нея
Аз: Явно няма да те водя първо на кафе ? тук започна да се залива от смях и леко ме удари
Тя: Не мога, семейна съм, сложна работа
Аз: Make it simple, хванах я за ръката и започнах да и обяснявам нещо, вече забравих какво
През цялото време моят човек беше с нас и се включваше от време на време в разговора, но като цяло нито ми помагаше, нито ми пречеше
Тя: Искам да си купя цигари, кажи къде има магазин
Аз: Виждаш ли онази червена светлина (нещо като телевизионна кула на поне 3 км.)
Тя: Чак там ли, много е далеч, не мога да отида сама
Аз: Ок, тръгвай и пак я хващам за ръката
Тя: Ама как ще оставим така само момчето ? моят човек естествено каза че няма проблем

Бях сигурен, че в тази посока, в която тръгнахме няма магазин, но има доста тъмни улички, идеално за натискане, само че й звънна телефона, някакво момче се беше притеснило за нея, оказа се че е гаджето й, всъщност каза че имала двама приятели, с които спяло едновременно и я чакали пред бара, защото се притеснявали за нея. Реших че няма да съм третият, само я питах дали правят gang bang, нямаше как да не попитам и се върнахме, тя много държеше да ме запознае с двете момчета, просто ги подминах и си влязох вътре. Damn, поне вътре имаше още момичета, на едно взех телефона, ако не ме домързи ще разкажа по-късно историйката. Странно, че половината неща, които си говорихме с Gang bang мацката, не ги помня.
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 03, 2012, 14:42:02 »

Еми арт пичка брато...кво повече да ти кажа. Усмивчица Е такива са всичките, ходи намери някоя дето да се занимава с нещо дори близо до изкуство и ти гарантирам че се чука наляво-надясно.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 03, 2012, 17:47:10 »

Обещаващо заглавие, а после оставаш с пръст в уста(или ръка в гащите, зависи Плезещ се) И къде викаш е ганг банг-а? Откъде си сигурен че не те е пързаляла за онези двамата? Виж че и преди това - уж семейна, после я чакат двамата й приятели... Освен че си забавлявал мацката, друго нещо имаше ли? Клоуз, туй-онуй?
Активен

Sticky_Fingers
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 53

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 03, 2012, 17:58:56 »

Обещаващо заглавие, а после оставаш с пръст в уста(или ръка в гащите, зависи Плезещ се) И къде викаш е ганг банг-а? Откъде си сигурен че не те е пързаляла за онези двамата? Виж че и преди това - уж семейна, после я чакат двамата й приятели... Освен че си забавлявал мацката, друго нещо имаше ли? Клоуз, туй-онуй?

Семейна, казано преносно. Иначе тия двата я чакаха точно пред входа. Като каже - двама ме натискат, го приемам за истина в случая. В случая повече от това да я забавлявам нямаше какво да стане, за кво да и влизам във филма и да се обяснявам после с нейните тъпкачи.

P.S. Gangnam Style - тази песен ако я чуя пак някъде, вече ще пребия някого
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: