Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 04, 2020, 13:32:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Гръцко парти  (Прочетена 5871 пъти)
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 20, 2012, 16:59:06 »

Бе аре стига простотии...бъбречна криза...как пък все ТОЧНО като ще излиза с някой пич и ТОЧНО тогава стават някакви неотложни проблеми? Не казвам че са измислици 100% от времето, ама не е като да нямаме причини да имаме подозрения...
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 20, 2012, 17:07:42 »

А бе не сме те разбрали погрешно, просто обсъждаме тука проблемите по заведенията. Аз пък много мразя да плащам вход. Това е най-голямата глупост... Как може да ми искат 5 лева
А ДиДжеят хляб не яде ли, деца не храни ли? Оркестърът да не е дошъл пеш и да свири за едно "Мерси"? Охраната без пари ли работят? Нали разбираш от бизнес - сети се колко разходи имат собствениците  Намигване

При положение, че работиш на 400-500 % и заведението е фул, тези неща не трябва да са ти проблем. Аз бих го нарекъл липса на конкуренция. Докато хората се чудят как да създадат къстъмър лоялти програми, в нас се чудят как да ти оберат и последните стотинки. После се чудят защо заведенията в нас имат лош имидж. А бе сетих се, че собственика на въпросната дискотека живее 2 етажа под мен, да ида да си издействам безплатен вход за 1-2 идей Усмивчица
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 20, 2012, 17:39:13 »

Това дали причината е реална, си личи по реакцията и после. Би трябвало тя да потърси контакт. На мен ми се е случвало момче да отложи среща, защото спешно трябва да закара баба си в болница - ми много ясно, че това ще направи, а няма да се среща с някаква си там.
Активен
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 20, 2012, 18:07:45 »

Ами ето го чата, мисля си че наистина е така:

Тя:
здрастиии... как си?

Аз:
супер
ти как си

Тя:
мм горе долу...искам да ти кажа да го оставим за днеска..много се извинявам, но една приятелка е в болница
ако искаш да го отложим за друг път

Аз:
в болница
какво и има ?

Тя:
пиелонефрит ( Добре, че после ми каза какво е това.... тя учи медицина и според мен и е доста лесно да измисли какво и е, но де да знам, може и наистина да е така )

Тя:
възпаление на бъбреците

Ти:
оле... и в болницата ли ще бъдеш днес
иначе няма проблем, разбирам те.. дано да се оправи приятелката ти

Тя:
мерси много..но исках много да те видя, но...

Аз
да и аз... ок, за кога да го оставим тогава
другата седмица ?

Тя:
да.. петък..защото имам много тестове тази седмица ..и в петък приключвам..

Аз:
оки няма проблеми : )))
значи другия уикенд, събота или неделя : )

Тя:
или петък.. ти когато искаш

Аз:
окей.. сега не мога да ти кажа точно кога
но ще ти пиша сряда и ще се разберем : ))
ок ?

Тя:
ok..

Аз:
добре : ))
аз отивам да тренирам
чао за сега :*

Тя:
чао :*

На мен ми изглежда достоверно, но ще видим в петъка ..
Активен

Всичко е относително.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 22, 2012, 09:23:47 »

Никаква вяра да нямаш, Ивайло.
Аз не знам измислица ли е или не, това няма как да го разберем. Както няма как да разберем има ли господ, или няма - ще видим като умрем.
За да няма разочарования, приемай че е измислица и че някой друг този уикенд е правил "прекрасното" с нея. Това ще ти помогне да имаш правилното отношение към нея като(ако) се видите другия уикенд.
Активен
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 31, 2012, 16:50:06 »

Накратко видях се с мацката през уикенда. Ходихме в апартамента и, но беше за около час. Успяхме само да се понатискаме, понеже имаше и други хора, а тя имаше уговорка да спи при нейна приятелка по-късно. До секс нямаше как да се стигне, но се разбрахме за следващата седмица да спя при нея...
Активен

Всичко е относително.
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 31, 2012, 17:05:29 »

Вече няма значение това, което ще кажа, защото сте се видели, но чатът си е супер достоверен...
Общо-взето, правилото е, че когато някой има причина да не се видите - ако не предложи алтернатива за виждане, значи е наистина просто извинение...ако предложи обаче - тогава причината му вероятно е била достоверна... Нищо не ви пречи да изчакате няколко дни и да видите, вместо, както предлага стоун, задължително да се настройвате негативно, че е правила секс с друг, а за пред вас си измисля глупости...това щяло да ви помогне да имате правилно отношение - е, какво е правилното отношение "ти си курва, която само ме мотае и лъже, докато се чука с други" - това ли?!
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 01, 2012, 11:44:30 »

Ми да.
Докато не докаже противното.

Мисля, че това е достоен отговор на женското "всички мъже сте едни и същи, само едно искате" и т.н.
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 01, 2012, 13:28:43 »

Ми да.
Докато не докаже противното.

Мисля, че това е достоен отговор на женското "всички мъже сте едни и същи, само едно искате" и т.н.

И двете са еднакво жалки...
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: