Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 28, 2020, 10:38:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Гръцко парти  (Прочетена 5850 пъти)
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« -: Октомври 19, 2012, 01:01:33 »

К?во става бандааа.
Един мой дойде от Франция тия дни и той играч, голямо чудо... и трябваше да го водя да се черпиме в някоя дискотека. Тръгваме ние по Витошка и заговаряме общо взето всичко дето е интересно. Ама то нали вечер и нямаше много народ. Ей така отворихме няколко сета за енергията, като най-вече питахме някъде да ходим, че в София трудно се ориентира човек.
Влизаме първо в Брилянтин, ама нямаше жени, сигурно щото отидохме много рано. Излязохме от там и ай към Бедрум вече. Бях скивал в нета, че има интернационално парти, вход свободен за студенти... айляк.

Ииииии тъй... вече сме пред Бедрум. Енергията не беше кой-знае-колко висока, бяхме се напрайли с него, дрешки това-онова и скивах, че мацките зяпат и се радват. Ама пак не бяха много на брой, само една, две женски маси, ама не ми се ходеше на друго място и за тфа превзехме едната маса до мацките... и кво ше пиеме, ай по една текила като за начало.
Наздраве за приятелството,жените и бизнеса хаххаа... нещо се развикахме там да дойде пауъра. Женските до нас гледат кво става и по едно време идва хостесата да ни каже, че тая маса е резервирана....
Аз: Добре, искам да ме сложиш на някоя централна маса.
Хостесата: Еми то всичко е резервирано, мога да ви сложа на бара
( После ми хрумна да и кажа, че ние сме от тая компания, която е резервирала масата.. ама пуст акъл, не бачка винаги)
Аз: Нищо ли не може да се измисли.
Гледам я, че се мъчи да излезе от положение, да не губи клиенти и я разбирам.
Аз: Хубу, добре.. айде отиваме на бара.
Запознахме се с някви пичове там... гърци. Усмихват се, някви позитивни, стават като за начало на вечерта да имаш с кого да си поприказваш. До нас имаше пак голяма маса и докато се обърна да си сложа бирата там, имаше вече 1 група от кочове и 1 група от мацки. Тъпото е, че точно така ни бяха сложили, че първо нищо не виждаше, второ коч компанията бяха до нас и ни блокираха изцяло играта. Пия си аз, и по едно време отварям тия момчета до мен, ама не си спомням с кво. Оказа се, че и те са гърци. Викам му на моя... абе, брат тука само такива има бе. Питам бармана и тоя вика еми мой, то гръцко парти бе.

Тъпня... викам на авера, ай да си ходим, не ми се зарибяват гърци, кво ще ги правя после. Изпихме си бирата и тъкмо излизаме, аз си закопчавам якето и аверчето вижда един сет точно пред входа от четири момичета и едно момче. Аз си вървя напред, обаче го виждам как тръгва към тях и ги пита на английски:
Някой ще ми каже ли по дяволите защо всички са гърци тука ?
- Еми това е гръцко парти. Отговаря едната мацка. Не мога да я оценя, но беше дебела и стара за мен, но пък изглеждаше добре, няква поддържана. Беше алфата на групата и някакси бяхме уцелили точно в момента на оупенъра моя френд да погледне към нея. Стана приказката, не мога да пресъздам точно разговора, щото не го помня. Запознахме се, като две от мацките много ми се кефеха. Моя приятел говори със супер много енергия, пък аз от известно време нямам толкова много, за това го оставих той да говори, а аз да уингвам и да кимам в знак на одобрение и да създавам соушъл прооф. Другите момичета бяха доста яки, може би и едната беше седем, другите две осмички. Коча от групата им стоеше там като паметник и не можеше да осъзнае кво се случва. Само се усмихва тъпо... хахаха.

Моя говори, обаче виждам, че мацките на мен се кефят повече. А аз нищо не правя. Просто стоя до него и премигвам. Той им говори разни неща на английски ( в последствие разбрахме, че само тая дето е алфата знае, другите бъкел не разбират ), а две от момичетата нещо гледат към мен после се усмихват - тип ебахти готиния и усещах как ме изнасилват с поглед. Запознахме се с тях, били от Кипър и тука били студентки, коя с медицина се занимавала, коя зъболекарка.
Аверчето: Ааа тука само умни хора. И се прави че си заминава хахахахаха..
Навлизаме в разговора, като вкарвам аз историйката, как сме се запознали в Маями преди 3 години и сега сме много добри приятели, той ми идва на гости специално за да ме види. Яко се впечатлиха. Малко послъгах, но как да кажа, че сме се запознали във форум за пикъп. Но историята ми определено им хареса. Вметнах им, че аверчето е готвач във Франция и тая дето е алфата се изцепва, че трябва да ги научи да готвят. Избухват в смях, а моя френд стой покерфейс.
Той: Еми добре, ама то се плаща. Бодирокинг..
Трябва да ме забавлявате тая вечер и ще ви науча как да си правите сандвич. Сигурно можете да танцувате.
При което дъртата почва да прави някви маймуджалъци. Дори на мен ми стана смешно.
It was totally on. Понеже действието се развива навън, където принципно излизат да пушат, и трябва да влизат вътре при другата част от тяхната си компания, те предложиха да дойдем с тях.

Ок... запознахме се и с останалата част от компанията. Слагат някви чаши, алкохоли и ни черпиха в следващия час и нещо. И така, масата е голяма, около 10 човека, не съм сигурен, но имаше няколко момчета. Моя идва до мен и ми вика ? дебелата за теб, за мен тая другата. Викам му добре, нали съм добър уинг, ще се жертвам. То хубаво, ама той отива да танцува с яката мацка, а виждам, че мен ме гледа и му викам... човек 15 пъти ме погледна тая, дай я на мен ти играй другата яка. В последствие разбрахме, че алфата е женена за единия от момчетата там и добре, че стана така че видяхме. Ок...

Танцувам с готиното маце.. много добре беше ? лице, тяло и много як парфюм. Извадих си телефона да направя няколко снимки, нали веднъж ми е дошъл на гости пича, трябва да има спомен. Снимахме се с тях и моята мацка вика ей така: Имаш ли фейсбук ?
Аз: Да бе имам ще ти го дам после...
Тя: За да ми пратиш снимките
Пак я питах как се казва, че бях забравил, като естествено, че тя ще помни моето име, а аз нейното не. Както и да е.
Танцуваме и стана доста горещо. Виждам, че моя приятел се справя там с другата и му направих знак, че ще я изолирам моята да може да изградя рапорт.
Тя: Ох, много е горещо.
Взех няква брошурка от масата и почнах да си правя вятър първо на мене после и на нея... хаха радва се там мацката.
Аз: Айде да излезем навън да се разхладим.
Тя: Искаш ли?
Аз: Да
Тя: Добре, само да си взема цигарите
Хванах я за ръката и си проправям път през масата народ... брей много гърци имало в София бе, да не повярваш чак.
Изпуши тя две цигари, като два пъти идват различни момичета да ни досаждат, ама няма проблеми, свикнал съм на такива неща. Водя си някакъв нормален разговор от сорта на пф.. знаете кво учиш, с какво се занимаваш, къде живееш и някакви детайли колкото да стане фън. Не мога да се сетя нещо много оригинално дето да съм казал. Играта си беше естествена. Само дето я гледах в очите и някакси субкомунирах, нещо от сорта на: нали знаеш, че тоя разговор е безсмислен, кефиш ме, а се сдържам само защото не мога да те прасна пред дискотеката. Не знам как го правя.. отвътре ми е, но мацката го разбра.

Прибрахме се вътре, пак я държа за ръка, пак си потанцувахме малко, прегръщахме се и гледам как от компанията и там и правят злобни физиономии тип защо се забива с непознат в дискотеката... ама боли ме кура. Нещо моя авер беше оклюмал, направил фал с неговата. Като я поканил да танцуват вместо да я хване ръката, я хванал за цицата... и тая се спекла. Случва се.
И му викам, братле ако искаш да си ходиме... няма на теб да ти е тъпо, защото не за това сме излезнали. Той вика ок, айде. Отидох само да си взема довиждане с моята мацка, да и взема фейсбука за да и пратя снимките от вечерта.
Аз: Ние ще си тръгваме, че едни приятели щели да идват и ще се виждаме с тях. Кажи си фейсбука.
Извадих си телефона, ама нещо не мога да запиша както трябва... Тя си даде нейния, пък то на гръцки пише и нищо не можах да разбера. Връщам й го и правя физиономия, че нищо не разбирам. И почнах да и диктувам буква по буква как се казвам за да си запише. Два пъти и казвам Ивайло... Ивайло, и тя такава ме гледа.
Тя: Телефона си кажи..
Разменихме си телефоните и така мацката май ме клоузна. На другия ден и писах смс с фейсбука ми, като тя ме добави след точно 20 секунди. Чатихме си малко, разбрахме се за среща сега събота или неделя и днес трябва да и потвърдя. Доволен съм.

- have fun
Активен

Всичко е относително.
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2012, 02:37:58 »

Аре да не каже някой че хейтвам пак, ама...репорта представлява общо взето "уинга отвори сега, уинга ги задържа сте,а уинга игра, уинга вкарваше лафовете, аз само стоях и изглеждах хубав...после някак си се оказах с едната, после естествена игра, и на края клоуз". Иначе ме кефи как човекът ги е отворил с типичен опенър от Мистъри и другите му действия са също добре отработени, готино, значи му се получава. Усмивчица
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2012, 03:56:30 »

Ухилен Да, наистина е така. Добър уинг имам, свърши повечето от работата : )))
Активен

Всичко е относително.
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2012, 09:30:55 »

Такаа, Иво, цъкам ти +1 реп за желанието и за редовните репорти - продължавай все така, с практика стават нещата!

Сега обаче малко критика, нали, добронамерена... какво може да се подобри.

Това за уинга няма да го повтарям - по-активен е било явно пича. Обаче ти после свалял ли си? Добре, свалял си. Създал ли си шанс за клоуз(нарочно не уточнявам какъв)? Добре, създал си си го. Възползвал ли си се от него? Не мисля. Не ти ли се струва че си се примирил с по-малкото? Телефони, фейсбуци... а на мене ми се струва, че отвън е можело направо да се поцелувате. Чуждестранна студентка, настроена за флирт, потанцували сте, пуснала ти е аванта, намекнала ти че й е горещо... Казваш че си субкомуникирал желание и привличане - ами давай, вземи си го, какво чакаш! Изолирал си я, а после... кур тате, баница.

А за уинга - кво му е станало на пича, цяла вечер готиния стейт и накрая се спекъл щото мацката се нацупила? Да не би по-скоро да му е паднала много енергията и това да е причината, ако имаше още енергия просто ще иде да отвори друга мацка?

Но пък важното е, че накрая си писал - доволен съм Усмивчица

Накрая, не към теб персонално - ти ме подсети за един аспект на българските дискотеки. А именно, за периода от 4-5 години, откакто излезнах от България, се навъдиха все нови пинизи да изстискват повече пари. Преди отиваш в дискотеката - и ако има свободна маса, сядаш, и толкова. Сега - задължително за маса трябва да поръчаш бутилка, често направо сложена да ти подскаже какво да поръчаш - да не се метнеш да поръчаш Зелен Флирт да кажем, а то да е имало Собйески примерно. Дори масичката да е малка и висока, пак са с бутилка. Отделно тия лайн*ни хостове и хостеси дето хич не ме кефят (сигурно има хора от форума дето са го работили, нищо лично към тях - а към самата работа) - влизаш и те слагат където на тях им е удобно, не където ти искаш. Ама че било кофти място, ама не те кефело - тва е офертата пич, толкова! Ето и при тебе, Иво, как са ви пратили на бара и даже не ви е предложила друга опция. Преди как нямаше хостове ебаси?  Усмивчица
Активен

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2012, 09:54:03 »

Е пиниза за тия хостове дискотеки и така нататък е да не запазваш маса и за къв чеп ти е маса като цяло. Аз много мразя да съм ограничен да стоя на едно място.

Отиваш рано, отваряш няколко сета, взимаш нещо малко за пиене - минерална вода. Изчезваш докато се напълни отпред да пушиш и там отваряш, докато идват новите мацки. След около 30 мин влизаш и виждаш новите сетове или стари заговорени, гледаш да баунснеш нещо. Нови сетове, стари сетове, гледаш да баунсваш. Общо взето с 2 минерални води можеш да изкараш до 2.

След 2 вероятно енергията ще ти е спаднала и не е лошо да вземете малко алкохол и да поденсите и да повикате, може и един кратък фиидбек с някой уйнг. След 30-40 мин се повтаря същото - нови и стари сетове и опити за баунсване.

Аз като взема маса, се чувствам задължен да поръчвам и да пия. Ебати социалното програмиране е това. Еми ще харча колкото си искам и ще пия също толкова. Но няма да си стоя около моята маса и да си пия. Аз обичам да щъкам.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 19, 2012, 10:39:24 »

От чужбина го гледат това с ботъл сървиса, но разликата е, че там ботъл сървиса е само във ВИП заведенията, а тука и в кварталните взеха да го правят.

А за играта на Ивайло - добре пич, аз пък мисля, че си взел максимума. На парти, където всички се познават и са компания, почти няма начин да ебеш, дори да се целуваш с някоя е предизвикателство. Освен ако не са от курвенска нация, американки, англичанки - ама с гъркини изключено.

Така че добре си направил, взел си телефонец, сега води някоя вечер към 8:30-9 за по 1-2 питиета. На фейса виж дали пише къде живее мацката, тя със сигурност е на квартира някъде.
50% вероятност живее сама, 50% с още някоя друга мацка, но нали си има стая, дреме ти. Та подбираш си някой хубав бар на 5 минути пеша от тях, и я водиш на среща там.
Нататък го знаеш - след 2 питиета и кино я изпращаш до тях и се вмъкваш вътре като невестулка! Следва прекрасното...
Активен
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 19, 2012, 13:13:56 »

Такаа....

@Lecter

Благодаря за репутацията, братле. Уинга наистина имаше по-висока енергия от моята. На много причини го дължа, може би защото през лятото работата ми беше свързана ежедневно около 4 часа да поддържам стейт. Изморен съм психически и ми е трудно да имам висока енергия. Може и да се оправи след време, но мисля скоро да напиша тема относно това, ако може да дадете някои друг съвет, че на мен нищо не ми хрумва.
Относно ескалацията навън. Два пъти идваха да ни прекъсват и да си говорят с нас. Можех да я натисна отвън, но не видях смисъл. Първо можех да я изведа, като не е с компанията си и да не чувства тоя натиск, понеже видях как я гледат, като полезно изкопаемо вътре в дискотеката. Второто е, че нямах терен.. ако тръгна да ескалирам физически нямаше да мога да я изчукам на същата вечер. Прецених си приоритетите, че по-добре да изкарам времето си с моя приятел, отколкото да го заеба и да се занимавам с момичето. Все пак той беше тук за три дни. Много риби има в морето, а приятелите се броят на пръсти.
Другото е, че без да искам съм направил пуш - пул на мацката. Тоест в случая, когато тя ми прави намеци и ме гледа с предизвикателен поглед, а аз се правя на заспал при нея се усилва желанието. Натиска ми е при киното и при самия разговор. Тя вижда, че я харесвам, че се интересувам от нея, обаче аз и показвам реалното ми намерение, че тая вечер нищо няма да стане и ще се виждаме друг път. По тоя начин създавам в нея напрежение, което да я държи до следващата среща. Все едно е като малко дете, което иска нещо, но няма да го получи сега, ами чак на Коледа...
А за енергията на уинга, защо му е спаднала - просто мацката го е отрязала и той буквално беше изолиран, стоеше на страни и на мен ми стана кофти. Даже му предложих да отворим още един-два сета за да може и той да има къде да играе, но нещо се беше спекъл, за това и си заминахме.
Фийдбек с мацката: Снощи към 3 вечерта си писахме и се разбрахме за събота към 8 вечерта. Аз първоначално и викам да излезем на разходка през деня, обаче тя ми каза, че щяла да излиза тогава с приятелките си и ако искам вечерта...
Аз: Добре, ок, но да знаеш, че аз вечер нямам транспорт и не мога да са прибера. Трябва да ме вземеш у вас. Хахаха
( Наистина живея далеч и нямам транспорт, освен да си хвана такси за 15 лева, но едва ли. И друг път ми е минавал тоя номер и съм ебал с него. Изпитано е. )
Тя: Добре, няма проблем.
Направихме я уговорката, но има един проблем, тя не знае много добре български, а с английския е още по-зле и ще изпитам известно затруднение, което ме притеснява, но не пречи пък да се пробвам Усмивчица

@stone

Тя, братле ми каза къде живее, ама аз не знам къде е това, трябва да го видя на картата по-късно. Иначе си прав за компанията, трудно е, особено ако не се интегрираш веднага.

@илко

Тя като дойде при нас хостесата да ни се прави, аз и казвам първоначално, че искам да седна някъде, докато изчакам да се напълни всичко. Там където първоначално се настанихме, беше малка масичка точно за двама - трима човека, а до нас пък имаше цяла група момичета и беше доста лесно да им кажа наздраве и да вляза в сета. Но пък дойде хостесата и ни вика, еми то може ей там в дъното ... абсурд да отида там и отидох на бара. Бедрум е малко и не мога да стоя без място, защото аз лично не се чувствам комфортно. Едно, че след късния час става мармалад вътре и не можеш да се разминеш, другото е, че си държа дрехите на стола и мога да ги наглеждам ( не се сетих, че там има гардеробна )

Както и да е... очаквайте продължение  :angel:
Активен

Всичко е относително.
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 782

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 19, 2012, 13:43:02 »

Накрая, не към теб персонално - ти ме подсети за един аспект на българските дискотеки. А именно, за периода от 4-5 години, откакто излезнах от България, се навъдиха все нови пинизи да изстискват повече пари. Преди отиваш в дискотеката - и ако има свободна маса, сядаш, и толкова. Сега - задължително за маса трябва да поръчаш бутилка, често направо сложена да ти подскаже какво да поръчаш - да не се метнеш да поръчаш Зелен Флирт да кажем, а то да е имало Собйески примерно. Дори масичката да е малка и висока, пак са с бутилка. Отделно тия лайн*ни хостове и хостеси дето хич не ме кефят (сигурно има хора от форума дето са го работили, нищо лично към тях - а към самата работа) - влизаш и те слагат където на тях им е удобно, не където ти искаш. Ама че било кофти място, ама не те кефело - тва е офертата пич, толкова! Ето и при тебе, Иво, как са ви пратили на бара и даже не ви е предложила друга опция. Преди как нямаше хостове ебаси?  Усмивчица
И преди съм писал по този въпрос. Не разбирам за какво са ви маси и бутилки. Отиваш да пикапиш, не да пиеш. Един приятел наскоро ми обясняваше, че като нямал маса не можел да пикапи в дискотека, понеже много се застоявал и се набивал на очи. Ами то това е целта - да не се застояваш. Трябва през цялото време да си в сет. Отваряш наред , където хукне се застояваш. Като свършат сетовете след като си клозил или са те отрязали навсякъде просто сменяш мястото.
 Аз излизам по 3-4 пъти на седмица и разходите ми по дискотеките са около 0 лева. Първо, че като излизам непрекъснато всички охрани ме познават и ме пускат без вход и второ, че не сядам никъде освен при някоя мацка ако се получат нещата. Друг плюс е че не вися и не хабя време за пиене, поръчки и глупости, а през цялото време съм в сетове.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 19, 2012, 13:46:37 »

@Aoen - събота не е оптимално, защото като излезете в 8 и пийнете по 1-2, тя към 10-11 може да каже хайде моите приятелки ще ходят еди-къде си, и отиде до сабалем.
Най-добре за такива работи е делничен ден, вторник-сряда-четвъртък - пийвате по 1-2, тръгвате уж да се изпращате, и хоп!
Но щом вече сте се уговорили, няма какво друго да се направи освен да стискаме палци да се получи прекрасното.
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 19, 2012, 16:40:29 »

Май не ме разбрахте момчета, останахте с впечатление че по цяла вечер кибича на запазената от мен маса. Нито кибича, нито запазвам маса - а идеята беше, че преди можеше да седнеш без да ти се налага да поръчваш бутилка. Мисълта ми беше сравнение преди-сега(Като "преди" беше само преди 3-4 години, не говоря за зората на прехода...), а не "Баси как ме е яд че трябва да платя маса и бутилка/и". Просто ако масата е свободна - сядаш си и толкова, едно време не беше някакъв лукс.
Активен

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 19, 2012, 16:44:28 »

А бе не сме те разбрали погрешно, просто обсъждаме тука проблемите по заведенията. Аз пък много мразя да плащам вход. Това е най-голямата глупост и винаги ще избера заведение без вход пред такова с. Как може да ми искат 5 лева за да вляза да си харча парите там...Един път дори щях да си изям боя от изявеното си възмущение.
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 19, 2012, 19:16:38 »

А бе не сме те разбрали погрешно, просто обсъждаме тука проблемите по заведенията. Аз пък много мразя да плащам вход. Това е най-голямата глупост... Как може да ми искат 5 лева
А ДиДжеят хляб не яде ли, деца не храни ли? Оркестърът да не е дошъл пеш и да свири за едно "Мерси"? Охраната без пари ли работят? Нали разбираш от бизнес - сети се колко разходи имат собствениците  Намигване
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
blacky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 19, 2012, 19:43:18 »

А бе не сме те разбрали погрешно, просто обсъждаме тука проблемите по заведенията. Аз пък много мразя да плащам вход. Това е най-голямата глупост... Как може да ми искат 5 лева
А ДиДжеят хляб не яде ли, деца не храни ли? Оркестърът да не е дошъл пеш и да свири за едно "Мерси"? Охраната без пари ли работят? Нали разбираш от бизнес - сети се колко разходи имат собствениците  Намигване
От друга страна, психологически те задържа в заведението, за да си доизхарчиш парите именно там. От трета страна, високата цена на входа в заведението "отбира" потребителите като natural selection - който има пари за вход, ще има пари и за едно малко, примерно. И от четвърта страна, високата цена (на което и да е) субкомуникира, че заведението е луксозно и скъпо, както и че го посещават хора с прилични финанси и, макар и много изкривено в България, каймакът на обществото.
Има едно заведение в центъра, точно срещу СУ, в една стара сграда. Влиза се само с членска карта, чиято цена е 2500лв. месечно - на обикновената. Така хората, които се събират там знаят реално с какви хора се събират и от друга страна си гарантират анонимността когато водят любовниците си някъде Усмивчица
Активен
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 20, 2012, 15:42:08 »

Ок, мацката писа, отлагаме срещата, че нейна приятелка имала бъбречна криза и ще стой в болницата заедно с нея. Поне се извини и каза, че наистина е искала да се видим, но така се е получило. Ще се видим с нея другия уикенд. Ако и тогава измисли причина, няма да се занимавам повече.
Активен

Всичко е относително.
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 20, 2012, 15:57:49 »

Недей така, може причината да е реална. Все пак ако някой твой приятел има проблем, няма ли да му помогнеш?  Ако наистина иска да се види с теб, ще ти пише пак и ще предложи нови варианти Усмивчица
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: