Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2020, 21:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Field Report - Сетове от последните два дни  (Прочетена 2694 пъти)
tiny
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 179

Профил
« -: Юли 31, 2009, 23:46 »

В четвъртък и петък с thinkfaster (Ники, момчето, с което бяхме на последния уъркшоп) решихме да продължим започнатото на обучението. Четв. и петък бяхме през целия ден на улицата, по около 5 часа уличен пикъп (най-вече на моста на влюбените и чешмичката на път за CCS дебнахме  Смотан ) , другото време по заведения и магазини - само се забавлявахме, но и там имаше интересни моменти.

Общо успехите ни не бяха грандиозни, както може и да се очаква от пациенти като нас, взехме 2 телефона и провалихме един осигурен кафе баунс, а и отворихме по 10-15 сета на ден, което не е изобщо не е много, но пробирахме само тези, които ни поне малко ни харесват (което беше грешка май?) а и изпуснахме няколко заради несигурност и лош стейт.

Сет 1:
(ден 1, още на път за центъра, в Овча Купел, две момичета, на 16 горе - долу, 4,5 и 7,5)
Отварям с опинион опънъра ми за изневеряващото гадже на брат ми, веднага прекъсвам с базик за уплашените им погледи, после историята с петела, прекъсвам за постоянни базици за белега на таргета, за розовите й дрехи, спагетите, които носи. Ники им прави на двете ЕСП, после се шегува с таргета за това, дали не учи в готварско училище (тя каза, че отивала да готви спагетите), запознахме се, а аз след като опитах инстант дейт и не стана й поисках на шега ръката и после й казах да си вади телефона и да записва номера ми. Разменихме ги и се разбрахме следобяд да й звъннем като сготви и да ходим в центъра на по айс-количка. Тя каза, че ще чака да й звънна.

Така тук всичко ми се виждаше идеално в общи линии и се помислих за велик, но след няколко часа като й се обадих ми флейкна - вдигна някой, който се представи за майка й, и каза, че момичето е излязло и си е забравило тела, и ще се върне вечерта към 9-10, пита да й предаде ли нещо?? Направо ми разби сърцето тук.. малко се сдухах, но грешките са очевидни според мен:
- прекалено бърз телефонен клуз без никакъв комфорт, тя знаеше прекалено малко за мен, а и беше доста по-малка => не трябваше да бързам да си тръгвам след #-клоуза, а да полафя още.
- на момента имаше много атракшън, но после като се е успокоила и е размислила е видяла, че е опасно да излиза така с непознато момче от улицата, а особено в центъра, трябваше да й предложа кафе в кв.
- Ники можеше да се жертва и да позариби малко приятелката й, така двете щяха да имат интерес да ни видят и => по-малък шанс за флейк.

Сет 2:
(този е на Ники, много добър, това момче ме разби направо  :police: връщам си обратно лошите думи за него)
(той обича да тича след момичетата, като го задминат, и да ги дърпа за ръката - така вярно винаги се обръщат - луд  Усмивчица , сета е двоен 6 и 6,5)
Отваря ги с опънъра с татуировките, те малко стреснато гледаха в началото, но после се развихриха. Едната се опитваше да гледа настрани и да ни игнорира - той "Ей, гледай ме, като ти говоря, какво гледаш там настрани" - мн добре се получи, закова я направо Усмивчица .(Тук да спомена, че точно зад тях имаше 2ма плейбои, които спряха за малко, като ги отворихме, и гледаха и не вярваха на очите си - направо уникална гледка  Усмивчица Усмивчица ) После Ники продължи с ЕСП, бест фриендс тест и номера на Илиянски за изолирането (Илияне, този номер е велик и през тия 2 дена името ти беше като молитва на нас Усмивчица на Ники определено си му идол до живот, а май и на мен). Аз бъбрих нещо на момичето до мен, после те дойдоха при нас. Тук аз май се пооплесках, нз защо мислех, че 6,5 -ичката не му е дала тел, и продължих да играя с историята за петела (знам, повтарям се, но само ЕСП и петела знам като рутини  Смотан ), после Ники направи някакви рисунки, през цялото време мегалафчета вкарвахме всички, направо се изпочупихме от смях. 6,5 трябвало да тръгва, но не мърдаше от при нас  Усмивчица Усмивчица . После опитах баунс в близкото кафе, но се нави само 6-тичката, а аз повече Играх с 6,5 , като мислех, че Ники не й е взел тел, и като тя си тръгна, не отидохме на кафе с 6тицата, а май трябваше. Можех да се разпиша дори за kiss-клоус пряко сили. Но съм тъп.
После Ники ми каза, че й е взел тела, но не съжалявам, че задържахме сета толкова дълго (20 мин някъде), беше доста полезно, пробвахме всичко възможно.

Тук ви моля за съвет, Ники няма да й се обади(заминава за O.C.) на 6,5тичката , а и аз Играх малко с нея, той ми даде тела й, аз мога ли да й се обадя, ще е непознат номер, има ли изобщо смисъл? Готина беше и разчупена тази мацка Усмивчица

Сет 3:
(7,5 и 6 , само аз отварях)
Опиниън опънър на моста на влюбените, петела и ЕСП няма да ги споменавам, ясни са  Смотан после ги баунснах малко до парапета да си седна, а те стояха пред мен и ме слушаха  Усмивчица Пак си правех бъзиците, направих и КУБА за 1. път на някого, не се получи перфектно и тук май от многото бъзици таргета започна да се шегува и тя нещо с мен, каза, че съм бил дядо  Смотан , мисли за подарък бастун  Шокиран и някви такива, несериозна работа  Тъжен Не съм доволен. Оттук я питах винаги ли си говори така по 15 минути с непознати на улицата с обвинителен тон (тоя лаф мие любим, мн обръща фрейма) и дали няма да ми вземе тела най-после (това май беше грешката, оставих я тя да поеме инициативата и отговорността), тя не го даде ест, макар че приятелката й я караше, после ми омръзна, и тъй като не знаех как да продължа, й казах да си ходи вече  Ухилен . Тя - ок, тръгваме си тогава, прави 1 крачка, обръща се и ме поглежда очаквателно да я спра или да кажа нещо, но аз само я изгледах - какво трябваше да направя тук?  Нерешителен
П.П. днес пак ги засякохме на входа на мола и аз само им казах "кво става" и отминах, те се счупиха да се смеят  Усмивчица но поне беше яко Готин

Сет 4:
(две доста малки момичета, но седнали с 2 момчета на 1 спирка, сканирах ги отдалече и вече знаех, че това ми е трейнинга за груп опънинг (това мисля, че ще ми стане специалност по-късно, мн ме кефи Усмивчица - Слейър, мерси) и се запътихме натам. Ники каза, че само ще стои до мен за подкрепа, не смееше още човека да се излага пред толкова хора. Виж, аз съм се излагал толкова мн, че това ми дойде за закуска  :laugh:
Опинион опънър към 4мата, базика за стреснатите лица, всички се надвикваха да дават мнение (ИДЕАЛЕН е тоя опънър), после с 1то момче се базикахме, че всички жени са такива, изневеряват, дадох му "Гепи 5" (това е много добро по принцип според мен за разчупване на обстановката и леки наченки на кино  Смотан ), после леко прехвърлих вниманието си към момичетата, ЕСП, познах 3ката и ме гледаха като изрод, тотално игнорираха момчетата и те станаха някъде да се разходят и ни оставиха сами  Плезещ се Плезещ се после петела, яко шегички и като се уверих, че сета е мой, излязох и си тръгнахме.
Тук нямаше смисъл за #-клоуз, мн бяха малки, но груповото внимание беше мое, а и стана естествена изолация - много добро. Много се кефя на тоя сет, според мен ми беше един от най-добрите досега.

После обикаляхме с Ники по магазините да си купя нови очилца, че на трейнинга си счупих моите, докато гонех момичетата  Усмивчица Усмивчица , едната продавачка в Swatch 7ца щеше да хапне Ники за закуска, като чу за Калифорния (не знам защо не й поска тела, Ники, мн се прецака според мен), а други две в Оптикласа или нещо от сорта ни се самопредложиха да ги водим на море доста сериозно и там се смазахме от смях и шеги - не съм вярвал, че възрастни жени могат да се забавляват като момиченца, ако им бяхме направили ЕСП щяха да получат оргазъм 100% - това е скуката цял ден в магазина. Тия дни мисля да намина да ги видя и да пробвам дали искат секс с млади жребци  Смотан Смотан това беше шега, разбира се  Плезещ се

Като заключение два доста ползотворни дена, доста апроучи без инструктори, не много добри резултати, но едно добро начало според мен. Следващият ми фийлд репорт се надявам да е kiss-клоуз . За профитата - смешно, но аз съм доволен от себе си Усмивчица

Ще видим и как ще е сам, без Ники. Ако някой от Сф иска да пикапва с мен (или аз с него) тела ми е 0886 579 321 . Няма значение какви сте и колко сте добри, важното е да има фън, както казва miracle .

Поздрав,
tiny  Усмивчица
Активен

Devotion!
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1595

Профил WWW
« Отговор #1 -: Август 01, 2009, 09:45 »

Браво гайс!

Цитат
За профитата - смешно, но аз съм доволен от себе си

Няма ти дреме, за кой кво е смешно... за теб са важни твоите резултати.
Помня на уъркшопа как се зарадва като взе телефона на едно момиче. Да ти кажа честно завидях ти благородно. Спомних си времената когато аз се радвах не на телефон, ми и на това, че е станал хубав и готин лаф с готина и симпатична мацка. И е много важно да се радваш на всеки успех - в това е истинското щастие, а не да не отдаваш никакво значение на успехите, разчитайки така да се мотивираш да гониш по-големи успехи - така винаги ще си една крачка зад щастието!
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: