Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 09, 2020, 23:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко вървеше добре, какво се обърка...  (Прочетена 9955 пъти)
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #40 -: Октомври 26, 2012, 11:07 »

Хайде стига, доревало ти се е. Сигурна съм, че на по-предишен етап,когато той още не е бил така напорист, ти също си кокетствала, дори и да го отричаш. Хубаво ти е било да имаш онова внимание, което имаме ние жените, ако някой си пада по нас. Мисля, че не си се усетила достатъчно на време, ако нещата, които твърдиш са такива. А той прекрасно е знаел накъде отива и е приел поведението ти за приемащо неговото.

Понякога флиртът на работното място е доста опасен и всеки, който се впусне в подобно преживяване, трябва да е наясно, че рано или късно ще стане дума за секс.

Ако беше действала по-уверено и с по-малко колебания, и въпроси, хипотези, и евентуални сценарии, щеше да си извоюваш доста категорична позиция в лицето на този колега, както и уважението му.

За него играта е ясна - той те загражда, ти не му връзваш, но пък и не се позиционираш така, че да му дадеш да разбере, че този парашут няма да се отвори.

Не писах досега в тази тема, за да не ти се пречкам пред погледа, но вече не се сдържах. И заставам твърдо и категорично зад изказванията на хората, които те посъветваха да си твърда, дори рискувайки да бъдеш крайна. Сега стана ли ти ясно чия е грешката?

Понякога ние хората сме фиксирани върху това да бъдем добри. Добри в нашите очи, добри  в очите на хората, да се виждаме добри чрез отношението им към нас.

И, за протокола - нищо лично.
Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #41 -: Октомври 26, 2012, 11:45 »

Благодаря ти за включването, Emerald. Не се безпокой, не ме притеснява "пречкането ти", както го наричаш.
Но разбирам, че моята добрина те дразни, а не трябва.
Както и да е. Просто те моля да приемеш, че наистина не съм давала поводи, вече го споменах многократно. Ако си позволя да кокетствам, то е само с мъж, който намирам за крайно привлекателен и после няма да се чудя "какво да го правя". Не ми е необходимо галене на егото, както намекваш. И повярвай, ако беше така, то специално в моя офис щеше да има далеч по-интересни колеги за целта. Но първо- не смесвам двете, второ- не си заслужава да ги смесвам. Ще разбереш какво искам да кажа, сигурна съм. Усмивчица
Да кажем, че не ми е приятно да наранявам мъжкото его и "чувства", което изглежда ми пречи да съм категорична, нищо че после може аз да съм потърпевша. В случая ще се наложи, защото мисля, че видях достатъчно.

Разбрахме вече, че не е нищо лично от твоя страна, моля те не го повтаряй всеки път, защото ще се усъмня в противното. Усмивчица
Активен

Leaders grow leaders.
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #42 -: Октомври 26, 2012, 12:27 »

Да кажем, че не ми е приятно да наранявам мъжкото его и "чувства", което изглежда ми пречи да съм категорична, нищо че после може аз да съм потърпевша. В случая ще се наложи, защото мисля, че видях достатъчно.

Виж сега, така и така си наясно със себе си, че нищо между вас няма да се получи-т.е ще го отрежеш-неговото его малко или много ще е наранено като на всеки един мъж, на когото не му е вързала жена. Изцяло от него си зависи как ще приеме нещата. В тоя ред на мисли, наистина е било сякаш по-добре твърдо да заемеш позиция в самото начало, когато си усетила, че той тръгва към теб, а не да оставяш нещата нерешени и  той да си мисли, че има някакви шансове.
Явно този пичага е от тези, които не вдяват от деликатни намеци и не умеят да четат знаци като напъват до последно, така че приеми, че в неговите очи ще си надудата ку*ка, която не го е оценила. Единствената разлика е, че ако си била твърда в самото начало, щеше да се спести доста време...
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #43 -: Октомври 26, 2012, 17:41 »

Ек, да не се бърка доброта със слабост. Човек може да е добър и пак да отреже някого категорично. Хубаво е да си добра с другите, стига цената, която плащаш, да не е да не си добра със себе си.

Понякога, когато мъж се държи с мен по начин, който не мисля, че заслужавам, аз избирам да съм добра със себе си, пред това да съм добра с него. Никой няма да те уважава, ако ти не се уважаваш достатъчно. Не се прави на жена жертва, а действай.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #44 -: Октомври 26, 2012, 22:45 »

Благодаря за включването, Здрач. Съгласна съм и не искам да излизам като "слабата, невинна, непорочна жертвичка". Не е така. Все пак цялата история започна преди има-няма две седмици. Преди това никога не съм имала подобен проблем. Работим от 4 години с този човек, 5 ще станат. По над 8 часа на ден. И когато съвсем неочаквано ми го изръси, в първия момент реших, че нещо го е ударила съчмата и се бъзика. Затова реших да съм снизходителна, да го пусна покрай ушите си и да му дам шанса да се осъзнае сам, без да се налага да поставям себе си или него в подобна неприятна ситуация.
Ако беше който и да е познат, непознат, дори друг колега, ясно е каква щеше да е реакцията. Но в случая заради ефекта на силната изненада буквално бях като парализирана и не успях да реагирам навреме. Факт. Оттук явно е произлязла грешката ми или както и да го наричате.
Другото неприятно е, че винаги го прави супер подмолно, мимоходом, докато съм в движение. Или ме настига, или казва нещо докато се разминаваме. Слава Богу отказа се от писанията.
Добре че днес е петък, но ако в понеделник отново се опита с жест или с приказки да ми показва желанията си, ще се наложи да стана директна. Въпросът е, че наистина блокирам в най-неподходящия момент и сега трябва да си измисля готова реплика, която да става за всяка ситуация, без значение какво казва или прави.

Изобщо не е безполезен опънърът, много надеждно средство е даже, когато нямаш опит. При някои със запознаването, при други с директното рязане. Така че ще съм наистина признателна за идеи за "прям клоузър". Различен от "абе я върви където не си ходил".

И без друго както казва Cancun ще ме обяви за кучка...много важно.
Активен

Leaders grow leaders.
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: