Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 30, 2020, 19:34:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено парти  (Прочетена 2202 пъти)
goshko.trabata
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« -: Август 02, 2009, 16:56:21 »

вчера бях на сватба и пробвах само с един сет, но не стана както трябва. сетът беше седнал (троен - 2 момичета и момче). момичетата бяха 8ца и 6ца. естествено си набелязах 8цата, но се оказа, че 6цата е била по-лудата вечерта, ама аз това го научих впоследствие - бед лък, дет са вика. почвам с опинион опенер - "изглеждам ли ви като гей?", оттам DHV история как са ме преследвали гейове и после рутина за гей котараците. като цяло мноо "обратен" шит Усмивчица) хах.. през повечето време приказвам на 6цата. момчето го погледнах 2 пъти (не ми пречеше - следователно после не му обръщах внимание). мисля, че пак ми попречи, че бях мноо официално облечен заради сватбата и оттам по-трудно се отпускат жените да възприемат подобни селски теми на разговор Усмивчица никви ИОИ освен една усмивка от таргета на кулминацията, че сме затворили 4те котки заедно - иначе мъртвило. пропуснах да кажа, че 2 нега й ударих, ама щитът хич не падна - този за мърдащото се носле не предизвика ИОИ, а този дали е нова роклята тя не го разбра и почна да ми приказва с кви рокли излизала напоследък... като цяло много неутрално отношение, нито ме отсвириха, нито ИОИ. аз се еджектнах след 10 мин (а трябваше ли?), видях, че удрям на камък и не видях смисъл да продължавам.

според мен горе-долу добре го изиграх. ако трябва да търся грешки, които съм допуснал, това са: че можеше по-висока енергия да вкарам, повече бъзици; че ги гледам прекалено много в очите и търся фийдбек (май се натягам прекалено, вместо да разказвам историята просто, защото е смешна, а не за да ги впечатля); не съм сигурен дали на 25-годишни момичета върви още от опенера да подхващаш такива тийнейджърски теми (мнения?); историите ми тогава ги пробвах за пръв път, не съм ги изпипал още); грешка ли е, че ги питах откъде се познават с младоженеца (тва май е рапорт преди да съм постигнал атракшън и трябва да се избягва)?; трябваше ли да ебавам таргета, че е сдухана (не грубо разбира се) и така да я изкарам от тоя стейт (ако трябва да съм точен, момичето изглежда супер си се забавляваше цялата вечер, но тези 10 мин беше камък); трябваше ли да се върна малко по-късно вечерта пак да се пробвам с тях при положение, че нямах ИОИ (близко-далеч без ИОИ играе ли се)?

едно лирическо отклонение: един от нашта група за малко не нае*а едно момиче от тяхната (което си има приятел от 4 год и той седеше пиян на кирка, докато те се сваляха). според моя човек мацката му казала, че иска да си лягат, ама младоженецът ги спрял още преди да се натиснат (за да запази приличие един вид).

за моя голяма изненада на закуската тая сутрин таргетът ми от вчера отива и сяда при моя приятел и едно друго момче (е, тва как стана не разбрах Ъ? ). не знам дали са си говорили накрая на вечерта нещо, щот ме нямаше за час-два, ама аз даже си мислех, че не се познават. единственото ми предположение е, че той толкова забавно е играл с приятелката й, че и тя искала да го пробва какво ще й дроби сутринта? кой знае...

Активен

Pick-up is a lifestyle..
Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #1 -: Август 03, 2009, 19:39:20 »

Опа,

Сватбите не са лошо нещо стига да не се напиваш като казак и именно ти позволяват да тренираш всякакви социални умения. (или на другите им излиза късмета с теб...)

Това прозвуча гийкско. Покрай сватбите може да ПРЕВЗЕМЕШ СВЕТА, контакти, гадженца, софри, изпълнения - всичко е на 6, хората са весели и щастливи (освен роднините, които са против сватбата но са дошли), нещата стават с една идея по добре. Не случайно има разни сватбени командоси, които обикалят по разни сватби, въпреки че не познават никой от там.

Тъй,

Според мен тоя опънър е куц, освен ако не го изиграеш много добре. 1% несигурност да се забелязва и всичко отива по дяволите, един вид търсиш одобрението им понеже не може да повярваш че някой те е помислил за гей. Надявам се историята за гейовете да е успяла да разбули нещата. Тук може да вкараш бърза мисъл (Слеър?) шеговито "Лелей, седнах тука и взех да ви разправям за гейове, кой знае какви ги мислите вече" и после сменяш без изобщо да ги чакаш да отговарят, мислят, умуват. Дори и да сдухат, ти ще се освободиш от неприятната мисъл (ако е имало такава), че ги занимаваш със странни истории.

Неговете - неговете трябва да са според мен на моменти. Това с нослето е ебати нега чесно, според мен е лигаво (но офенс Илиянски), но лично го виждам повече като нещо лиги-миги от колкото бич шийлд бъстър. Много зависи как го изръсиш. С роклята чесно казано нега в нашите среди не се разбира лесно, трябва да се измени. Директния превод не е точно нашият ефект (ако изобщо става дума за същия нег). По скоро както плямпаш на другата мадама, заглеждаш за малко роклята и "ейй, готина рокля, втора ръка ли е?" и пак сменяш темата. Поне се разбира намека доста по чисто.

Костюма според мен не пречи, стига да не си задял вратовръзката като новобранец до последното копче. С физиономия/изражение може да докараш излъчване, въпреки официалното облекло.

Еджекта е ОК, като вземе да ти става скучно (което е нормално) няма да стоиш да им се правиш на паляк, отиваш при веселото, тоест отиваш някъде другаде и правиш веселото. Ако наистина наистина мацката е била някаква турбо принцеса (турбо принцеса...хмм) си заслужава да действаш дълго и по-късно да опиташ отново.

А другите неща - обръщаш им внимание - това е добре, но ако се систематизираш да ги умуваш и мислиш да са като по план-догма и нищо не става.

А с тия 200 въпросчета, аз си мислех че съм гийка в тоя форум но, явно съм доста назад. Близо-далеч, атракшън преди репорта, въпрос след лунно затъмнение, реакциа от историята, тинейджърски теми...само приложението с флип чарта липсва. Поне си си излял тревогите.

Отново - не влизай да го разглеждаш като модел по роботика, добре е да имаш план, но планът се мени още с първата стъпка в него, тогава модифицираш - ако плана не отговаря на околната среда, то е вече стар и съответно неефективен. Сега на мен ми е лесно тука да ги пишя тия неща пред ПЦ-то си на спокойничко с чаша чай от колкото да стоя в твоите крачьоли тогава, но именно затова пишем по тия форуми.
Активен

Границите са там, където сам ги поставиш.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: