Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 20, 2020, 14:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Day game - много слаба работа..  (Прочетена 3145 пъти)
h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил
« -: Октомври 22, 2012, 08:43 »

Като заключение от няколкото пъти в които съм играл day game мога да кажа, че се наблюдяват следните проблеми:

- 1. Жените въобще не спират да говорят си с мене, просто продължават да ходят, съответно аз ходя след тях (разбира се на едно ниво с тях).
+ 2. Въпреки създадената ситуация видимо се кефят. Получават се лафове, усмивки и т.н. (някакви начални форми на привличане).
- 3. Странното е, че се наблюдава и нещо като уплаха.. не знам що така. Едва ли не първоначалното впечатление е = Хух! Къв е пък тоя. (След като се заговорим почват усмивките и т.н.)
- 4. Понеже явно още съм мега нов и понеже не играя често, не знам още какво да говоря и винаги гледам да питам някакви тривиални неща = как мога да стигна до.. къде има ... и т.н. след като разговора се изчерпва и сета се разпада. Явно заради тривиалните въпроси е и неспирането на жените от първата точка.
- 5. Много често се отказвам да играя поради простата причина, че те или чакат някой (видимо седят на пейка и си гледат телефона) или говорят по телефона (жените почти винати говорят по телефоните си.. дори и да няма какво да си кажат с човека от среща (това можеби е породено от факта, че жените трябва да изговорят много повече думи на ден от колкото мъжете).

Като цяло day game няма нищо общо с night game.
Активен

Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай: - К?во праиш ти, бе? - Пясък ръсим! - Това виждам, ами защо? - Против крокодили! - Ами тука няма крокодили!? - Щото ръсим...

(Е на това му се вика силен фрейм ;-))
stronger
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2012, 09:27 »

Нали приличат си само по това че и двете завършват на game Ухилен
Я раскажи ся какъв е тоя night game дето го играеш понеже тва е се едно да кажеш че европейците и африканците нямат нищо общо по между си като гени Усмивчица ся вярно че на едните са им по големи и пооо черни...носовете от на другите ама дотам исползват ги по едни и същи предназначения Усмивчица
Ама ти си умно момче,учил си география и биология...сега ни обясни защо смяташ че географията и биологията в пикъпа е различна от стандартната география и биология Усмивчица
 Day game и night game два различни вида животни ли са или две породи от един и същи вид Усмивчица
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2012, 09:31 »

1. Научи се да ги спираш, има си няколко тънкости - като за начало почни да влизаш с повече енергия, а после ще я намалиш, ще усетиш тънкия момент на правилния глас.
2. Научи се де менкаш тема след тема, да си като латерна. Изпии едно кафе преди това, изчакай 30 мин да ти даде енергията, поразвикай се, отвори 1-2 загряващи сета от кучета, котки, пейки, баби, дядовци, светофари... а бе квото ти дойде, нагласи си гласа.
3. Говори каквото ти падне Усмивчица БУКВАЛНО.
4. Клоузенето става трудно.
5. Да ги отвориш е само началото. Не си мисли, че си преминал всички зони на комфорт. Има още толкова много да преминеш. Налазвай яко Усмивчица
Активен
mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2012, 10:07 »

Отговарям ти по ред. Намигване
1. Съвсем нормално е през деня всеки да се е запътил на някъде и не всеки спира. Но това не трябва да те спира, напротив. Не съм те виждал как отваряш, но според мен проблемът идва от слабия ти глас. Силния глас обикновено го притежават силните хора - лидерите и хората се спират повече заради това. И спри да ходиш по тях като кученце. Колкото повече ходиш, толква повече влизаш в графата "навлек ".
2. Ако си добре с енергията и излъчването е нормално да се кефят. Все пак някакъв пич си говори с тях...  Намигване
3. Това се получава когато отваряш прекалено отблизо. Остави си разстояние от поне два метра и... ест. по-силен глас. Намигване
4. Подходи към момичето сякаш се познавате от 10 години. Когато си сред приятели не се чудиш какво да им кажеш. Нали? Усмивчица Разкажи и нещо за себе си, накарай я и тя да вложи нещо от себе си. И ги избягвай опънърите от този вид, защото ест. до никъде не водят. Те могат и да работят, но за хора с повече опит. Използвай опиниън или директни опънъри.
5. Не се отказвай. това са извинения. Накарай момичето да влезе в твоя свят, не влизай ти в нейния. Поне не и на такъв ранен етап.

Това е от мен от това, от което си написал. Най-добре биха ти се коригирали грешките ако има някой, който разбира от нещата, да те види отстрани.

И като цяло day game и night game и много се различават, но и много си  приличат. Ще усетиш и приликите при малко повече практика Намигване
Активен

h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2012, 10:13 »

Благодаря ви момчета.

@mitko_z +РЕП
Активен

Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай: - К?во праиш ти, бе? - Пясък ръсим! - Това виждам, ами защо? - Против крокодили! - Ами тука няма крокодили!? - Щото ръсим...

BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 787

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2012, 10:26 »

Много добри отговори са дали преди мен (репове за стронгър, инс и митко).
 Както стронгър отбеляза играта си е игра, независимо къде. Има известни разлики и специфики разбира се.
 По мой наблюдения на дневна игра е трудна началната част (особено за начинаещите). Да спреш забързана мацка или група от момичета, се искат топки. Често не спират дори и да изпълниш перфектно всичко - може просто да бързат за някъде, да не са в настроение и тн. Обаче аз съм установил, че ако успееш да я спреш и да задържиш разговора на улицата след това клоуза е много по-лесен.
 Докато в заведение момичетата са закотвени около местата си и е много лесно да влезеш. Там трудното е след това, защото те първа трябва да покажеш с какво се различаваш от десетимата влезли преди теб и от другите, които ще влизат след това.
 Разбира се има много изключения. Например за да влезеш на мацка по някое от сепаретата, където са се скупчили изобщо не е лесно, а пък да отвориш седящи/чакащи момичета на улицата е фасулска работа Намигване
 Отговора на  всички въпроси е повече практика. Ще усетиш буквално как качваш левели и нещата стават автоматично Усмивчица  
 При мен от известно време се вдигна брутално статистиката на успешните клоузове и при двата вида игра. Вече почти всеки телефон се осребрява със среща, а преди време доста фейкваха. Като се замисля това не се дължи на някаква нова стратегия. Просто поработих над стейта и увеличих излизанията - и играта започна да става по-натурална и качествена.
Активен
h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2012, 12:29 »

Да спреш забързана мацка или група от момичета, се искат топки. Често не спират дори и да изпълниш перфектно всичко - може просто да бързат за някъде, да не са в настроение и тн. Обаче аз съм установил, че ако успееш да я спреш и да задържиш разговора на улицата след това клоуза е много по-лесен.
 Докато в заведение момичетата са закотвени около местата си и е много лесно да влезеш. Там трудното е след това, защото те първа трябва да покажеш с какво се различаваш от десетимата влезли преди теб и от другите, които ще влизат след това.

Прав си дори когато си седнал ;-)
Активен

Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2012, 13:25 »

Когато една мадама се е пуснала на заведение и няма гадже с нея, ясно е, че пръчовете ще й се
натискат и ще й се свалят, особено, ако е по-привлекателна. Тогава, наред с всички възможни пречки,
които можем да се сетим, плюсът е, че нещата са пределно ясни от самото начало, т.е тя знае, че ако
някой левент се приближи и я заговори, то едва ли ще е защото ще обсъждат зодиакалните си знаци, какво дават на
домашните им любимци или прогнозата за времето за следващата седмица.

Обратното-когато се заговаря момиче на улицата или в парка през деня, малко или много се стреля на сляпо.
Ама сега, ако си по-директен и я поканиш на кафе или й поискаш номера на третата минута, това може да я
изплаши и да е твърде прибързано, от друга страна пък може да се получи бая дебилно да се правиш, че
те интересува къде се намира еди кой си бар или еди кой си булевард и кой рейс да си хванеш до нам къде си.

Мнението ми е, че при еднакво количество късмет (без него не може) и равни други условия , по-лесно и гладко биха се получили нещата вечерно време и спокойно се стига до мляскане и кино в бар, без да си кой знае какъв мега играч. За по-голяма успеваемост през деня трябва първо доста свободно време, много по-голяма калибровка и социална адекватност, увереност, чувство за хумор, енергия и непукизъм, които не всеки притежава в комбинация.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 25, 2012, 15:24 »

@mitko_z понеже ми каза това за гласа и за отварянето от близо и така като се замисля май точно там ми е грешката, щото по принцип си се хващам, че говоря тихо (не знам що ми се е набило в главата, че като говориш тихо си придаваш важност).. та от тихото заговаряне идва и заговарянето от близо и съответно реакцията на уплаха.

Преди време ходих до едно село на близо да видя една приятелка. Видяхме се и реших да си ходя вече. Тя уж ми обяснява как точно да се върна към София, но аз си знаех, че без Невена (момичето от GPS-a) няма да мина, но реших да пробвам.
Разбира се пробата ми беше повече от неуспешна затова спрях да питам едно момиче. Без никакъв замисъл карах колата бавно и видях момиче което ходеше по улицата. Спрях колата и отворих десния прозорец.

- Извинете?
(Не ебава, май говореше по телефон. Е това не го видях до като карах.)
- Извинете. (Извиках по-силно.)
Тя се обърна.
- Да?
- Здрасти, как мога да стигна до София??
- Завоя пред теб го виждаш нали?
- Мхм.
- На него си надясно и после само направо, няма как да се объркаш.
(Всичко това ми каза, до като си държеше телефона на едното ухо.)
- Мерси.
- Чао. ;-)

.. И после се замислих, че реално не исках да се извиквам такъв като селянин, но пък ако ако не го бях направил, тя нямаше да ми обърне внимание. И другото което си помислих - с повече упоритост всичко става ;-)

И така.
Активен

AuDacious
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 25, 2012, 15:39 »

@mitko_z понеже ми каза това за гласа и за отварянето от близо и така като се замисля май точно там ми е грешката, щото по принцип си се хващам, че говоря тихо (не знам що ми се е набило в главата, че като говориш тихо си придаваш важност).. та от тихото заговаряне идва и заговарянето от близо и съответно реакцията на уплаха.

Преди време ходих до едно село на близо да видя една приятелка. Видяхме се и реших да си ходя вече. Тя уж ми обяснява как точно да се върна към София, но аз си знаех, че без Невена (момичето от GPS-a) няма да мина, но реших да пробвам.
Разбира се пробата ми беше повече от неуспешна затова спрях да питам едно момиче. Без никакъв замисъл карах колата бавно и видях момиче което ходеше по улицата. Спрях колата и отворих десния прозорец.

- Извинете?
(Не ебава, май говореше по телефон. Е това не го видях до като карах.)
- Извинете. (Извиках по-силно.)
Тя се обърна.
- Да?
- Здрасти, как мога да стигна до София??
- Завоя пред теб го виждаш нали?
- Мхм.
- На него си надясно и после само направо, няма как да се объркаш.
(Всичко това ми каза, до като си държеше телефона на едното ухо.)
- Мерси.
- Чао. ;-)

.. И после се замислих, че реално не исках да се извиквам такъв като селянин, но пък ако ако не го бях направил, тя нямаше да ми обърне внимание. И другото което си помислих - с повече упоритост всичко става ;-)

И така.

Тук просто не си мисли за свалки с това момиче, нямало я е бариерата, която е ако излизаш с такава мисъл и хоп, станало е , обърнала ти е внимание , ти не си се притеснил и без проблем си я спрял и дори прекъснал и дори 2 пъти Намигване  докато получиш своето. Идеята ми е , да ти кажа нещо, което вярвам знаеш, едиснтвената пречка си самият ти и ограничаващите ти мисли от страх ==> слаб глас, неподходяща стойка, излишни движения на ръце, тяло и т.н абе като цяло едно сковаване и напрежение в цялото тяло. То не може без него, точно то е тръпката, но трябва и да се владеем.

Друг проблем е , че през деня като те резнат 2-3-5-10 и ти ти пада цялата енергия и правиш грешни изводи, но ежедневието е такова , гледаи и другата страна, ако си жена би ли се спряла, ако биваше заговорена от някои като теб Усмивчица)

Трябва си практика и непукизъм.
Активен
blacky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 25, 2012, 18:29 »

Много здрави отговори дотук, всички са се постарали да помогнат! Усмивчица

Бих допълнил само нещо за телефоните. В днешно време всички са с телефони наоколо - iPod, смартфоун, не знам си каквоо... Мен лично това ме вбесява, даже наскоро изхвърлих телефона на една, която си пишеше с приятелка в скайп докато си говореше с мен, но както и да е. Все пак сме длъжни малко или много да се приспособяваме...

Та преди време зарибих една мадама съвсем случайно със следното:
Тя седи навън и си рови в телефона, пише някакъв смс. И както си минавах просто и казах "Ма'ни го, не те заслужава!". В единия случай действително е момче, а една жена в 99% от случаите ще се съгласи, че той не я заслужава. В другия случай няма да е момче, но пък ще я разсмееш, което те устройва напълно. След този случай съм го пробвал няколко пъти и работи прекрасно - или се смеят или ми обясняват колко съм прав. Бърза смяна на темата и така... Усмивчица

Имаш потенциал, самият факт, че си се пречупил да излезеш сам и да заговаряш девойки си е една голяма победа. Наслаждавай се на процеса на израстване!  Усмивчица
Активен
charli
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 105

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 26, 2012, 23:29 »

Между дневна и нощна игра няма много разлики.
Единственото по-различно е
1 - Алкохолът, който ти си изпил, прави те по смел и ти вдига настроението, но има и негативни ефекти върху играта ти. Тук важно е количството, може би 1-2 бири са достатъчни. А ако се натряскаш като дърт пияница, няма да можеш да вървиш, камоли да сваляш мацки.
2 - Алкохолът, който мацката е изпила, прави я по-лесна. Колкото повече е изпила тя, толкова по-добре за теб.
3 - Музиката, предразполага към по-непринуден разговор, но също може и да попречи провеждането на такъв. Аз лично като отида на диско не мога да се чуя с никого. Затовав повечето време прекарвам пред диското.
4 - Най вероятно жените са отишли в клуба за да се свалят или забавляват, а през деня е твърде вероятно да са заети с нещо друго.

Дори и да успееш да я излъжеш в нощтна игра, под влиянието на стимуланти, но иначе не струваш, няма да успееш да я задържиш. Най-много да я опънеш Веднъж.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1595

Профил WWW
« Отговор #12 -: Октомври 27, 2012, 00:23 »

Да, day-game не е лесна работа... Но мен по-ме кефи от найта, където всяка готина мацка е или с гаджето си или то ще пристигне всеки момент.

h2x0r,
не се отчайвай братле - подходите към непознати жени не са най-лесното нещо на света ( да се правят успешно). Ако имаш малко пари те съветвам да идеш при Илиян и другите момчета, които сега водят обученията... Добри са! (аз съм ги обучавал Усмивчица).

Ако искаш сам да се бъхтиш, ето ти съветите:
- Почни с наизустен материал. Измисли си опънър, история и някаква забавна игра/задача... И ги давай подред на много сетове...
- Следи си гласа да е силен и пълен с енергия.
- Не ги гони и не върви с тях, силен глас и добър език на тялото. (Не ги спирай ептен фронтално - давай леко под ъгъл).
- Като станеш добър с наизустения материал, почни да вкарваш твои си елементи на момента. Особено важно е да можеш да наблюдаваш какво се случва в сета и да реагираш правилно - нег, шит или комплимент... (това се учи на уъркшопа също).
- След това почни да калибрираш - демек да отиграваш правилно ситуациите.
- Искай телефонни номера или предлагай среща, след като ти свърши материала.
- Не се срамувай/страхувай от неуспехите/отказите.
- Не се отказвай!

Успех!
Активен

I'm a very special kind of monster
paradox
PuP Team
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 27, 2012, 03:21 »

h2x0r,
първо, поздравления за това, че играеш активно!

mitko_z, slayer и ins са ти дали чудесни съвети. Не се съмнявам, че ако се вслушаш в тях, ще имаш страхотен напредък.

1. Гласът е задължителен, не го пренебрегвай, вече ти го казаха. Подхождай с пълното убеждение, че тя ще спре. Колкото и странно да звучи, ако си вярваш сам, ще се случи. И не влагай кой знае какво значение на един опенер - продължи разговора веднага.
2. Чудесно! И когато излизаш редовно, ще имаш още повече приятни изненади от това което правиш, и ще имаш повече идеи, които да приложиш.
3. Сам си си отговорил на това. Не можеш да очакваш момиче да ти даде кой знае колко положителна реакция от едно изречение. Продължавай! Тя ще се отвори към теб след известно време ако не се отказваш и правиш каквото си искаш, вместо да гледаш да й се харесаш.
4. Всъщност ако говориш общи приказки с момиче, които си заговорил на улицата, е ПО-СТРАННО, отколкото да й дадеш да разбере че я харесваш. Тя ще очаква от теб да го направиш. Не крий желанието си към нея по никакъв начин, не я обърквай. Тя ще го оцени.
5. Не се отказвай. Лесния вариант никога не е ефективен.

Продължавай и успех! Усмивчица
Активен

Natural style.
h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 31, 2012, 13:33 »

Благодаря на всички за съветите и за времето което отделихте да се занимаете с моя проблем.
:-) Поздрави и успех в играта.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: