Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 04, 2020, 16:22:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да направиш всичко възможно, за да не свалиш момиче  (Прочетена 9811 пъти)
qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« Отговор #20 -: Август 21, 2009, 01:50:36 »

ко стаа тука...   Ухилен в началото на "фаза 2" спрях да чета... оттегчен  Плачещ  после видях, че има материал за цял роман... не го прочетох разбира се. Но все пак пичове, ако имате авторски права върху написаното във форума веднага тичайте в Мексико и намерете някой продуцент на сапунки... има мат'рял за поне 360 епизода  Ухилен 
Сега малко и по темата. Другата седмица отивам на мероприятие с много хора (и момичета много ще има). Дайте насоки кво да правя ако някоя "мацка" ме гледа по-особено???

...и човече, моля те не пиши толко дълги теми - цени си времето, използвай го да сваляш мацки.
Активен
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #21 -: Август 21, 2009, 20:19:30 »

Хахаха, ше умра! Чак ся видях, хитмъне, че ти си тоя пич дето щяхме да ходим на по швепс в Шумен. Ако си още тук обезателно се обади. Даже верно ше те черпя една лимонада само и само да се запозная с такава колоритна личност. Без майтап, обади се, взимам си редовно дозата и не съм агресивен.  Намигване
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #22 -: Август 21, 2009, 20:24:51 »

ко стаа тука...   Ухилен в началото на "фаза 2" спрях да чета... оттегчен  Плачещ  после видях, че има материал за цял роман... не го прочетох разбира се. Но все пак пичове, ако имате авторски права върху написаното във форума веднага тичайте в Мексико и намерете някой продуцент на сапунки... има мат'рял за поне 360 епизода  Ухилен 
Сега малко и по темата. Другата седмица отивам на мероприятие с много хора (и момичета много ще има). Дайте насоки кво да правя ако някоя "мацка" ме гледа по-особено???

...и човече, моля те не пиши толко дълги теми - цени си времето, използвай го да сваляш мацки.

Мисля, че най-доброто ще бъде, да си активен, да си уверен и да бъдеш самия себе си Намигване
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
batrider
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 24, 2009, 11:03:13 »

То и аз се отегчих Смотан
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай