Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 05, 2020, 00:09:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: 50 Евро  (Прочетена 4179 пъти)
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 782

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 02, 2012, 16:27:11 »

Онзи ден един ми вика "искам да те набия, да те ухапя и да те целувам", та се зачудих кому е необходима цялата тази агресия и мазохизъм. И защо ми говорят такива неща. 
Това е пример за кофти опънър, обаче даже и с него, ако пича го изпълнява конгруентно и има излъчване, пак може да завърже разговор.
 Иначе да - всеки трябва да се разчупи и да носи на резачки, ако иска да подобри играта си. А точно директните опънъри не са особено подходящи за начинаещи и те ги избягват. Първо защото нямат необходимата увреност в собствените сили + необходимия опит и изпълнението им обикновено е слабо. И освен това, когато дойде и ти каже че много те харесва и искате да се запознаете, като го резнеш ще му стане по-кофти от колкото като те е питал за времето и си го резнала Намигване За това начинаещите избягватдиректните опънъри, а и те рядко им се получават добре.
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 03, 2012, 17:49:30 »

Специален поздрав за аеон:

http://www.youtube.com/watch?v=zjJP4lHfVCU

На припева си припявай "евро" вместо "лева" Намигване

Майтапът настрана, браво че си играл лятото редовно и имаш какво да разкажеш.
Активен

aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 03, 2012, 23:14:52 »

Хахаха, благодаря ти. Много ме зарадва с поздрава.  Плезещ се

Иначе, поиграх малко, така е, но можеше и по-добре. Първия месец всичко беше точно, имаше си интересни сетове. Дори си спомням един кис клоуз за 1 минута. Тъпото е, че работех, като промоутър за една дискотека и за 3-4 часа вечер си издухвах цялата енергия. И играта ми се промени. Виждах в себе си, че даже и ,като говоря с момичетата не мога да се отпусна напълно. Много е трудно да преминеш от фрейм - продаване на билети към зарибяване. И си казвах, ей майка му стара, какво ми става...

Но, както съм го замислил, за следващото лято ще има доста по пикантни истории за споделяне. И този път ще се опитам да ги пиша по-рано, че иначе трудно си спомням разговорите...  Засрамен

-have fun
Активен

Всичко е относително.
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: