Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 04, 2020, 22:37:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  
Автор Тема: Да не би случйно да ми набива някви тежки шитки.  (Прочетена 9823 пъти)
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2260

Профил
« Отговор #45 -: Октомври 29, 2012, 22:24:28 »

В този форум човек да пусне тема за това, че му се ходи до кенефа, вие пак ще я докарате до сложните взаимоотношения между мъжкото и женското човече на табелките на вратите на кенефите... или в най-добрия случай до нещо друго свързано с еб*не  Нерешителен
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #46 -: Октомври 29, 2012, 23:17:15 »

Консилиери, добре казано...

или в най-добрия случай до нещо друго свързано с еб*не  Нерешителен

Не съм забелязала досега ти специално да имаш нещо против... Усмивчица
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 993

Профил
« Отговор #47 -: Октомври 30, 2012, 06:34:28 »

stone - Няма да ходя, веднаха при нея, аз съм АЛФА, първо тя ще дойде при мен...

Не отивам там специално заради нея, отивам за да уча. А аверите ми, ако искат да ме последват ако не, да си седят тук, от време на време ще се виждаме и ще си правим баси пиенето, попи помпи помпи. Там ще има други хора, други приятели, други пияници. Мога да правя каквото си искам. Свободен съм, и това най много ми харесва. Ако искам мога сега да зарежа всичко и да хукна за сибир да си направя снежен човек.  За това, вече съм решил, така или иначе отивам, а дали ще се получи с мацката е друг въпрос, там само дядо господ може да каже.

consilieri - Много си прав, според мен така трябва да се процедира във всичко. Навеждаш главата, свиваш ушите като на бито магаре, пяна покрай остата, огън във очите и стъриш на пред, ако се блъснеш и паднеш по гръб, ставаш, пак свиваш ушите и се засилваш. Тва е?

Трябва да видя, какво ще стане, а че я харесвам извънредно е вярно 100%. Много е яка, баси мацката. Не беше ми се случавамо такова нещо, да се зарибя по някоя от разговори по телефона. Оня ден, като се зачаластрихме от вечерта към 23:30 сутринта в 06:30 вече си легнахме. Все едно съм ученик. Супер яко.
Активен

Fortuna incepto signatur!
WhatAFart
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 189

Профил
« Отговор #48 -: Октомври 30, 2012, 14:27:55 »

Май поговорката "всеки си намира майстора" е вярна. Иначе успех с ученето и мацката!
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #49 -: Октомври 30, 2012, 15:19:22 »

Ааааа, акулата ке учи! Значи затова гледам си е пооправил правописа напоследък Усмивчица
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #50 -: Октомври 30, 2012, 19:00:09 »

Fusion95 - Какво имаш предвид. Моя майстор още не се е родил...

Kejtarn - Странно ли ти се струва готин? Прос ли ти изглеждам. И какъв ти е проблема с моя правопис. Ще правя квото искам.
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #51 -: Октомври 30, 2012, 19:10:36 »

Това май го разбра по кофти начин. Не, не ми се струва странно. Не, не ми изглеждаш прост. Никакъв не ми е проблема, просто го споменавах колкото да става лафа. Хуу, прави каквото смяташ за редно. Усмивчица Хепи?
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #52 -: Ноември 03, 2012, 23:48:02 »

Нещата се пре*баха. Аххх, тежка е съдбата на красивите мъже! Дяволска работа.

Кво стана, така и не разбрах, или аз съм тъп или вече не знам. Анализирам, мисля, пия, мисля, пия разсъждавам, никакво обяснение нямам. Хамави жени, една пък да нямаше нормална всички жени ли са луди?!? Имам един приятел който казва. Да се родиш, жена е най голямото наказание което Бог може да ти наложи.

Аз си мислех, че моя живот е тежък. Ама като гледам жените, се оспокоявам за себе си, тва да не си добре с главата по рождение, е баси наказилото. 

И без тва, не беше много готина(гроздето е кисело дявол да го вземе). Луди хора.

И ние позволявам на такива, Същества да гласуват, ах ах ах, до къде я докарахме...

Сега какво ли? Хммм, скъса с приятелката си онзи ден, няма жена покрай мен. Тая ме разкара като конска муха от магарашки задник(хахахха), сам срещо един съм. Но и сам войнът е войн(една мацка викаше, и сам войнът е сам). Поради тази причина, тая вечер ще се накълва, демек ще се окотя, сиреч ще се нахакам, с други думи ще се напукам, както се казва ще се настържа, дето викат хората ще се напляска, ще се надупча, ту найт ако не ритна камбаната от алкохолно натравяне, значи съм безсмъртен. Все пак любовна мъка ще давя, само не съм сигурен дали не си измислям извинение с тая любовна мъка, за да си накажа джигера. Ако черния ми дроб знаеше какво му мисля, те сега щеше да го тръшне цирозата, а ако имаше ръце, вече щеше да ме души.

В заключение. Боли ме феса, за тая, ха, още една ненормална жена в живота ми. Тооо не че е имало нормални, все откачалки. Да върви по дяволите, да е жива и здрава, дим да я няма.

Тая вечер ще се направя, да ме срам да се погледна утре, въжето(божу) навит на през рамото като въже на алпинист и натискам Некс, след три дни ще я закарам в нас и ще натисна ЕНТЕР. Хахах.
Активен

blacky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #53 -: Ноември 04, 2012, 03:54:35 »

"Всяко зло за добро" са казали хората. Отдъхни си, това просто не е било твоето момиче. Едва ли ще сгреша, ако кажа, че всички се радваме на завръщането ти и чакаме до края на другата седмица поне 5 рапорта за пръснати мадами! Наздраве!
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2260

Профил
« Отговор #54 -: Ноември 04, 2012, 07:43:50 »

Казаваш "искам я" и 4 страници те надъхват че си заслужава
Казваш "не я искам" и сега 4 страници ще те успокояват, че не си е заслужавала  Ухилен

Аз ще ти кажа само едно "Наздраве!"

Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #55 -: Ноември 04, 2012, 08:50:36 »

Кефи ли те?....

....А сега си представи колко преди теб също са й се изкефили...

П.С. Manowar-e не се коси, ти си алфа, сигурна съм, че знаеш начина.
Активен

Leaders grow leaders.
Halloween
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

.

Профил
« Отговор #56 -: Ноември 04, 2012, 12:17:36 »

Аз не си предстявам Manowar сериозно обвързан с една.Много жени щяха да изгорят. Ухилен Успех и пиши по-често -  удоволствие е да те четем! Усмивчица
Активен
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  

Отиди на: