Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 04, 2020, 23:14:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: От два стола да паднеш на земята  (Прочетена 2771 пъти)
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« -: Ноември 01, 2012, 11:14:34 »

Пролетта се забивах с една мацка - готина, симпатична и умееше да разговаря. Запознахме се по фейсбук, като след няколко чата тя вече искаше да правим секс. Аз пък не исках, защото тогава се занимавах с още едно момиче и си бях набил филма, че трябва да се фокусирам само върху едната. Пълна глупост, ако ме питате сега, но няма значение. Постепенно се отдалечихме с това момиче, но останахме с уговорката през лятото да дойде към Слънчев бряг и там евентуално да се засечем някъде...
Дойде лятото и тя ми звъни:
-К'во става, Ивчо. В Бургас съм с една приятелка, хайде да се видим.
-Добре, хайде идвай към Слънчев Бряг. Днес имаш късмет, имам почивен ден.

След хиляда уговорки и половин час закъснение тя пристига.... заедно с приятелката си. Малко ми стана неприятно, че не идва сама, но явно не е могла да я остави нея. Другото момиче беше много красиво, може даже да я сложа в топ 3 на най-хубавите момичета, които съм виждал. Адската  - висока брюнетка с огромни устни и страшни очи. Hell Yeah.
По пътя, като се разхождахме, мнооого ги бъзиках, ама адски много. Само коки фъни. Не мога да се сетя, какво точно съм им говорил, защото беше отдавна ? но, като цяло си спомням един-два момента.
Вървим по улицата и един викач на ресторант ни предлага маса.
Аз: Днеска са на диета, не може.
И двете такива ядосани се обръщат към мен.... ?Ивоооооо, голям си тъпанар?

Показах им къде работя, запознах ги с няколко колеги, които срещахме по пътя, снимахме се, после ги заведох в един секс шоп и разглеждахме вибраторите и секс куклите, накрая шмъркахме попърс... Много се бях отпуснал и нещата ми идваха отвътре. Заведох ги да видят слингшота ? за тези, които не знаят, това е една топка, в която седят вътре двама човека и те изстрелва нагоре, като същевременно те върти ? диво е.
Едната мацка реши, че ще си ходи и аз останах само с тази, която я познавам отпреди това. Заведох я на кея, който се намира непосредствено до слингшота и почнахме да се натискаме. По едно време тя ми изцепи, че е в цикъл и я изпратих да си ходи... Уговорихме се пак да се видим тия дни за плаж.

Звъни се по телефона: Ало, Иво хайде идвай, тука сме до едно заведение с моята приятелка на плаж, чакаме те.
Аз: Хубаво, вземам си кърпата и идвам до половин час.
Малко трудно ги намерих, че те се забутали в някакво неоткриваемо кътче... както и да е.
( Нека наречем момичето, което познавам отпреди 1, а другото 2 ) Виждам ги и двете, като по-късно дойде и още една тяхна приятелка. Не представляваше интерес, тъй като беше дебела и грозна, но пък можех да я използвам за нещо по-късно ? да ми помага някак.
2 и 3 влязоха във водата, а аз си стоя с 1 ( понеже все още има гости от червен бряг ) на пясъка и почнахме пак да се натискаме. След това и аз влязох във водата. Заиграх се нещо с 2 и честно казано много ми хареса. Рядко ми се случва някое момиче да ми хареса толкова много. Въобще начина, по който ми отговаря и как се държи.. Не знам, имали ли сте досега чувството, че ако не играете с някое момиче ще съжалявате много. Е аз го имах... Прегръщахме се и втория път, като влязохме във водата само аз и тя я целунах. Тя ми отвърна..
Пф, уникално беше, егати магията. Уоу..
Тя: По-добре недей, 1 ще се сърди, ако разбере. Не искам да си развалям приятелството с нея заради момче.
Аз: Нямам нищо сериозно с нея. Тя не ме харесва толкова, че да се засегне.
2: Знам, че е така. Но все пак тя беше първа. Не искам така да става...
Останалото през този ден какво се случи не е важно, но като цяло чувствах, че това момиче го искам. Тъпото е, че тя не е от София, но идва често за да види 1.. Пф и аз все си ги избирам едни. Тъпня. По-късно станали някакви драми и двете се скарали, после пък се сдобрили и за да не се карат се разбрали, аз да го отнеса и да не се занимават повече с мен.. пф хахаххаа. Въпреки това, 2 ми се обади вечерта преди да си тръгне да се видим на сутринта за последно. Може би най-яката ми сутрин. Всичко мина много добре, но имахме супер малко време. Разделихме се на един светофар и докато отброяваше секундите не спирахме да се целуваме... и така, три, две, едно. Светна зелено, тя ми помаха за довиждане и май това беше. Сигурно повече никога няма да я видя. Или поне така си мисля.. : )

- have fun
Активен

Всичко е относително.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 01, 2012, 12:27:12 »

Защо да не я видиш, нали й имаш телефона?
Ако не идва в София сега, споко - пак ще дойде лято, пак ще идете на морето...
Пак на море, пак сме двама, и т.н. кво беше в песента.
Хайде наслука, и не се отказвай толкова лесно!
Активен
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 01, 2012, 13:01:49 »

Хаха, е не съм се депресирал... Прекалено много момичета има братле, че да се затормозявам с тази. Тя когато идва в София остава при приятелката си и съответно си излизат само двете. Съответно е само за няколко дни.Спомням си още на морето, когато излизахме сутринта, тя беше излъгала приятелката си, че ще излиза сама. И тогава тая пак разбрала - нямам си и на идея как, но явно не могат да пазят тайни една от друга. Женска му работа...
Иначе до колкото разбрах последно за тях, си имаха някакви "сериозни" тъпкачи. Не знам точно кога се случи, но след около месец и двете ме блокираха от фейсбук. За това и знам, че това момиче, колкото да и искам да го видя е почти невъзможно поради простата причина, че си изиграх лошо картите  :police:

Още докато бяхме във водата какви ли не мисли имах в главата, но в крайна сметка нищо ползотворно. Накрая стана just do it. Трябваше малко повече интелигентност да проявя..

Вие как бихте постъпили в такава ситуация - излизате с момиче, което познавате от преди и съответно си имате някаква забивка с него, но виждате че приятелката му е 10 пъти по-готина и ви харесва повече.  Как става номера да не се прецакаш и да вземеш якото гадже ?
Активен

Всичко е относително.
Lacoste
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 04, 2012, 01:18:47 »

Много зависи от обстоятелствата, но аз лично след целувката и обяснението, че 2 те кефи повече от 1, бих казал на 2, че 1 не е нужно да разбира за отношенията ви, да и дам телефона си и да и вкарам филм, вечерта да се измъкне на разходка сама или просто приятелките и като излязат тя да си остане в тях( понеже и е зле хахах ) а всъщност да се видите.
Активен
SKS
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 04, 2012, 01:26:58 »

Скарай ги...накарай ги да се бият за тебе  Плезещ се  Смотан
Активен

Не търсете смисъла-развържете го!

I DON'T NEED TO "GET A LIFE" I'M A GAMER. I HAVE LOTS OF LIVES!!!
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 04, 2012, 02:20:52 »

@Лакосте, аз това направих хахаха - но 1 се напила като румънски вълк вечерта и 2 била при нея. То за това и остана за сутринта - Видяхме се в 10 и тя си замина в 12. Опитах се да я навия да си продължи почивката още 1 седмица - щеше да спи при мен и тя искаше, но 1 имала рожден ден малко след това и и била обещала да го празнуват заедно. Склонен съм да и вярвам понеже 1 е деспотичен характер. Ама к'во да се прави - сега имам толкова много мацки на дневен ред, че не искам да съжалявам за тая ; )

@СКС - Ами то в кръга на шегата, ама ако го бях направил малко по-явно и щеше и до това да се стигне. Ама нали все пак сме възпитани хора, няма да правим сеири хахаха
Активен

Всичко е относително.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: