Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 17, 2021, 18:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 85
  Изпечатай  
Автор Тема: Чатърска тема във Форума за свалки, флирт и съблазняване на жени  (Прочетена 314796 пъти)
UnnD
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 319

Профил
« Отговор #440 -: Декември 22, 2011, 06:08 »

Здравейте!
На някой ако му се занимава, може да направи класация за най-интересни/забавни истории/теми през 2011-а във форумът. За мен една от най-запомнящите се истории е следната: http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1906.msg20233#msg20233
Спомням си, че дълго време след това се шегувахме с авторът й  Усмивчица
Активен

Успял мъж е този, който може да задоволи всички желания на една жена. Успяла жена е тази, която може да си намери такъв мъж.
"Човек е най-малко себе си,когато говори от свое име. Дай му маска и ще ти каже истината." Оскар Уайлд
Нищо в този откачен свят не е вечно, дори проблемите ни.
NBeeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 84

Профил
« Отговор #441 -: Декември 22, 2011, 13:17 »

Онзи ден бях на две интервюта за работа. Лично за себе си съм доволен от представянето си, въпреки, че от едното място вече ме уведомиха, че са избрали друг кандидат. Осъзнавам обаче, че четенето на материалите в сайта и форума в известна степен също ми е помогнало за по-успешното представяне. Осъзнах и колко важна е увереността и езикът на тялото за доброто впечатление. В тази връзка съм доволен, че открих сайта, защото чувствам, че ми помага да се усъвършенствам и принципите на пикапът са общовалидни не само при общуването с мацките, а в социалните контакти като цяло.
Активен
MLUKNI
PuP H4ck3R
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 799

Профил
« Отговор #442 -: Декември 25, 2011, 08:32 »

Има ли почва "bystander effect" в пик ъпа?
В смисъл, колкото повече зяпачи има свалката, толкова по-малка вероятност ли има някой да се намеси?

Бил съм свидетел на "bystander effect", бъдейки жертва, "похитител" и bystander в различни ситуации, който нямат нищо общо с пик ъпа. Теорията е красива. Ако примерно някой бие някой друг, шанса 3ти човек да помогне спада драстично, ако зяпачите са повече.

Веднъж бях свидетел на този ефект в магазин. Някакъв старец се гърчеше на земята, а хората (и аз включая) минавахме и като го виждахме, просто продължавахме на следващия щанд, без да влизаме в редицата, където беше стареца. Та, около него имаше 2ма работници от магазина, НО не е в това проблема. Проблема е в това, че както си пазаруваш виждаш някой да получава удър (било то сърдечен или от побойник) и ти просто отминаваш. Просто не искаш да се срещнеш със смъртта в този един момент. Не си в настроение за такива работи...

За последно, като се бих, преди 5-6 години, никак не бях губещ, но така и не се намери някой да помогне на другото момче ( после станахме приятели  Ухилен ). Въпреки, че става въпрос за ученици, толкова ли са сиирджийско настроени хората? Ще кажете децка работа...само дето всичките лекета който познавам имат и лекета родители. Виж има изключения, но рядко някой със родители лекета е свястен...

Веднъж видях как някакъв удря момиче в мола, приятелката му изглежда. Викове, крясъци, псувни в 2те посоки, но никаква реакция от минувачите.

Смятам, че толкова примери стигат, та и при свалките ли е същото. Ако примерно момичето е заобиколено от приятели, шанса някой от тях да се намеси е по-малък, понеже всеки чака някой друг да го стори ? Така ли е ?
Ако ли да, добре е да го имаме в предвид.

И още нещо...
според някой този ефект се дължи на нормална реакция срещу претоварване на мозъка. Средата се променя поради странна случка и мозъка дава сигнали на тялото да напусне средата и да не поема инициатива.

Сега за пик ъпа, заговаряте момиче. Средата за нея се променя, случва се нещо необичайно (е не за всички де) и мозъка и реагира отрязвайки ви, за да възстанови обикновеното спокойствие.
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #443 -: Декември 25, 2011, 10:08 »

Веднъж бях свидетел на този ефект в магазин. Някакъв старец се гърчеше на земята, а хората (и аз включая) минавахме и като го виждахме, просто продължавахме на следващия щанд, без да влизаме в редицата, където беше стареца.

За последно, като се бих, преди 5-6 години, никак не бях губещ, но така и не се намери някой да помогне на другото момче (после станахме приятели Ухилен).

Веднъж видях как някакъв удря момиче в мола, приятелката му изглежда. Викове, крясъци, псувни в 2те посоки, но никаква реакция от минувачите.

Наричаш другите лекета, а ти се държиш по същия начин. Ъ?
Активен

Бъди Слънце!
Paint_it_Black
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #444 -: Декември 25, 2011, 14:04 »

Ще кажете децка работа...
Ще кажем... децки правопис... На същото ниво са и разсъжденията ти.

Веднъж бях свидетел на този ефект в магазин. Някакъв старец се гърчеше на земята, а хората (и аз включая) минавахме и като го виждахме, просто продължавахме на следващия щанд, без да влизаме в редицата, където беше стареца.

За последно, като се бих, преди 5-6 години, никак не бях губещ, но така и не се намери някой да помогне на другото момче (после станахме приятели Ухилен).

Наричаш другите лекета, а ти се държиш по същия начин. Ъ?

Не, бе... Виж сега... Него го оправдава "bystander" ефекта...
Активен

MLUKNI
PuP H4ck3R
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #445 -: Декември 25, 2011, 18:57 »

Хаха, аз наричам всички ни лекета  Усмивчица
В един определен момент всеки един от вас не се е намесил в нещо. Аз лично не се гордея с това, но това не променя факта...
Не се оправдавам, просто попадайки на нещо интересно в wikipedia реших да го споделя на доверени хора и да попитам дали и те имат наблюдения. По принцип така правя, вместо да се заяждам за щяло и нещяло постоянно, от време на време решавам да обогатя знанията си и после да ги ОБСЪЖДАМ с хора със сходни интереси.
В този случай попадам на нещо свързано с пик ъп, влизам в сайт за пик ъп и задавам въпрос, дали хора занимаващи се с пик ъп имат наблюдения над тази теория, по време на практиката си на пик ъп.

Ако някой е недоволен от нечий правопис, да кандидатства за модератор и да редактира после на воля.
Активен
MLUKNI
PuP H4ck3R
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #446 -: Декември 25, 2011, 20:13 »

И благодаря за веселите пожелания. Весела Коледа и на вас!
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #447 -: Декември 25, 2011, 20:29 »

Ако някой е недоволен от нечий правопис, да кандидатства за модератор и да редактира после на воля.
А, да бе! Ние да не сме начални учителки!  Ъ?

Ако някой е недоволен от нечий правопис може да обърне внимание на модераторите да се погрижат за това, при условие, че е системно и дразнещо. А ако някой е недоволен от живота си, то не е тук мястото да търси грешките на другите и да се хваща за всяка буква.

Да ви имам коледното настроение...
Активен
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #448 -: Декември 26, 2011, 20:54 »

Честита коледа на всички!!!!!! Пожелавам ви много успешни свалки на всички!!!!!! Всички да станат добри с жените, да могат да обичат, да водят, да търсят успеха, да го правят по качествен начин, да пленяват и обичат жените а те да им връщат вдъхновяваща и мотивираща любов, която да ви прави щастливи и заредени и красиви и силни!!! А вие да правите жените много силни, уверени, защитени, щастливи, бляскави!!!!! А на жените от форума пожелавам да утвърждават все повече себе си!!! Да се развиват и да попадат на супер истински мъже!!!!! И те да бъдат топли, да предразполагат мъжете, да са красиви, умни, истински!!!!! Весело изкарване на празниците на всички!!!!
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #449 -: Декември 26, 2011, 22:09 »

Честита Коледа! Пожелавам на всички ви да намерите своето малко коледно чудо!
Борете се за онова, в което вярвате, за мечтите и щастието си! Бъдете добри с останалите и най-вече със себе си и нека Господ да благослови вас и хората, които обичате!

Тигре, страхотни пожелания...толкова си прав и толкова много казваш само в няколко реда...весели празници и на теб! Усмивчица
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
turboget
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« Отговор #450 -: Декември 27, 2011, 15:44 »

***Весела Коледа и готино посрещане на Новата Година на всички ви!!!*** 2012 година ви пожелавам да изкарате със само готини хора около вас, с много екскурзии , планини, хижи, разходки, паркове и зимни и летни курорти на супер красиви места! Вие и хората около вас да виждате шанса във всичко, да сте позитивни и нещата да ви се получават! Да бъдем все по-свободни, по-спокойни и все по-богати и щастливи! Който учи, да се научи и стипендийка да взима и после работата да му е готина! Тук се учим да сме по-добри във всяко едно нещо култивирайки навика да сме целенасочени, постоянни и изпълнителни! Не спирайте да мечтаете! Искайте и ще ви се даде!

THINK
SUCCESS
MAKE IT HAPPEN

Поздрав  Усмивчица Nikki & Rich feat. Fabolous - City Lights  Усмивчица
Активен

Another day but not a challenge
NBeeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #451 -: Декември 29, 2011, 14:43 »

Не ми се отваря нова тема, а и не мисля, че има смисъл. Имам едно питане и ще си го задам тук. Въпросът ми е към жените от форума. Иска ми се да знам тяхното мнение- дали харесват мъжете да са гладко избръснати и с леко побола брада? Аз лично се харесвам най-много с брада на 3-4 дни. Двете крайности- гладко избръснат и с голяма брада (на 1 седмица примерно) не ми харесват. Интересно ми е да видя вашето мнение.

П.П. Мъжете също може да си дават мнението (как повече се харесват самите те).
Активен
nqma.problemi
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #452 -: Декември 29, 2011, 17:19 »

Най-много ми харесва с леко набола, но на мен ни ми расте хубаво все още и затова се нося гладко обръснат.
Активен
Drakyla
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 159

Профил
« Отговор #453 -: Декември 30, 2011, 23:01 »

Един кавър за всички фенове на Scorpions и китарите.

http://www.youtube.com/watch?v=n_KSB8r8GGc
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #454 -: Декември 30, 2011, 23:17 »

Не ми се отваря нова тема, а и не мисля, че има смисъл. Имам едно питане и ще си го задам тук. Въпросът ми е към жените от форума. Иска ми се да знам тяхното мнение- дали харесват мъжете да са гладко избръснати и с леко побола брада? Аз лично се харесвам най-много с брада на 3-4 дни. Двете крайности- гладко избръснат и с голяма брада (на 1 седмица примерно) не ми харесват. Интересно ми е да видя вашето мнение.

П.П. Мъжете също може да си дават мнението (как повече се харесват самите те).

С набола Намигване само че не на всички им отива
Активен
NBeeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #455 -: Януари 01, 2012, 00:38 »

Ха, кой написа първия пост за 2012г!  Смотан
Честита Нова 2012 година, колеги и колежки (въпреки, че казват, че тази дума няма женски род в българския език  Ухилен). Искам да ви пожелая най-вече здраве и успехи в личен и професионален план!
На себе си пожелавам 2013г. да я посрещна не сам, а с чаровно същество от женски пол до мен...  Ухилен

Наздраве!
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #456 -: Януари 08, 2012, 16:09 »

NBeeR, и ние ти го пожелаваме! Усмивчица

Честита 2012 на всички...да сте здрави и щастливи и вие, и всички ваши близки хора!
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #457 -: Януари 08, 2012, 17:05 »

Тайгър, честно голяма част от поста ти е неразбираема за мен.

Питал ли съм те разбираем ли е за теб не е ли разбраем? За какво ми ги говориш тия глупости? Ако нещо не ти е ясно можеше да попиташ! Ако нещо те е обидило, нема проблем ще се извиня ако имаш право. А не да слушам глупости. А и за теб е неразбираем, за другите като инс е разбираем. За теб повече няма да пиша. Пиша вече за другите. За това този пост не е в темата ти, а в чатърската тема.
Тя ми разправя, че вече се била разбрала да излиза, казах й "айде стига глупости, излез искам да те доопозная - това исках, да не излезне пак, че не знам какво искам - тя ми вика има време, ще се опознаем. Казах и още една две реплики в същия дух(че искам да се видим), нищо обидно, разтройващо, обвързващо, отказ, отказ, отказ, накрая ми писна и не помня какво и казах, отново не беше обидно, обвързващо и т.н. просто спрях безмисления разговор.
Така. Тази информация вече е на форума, затова кхан няма право да се сърди че му я използвам. Не искам да го определям кхан като човек незнаещ какво иска, аз не го определям това нещо. Аз казах за ситуациите конкретни какво ми е мнението. Гледна точка изказвам, още повече че е потърсил мнение и конкретни съвети. Не искам от никого благодарности, никой не ми е длъжен, но и няма да търпя глупости.
Довършвам си мисълта за да ми е завършен поста. Да знаеш какво искаш означава да получиш това което искаш и/или да си го преследваш. Да кажеш на момиче айде стига глупости излез искам да те доопозная не е знам какво искам, а изнасилване на нещата и притискане и неприемане не нейната гледна точка и желания. Написах онези 2 шита за четирите очи не за показвам че трябва да се притиска жената, а така се разведрява разговора и отиват нещата в хумористична линия. После си питаш от друга опорна точка това което те интересува.
айде стига глупости да кажеш е притискане а очакване тя да се съгласи. Е така си зависим от нея. АКО го кажеш по такъв начин  трябва да е така че ТИ да определяш нещата а тя се обяснява. Пак може да е притискащо и некоректно в определени ситуации.
В случая ако искаш хумор:
ШИт: разбрала съм се с някого
Отг: е ти си се разбрала, ама той е неразбран. с него само като приятели, после с мен истинска среща.
Отг: екстра, тъкмо той да те изслуша, развесели, да те разсее от проблемите, и после да си дойдеш радостна и щастлива и да си ме зарадваш мен...
Отг: ти си се разбрала...ама е важно кой ще се смее последен....
Друго...няма кво секи път да се обръща на хумор бла бла бла бла бла. Може спокойно да се смени темата и да се доразберете в друга подходяща точка от разговора за истинската ти цел.
Между временно можеше да я питаш къде ще ходите с тоя, как ще е облечена, кви са й плановете за деня...та даже можеше да я шитнеш ти
Шит: Ако не се беше разбрала с него...какво щяхме да правиме с теб  в леглото ти....
Кхан не ччети нема ме разбереш! Другите пичове!! Давайте напред смело!!!
И още един пример. ЛМР или там се минава с класа и хумор не с моления, притискане, изнасилване и бла бла.
Преди 3 години при последната титла на цска, на награждаването го хванах капитана ни тогавашния ЕМИЛ гъргоров и му викам аре емка давай си фланелката(че беха едни уникални с златни купи дето не можеше да се купят от друго място). Вика бате не мога, обещал съм я на едно дете!!! Много категоричен беше...Викам му ок, на него от друго място ще му намериш!!!! С логика веднага ми я даде.! разбираемо е той е футболист, капитан, лесно ще намери друга. Ако му бех казал моля те, искам я много, да му се тръшкам кискам, дори да ми я дадеше неговото ЖЕЛАНИЕ И ПОЗИЦИЯ(че я е обещал на друг) си седи, не съм му я зачел, и нормално да му стане подсъзнателно гадно, а и да ме види молещ се и после да я даде на молещ се, не е приятно. Ако му бех казал айде стига глупости, искам да те опозная, затва ми я давай тениската длъжен си ми, сигурно това е начин за показване кво искам и щеше с радост и охота да ми я даде, щото аз съм искал да го опозная. Ама той иска ли не иска ли сигурно нема значение;.  ЗАтова мислете как си търсите секс от жените и какъв кеф ще им достави да ви го дадат. Дали ще се радват жените че са били с награда или да се чустват ограбени. Това ми е най кеф да съм награда и да съм с награди. Защото само ако жената е истинска, тогава може да ми даде любов и аз да съм съм истинския себе си. Секъв секс, по секъв начин, не мерси.Надявам се да съм бил ясен.
Аре поздрав за любимите ми хора от форума(те си знаят кои са които са късали етикета в биад..)с пожелание скоро да го скъсаме там.
http://www.youtube.com/watch?v=IiKmKDBkSEg&feature=related.Да си се забавляваме а не да се занимаваме с заяжданици и глупости и празните приказки на изпразнените от смисъл и живот хора.
Активен
n0name
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 98

Профил
« Отговор #458 -: Януари 09, 2012, 21:30 »

Вижте какво намерих като търсих форума http://savetizasreshti.info/index.html ,може да има нещо интересно и полезно не съм го гледал,просто нямам време.
Активен

Keep Walking
MLUKNI
PuP H4ck3R
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #459 -: Януари 20, 2012, 03:37 »

Днеска попаднах на 2 интересни неща. Първото е, че са правили опити с мишки, който са оцелели със седмици в течност. Течността е подобна на вода, само че е 25 пъти по наситена с кислород. Мишките дефакто вдишват тази течност и си набавят кислорода. Изглежда бозайниците не умират поради вода в белите дробове, ами поради липса на кислород.

Та интересна история, може да я използвате, ако искате да се правите на интелигентен.

Също така тези течности биха имали приложение в гмуркането, понеже проблема сега е в налягането. В дробовете на дайвъра има въздух, който се разширява, което води до опасности. Изглежда, ако в дробовете му има течност, този проблем го няма.

Второто интересно нещо е 1 приложение от google chrome. Написах speed reading в chorome web store и изтеглих първото първите 2 приложения. Казват, че с тях човек може да увеличи скоростта с която чете. Ще го подложа на изпитание за 1 седмица и ще репортна има ли успех.
Това е от мен  Смотан
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 85
  Изпечатай  

Отиди на: