Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 15, 2021, 01:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Анкета
Въпрос: Защо сте тук? Кое ви кара да сте част от това общество?
Искам да се науча бързо и ефективно да свалям мацки - 24 (15.2%)
Искам да спечеля и задържа една определена жена - 6 (3.8%)
Искам да променя някои неща в себе си - 44 (27.8%)
Интересно ми е и винаги има какво ново да се научи - 42 (26.6%)
Забавно ми е и се разтоварвам тук - 13 (8.2%)
Скучно ми е и си убивам времето тук - 2 (1.3%)
Любопитен съм, падам си по социални експерименти - 23 (14.6%)
Попаднах случайно, зачетох се. Ще реша дали да остана - 3 (1.9%)
И аз не знам! Едва ли мога да науча нещо от тук - 0 (0%)
Друго (напишете) - 1 (0.6%)
Общ брой гласове: 67

Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво търсим и какво получаваме от форума за свалки?  (Прочетена 12945 пъти)
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 07, 2012, 11:21 »

В сайта попаднах по най-естествен начин - след като бях попаднал случайно на пик-ъп литература из нета и изчетох какво ли не, открих че има български сайт и логично ето ме и тук.
Форума и посетителите са на ниво и тук ми харесва.
Това което не ми харесва обаче е, че половината форум се състои от раздели като "Всичко друго", "На лафче", "Неща кои то ще ви развеселят", "Поздрави", "Смешки"........т.е. нещата по същество се губят измежду този спам
Активен

Fake it 'til you make it!
TreantBG
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 292

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 07, 2012, 12:11 »

съвсем случайно видях видеото на Слеър в VBox и реших да се поровя повече.
Открих този форум и разбрах за това "тайно" общество което съблазнява жените Плезещ се

Искам повече жени с по-високо качество, за това съм тук.
Искам да се усъвършенствам и границите да паднат.
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 07, 2012, 13:01 »

Това което не ми харесва обаче е, че половината форум се състои от раздели като "Всичко друго", "На лафче", "Неща кои то ще ви развеселят", "Поздрави", "Смешки"........т.е. нещата по същество се губят измежду този спам
Приеми това като част от цялата игра. Дискутирането на всякакви въпроси, гледането и слушането на всякакви клипове и песни, игрите и всичко останало са начин за развиването на всестранна обща култура, която е изключително полезна за речника, импровизационните способности и умението да общуваш.
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 07, 2012, 13:42 »

Какво търсим и какво получаваме от форума за свалки?

Аз търсих ананас, а намерих чубрица. Тъжен
Активен

Бъди Слънце!
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 07, 2012, 13:57 »

Приеми това като част от цялата игра. Дискутирането на всякакви въпроси, гледането и слушането на всякакви клипове и песни, игрите и всичко останало са начин за развиването на всестранна обща култура, която е изключително полезна за речника, импровизационните способности и умението да общуваш.

Точно обратното е - не е част от играта, а я разводнява. Следователно във ваш интерес е да не го толерирате.
Все едно във форум за квалифицирани инженери примерно да преобладават темите за вицове и смешки, просто щото е по-лесно, отколкото сериозните инженерни теми .....
Активен

The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 07, 2012, 14:32 »

Точно обратното е - не е част от играта, а я разводнява. Следователно във ваш интерес е да не го толерирате.
Все едно във форум за квалифицирани инженери примерно да преобладават темите за вицове и смешки, просто щото е по-лесно, отколкото сериозните инженерни теми .....

Ами тогава пусни сериозна тема, Пуяк. 90% от постовете ти са кратки коментари на 3-4 реда и почти никаква реална информация.

Аз например даже и когато пускам хумористична тема или пост - се старая да е образоващо и градивно.
Активен

Бъди Слънце!
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 07, 2012, 15:00 »

Какво търсим и какво получаваме от форума за свалки?

Аз търсих ананас, а намерих чубрица. Тъжен
Като например този интелектуално и хумористично импотентен коментар? Хубаво де, ако ще си противоречите, поне не го правете в сходни постове, че е съвсем тъпо.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 07, 2012, 15:04 »

@ Монолит

Кратки-некратки, поне се старая винаги да са по темата..... мога да ги правя и по-дълги като добавям забавана снимка или весел клип. Само че форума ще се превърне в копие на Вбокс и 9гаг.
Даже и в случая съм по темата и се опитвам да съм градивен.
Активен

The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 07, 2012, 15:10 »

Като например този интелектуално и хумористично импотентен коментар? Хубаво де, ако ще си противоречите, поне не го правете в сходни постове, че е съвсем тъпо.

Охоо, господин Тролев? Ухилен

Горкото дете. Пуснах 2-3 коментара в негови теми и сега ме преследва из форума. Засрамен
Активен

Бъди Слънце!
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #29 -: Ноември 07, 2012, 15:21 »

Още един фейл опит да отбиеш въпроса. btw ето малко храна за ума - как за всеки прост коментар вдигаш по 1-2 реп бе? Като този за чубрицата Усмивчица . Да не би да и се кефиш сам на себе си колко си готин и да си даваш? Айде по-полека, че почваш да биеш на очи, много вдигаш, за човек когото никой не харесва. Който смята, че това за чубрицата има каквато и да е стойност да си вдигне ръката...а аз ще се направя че не виждам вдигната ръка на монолит.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #30 -: Ноември 07, 2012, 15:23 »

Феникс, къде е опция "Тук съм, за да се заяждам с останалите"?

Моля, да пишете по темата, която е "Какво търсим и какво получаваме от форума", а не "На кого да си го изкарам, че днес още не съм пил кафе".
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 07, 2012, 15:42 »

Още един фейл опит да отбиеш въпроса. btw ето малко храна за ума - как за всеки прост коментар вдигаш по 1-2 реп бе? Като този за чубрицата Усмивчица . Да не би да и се кефиш сам на себе си колко си готин и да си даваш? Айде по-полека, че почваш да биеш на очи, много вдигаш, за човек когото никой не харесва. Който смята, че това за чубрицата има каквато и да е стойност да си вдигне ръката...а аз ще се направя че не виждам вдигната ръка на Mонолит.

Хахаха... Пак захващаш мега тъпия въпрос за репутацията. Точно така, бъди жалък докрай. Усмивчица

Аз не мога да си давам сам репутация, но за сметка на това виждам завистта ти, точкаджийче. Намигване

Никой не ме харесвал? Според кого? Според 1-2 трола, които само се заяждат и си придават важност с кухи изхвърляния.

Целта ми никога не е била да се харесам на който и да било. Защото обичам истинските неща и мразя фалша.
Активен

Бъди Слънце!
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 07, 2012, 15:57 »

Жалък да не е някаква нова дума за "недевствен"? Не, не захващам "въпроса с репутацията", а захващам въпроса с воята изкуствено вдигана репутация Усмивчица , дето си мислиш, че не се забелязва, понеже си толкова ИСТИНСКИ! Вземи намали малко истинността, белким ебнеш нещо.

1-2 човека? Ти наистина живееш в някакъв измислен свят. Като за начало не се сещам за 1 жена тук която би изтърпяла компанията ти, ето ти вече поне 5-6 човека. Ще продължаваш ли да държиш на булшита си? Буквално не се сещам за човек който да те харесва.

Ама може би не трябва да реагирам толкова остро...а да съм малко благодарен...все пак, такива като теб, карат всички останали да изглеждаме перфектни.

А чакайте, че забравих, момчета, учете се! Това е да сте "истински"! 10 минути мисионерска, без любовна игра, все пак женският оргазъм не е важен! Мани! Даже не съществува! Социална програма е! Всичко останало е перверзии.
Активен

The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #33 -: Ноември 07, 2012, 16:03 »

Засрамен  Засрамен  Засрамен

Активен

Бъди Слънце!
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 07, 2012, 16:08 »

Ало, ехо, тук съм...толкова ли незабележима съм станала, че вече никой не отразява забележките ми...

Последно предупреждение, при следваща реплика ще го отнесете и двамата. Ако искате да си кажете нещо, използвайте лични съобщения/мейл/скайп/пощенски гълъб. Не разваляйте хубавата тема.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 08, 2012, 00:20 »

Все още чакам жените да си кажат защо киснат в мъжкия форум.
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 723

Профил
« Отговор #36 -: Ноември 08, 2012, 02:08 »

Все още чакам жените да си кажат защо киснат в мъжкия форум.

Е аз ти писах да допълниш опциите - ти, не та не, били само за Краш Усмивчица
Активен

KrungThep
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Профил
« Отговор #37 -: Ноември 08, 2012, 18:11 »

Аз за пик-ап знам от десет години някъде. Тогава попаднах на един сайт, казваше се нещо от сорта на seduction 101 - интересни истории и работи, четях по 3-4 часа на всеки един-два-три месеца.
Не съм пикапьор - карам си както ми е кеф. Никога не съм свалял по улиците, но нямам проблем с говоренето с непознати и като цяло жена трудно ще ме сдуха. Бе, на фона на почти масовото зле съм добре. "Единствени" и глупости не съм имал никога. Не съм бил и особено влюбен. Иначе, без да го търся създавам усещане у жените, че съм влюбен, щото обичам да им правя кеф, многото физически контакт, да се грижа за тях, да ги уча на разни неща, да ги ръчкам да се развиват, абе да ги правя по-добри и щастливи хора... Обаче всичко това го правя, щото ми доставя кеф на мен - няква висша форма на егоизъм Усмивчица. И докато ми писне... Дето казва една позната - "По ужасен си от Хитлер"   Шокиран Ухилен
2006 се регистрирах в lovestyle , но не участвах много, 200 поста някъде. Спрях да пиша 2009 като се отворих на Азия, 2011 рилокейтнах всичко и не ми е и минавало през главата за пик-ап...
Преди няколко месеца търсих нещо за Тайланд в гугъл и попаднах на тоя сайт. Всъщност, за сайта бях чувал и преди, щото знам (от нета става дума) едно момче от друг сайт, но не бях влизал. Та, регистрирах се заради дискусията за Тайланд - много ми е интересно да чета мненията на българи за тия неща, щото по тези ширини българи общо взето няма...

Цели да ставам по-добър с жените нямам - от 2 години съм почти перманентно happy. Целта ми е да продължавам да се развивам и да гоня ментора си по доходи. Също, да научавам нови неща и да преживявам готини емоции.

Респект за труда на хората зад сайта - има нужда от такова нещо. Иначе, за форума, от една страна, хората не ги мързи да пишат, което е добре, но малко съдържанието.. Малко дестска градина. Тия дни ми се искаше да пиша в някоя "не офтопик" тема, ми отговора на 80% от темите е - Кво ти пука!? ; Ква е целта на цялата тая работа!? ; Прави квото ти е кеф; Оф, просто й говори за къде си бил, с кой си бил и кво си правил и тн... Ма, ако напиша нещо такова само ще създавам сцени...

ПС : Търсих как се дава репутация ? Не мога да давам (щото съм нов или нещо от сорта?), или съм индианец и не мога да разбера как ?!
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #38 -: Ноември 08, 2012, 19:54 »

ПС : Търсих как се дава репутация ? Не мога да давам (щото съм нов или нещо от сорта?), или съм индианец и не мога да разбера как ?!

След определен брой публикации ще ти се появи функцията за даване на репутация.
Активен

Miami_Heat
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #39 -: Януари 10, 2013, 23:37 »

Добър вечер и здравейте. Светослава, на 25 години, от София.
Преди време случайно видях отворена страницата на сайта, на компютъра на бившото ми гадже. 
А съвсем скоро, по един друг повод, пак си спомних за това. Затова реших да потърся и ето как намерих форума.   
Активен
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  

Отиди на: