Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 14, 2020, 14:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: И кой каза, че нямало било жени  (Прочетена 2534 пъти)
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 999

Профил
« -: Ноември 11, 2012, 23:48 »

Добър вечер дами и господа. Някой беше казал, че нямало жени.

Няма такива работи, жени има бол. Колкото искаш и още толкова само трябва да се огледаш. Всеки ден, всеки ден, навсякъде е пълно с мацки.

Напоследък, особено откакто съм свободен като грипен вирус, демек нямам приятелка. Скивам много жени, които ме гледат и не само мен и мои авери.

Влизам в един магазин с брата, разцъквам си с касиерката, някви глупости, познавам я от 100 години. Брата ми вика, тъя май иска да те души(демек да се зачаластрим)

С един авер, на излизане от един претъпкан магазин, отърквам се без да искам в една, уная подскача, замириса ми на прекраснотия, моя човек ми вика, тая кво изтръпва като минаваш покрай нея.

Ходя с един авер в един магазин за техника, купуваме му телевизор(на лизинг) базикам се с тая която изготвяше лизинга. Говоря и на харабията, джагара джугара. Тая ме гледа еротично, иска да ме хапе. Нямам против, биваше тучилката.
Отивам до колата да си взема тела, чаках важно обаждане, на изхода няква служителка ми се усмихва изпод вежди, с влажни очи, и ми вика до скоро. Аз - след малко се връщам.

Мисля си, кво ще ги правя тия двете, освен да им дам да ми изкопаят лозето, хубаво, че нямам лозе, аххахаха.

Тръгвам рано сутринта за работа и минавам да си взема цигари, тая ми се радва, говори ми някви работи, че трябвало да отказва цигарите, и кво ме боли тва. Ама и тая май иска да и говоря моворя.

Бачка, не се заблуждавай, че няма жени, на всякъде по всяко време има материал. И нека излезе някой който да твърди противното.

Не съм много готин, и не обличам кой знае как, и не съм и много богат, и причеката ми не е нещо особенно. Но жените ме харесват, значи харесват всички, само не знам дали вие го забелязвате. Честно казано и аз рядко обръщам внимание, като чели приятелите ми и приятелките ми виждат повече от мен.

Вървя с бившата, и скивам една стара позната. Прегръщаме се с тая, полафим си, запознах я с гаджето, и и казвам ае чао. тая продължава да ми говори аз вече тръгвам и после, мойта сърдита, вика ми - Тая що те гледа така, все едно ще те изяде? Не съм забелязал.

Вървя с един приятел и тоя по едно време ми вика, тъс кво ти се е ухилила познаваш ли я? Не я познавам никога не съм я виждал, ама ме следи с поглед и се ухилила до ушите.

На всякъде, е пълно с жени, само трябва да се научим да ги забелязваме. Защото никога няма да ти се случи, да си вървиш по улицата и някоя да те хване за топките и да те закара в тях! Трябва да я надушиш, че тва иска и да действаш по въпроса, разбираш ли ме?

Плащам си телефона и тая, ми се радва. Ходя да оправям някви документи и тая ми се радва, тегля пари от банка и тая ми се радва. Много жени, много нещо. И само съм чул, че нямало било мацки.

И да не кажете, че съм постнал само глупости, ще надраскам и един бърз репорт.

Запознах се преди време с една мацка, на едно парти, поприказвахме малко, и забелязах, че много хака тая, много порка. Голямо пиене направи. Викам си тая е жената за която ще се оженя. Хубава беше, но тогава не си падах по такива(още нямаше висшо образование) и въпреки това малко си полафихме.

Аз - Я не ми се прави, че много пиеш, после да не те изнасям на ръце.
Тя - Хахаха, аз да не съм булка да ме носиш на ръце.
Аз - Булка ли искаш да те правя, малко бързаш.
Тя - Аз държа на пиене.
Аз - Само на пиене ли държиш?
Тя - Не и на бой, хахахаахаха, знам какво питаш, няма да ти отговоря.
Аз - Кога искаш да си спретнем един спариг, да те видя, колко ще издържиш на бой.
Тя - Ами ако искаш да излезем да те натупам, да не цапаме тук.
Аз - хахахаха(тая ме кефи, щяла била да ме шамари, хахаха) Не, вече ми взе страха. Може, в пиенето да се пробваме.
Тя - И там ще те бия.
Аз - Това със сигурност е изключено.
Тя - Ами кога ще пробваме.
Аз - Скоро!

Общо взето си приказвахме цялата вечер, станахме нещо като приятелчета, много забавна мацка, разказва ми някви смешки, някви вицове, супер луда много ме изкефи.
Викам си работа е тухла. Не знам дали искам да я боря тая, що ме кефи като компания. Божу(сапа ми) ще реши кви да ги върши с тая.
Дремя си аз като мисирка в балдарам, нагъвам няква бира, вънка 30320898209 градуса, жега. Разцъквам си в нета и я скивам тая във сурад тефтера на един авер. Пиша му.

Аз -  Ко прайш, боклук?
Той - Те на разбивам се с някви парцали(слуша музика демек)
Аз - Тая ........... от къде я имаш във фейса.
Той - Мъчих я да я зарибявам ама не вързва.
Аз - Как ще ти върже като мязаш на гъз.
Той - И ти приличаш на паткан, ама аз та обичам.
Аз - Да, значи ставате двама, ти и сестра ти.
Той - За ко питаш за тая.
Аз - Мисля да и говоря.
Той - хахахах, успех тогава.

Пиша и.

Аз - Помниш ли, че се разбрахме да се напиваме?
Тя - Помня как да не помня, дори си помислих, че те е хванало шубе.
Аз - Малко, да, като те гледам една такава, голяма и лошо.
Тя - Не съм лоша, мога да бъда много добричка.

Уговорихме си среща. Преди това купих едно кисело мляко и в един магазин за цветя ми го опаковаха като подарък(ще и го подарявам, за сутрешния махмурлук) Един приятел, беше заминал за морето и ми даде ключовете за тях, от време на време да ходя в тях като ми трябва място, да се било виждало, че ходят хора, да не стане фал. Имаше и куче, ама то избяга, толкова по добре, иначе щеше да ме кара да го храня.

Видяхме се взехме си за пиене и отидохме в тях. Малееее, такава вечер с жена не бях прекарвал, баси якото, супер готина мацка, ненормална. Освободена от към всичко, за всичко говори, всичко коментира, много компетентна от нищо не се притеснява и много пие.

Стана време да си лягаме, по някое време, тая ми вика, ти къде ще спиш. Аз - ще спим, като братче и сестриче, нали разправяше, че си приятелски настроена към мен.
Тя - И ти вярваш ли ми?
Аз - А ти на мен?
Тя - Май не много.
Аз - И със право.
Тя - Хайде, без глупости, бързо по леглата. И заспивай!
 Аз - не може ли още малко мамооо, утре не съм на училище?!?
Тя - Ххахахахахаха.

Е оказа се, че е мнооооогооооо приятелски настроена, хахаха, супер готино. Виждали сме се пак, но повече не сме спали заедно. Не защото някой от нас не иска, но не знам защо.
Активен

Fortuna incepto signatur!
turboget
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2012, 03:26 »

Има, как да няма. Даже са повече от нас статистически (така знам). Виждаш за к'вот мислиш. Мислиш за работа, за кинти, дали са ти добре обувките- нема как да ги видиш. За "уная" като ти е казала да се млатите вънка, може би си изпуснал камбаната? Ти си знаеш. Види се обаче, че рядко се пада хем да е готина, хем да е добра компания. Жалко, че Божо не се е запознал с Божидара Смотан:D:D Ако правилно съм разбрал, че те е строила да спиш отделно.
Номера с киселото мляко е добър, к'во стана сутринта?
Активен

Another day but not a challenge
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 566

Профил WWW
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2012, 12:41 »

Охооооо има материал доста и питаш виждал съм мачка от 100гр да се прай мармалад и да повръща човек ....  Ухилен
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2012, 18:33 »

Никой не е казал, че няма жени...хората питат как да ги свалят, а не къде да ги търсят...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3848

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 13, 2012, 10:15 »

хубаво, че нямам лозе, аххахаха.

А-а-а, лозице си трябва, особено пък както там по вашия край става хубаво грозде. Вярно - иска копане и пръскане, ама като напълниш две бъчви винце и една джибри и свариш ракийка да си имаш за зимата, друго си е.
Разбира се, най-хубаво е да имаш дядо и той да върши тази работа, а ти да помагаш само за пиенето. Ама лека им пръст, моите и двамата ги няма вече.

Това оф-топик. А по темата: тая трябва да я направят важна. Вярно е пълно с жени навсякъде. А и точно навреме я пускаш сега есента, когато всеки се готви да се затвори в черупката си и да хибернира през зимата. Пролетта като се стопли и като плъзнат с късите поли, всеки си вика - абе то било пълно с пички. А пък през този сезон не се сещат, като че ли сега няма пички. Море, няма ли... Време няма, а и няма как за такива като мен, иначе пички нямало ли...

Сетих се и за един виц: Един си харесал мацка, извадил 20 лева и казал "Душа, много ми харесваш, предлагам ти 20 лева да спиш с мен". Тя рекла - махай се оттук, простак, не те е срам! Той казал "ОК, хайде да не са 20, предлагам ти 200", а тя - изчезвай, ненормалник, ще извикам приятеля си да те пребие. Нашия тогава казал "Хубаво, а ако ти предложа 2000 лева?". Мацката рекла - хммм, наистина ли, ами да взема да си помисля...
Пичът тогава казал: "Нямало курви ли? Курви мноооого, но пари няма!"

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: