Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 14, 2020, 14:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Неуспешен репорт- критики!  (Прочетена 4604 пъти)
WhatAFart
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 189

Профил
« -: Ноември 06, 2012, 22:32 »

Здравейте свалячи! Искаше ми се първия ми репорт тук да е успешен, но какво да се прави.

Направо към историята.

Запознахме се с едно момиче лятото (с година по- малко от мен, оценка 7.5-8) всичко хубаво- закачки едно- друго. Аз не проявявах интересен към нея, но си имах едно на ум. По стечение на обстоятелствата и двамата започнахме да ходим на едни и същи тренировки, започнаха чатове едно- друго. И двамата се търсехме взаимно.

Преди 5 дена ми звъни и ми вика "ела в 13:00 еди къде си, че нямам какво да правя половин час" (13:30 имаме тренировки). Тук го мислих и ѝ казах, окей, но ще закъснея. Излизам аз 13:00 от вкъщи и получавам смс "идвай по- бързо, че ми е скучно". Не ѝ отговорих, съответно като пристигнах започнаха базици, глупости. По едно време седнах на една пейка и не знам точно как го извъртях, но накрая тя беше седнала върху крака ми. Там още закачки, прегръдки всичко 6, но не съм предприемал действия, просто защото не знаех какво искам от нея.

Днес един приятел си хвана аверка и си казах "крайно време е и ти да си намериш к'во да е*еш", та вадя телефона и звъня.
- Ало, какво правиш, бе?
- Ми нищо, цъкам някакви си игрички.
- Тоест нищо, свободна ли си към 7 да речем?
- Емии да.
- Супер значи в 7 еди-къде-си.

Дойде с 10 минутно закъснение (всъщност и аз бях закъснял с толкова). Та започнахме да си лафим, яко лафчета от моя страна, смяхме се, говорихме (главно аз). Карах я да разказва за себе си, пускаше ИоИ- та. Та разхождаме се и по едно време ѝ викам:
-Стой тука да изпробвам тая пейка удобна ли е (смее се).... *сядам, настанявам се комфортно* ооооо супер е, сядай!

Сяда тя до мен и тук започвам вече с повече кино (забравих да спомена по- горе, че ѝ правих леко кино, докато вървяхме).
Имаше разстояние между нас, та ѝ хванах ръката, дръпнах я към мен и започнах да ѝ гледам на ръка. Тук вече започнах да изграждам повечко рапорт. През това време се гушкаме, обаче нещо усетих колебание вътре в себе си- не знаех какво искам от нея. УЖАС! И докато се опитвах да разреша вътрешния си конфликт, тя стана от пейката и ми каза:
- Голям си идиот!
- Да, знам (и се смея).
Казах ѝ пак:
-Сядай.
...и тя седна.
Отдръпна се в единия край на пейката:
- Къде избяга бе (и отивам към нея, прегръщам я).
Тук тя каза нещо от сорта на:
- Я си чукай пейката!
-Ооо, а аз си мислех теб да чукам (смее се) *тук я бях прегърнал и я гледах в лицето, а тя гледаше на другата страна и се смееше*

Добре, реших че ще си спечеля време и ѝ казах, айде ставаме, отиваме до чешмичката, че ми пресъхна гърлото. Вървяхме, аз ѝ говоря и размишлявам, но не стигам до заключение, ядосвам се на себе си, уж го бях решил тоя въпрос вече, а той пак изникна.

Така вървим, вървим и тя се спира до едно езеро в морската градина и започва да ми обяснява как мостът и отражението му във водата образуват око. Докато ми говореше тези неща си казах "айде действай, пък каквото стане, поне ще спиш спокойно". Говори тя още малко, накрая я хванах през кръста и ѝ казах:
- Много говориш!
... и я целунах, но нямаше език. Тя нито се дръпна, нито пък продължи- нулева реакция. От тук започна с неща от сорта на "по- добре не", "вече преживях една подобна връзка и много боли след това" (а нали сме в един социален кръг). След като изрече тези думи ми стана ясно какво искам от нея- не беше връзка, а беше просто секс, затова реших да проявя разбиране и да я оставя. Реших, че не си струва да си прецаквам отношенията с нея само заради едното ебане.

От там лека- полека тръгнахме да се прибираме, говорихме си приятелски, спрях да търся физически контакт с нея и така....

Знам, че много съм се колебал, но все пак натрупах някакъв опит. Възникна обаче един въпрос- как се държите след като получите такъв отказ. Не мога да я разбера, пуска ми ИоИ-та, като седяхме на пейката двата ѝ крака бяха насочени към мен, поддържаше очен контакт, абе всичко на 6. Аз ли съм сгафил нещо по- сериозно или проблема е в нея?
Активен
huck
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 174

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2012, 22:43 »

Няколко удобни момента за целувка си изпуснал, а думи като " по-добре не " нищо не значат, отдръпваш се малко назад казваш нещо от рода на "аха/ да/ права си" като същевременно поддържаш очен контакт, очите ти да блестат напрао, някъв загорял поглед, и бааавно се навеждаш и я целуваш пак. Вътрешните терзания ги остави на жените.. и връзка да искаш и секс да искаш пътя е г/д един и същ към двете в първите стъпки, натам вече се цепи.
Активен

Not all of the lions that chase the zebra catch it. But all that caught it, chased it.
stronger
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 07, 2012, 00:15 »

Ще бъда откровен с теб защото имаш нужда от това.
Нямаш си и на идея нито какъв е смисъла на нещата които си правил,нито кога и защо се правят и това е норамлно при условия че сега навлизаш в нещата... Усмивчица
Рапорт е доверието което има между вас и емоционалната връзка.Ти нея познаваш от 5 минути,между вас има рапорт и то доста от това което си написал,няма смиъл от още,няма смисал и да се опитваш да и се харесаш,това е една от големите грешки ама наистина големите които се правят масово,просто трябва покажеш какво искаш от нея,че те превлича и нямаш намерение да сте просто приятели,ако нети стика да го направиш забрави че имаш някакви шансове.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3848

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 07, 2012, 12:43 »

Не можеш да имаш връзка с една жена, без да си спал с нея.
Така че за да решиш какво искаш, първо трябва да преспиш и след това вече ще решаваш искаш ли връзка или не.

Това колебание у тебе ти е прецакало играта. Тя го е усетила, затова се е дръпнала.

Иначе виждам доста алфа моменти:
Не ѝ отговорих
...
сядам, настанявам се комфортно* ооооо супер е, сядай!
...
-Сядай...и тя седна.

...

накрая я хванах през кръста и ѝ казах:
- Много говориш!

Разбира се, има и моменти, които е можело да изиграеш по-добре, например:
Тук тя каза нещо от сорта на:
- Я си чукай пейката!
-Ооо, а аз си мислех теб да чукам
Аз бих казал нещо от рода на "Не е мой тип". Мен-ъ-уор е майстор на хумористичните затапки.
Но не е толкова важно да си на 100% алфа, нормално е от време на време да забиваш.

Няма да правим разбор на цялата свалка, вижда се че си добър, можел си да я наебеш, но сам си се провалил с това "не си струва да си прецаквам отношенията с нея само заради едното ебане."
Другия път се замисли някаква мацка, която те познава бегло, дали би се загрижила дори за момент за отношенията с теб, например ако е привлечена от някой твой приятел и иска да му счупи кура, а знае че това би те наранило.
Историята показва, че ще й е през оная работа за тебе. Отвръщай им със същото.
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 07, 2012, 13:37 »

Fusion95 всъщност доколкото разбирам, в случая не мацката е тази, която се е дърпала, а ти. Позволила ти е да я целунеш, имате си приказка. Според мен ти не знаеш дори дали искаш секс или връзка. И май не искаш нито едно от двете. Де факто сам си избрал да бъдеш във френд зоната, с елементи на лек флирт.
Рапортът ти не е неуспешен, според мен дори е протекъл повече от добре.

"Голям си идиот!" се явява хубава реакция. Звучи ми като "какво чакаш бе, кретен". Струва ми се, че ако правиш секс с нея, няма да останете само с един път, без значение с "връзка" или не. 

Възможно ли е на тази възраст да го мислите толкова, при положение, че животът, опциите и готините неща са пред вас. Това е единственото, което ми убягва в една част от рапортите.
Активен

Leaders grow leaders.
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 787

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 07, 2012, 13:55 »

Няма да коментирам репликите ти, защото те нямат толкова голямо значение. Проблема е вътрешен. Точно това колебание кога и какво да кажеш/направиш те прецаква. Стигнал си даже до там да гледаш дали краката и сочат към теб (WTF?!?). Не можеш да усетиш нещата и се опитваш да докараш всяка ситуация до някакъв познат модел за да вземеш решение. Действията ти изглеждат изкуствени - сякаш се бори изградения в предствата ти образ на сваляч с реалната ти същност.
 Така стигаш до ситуации, в които ескалираш и тя поддава, но вместо да се възползваш ти сам се дърпаш крачка назад и после пак опитваш. Вътрешните колебания спрямо момичето са нещо недопустимо и пагубно за играта - те са за жените. Един мъж трябва да бъде толкова уверен, че да спре нейните колебания и да я накара да го следва и да се чувства сигурна с него. А не да чака тя да реши собствените му душевни терзания.
 И всичко това тя го хваща с две елементарни шитки. Първия път за пейката и казваш, че искаш да я чукаш. Ок, няма нищо лошо в това, малко е вулгарно, но пък е смело. И след това на втория шит ("по- добре не", "вече преживях една подобна връзка и много боли след това") ти вече се отказваш.  Значи какво излиза - искаш да я чукаш, ама при най-малката трудност подвиваш опашка и се отказваш. На нея за какво и е такъв мъж?  Подобна реплика би трябвало да ти мине през ушите, ако наистина я искаш. И просто да я успокоиш, че всичко ще бъде ОК, преди да и смъкнеш гащите Намигване
 Трябва ти повече смелост, увереност и не на последно място калибрация. Най-лесния начин да ги развиеш е да практикуваш и да пробваш да си по-отпуснат в сетовете. По-добре действай, дори и да сбъркаш, отколкото да се колебаеш какво да правиш. Разбира се ще бъркаш много пъти, но с опита ще развиеш усещане за ситуациите и ще почнеш да се доверяваш на себе си. В момента действията ти изглеждат сякаш се насилваш да правиш нещо, но не знаеш какво и не си уверен дали можеш да го направиш.
Активен
WhatAFart
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 07, 2012, 14:01 »

"Голям си идиот!" се явява хубава реакция. Звучи ми като "какво чакаш бе, кретен".

Ами и аз така го разбрах. Бях видял много, ама много знаци, но имах борба със себе си. Даже вече на бистър ум не мога да реша какво искам от нея. От една страна е много яка, от друга е малко пълничка. Просто я хванах за гъза докато бяхме на пейката и я обарвам стабилно, а тя ме гледа една такава шашната и се дърпа, при което аз:
- Проверявам смалил ли ти се е задника от оня ден
... Послуша ме и спря да се дърпа, все едно нищо не правя :Д Но това което напипах тогава не ми хареса особено, та това е една от причините, които ме разколебаха.

@BERSERK напълно съм съгласен с теб. Тези неща и аз съм ги усетил и се опитвам да ги изчистя.

Като цяло съм се самопрецакал, понеже имах борба вътре в себе си, ама какво да правиш... пубертети :Д

Едит: А вие какво мислите, дали имам шанс с нея, при положение, че се виждаме 2 пъти в седмицата? (на тренировки)
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 07, 2012, 14:26 »

Е как не ти хареса, как пълничка - нали беше й дал оценка 7.5-8?
Колко точно пълничка е - като номер 7 ли? Щото ако говорим за нещо като 3-4, значи просто си много претенциозен.
Аз и до 5 ги отнасям.

Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1450

Let it be

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 07, 2012, 14:35 »

Едит: А вие какво мислите, дали имам шанс с нея, при положение, че се виждаме 2 пъти в седмицата? (на тренировки)

Имаш. Въпросът е, че според мен вътре в себе си не искаш. Отвратил си се от дупето, да не говорим, че е леко грубо да проверяваш дали е отслабнала за няколко дни, ами и да й го казваш. Но ти си знаеш. А и 7,5-8....по 20-балната или само в лице? Започнах да се обърквам, четейки коментарите ти.

Stone, и твоята система не ме кефи. Това да не е за американския стандарт/вкус? От 4 нататък си отива баш тлъстичка, ама карай.

Активен

Leaders grow leaders.
WhatAFart
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 07, 2012, 14:58 »

По табличката на Stone е може би 3, ама с по- малки гърди. Даже като се замисля е между 3-4. Дадох ѝ 8, защото има адски силно излъчване и като се направи става супер яка. В тяло е към 5-6 по десетобалната. И да, хич да не е имам високи изисквания, понеже съм изградил атлетично тяло, в което съм инвестирал много време и усилия, та искам и аз да се порадвам малко на стегнато тяло.
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 07, 2012, 15:16 »

Аре ве стоун, как 5?! Аз за повече от 4 не съм се прежалвал, и то само 1 път. То и аз не съм особено едър, така че по-големите жени, не са моя категория.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 07, 2012, 15:26 »

По табличката на Stone е може би 3

3 е баш мой тип, значи ако и в лицето е симпатична и аз й пиша 8, може би дори 9 - щом казваш, че умеела да се понаправи.

@Кейт - аре бе, ти пък в Англия все Лиз Хърли и Черил Коул ебеш! Средната англичанка с какво тяло е, не е ли точно като 5? Ще седиш на сухо, седиш, пък някой път ще се прежалиш и ти за някоя такава.
Разбира се, не говорим да ни става навик, но като няма какво друго... Чекии по-добре ли е?

Хайде да не се отвличаме от темата. Фюжън95 - късмет, и чакаме рапорт за "прекрасното"!
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 07, 2012, 15:28 »

Да човек! По-добре е, щото поне ще мога да се надървя. Смисъл на мен това ми е лимита, да не ме смачка, и да мога да се надървя. Тя средната англичанка може да е 5, ама аз съм си убавец със стройно тяло, така че се лепя на по-нормалните. + представи си както съм 65 кила някоя такава да ми легне отгоре... xD Ся, ако е за малко целуване в дискотеката колкото да си напомпам самочувствието критерия пада.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 07, 2012, 15:33 »

Ти сега ще кажеш, че й свирка не би й дал да ти направи...
Мен веднъж каква свирка ми отвъртя една, дето отиваше към 6... ама да видиш раздаване какво се вика. Умих й очите набързо, нищо че за "прекрасното" и аз не можах да се прежаля.
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 07, 2012, 15:35 »

Такива истории само съм чувал, не ми се е случвало, иначе да...тогава качили звучи адекватно. Усмивчица
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 07, 2012, 15:57 »

Просто я хванах за гъза докато бяхме на пейката и я обарвам стабилно, а тя ме гледа една такава шашната и се дърпа, при което аз:
- Проверявам смалил ли ти се е задника от оня ден

А тя не те ли хвана между краката, да провери дали са ти пораснали топки...?
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
WhatAFart
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 07, 2012, 16:10 »

Ако ме беше хванала едва ли щях да се чудя толкова какво да я правя  Плезещ се

Тя тази история си има и предистория, която пропуснах, ама явно без нея не може.
Миналата седмица влезе в мъжката съблекалня (а само там има огледало, странно, знам) и започна нещо да се оглежда, при което аз:
- Ехе задника ти е станал 2 декара (и се смея)
- Да, знам.

След 2 дена като ме беше извикала да дойда по- рано на тренировки я бях обарал отново и ѝ казах, че сега задника ѝ е станал с прилична форма.

И стигаме до случая, който описах.

Според мен тя разбра, че е на базик, ама то при мене случая май беше "добре, че е шегата, та да си кажем истината".
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 07, 2012, 16:21 »

Мисля, че си бил много груб. И на мен да ми говори така някой, и аз няма да искам секс от него.
Добре де, между 5 и 6 разликата е огромна, има доста жени по средата. 3 и 4 ми изглеждат еднакви на килограми, но при 3 разпределението на въпросните килограми е по-естетично просто. 0 е слаба, но чак анорексичка...
Активен
Jenkinson
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 07, 2012, 17:01 »

Хахахаххаа, това за задника като го прочетох, направо си ритнах стола от смях. Не сериозно,доста директно И е дошло, което няма лошо, аз страшно много се кефя на такива директни неща, но не и като сваляш, някак си не върви. Виж ако искаш да разкараш някого, само така действаш. В случая може и да си го замазал, зависи много с какъв тон и какво настроение си го казал, но това че ти не знаеш к'во си искал още от началото ти е бръкнало в душичката и те е лъзнало в канавката.
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 999

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 08, 2012, 02:48 »

Fusion95 - Ти е*баваш ли се мен?!? Дяволска работа. Я се вземи в раце. Не знаел бил какво иска.

Търсиш си извинения пред себе си, готин, не знаел бил кво иска. Я не ми ги говори тия, много добре знаеш какво искаш, нооо май не ти стиска. Какво те плаши? Слушай, бро, от теб се иска да стържиш, да хвърчи талаш, да пуши все едно си запалил гума от камион.

Преди да си легнеш с мацката, има два варианта, става за връзка или не става за връзка. Преди да си си легнал с нея, няма от къде да знаеш дали искаш връзка с нея или не. В ЛЕГЛОТО ПАДАТ ВСИЧКИ МАСКИ.

Представи си, че е полов инвалид, представи си само лежи като труп. Представи си, че камшика ти, лопа вътре като шушулка боб в празна тенджера. Не дай си боже като дръпнеш бикините да искара бичме(гръмоотвод). Тогава кво, ще се редувате кой да е мъжът защото искаш връзка с нея ли?
Я се стегни, като потопиш плувката тогава ще говориш за връзки.

Направих, грешка на младини. Имаше една с която много исках да ходя, супер корава тучилка. Бачкааа, такова чудо не бях виждал, човек оная сутиена не ще да си сваля. Ти разбираш ли, момче младо. Махаме дънките и сяцай, ама грам еротика няма. И аз простака, викам си, кво пък ще го преживея това. Хубаво, че вечерта се напих като малко прасенце със сорватка и я пратих да гони мечките.

Запомни едно: В панталоните, се крие МЪЖКАТА любов.

Защо си нарушаваш спокойствието за ходиш да и правиш компания, да не би да ти плати за това? Ще си сасипя душевния комфорт за да се скивам с няква мацка за половин час.

Както казва, Кестен, малко си се улял. Тва вече не е нег, тва е обида.

И за къв трън я стискаш за задника. Колко годишен си ти? Така си проваляш целия кеф за после. Въздържай се малко за да се размажеш после.

Малко си се изложил, тук там, на сам на там си се представил окей.

Там на пейката, нещата са станали дебели, пропуснал си. Като сваляш мацки дръж кучито(пи*ока)  ниско долу, нуса му да души земята. Само пречи като се е опънал като шнорхел.

Като ти е казала - Чукай си пейката. Е трябвало да и вкараш нещо като. Сега като се загледам, по страстна изглежда от теб, дали няма да се навие за тройка... Малко по дълбоко, ще я човъркаш. И аз по някога се излагам, и я карам от горе от горе. Но не трябва да е тъка, базикай мозъка, тва е.

По въпроса за таблицата на СТОУН, всичките стават, зависи дали си загорял като каубойски тиган или си пиян като стар казанджия. 0 и 1, не мога да ги гледам, полу живи мъртаци. До петицата стават. Някой беше казал, като умра, цяла вечнос ще лежа на твърдо, докато съм жив искам да съм върху меко...

Equilibrium - Присъщо на човека е непрекъснато да обмисля и преценява, това няма връзка с възраста. В повечето случай всичко се проваля от прекаленото мислене и преценяване. Придържай се към принципа ?първото решение е най правилно? и не гарантирам, че няма да грешите но е грешите по-малко. Човек не е способен, сам да взима решения чрез мислене по тия въпроси. Решенията са взети много отдавна о време на програмирането му. Заложена му е няква програма и той цял живот следва нея, много рядко може, да се преинсталира някой файл. Ако някой мисли за нещо, това означава, че има някакъв конфликт. Програмата казва едно, нещо друго казва друго, така се объркаваш и накрая програмата печели. Накрая за това няма какви истории да разправяме на мацкире, след като живот
Активен

Fortuna incepto signatur!
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: