Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 20, 2020, 12:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: За потребителите и личните им съдби  (Прочетена 3909 пъти)
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« -: Ноември 10, 2012, 20:02 »

Тук съм вече от няколко години...нормално е за това време да съм опознала някои от вас, с други да съм станала приятелка, с трети да съм се карала, с четвърти да съм се карала много и след това все пак да съм станала приятелка, с пети да съм била близка, но с времето да сме се отчуждили, кой знае, може би за да се открием отново след години...нормално е и да знам по нещо за личната история на някои от вас...дотолкова, че вече да не ви приемам като никнеймове и аватари, а като хора, които са преживели определени неща и тези неща малко или много са предопределили в каква посока да се развиват...

Влизаме тук..и сянката на анонимността ни позволява да сме директни (освен на тези, които задължително настояват да продължават да си носят маските, но те са си такива и в живота), което хем е добре, защото нищо не си спестяваме, хем не е толкова добре, защото казваме и неща, които едва ли бихме казали очи в очи. Случва се и да засегнем някого, да влизаме в лични спорове и пререкания...
А след това случайно или не, разбираме неща за този човек, към който сме се отнесли лошо, и това изведнъж ни променя представата. Дори само на лична или в чат, част от анонимността е счупена и този човек вече не е НикОтШестБукви, а е човек като нас, който е преживял определени неща, който е бил наранен или е преживял загуба преди 2 години, има си личната човешка история, своите страхове, спомени, комплекси, мечти, емоционален багаж...и си ги носи със себе си и те предопределят мирогледа му, с който влизаме в сблъсък, без понякога да знаем от какво е продиктуван.

Лесно е да говориш, каквото ти падне на един ник...но когато вече поне мъничко си опознал някого, не е същото. Сигурна съм, че ако всички се съберем и запознаем на една среща, след това общуването ни тук вече няма да е същото. Не казвам, че ще е по-добро или по-лошо, но просто вече няма да имаме извинението на анонимността.

А в живота не е ли същото...срещаме хора, съставяме си мнение за тях, без да ги познаваме, на база на поведението им, поставяме ги в някаква категория...а не знаем защо се държат така, както се държат...някоя мацка или пич ни изглеждат арогантни и надути, а всъщност те са обикновени момиче/момче, които са били толкова наранявани, че вече се страхуват да подхождат открито и непреднамерено. И можем да разберем това, само ако погледнем под повърхността и създадем близост.

Тази тема е вдъхновена от личните истории на някои от вас, които имам честта да ми бъдат доверявани на лична и които, разбира се, си остават само между мен и вас...те ми показаха потребителите на форума в една друга светлина с ежедневните им борби, страхове и малки победи.

Всеки от нас си има лична история, лична съдба и тя влияе на начина, по който се държи с останалите...не мисля, че слабите хора трябва да се мачкат, мисля, че трябва да им се помага и към всеки да подхождаме с доброта и с доброта да му отвръщаме, дори когато нещата, които са му се случили, са го озлобили и са му отнели вярата, че по-хубави неща тепърва му предстоят...

Ако използваме енергията, която влагаме да нагрубим или обидим някого, за добри цели, тази доброта рано или късно ще ни се върне...а освен това този форум, в който прекарваме толкова много време и оставяме част от себе си тук, ще стане едно още по-добро място, събрало добронамерени хора, чиято цел е да си помагат и да се развиват...а от това мисля, че печелим всички. Усмивчица

Хубава вечер...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Valensiq
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 76

Forever in love with HARLEY DAVIDSON!

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2012, 20:16 »

За този пост, бих дала всичките точки, които имам право да раздам тук, без значение от времето на "престоя" ми.... колкото и да е то.

Нищо повече не искам да кажа. И това което казах, дори е в повече.
Не се стърпях, извинявам се за което, както и за спама.
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2012, 20:29 »

Извини ме, но не мисля, че точно ти си в позиция да коментираш този пост.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Crash_Davis
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 394

Crash

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 10, 2012, 20:46 »

Извини ме, но не мисля, че точно ти си в позиция да коментираш този пост.

Love it!  Засрамен
Активен

if you bite my lip or neck... you better start taking your fuckin' clothes off, just sayin'
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2012, 20:52 »

Love it!  Засрамен
I second that.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 10, 2012, 22:07 »

Аз мога да се съглася с всяко изречение, което си написала, както обикновено... но за година и половина /почти/ тук /четейки/, единственият потребител, с когото бих се видяла лично, това си ти.
С което не искам да кажа, че не чета и стойностни мнения, идващи от някой друг, но те по-скоро са изключения.
Колкото до това - дали съществува и в какво се състои разликата когато пишеш на/с непознат и с човек, с който вече си се запознал, поне при мен нещата стоят така: ако реша да симпатизирам, или съм привлечена, тогава се съобразявам КАК да кажа нещото, заради евентуални последствия. Иначе го казвам, както ми дойде на момента, без да се замислям.

Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 10, 2012, 23:08 »

Аз също бих се радвала да се видим и ми е много приятно, че мненията ми са оценени толкова високо...и съжалявам, че ти не пишеш по-често, защото от първата тема, която беше пуснала, съм останала само с добри впечатления от теб и капацитета ти...

От друга страна, знам, че отношението към дамите тук е меко казано не добро (във форум за свалки, каква ирония или закономерност) и понякога е заслужено от самите жени, за жалост...но съжалявам, че ти, Qlaira, Bella, Pro и други много стойностни жени спряха да пишат често...

Както и да е...исках да кажа с поста си, че когато на лична разбера личната история на даден потребител, после съвсем закономерно отношението и мнението ми към споделените от него проблеми на обща, са пречупени през светлината на новата информация...и си давам сметка, че всички тук сме хора, преживели какви ли не странни и необикновени неща и трябва да имаме това предвид в комуникацията си един с друг, а не да мислим, че само ние днес сме станали накриво и само на нас днес не ни е отговорил някой на телефонното обаждане и това ни дава право да киселеем на целия свят... Усмивчица идват тук хора, някои в брак, който не върви, някои в развод, други пред сватба с всичките си съмнения, други с махмурлук като Меноар, други с любовно разочарование, други след страхотна любовна нощ, други влюбени в някой непознат на хиляди километри, други пък, чудещи се как да прекратят връзка, която вече им тежи, а други отрязани грубо от някоя жена и още им горчи, други пък неправили секс от една година...и всеки с емоционалния си багаж идва и пише тук и често стават сблъсъци...но не бива да си го изкарваме на другите, нито да се връзваме толкова, че си го изкарват на нас, защото никога не сме в течение на субективните фактори, които карат някого да се държи така, както се държи... Усмивчица
Активен

Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 11, 2012, 00:03 »

Аз доста се промених от тогава, както е и видно, а и реших да почета, за да опозная атмосферата тук и не пиша тъкмо, защото знам какво биха ми казали, a то не кореспондира с разговорите, които бих искала и имам нужда да водя, що се отнася до личния ми живот. Иска ми се да попитам нещо: Какво, според теб, означава, когато си наясно със субективни фактори, предопределящи нечие поведение тук, и въпреки това, не изпитваш емпатия, нито си склонен да се съобразиш, да бъдеш по-мек? Защото, например, аз знам защо ins пише, както и каквото пише... но въобще не приемам неговите мотиви и ми е все така неприятно да чета повечето от мненията, които публикува?
Означава ли това, че на мен ми има нещо? Или трябва да е осъществено взаимодействие, за да вземаш под внимание отговорите си всеки път, когато общуваш с конкретен човек?
Послепис: ins, не го приемай лично, просто ти си ми най-пресния пример и наред с още няколко мъже от тук, съставлявате антипода на този, когото аз бих нарекла почтен мъж.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 11, 2012, 00:25 »

Защото, например, аз знам защо ins пише, както и каквото пише... но въобще не приемам неговите мотиви и ми е все така неприятно да чета повечето от мненията, които публикува?
Означава ли това, че на мен ми има нещо? Или трябва да е осъществено взаимодействие, за да вземаш под внимание отговорите си всеки път, когато общуваш с конкретен човек?
Послепис: ins, не го приемай лично, просто ти си ми най-пресния пример и наред с още няколко мъже от тук, съставлявате антипода на този, когото аз бих нарекла почтен мъж.

Знаеш ли наистина? Говорила ли си с инс? Разказвал ли ти е за себе си? Опознала ли си го повече от това, което виждаш в постовете му тук? Може би не искаш и не те виня затова... Аз не знам защо инс пише това, което пише...но усещам в него много горчивина...и сигурно има сбор от фактори, които са го направили такъв, какъвто е и са повлияли на мисленето му...сигурно ако някога ни разкаже личната си история, ще можем да го разберем по-добре и няма да се ядосваме толкова на мирогледа му...а дотогава можем просто да сме добри с него, ей така напук, защото всеки път, когато сме лоши, му правим услуга да му доказваме колко лоши са жените и как заслужават само лоши неща в замяна Усмивчица  Сигурна съм обаче, че ако изпиете едно кафе с инс, няма да ти е чак толкова лошо мнението за него и това имах предвид - всички сме хора и не сме толкова лоши, колкото изглежда понякога тук Усмивчица
На мен ми е мъчно за хората, които са озлобени срещу другите...това значи, че те не са в мир със себе си и имат някакъв проблем, слаби са и трябва да им се помогне..
Разбира се, допускам и възможността в този форум да влизат лоши хора, които не разбират от добро отношение, но техните лични истории не ги знам и с тях нямам желание да контактувам...и съм сигурна, че са по-малко от другите Усмивчица
Активен

Crash_Davis
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Crash

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 11, 2012, 00:31 »

Всички в този форум сме херувимчета. Е, някои си имат и алтер его, но това само прави нещата по-интересни, нали? В смисъл... повече интересни материали за четене. Истории от криптата, така да се каже.
Активен

if you bite my lip or neck... you better start taking your fuckin' clothes off, just sayin'
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 11, 2012, 00:35 »

Човешкото общуване е особен процес. Самият факт, че отношенията между хората претърпяват промени, показва че в живота няма нищо сигурно и вечно. Понякога е достатъчен и един момент, за да се получат недоразумения, които могат да прекъснат отношения, които имат висок потенциал за развитие. Но в това е и измамата. Ние си мислим, че един конкретен момент оказва влияние. Всъщност, не е само този момент. Това е по-често последица от предишни моменти, независимо с един или повече хора. Когато опознаваме другите хора, имаме много варианти, как да продължим с тях. Можем да ги допуснем повече до себе си, да им отворим своя свят, да ги оставим в предверието или дори да не им обърнем внимание. Този сайт не прави изключение, защото всички събрали се тук сме хора. Всеки със своите мечти, надежди, мисли, характер. Всеки от нас има в себе си добра и не толкова добра част. Въпросът е, коя част от нас ще преобладава. Дали имаме сили и възможности да поддържаме в себе си този заряд, който да ни дава сили, да сме коректни към себе си и към другите. Защото не може да си коректен с другите, ако не си коректен първо към себе си! Не можеш да изискваш от другите, преди да имаш изисквания към себе си! Ако почувстваш болка и неразбиране вътре в себе си, това не е заради другите, а заради теб самия, защото ти приемаш нещата по този начин. Затова и говорим за фрейма, който силен, който излиза отвътре навън, а не обратно.

Всеки пише своята книга, в която основното е, как да намерим път към себе си. Как да се социализираме, сред всички други. Но не с всички можем да се социализираме. Най-често това става, заради неразбирателството. Пътят към неразбирателство е много кратък, понякога дори не можеш да разбереш колко бързо можеш да навлезеш в спиралата на негативизма и отрицанието. А болката от неразбирането поражда съответната реакция. Ако и двете страни таят подобна реакция, изходът е предизвестен. Изходът е и двете страни да подтиснат поне малко гордостта си и да приемат другият такъв, какъвто е с всичките му слабости и силни черти. Никой не е съвършен, но можем да се доближим до съвършенството, когато бъдем прощаващи. Така, болката която изпитваме би се трансформирала, в по-добра и градивна енергия и животът ни би бил с една идея по-щастлив!
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 11, 2012, 19:58 »

Здрач (мога ли да се обърна така към теб?), аз те разбирам, но не разбирам защо смяташ, че това е от такова значение. Ще се опитам да обясня. Ако ins ми сподели лично защо говори и върши каквото, е напълно възможно много да ме разчувства, дори да ме разплаче, но това няма да направи думите, или действията му, по-малко неетични. Представи си например, че чуеш за жена, обрала бензиностанция. Ти, предполагам, рефлекторно ще се дистанцираш от образа на тази жена, защото нас всички са ни учили, че кражбата е престъпление и значи лоша постъпка. Обаче, после разбираш, че въпросната жена е обрала бензиностанцията, за да нахрани двете си гладни деца, понеже друг изход не е намерила в съответния момент. И ти, пак рефлекторно, ще изпиташ емпатия (предполагам) към нея... Но И така И иначе, кражбата си е кражба и тя Е престъпление. Така че, ако мнозинството тук мисли/пише/общува с презумпцията, че това ще отиде в съзнанието на някой близък, то функцията на тази форум, би се изгубила. Защото, степента на близост е обратнопропорционална на възможността да гледаш обективно на даден проблем/казус/история. Все едно да събереш близките си и приятелите си в един форум и да им даваш съвети с цел усъвършенстване? И да, разбира се, че умението да си търпелив, толерантен, тактичен, деликатен, състрадателен и в този дух Е важно качество и в този смисъл, аз бих се опитала да не бъда толкова рязка в мненията си (за разлика от мъжете), но ако не мога, или не желая да гледам на нещата от тази гл.точка, това не означава непременно, че не бих била полезна, ако реша да кажа/направя нещо по моя начин.
Активен
AuDacious
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 11, 2012, 21:11 »

Здравейте, позравления за темата.

Тематиката е една от най - сложните възможни според мен. Коренят се много възлови неща поставящи границите и премахващи такива между хората. Доколкото долавям от колежката priZdrachna , тя се опитва да насочи темата и мисленето на по - глобално от първичното ниво , един вид погледнато от птичи поглед премахващо очевидното у всяка личност, а показващо истинската му същност и облик.

С времето разбрах, че всеки човек вкл. и потребителите тук са с преграда от същността си, прикриват я поради нещо случило се в миналото. Точни такива случки довеждат и много хора тук и ги превръщат в личности, които не са точно себе си.

Погледнато реално според мен поне и това, което съм научил всеки в живота си прави всяко действие за свое лично добро, добро за него самия , не за мен или за които и да е, следователно ако неговото действие не ми допада и по някакъв начин ме е наранило, обидило и т.н си е моя работа, нямам право да му се сърдя , да го мразя , да не го уважавам . Тук ifresh точно е споменал за фрейма, ако си в мир със себе си, чист към самия себе си и правещ нещата само заради себе си, не продаваш и не предаваш възгледите, принципите и вижданията си, ти няма как да изпадаш в морални дилеми и пререкания. Не случайно повтарям постоянно себе си , това е ключовото нещо. Отношението ти към самия себе си се прехвърля и към отношението на хората към теб. Няма как да искаш да те уважават, ако сам не се уважаваш.

В крайна сметка всички сме в колелото на живота. Няма нищо истинско и нищо реално, всичко е въпрос на момент и възприятие . Ако аз искам ще му придам значение и ще стане значимо за мен , всичко е в главите ни . Това се учим и тук, да си вярваме в това което правим, един вид препрограмиране в желаната посока, а в същото време , това наше вярване по даден въпрос е различно от мнението на друг и следват разногласия каквито и тук се случват много често.

У всеки е заложено доброто, самият живот е много разнопосочен и различните посоки са в борба една с друга и по този начин хората поели по дадена посоки са с разминавания от хора поели по друга и излизат пререкания и проблеми Усмивчица , но всеки дълбоко в себе си е тръгнал от началната посока преди да се разклони, това крепи всичко и самите чисти и неопетнени отношения на хората криещи се зад преградата и маската която са си сложили.

Темата е обширна и много интересна , като основата и е много дълбока , ще я следя с интерес.

Усмивчица

Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 11, 2012, 22:03 »

Аз доста се промених от тогава, както е и видно, а и реших да почета, за да опозная атмосферата тук и не пиша тъкмо, защото знам какво биха ми казали, a то не кореспондира с разговорите, които бих искала и имам нужда да водя, що се отнася до личния ми живот. Иска ми се да попитам нещо: Какво, според теб, означава, когато си наясно със субективни фактори, предопределящи нечие поведение тук, и въпреки това, не изпитваш емпатия, нито си склонен да се съобразиш, да бъдеш по-мек? Защото, например, аз знам защо ins пише, както и каквото пише... но въобще не приемам неговите мотиви и ми е все така неприятно да чета повечето от мненията, които публикува?

Аз всъщност съм много добричък човек. Но от край време се старая да не съм такъв, защото изпитвам само негативите от това. Много помагам на приятели и познати и много хора се възползват от това. Ето например в момента имам един колега, който иска да се възползва от умът ми и добрината ми и направо не ще ли иска да му напиша дипломната работа. А аз смятам да се оплача и да го покажа, че този индивид, вероятно ще включи различни форми на плагиатство в работата си. Ето например и до днес не съм написал и подписал Ethics Form-ата, заради него.

Иначе пиша такива неща, главно, защото ми е любопитна темата на behaviourism-a и социалното кондициране. Например това, което ти наричаш почетен мъж, е плод на кондициране. А темата и даването на такива определения са изключително субективни. Днес го казах на Краш, а и мисля, че Здрач се опитва точно това да каже с тази тема. Ако ти става по-любопитно и искаш да ме разбереш, изгледай този филм - http://www.youtube.com/watch?v=9R85eo2rA70. Според мен шедьовър, уникален по себе си, с толкова добри изследвания и сравнения. Например в него се сравнява образованието с експериментите на Павлов с кучетата. Тоест образованието те прави добро куче.

Аз се имам за непочтен мъж например, защото съм мързелив и не достатъчно само дисциплиниран. А не защото имам такова поведение спрямо жените. Всъщност не сам толкова лош с жените. Просто гледам да се изразя малко по-крайно. Винаги съм обичал крайностите, защото когато стоиш по-средата, всъщност не правиш нищо.

Мога да ти разкажа и личната ми история с жените на кратко. Не знам как, но винаги съм привличал жени и аз не знам защо и как, но рядко съм се разбирал с тях. На 14 например ходих с една уникална малка мацка - давам и 10 отма. Проблемът иде от там, че след около месец-два дойде с приятелката си на една от срещите ни и докато аз си лафех с приятелите, тая нейната аверка се изцепи пред всички - "Хайде, действай, ако ще действаш, че трябва да си ходим". Тоест да скъса с мене, че нямали време. Сещаш ли се през какъв ад минах тогава, и това пред всичките ми приятели.

Ще те върна на 4 годишната си възраст с първото момиче в живота си, за която писах и за първото любовно писмо, което написах. Историята я разказвах по-рано. Обаче това момиче скъса писмото пред всички, обърна се и избяга. А аз се разплаках. А бе по-късно ходихме... не знам, защо го направи в интерес на истината, защото и тя ме харесваше.

Пример 3 - на 17 се запознах с едно момиче, в което никой нищо не откриваше, а аз бях направо впленен. Смятах, че съм намерил момиче, с което най-накрая се разбирам. Да ама, не когато отидох в Пловдив, разбрах, че освен, че се е наебала с няколко приятели, ами се е наебала и с някакъв от София. После ми показва снимки, на някаква мутра и ме пита дали е бил готин... а е сложна история.

От тогава съм претръпнал към жени. Отне ми време, отне ми доста сълзи, много периоди на депресия, но не ми дреме. Дори сега ти пиша, точно минути след като се разделих със сегашната си приятелка, и изобщо не ми дреме. И от тогава съм забелязал, че и на жените не им дреме за мене. Ама по-добре и да не им дреме, защото поне така, ще сме наясно един с друг като се разделим. Обаче това ме наранява. И осъзнавам, че проблемът не е като цяло в мене само. Много мъже се чувстват така. А колко по-добре би било, ако можехме просто да се сближаваме и да си създаваме приятни чувства и емоции.
Активен
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 11, 2012, 23:08 »

Имам няколко въпроса към теб, но не искам да спамя в темата, затова ще ти напиша съобщение и предварително се извинявам, ако причиня неудобство.
П.С. Благодаря за отговора тук.
Активен
Crash_Davis
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Crash

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 11, 2012, 23:14 »

ins, загубих 3 минути от живота си за да те прочета. Много fucked up ми изглеждаш, честно. Не е чудно, че би посегнал на жена.
Активен

Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 11, 2012, 23:24 »

Crash Davis а ти би ли се престрашил да споделиш личната си история? Не мисля, дори не разбирам защо си избиваш комплексите тук, като има по-подходящи места.

Не съди човек, като не знаеш през какво е преминал. Това е само 1 малка частица от живота му.
Активен

Crash_Davis
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Crash

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 11, 2012, 23:32 »

Когато стигна -44, тогава ще ви разкажа.
Активен

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 11, 2012, 23:37 »

ins, загубих 3 минути от живота си за да те прочета. Много fucked up ми изглеждаш, честно. Не е чудно, че би посегнал на жена.

Сега разбираш, какво е субективно и започваш да ме разбираш, защото предизвиках промяна на парадигмата и можеш да ме разбереш и да оцениш правилно действията ти. Хайде пак да направим един мини шифт и ти кажа, че разказа се опитах да го направя манипулативен и да предизвика съжаление и удобрение. Разказах го от най-невинната ми гледна точка, но не съм пояснил какво съм направил аз, за да се случи всичко това Усмивчица

Сигурен съм, че особено последното момиче, ще ти разкаже историята по различен начин. Ще ме определи като гадняр, манипулативно копеле, изперкал и луд и че е търсила протекция от мене, за това е спала с приятелите ми, за да намери някой с топки, който може да я защити от мен и влиянието ми.

Първата пък ще ме определи като скучен, неглеже, човек на който не му дреме особено много. А онова 4 годишно момиче, ще каже, че съм бил много нахален и нагъл, с това предложение открито пред всички. Ще ти разкаже как съм я целунал по бузките пред всички и тя много се е засрамила.
Активен
Crash_Davis
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Crash

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 11, 2012, 23:46 »

Добре, стига глупости. Кажи ми ти с колко жени спа тази седмица?
Активен

Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: