Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 27, 2020, 07:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ех да бях готин  (Прочетена 2117 пъти)
dzver50
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« -: Ноември 18, 2012, 21:07 »

Една най-обикновена възможност, едно средностатистическо момиче я почва от някъде готиния пич. Има среща при която се опознават и им е весело. И на втората среща вече я кани примерно на обяд в един ресторант близо до тях. От там казва че ще ходи да прави нещо готино, примерно да избира коледен подарък в мола за брат си, иска ли тя да дойде. Да ама само да иде до тях набързо да вземе пари. иии да си смени дрехите или нещо такова. И като идат у тях и слага нещичко да хапнат/пиинат, заговарят се на дивана за някоя джвъчка или нещо такова и от там вълчо я почва  Ухилен
Обаче за това се иска опит. Не може човек които не е целувал момиче да я гледа в уверено в очите като знае какво иска да направи после. За да бъде простена неопитността трябва в най-добрия случай момичето и аз да сме доста пиинали или нещо такова. Всеки един от вас има такъв опит, как се получава хем да не знаеш какво правиш с момиче, хем да стане/от нейна страна/
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 18, 2012, 21:28 »

Не разбрах, въпрос имаше ли тук или само някакво самосъжаление, което лъха от заглавието  Нерешителен
Пичове, стегнете се бе! Как да стане с писане по форумите? Всеки от нас е бил отрязван, излагал се е, червил се е пред момичетата и... я виж ти! - всички сме живи и здрави! Не се плашете, говорете им, опитвайте, трупайте опит, станете мъже, вместо да хленчите по женски!
Ако толкова нямате вяра в самите себе си - отидете на уъркшоп. Отзивите са прекрасни и всички казват, че са преодолели много страхове и предразсъдъци докато са се забавлявали на обученията. Какво пък, инвестирайте в себе си, вместо в дискотеките и кръчмите!
Активен
huck
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 174

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 18, 2012, 21:31 »

То си ти е заложено в инстинктите, недей го мисли толкова. Ще сте много добре пиинали и земе, че не ти стане и както са ти първи впечатления в секса ще се здухаш съвсем. Виждам, че се притесняваш и си плах и за това мисля, че ще ти е полезно да се пробваш с по-опитни мацки, те ще си те изч*кат и даже ще те оставят да мислиш, че ти си ги изч*кал тях. От неопитно момиче ще имаш много малко полза и тя ще ти се сърди много повече за нерешителността си защото разчита главно на фантазии и идеализации сътворени в децката и глава. Едно време еврейте са си водили синовете кат навършат 13 на к*рви за да ги научат да са мъже, жалко че сега го няма това.
Активен

Not all of the lions that chase the zebra catch it. But all that caught it, chased it.
dzver50
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 18, 2012, 21:42 »

Чак за секс вообще не съм се засилил. Частта с докосването и евентуално целуването е моментът тук. Как да извъртя нещата така че да мина без да съм опитен. Дори това го искам, не само по себеси ами за да ми се подобри играта. Не искам риба а искам да се науча да ловя риба  Ухилен
Активен
huck
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 174

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 18, 2012, 21:58 »

Tutorial for begginers : Kissing

Ами просто я докосваш докато си говорите така лежерно сеедно нищо не се случва, гледаш я в очите като и говориш, ако тя си отмести погледа не се притеснявай някой жени им става леко неудобно от продължителен очен контакт, което не е лошо за теб - дава ти малко психическо надмощие в нейните очи, гледаш кви емоции изразява, дали ти се усмихва на смешките а у, а тя ще се усмихне на жените малко им тряа че да се разсмеят. В един момент и задържаш погледа, отместваш и леко косата/погалваш и бузата, не нарушаваш очен контакт и просто я целуваш. Можеш да си спреш ръката на тила и без да я натискаш или нещо такова, но пак има някакъв ефект положителен не мога да кажа точно защо.

Тия неща не са задължителни, но така като съм правил не ми се е случвало да се дръпне момиче, целувал съм момиче без кино без нищо просто ей така си вървим и я дръпна и пак се е кефела. Не е нещо страшно човек просто трябва да превъзмогнеш страха си и комплексите от липсата на опит и да действаш. И да се дръпне голяма работа, кви по-страшни работи има в живота.
Активен

Not all of the lions that chase the zebra catch it. But all that caught it, chased it.
dzver50
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2012, 22:01 »

Непременно ще направя всичко възможно да се поставя в ситуацията да пробвам това при първата с голям интерес. Благодаря. Ако се дръпне най-многото сама да си плати сметката  Ухилен
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 18, 2012, 22:11 »

За целуването потърси постовете на Prizdrachna, никъде не съм виждал по-добро, но ясно описание...освен в един текст, как да целуваме срамни устни, но категориите са доста различни Смотан

Феникс ти даде ключът - опит. Знам защо се притесняваш, понеже помня и първия път когато се целувах и пъвия път когато правих секс. Мислех си "какво правя тя ще избяга/ще ме нарече насилник/." - а всъщност си пъхна езикът в устата ми Смотан

Другият страх е "ще разбере, че съм неопитен" - нямаш идея колко момичета искат да са първите на момче, а и ако си нежен любовник, може дори да не се усети Намигване Найк имат един прост слоугън - Just do it.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
AuDacious
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 18, 2012, 22:12 »

Фениксът ти го е казал, стани мъж.

Запиши се на уъркшоша със сигурност ще ти е от полза, какво е това съжаление и мрънкане ти харесваш ли мрънкащи и хора мекотели... стегни се малко и се отпусни, всички сме били отрязвани , но това е пътя , дразня се като чета такива теми на самосъжаление.

Подреди си приоритетите и постави в началото развитие на личността ти , изграждане на характер и висока самооценка скрепена с покритие , което се гради с години , започни от днес.

А и наблюдавам у много потребители приемат форума един вид само обърнат към жените и това е , а то съвсем не е така , идеята е че жените и отношенията с тях са само елемент от нас които ни допълва , не трябва да са самоцел и да сме зависими от тях , само след като се научим да сме си самодостатъчни и да черпим енергия, сигурност и сила от нас си, ще сме успяли в начинанието Усмивчица ...

Скачай смело и не го мисли, започнеш ли да го мислиш всичко е заминало.

Активен
dzver50
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 19, 2012, 08:39 »

Няма самосъжаление тук, лесно е да имам опит, кола, готина компания и незнам още какво и да докладвам успех на едикойси метод. Имам проста цел-да съм целувал момиче и не виждам какъв напредък в играта мога да имам преди да съм постигнал това. И за това пускам темичка-с каква таргет група имам най-големи шансове, какъв фреим да държа, и някаква идея за възможен сценарий при които нещата да се случат.
Не обичам да бркаме стойностното с плявата, а именно-основни методики, фактори влияещи и други по темета с глупости със самоусвъваршенстване. Откъм това какъв трябва да е животът ми като цяло съм за повечето неща както се препоръчва без да съм си го поставил за цел.
Активен
sweet_chalga
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 19, 2012, 16:43 »

dzver50, така пишеш, че все едно го правиш само от любов към науката. Момичетата усещат когато си неориентиран и нямаш намерения.
Тези за които пишеш и искаш да приличаш на тях, според теб, каква им е мотивацията?
Дали целуват момичето само защото така пише някъде или има и нещо друго? Например любопитство, привличане, интерес, симпатия, тръпка?
След като заговориш момичето, можеш да я прецениш (ти си мъж, ти вземаш решения, ти избираш) какво искаш или не искаш от нея и до къде би искал да стигнете. Ако ги филтрираш и избираш тези които са ти интересни по някакъв начин, ще ти е по-лесно. А другите които не те впечатляват ги остави за упражнение и тренинг. 
Активен

обикновен спамер
Situacion
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 19, 2012, 23:53 »

dzver50 каваш че лесно можеш да си намериш кола да натрупаш опит и да си намериш готина компания ама виждаш ли няма да го направиш щото не си целувал момиче.Ние не можем да ти даден точен план за всичко само основни насоки и неща които при един могат да работят страхотно при друг да не бачкат толкова добре.И това с самоусъвършенстването щом мислиш че е глупост да се развиваш и да учиш нови неща значи си доста объркан пич.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: