Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 00:33:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Новата ми фризьорка-Интересна игра!  (Прочетена 4683 пъти)
IrResistibleBoy
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« -: Ноември 24, 2012, 19:04:45 »

Така здравейте пичове и pup-lady-та! Ухилен Историята е следната.Днес на обяд прибирам се у нас хапвам и си викам абе косата ми е пораснала трябва да ида да се пострижа.Облякох се и тръгнах.Отивам при моята фризьорка ама я срещам на вратата и ми вика-закъсня аз тръгвам че си имам работа.Направихме 2-3 мин мухабет и тръгнах.Качвам се в колата и викам абе айде бе ще ида при друга и се сетих за един фризьорски салон в който има една много сладка фризьорка(2 пъти съвсем случайно съм минавал от там и ми е направила впечатление с хубавата визия)Така тръгнах натам и понеже съм с колата спирам направо пред салона! Обърнах се гледам вътре тя на лаптопа при нея няма клиенти нито пък нейната колежка!Влизам и и викам здравей- за пострижка тя усмихна се и вика ок сядай.Аз-Тука нали няма да ми вдигнат колата?(Понеже бях спрял в страни от пътя)ТЯ-аааа то тука няма паяци.Аз се усмихнах и викам добрееее!Сядам на стола.Тя-Как ще те постригваме? Аз-Искам да ме направиш късичко попринцип се постригвам късо,защото е по-лесно за поддръжка.Тя-добре! През цялото време много разговор.Стигна до бакембардите и вика как да ги правим Аз-ми искам остри и малко по дълги!Тя почна да ги прави вика така как е?Викам искам още Тя-искаш още ама машинката не може да ги изстани повече!Не е толкова модерна и се хили.Аз-Кой би гледал толкова машинката ти важното е че си сръчна а сръчните жени са минали през многооо(тука правя лека пауза)МАШИНКИ Ухилен Интересното е че когато си говорихме поддържахме доста очен контакт.Видимо е на 24-25 годинки.Аз съм на 20!Пострига ме тя и вика ще те мия ли?Аз-Ами ако имате опция къпане да влизам под душа! Тя започна да се смее.Седнах аз и тя почна да ме мие.Викам и ама ако може с по-топла вода!Тя-ок ще кажеш дали ти е добре така.Започна да ме мие и ми вика как е водата- АЗ-Супер е! Сложи ми шампоан и започна направо да ме гали по косата и да ми прави масаж.Аз-Ейййй в другите салони не правят такъв масаж.Вие да нямате и опция масаж?ТЯ-тази опция не се предлага на всички клиенти!Интересно ми стана че като и казах за масажа вяно видя че се кефя и някъде към 10 мин ме масажираше АЗ-МММ но аз съм специален! Тя-да прав си! Изми ме и ме остави с кърпата на главата Ухилен Викам и е няма ли да ме избършеш ТЯ-Ще те избърша естествено и го направи.Аз-искам и едно сешуарче,че като излезна навън ще се разболея с тази мокра коса тя почна да се хили и вика давай седни!Издуха ме като пак ме галеше.Тя готово ЧЕСТИТО Аз.много ти благодаря!Викам и за толкова много колко пари дължа?Тя-5 лв Аз-Давам и 10 лв намигам и и и викам благодаря ти мацко много яко ме направи и съм доволен не искам да ми връщаш според мен се изкефи и даже си се учуди че и давам бакшиш и преди да излезна викам дай ми и една твоя визитка тя с усмивка взе една визитка и вика заповядай.Аз благодаря усмивка и някакъв поглед от типа ще те скъсааааамм!Аз.Чао и лека вечер ТЯ хайде чао за сега! Излизам и се качвам в колата през тва време тя си облича якето и излиза уж да пуши! Ухилен Искам мнения според вас да и се обадя ли след няколко дни?Направил ли съм някакви грешки по време на играта всяка една критика е добре дошла :)Благодаря предварително!
Активен
stronger
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2012, 19:37:56 »

Зашо си и уставил 5 лева бакшиш...сам си прецакваш играта като се правиш на голяма работа,другия път ще гледа на теб като на бонус голд,а не като на потенциален мъж с който да спи...
Най голямата простотия е да се опитваш да впечетлиш жената с това колко излишни пари имаш,то по-хубаво да и беше казал че искаш да я почерпиш по един коктейл...поне ако беше приела за същите пари щеше да си на среща с нея,а ся тя ще ги даде за цигари...
Твърде много базици пускаш,трябва да ги има но са като солта,в голем количества ефекта е обратен.Много базици=опитваш се да и се харесаш=слаб фрейм=левислава и десислава.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 944

Профил WWW
« Отговор #2 -: Ноември 24, 2012, 19:56:27 »

След като е имало бъзици и готин разговор, защо не поиска да се видите с нея докато те подстригваше? За да не рискуваш отсвирване след доброто впечатление ли?  Намигване
Сега след няколко дни емоцията може да е преминала. Били сте насаме, бъзикали сте се ... можеше да действаш на момента, да и предложиш, примерно да я вземеш след работа ...  Усмивчица
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 999

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2012, 22:57:43 »

Шестак си, бро. Наштракал съм ти един реп, що ме кефи как и говориш, мовориш.

Най важното е, да си правиш, кефа и да излизаш със усмивка, ако колата е мръсна следва автомивка. Хах. Говори им на мацките, пич си.

Можеше направо, да я пробваш за среща, можеше направо да и напукаш оферта да я, черпиш 300 бири. Вместо да и даваш 5 кентавара, няма смисъл от това. Повече може да те забие отколкото да ти вдигне цената. Вярвам, че щеше да се насуче, да се видите след работа.

Няма значение тва, обади и се и я води някъде.

П.С. - Що ходиш да те подстригват жени? Аз ходя само при мъже, никога не ми е харесвало как ме подстригват жени.
Активен

Fortuna incepto signatur!
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 25, 2012, 04:01:23 »

Най-силния момент в разказа беше(без контекста):

Цитат
Издуха ме като пак ме галеше.

Намигване

Абе само на мен ли ми се струва, че това е нормално държане на жена, която работи с клиенти и така или иначе трябва да е любезна с тях и дори, ако се налага, да се движи по острия ръб на тънкия флирт? Галела те, пипала те, мила ти косата... това й е работата. И диалога ви е по тема подстрижка (поне това което си описал), а не някакви закачки... Сам си се похвалил, че си специален, а тя - кво да каже, клиент си й, не може да те резне както ще реже пичовете довечера в дискотеката - ще каже нещо като "Да, прав си". Не искам да те обезсърчавам, просто не виждай навсякъде свалка и пик-ъп...

Иначе да, не се отказвай и успех!
Активен

BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 785

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 25, 2012, 11:06:05 »

Съгласен съм с Лектър. Преди време като по-неопитен много обичах да пробвам мацки, които не могат да те отржат понеже са на работа (сервитьорки, фризьорки и тн). Но както и в случая истината е, че готините лафчета, които си разменяте не означават задължително интерес от нейна страна. Просто както каза и Лектър тя не може да те резне директно и да си тръгне. За това при такива мацки не може да си сигурен , че има реален интерес докато не им хвърлиш директна оферта да се видите - ако приеме значи работата може да се получи. От разговора виждам само типичните закачки без да се излиза от контекста на работната среда- няма кой знае каква игра. Но щом те кефи си длъжен да и звъннеш и да я пробваш Усмивчица
Активен
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 375

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 25, 2012, 12:18:24 »

Намигване Напълно съм съгласен,че може да е била учтива,но това не пречи да пробва!И аз свалях отдавна една млада фризьорка,която по принцип си беше вежлива със повечето клиенти,но към мен проявяваше повече внимание от нормалното.И мен ме галеше,смееше се,закачаше се!Само,че аз не чаках и директно и исках телефона след един добър сет,но пък тя се оказа омъжена с дете  Ъ? нищо,че беше по-младичка от мен.Тя живо се интересуваше от успехите ми се жените.Това не ми попречи да си упражнявам играта при следващите ми посещения. Засрамен Даже в един момент искаше да ме уреди с една своя дебеличка колежка,милата беше много загоряла и ме гледаше като вълк,който не ял месо седмици наред Ухилен Учтиво и разсеяно я отрязах!
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 26, 2012, 11:52:14 »

Най голямата простотия е да се опитваш да впечетлиш жената с това колко излишни пари имаш

Да бе, то затова откакто свят светува мъжете го правят.
Затова са измислени и фераритата, и лъскавите обувки, и късането на салфетки в дискотеките - точно за да кажеш "вижте ме колко пари имам".

Не само хората го правим. Паунът защо има голяма опашка? Нима не е за да каже на женските паунки "вижте ме колко съм голям и силен, мога да си позволя да влача из храстите опашка по-дълга от мен, от която няма никаква практическа полза, освен мацките да ми се кефят"

Явно тази стратегия работи, щом всички я ползват. Въпросът е да я прилагаш правилно.
Най-правилния начин, който аз съм открил, е да демонстрираш, че разполагаш с ресурси, но да не бързаш да ги харчиш за нея, преди да го е заслужила лично.
Тоест, излишната петарка можеш я употребиш по-добре като я изхарчиш пред нея за някоя тривиална глупост, вместо да я дадеш лично на нея.
Активен
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 15, 2013, 22:43:49 »

Не сте говорили за абсолютно нищо извън работната й сфера.Всичките й хиляди клиенти говорят същите неща с нея.Хора които няма какво интересно да кажат говорят за обкръжаващата ги среда-в случая нейната работа и постригването.Вместо това трябва да излезеш от клишето фризйор/клиент. Представи си, че все едно си на кафе с твоя позната.

+ това за мен красива фризьорка е в категорията "хаиърф гън", което прави нещата още по трудни, но това е за по напредналите.

Концентрирай се засега да вкараш повече ДХВ и Нег-ове в играта си, защото явно атракшъна при теб е проблем.
Активен
sparky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 266

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 16, 2013, 07:02:20 »

Не сте говорили за абсолютно нищо извън работната й сфера.Всичките й хиляди клиенти говорят същите неща с нея.Хора които няма какво интересно да кажат говорят за обкръжаващата ги среда-в случая нейната работа и постригването.Вместо това трябва да излезеш от клишето фризйор/клиент. Представи си, че все едно си на кафе с твоя позната.

+ това за мен красива фризьорка е в категорията "хаиърф гън", което прави нещата още по трудни, но това е за по напредналите.

Концентрирай се засега да вкараш повече ДХВ и Нег-ове в играта си, защото явно атракшъна при теб е проблем.

Алооу, археолога, за теб вече разбрах две неща, чел си из форума (най-вероятно и преди) и го раздаваш опитен, пишеш на Phonetic и имаш силното желание за обиколиш всички стари теми и да си дадеш съвета Шокиран
Активен

Thank you for the pain, you made me raise my game !
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: