Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 15, 2021, 00:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Pickup project clips - part 1  (Прочетена 39332 пъти)
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #40 -: Октомври 10, 2013, 19:08 »

...........

Ясно - на Краш Дейвис брат му.
Активен

Fake it 'til you make it!
bmw
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Охранител

Профил
« Отговор #41 -: Октомври 12, 2013, 01:00 »

Изгледайте и това видео на вашите чуждестранни колеги - http://www.youtube.com/watch?v=frvV4z14AUw#t=2847
Интересно е Усмивчица
Активен
mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #42 -: Октомври 12, 2013, 11:29 »

Аз чета, а на теб ти препоръчвам да мислиш.
В случая поводът за ония ти приказки беше включването на ТИМ. Аз не съм видяла м/у редовете, човекът да си търси ласкателства, внимание, валидация, или там каквото е. А по принцип, извън контекста, в който сме - не, не е готино.
Въпроса не е само до търсенето на валидация, скъпа ми Емералд. Въпроса е, че това, което предлага момчето е начин, чрез който няма никакво личностно израстване. Защото и мен са ме сваляли момичета от социалния ми кръг, дори последния път беше жената на един крупен бизнесмен. Шокиран Но защо, след като имам избор от жени в социалния си кръг продължавам да заговарям момичета по улицата/дискотеките? Първо - избора ми е по-ограничен в социалния ми кръг. Второ - разчитам на съдбата да ми поднесе момиче, което ми харсева, а аз не бих си легнал с всяка срещната. Просто си имам критерии. И трето - в социалния си кръг не се развиваш. Може би не е толкова очевидно, колкото за мен и всички останали, който заговарят непознати момичета, но както казва BERSERK в една друга тема - "Това да сваляш момиче в социалния ти кръг е като да стреляш от упор."
Идеално - у вас, или у нас?
Не бързай толкова! Както казах по горе - имам си критерии. Първо на кафе.

и да - имам и его и самочувствие - и обичам когато жените ми го галят.
Личи си. Точно за това пишех.

само виж как ти започва последното съобщение - "Емералд, и аз си те обичкам, ша знайш! :sleepy: Нищо, че не те познавам.  Нерешителен "
сега аз това никога на жена няма да и го напиша или кажа, не искам въобще и да обяснявам защо - и ти си тръгнал акъл да ми даваш.. Усмивчица
То си е казано - на човек не можеш да му дадеш. Можеш да му вземеш.
п.с. Emerald как се казваш и от къде си?
Е не Засрамен
Активен

amoralen
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #43 -: Октомври 12, 2013, 16:09 »

Работата е там да се чувстваш готин и уверен винаги и във всяка една ситуация - дали ще е на улицата, пред жена, в затвор или пред шефа - това трябва да си ти. Можеш да си самоуверен пред един и да го правиш с цел впечатление, а после като се прибереш да се сдухаш! Затова играта в социалния кръг не носи развитие в личностното израстване - ако не си отрасъл готин, демек да се чувстваш винаги добре в кожата си, трябва яко бачкане - това става с уличен с излизане от комфортната зона. Дали на улицата, в бар,дискотека - няма значение.

Това е разликата - един от малък е отрасъл сред жени и готини хора - съвсем естествено е, когато говори с жена това да е най-нормалното му нещо и съвсем нормално да не се стеснява или притеснява. Ако си отрасъл весел и позитивен човек - нормално е да си винаги усмихнат и щастлив - дефакто се имунизираш срещу повечето нещастия и тн.
Ако си отрасъл сдухан, ще си си сдухан и след 15 години, ако не направиш нещо. И така дори, като остарееш ти няма да се промениш. Затова пътят към това да станеш готин не се изразява  в това да си повтаряш и да се напънеш пред някоя пичка, пък после като се разделите да ти се върни истинския образ. Пътят е да ти идва от вътре тая готиност, която някои хора притежават, щото така са отрасли, а другите - Те трябва да излезат от приятното и безинтересно съществуване и да действат. Болката е немалка, но за да се промениш трябва да стиснеш зъби, докато не я изкараш на показ. Ти не имитираш някой алфа, ти просто изкарваш най-доброто от себе си.  Жалко, че толкова малко хора наистина дават нещо от себе си, и правят нещо за себе си.

За хората, които не знаят, що е стейт и що е да ти идва готиността и увереността от вътре, без да се пънеш и да си мислиш алфа ли съм, бета ли съм, им пожелавам да разберат и най-после да започнат да действат.
Успех!
За човек не усетил това, що е стейт и това да ти идва увереността и готиноста
Активен
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #44 -: Октомври 13, 2013, 03:16 »

"Първо на кафе"
После на карти!
Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
Crash_Davis
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 394

Crash

Профил
« Отговор #45 -: Октомври 21, 2013, 12:57 »

Споменавате ме. За какви тъпотии си говорите този път?
Активен

if you bite my lip or neck... you better start taking your fuckin' clothes off, just sayin'
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #46 -: Октомври 21, 2013, 13:03 »

Споменавате ме. За какви тъпотии си говорите този път?

Е не е ли ясно - те двете неща са свързани Ухилен
Шегувкам се, моля Адмиинстратора да не ме наказва за уронване престижа на участник тук Намигване
Активен

Fake it 'til you make it!
Crash_Davis
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 394

Crash

Профил
« Отговор #47 -: Октомври 21, 2013, 13:06 »

Днес съм ларж. Хайде, пуяк, сподели какво еба тия дни. Похвали се.
Активен

if you bite my lip or neck... you better start taking your fuckin' clothes off, just sayin'
nikodim25
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #48 -: Януари 04, 2014, 10:34 »

Невероятно! Заговаряне на непознато момиче на улицата и целувка с нея още през първите няколко минути. Наистина ли правите такива неща на уоркшопите?  Усмивчица
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #49 -: Януари 04, 2014, 15:29 »

Който може прави, който не може, не прави. Не ти носят готови момичета, да се целувате.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: