Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2020, 21:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Pickup-project clips - part 3  (Прочетена 13381 пъти)
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 944

Профил WWW
« -: Декември 09, 2012, 15:52 »

Здравейте пичове,
   Излезе и третата колекция от видеоклипове на подходи към непознати момичета на pickup-project за тази година. И както обикновено, с най-новият микс на Миташкия. Така, че задължително си сложете слушалките. Намигване

Този път съм направил към колекцията нещо повече: добавил съм субтитри. Не с анализ на сетовете, а с нещо повече от това: реших направо да напиша най-новата си статия под формата на субтитри.
   Постарал съм се да направя колекцията максимално мотивираща и надъхваща.

Искам да напиша отговора на въпроса, който предполагам интересува повечето от вас: за какво са говорили пичовете в сетовете. И отговорът е:
   Нищо особено и нищо смислено. Просто празни приказки. И малко истории, които си измисляха. Когато се отпусне, всеки от вас би могъл да направи същото.  Намигване

https://www.youtube.com/watch?v=czrcgq6YIG8

Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Stormwind
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« Отговор #1 -: Декември 11, 2012, 22:38 »

Много яка колекция!  Смотан
В първия сет, тоя пич мацката направо към къщи ли я поведе?  :sleepy:
Активен
WhatAFart
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 189

Профил
« Отговор #2 -: Април 30, 2013, 14:56 »

Малеее много скучно видео... и е такова защото гледаме как някакви пичове мятат ръце наляво- надясно и я заминават нанякъде с момичето, я не. Поне да се записваше нещо на микрофон, то така.... кой ще ти гледа 30 минути.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #3 -: Април 30, 2013, 17:21 »

Малеее много скучно видео... и е такова защото гледаме как някакви пичове мятат ръце наляво- надясно и я заминават нанякъде с момичето, я не. Поне да се записваше нещо на микрофон, то така.... кой ще ти гледа 30 минути.

За тези, които разбират и знаят какво да видят, това видео е много полезно, уверявам те  Намигване
На тези, които искат да им се диктува, какво да говорят с момичетата, определено е скучно.
А има и трета категория, които просто може да ценят миксовете на Миташкия.  Усмивчица
Активен

Reese
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #4 -: Април 30, 2013, 18:41 »

Идеята е да се види увереността и езика на тялото най-вече. Също и моментите за ескалация, макар че това момче на пейката не се справи много добре.

ЕДИТ: Също и индикаторите за интерес.
Активен
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #5 -: Април 30, 2013, 22:19 »

Нещо не ми се появяват субтитрите, някой с идея как да оправя проблема?
Активен

ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #6 -: Април 30, 2013, 22:31 »

Нещо не ми се появяват субтитрите, някой с идея как да оправя проблема?
Натисни бутона СС
Активен

WhatAFart
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 189

Профил
« Отговор #7 -: Май 03, 2013, 19:15 »

За тези, които разбират и знаят какво да видят, това видео е много полезно, уверявам те  Намигване
На тези, които искат да им се диктува, какво да говорят с момичетата, определено е скучно.
А има и трета категория, които просто може да ценят миксовете на Миташкия.  Усмивчица
Това е ясно, ама 30 минути да гледаш картинки е просто скучно. Но както е казал народът- за всеки влак си има пътници!
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #8 -: Септември 13, 2013, 09:52 »

Много ми се иска да видя подобно видео, но със самите апроучи.
Тоест всичко тук е от момента, в който мацката вече е спряла (проявила интерес) и се гради атракшън. Интересно е да се погледа игра и от тази фаза, но бих се изкефил на видео с 200 апроуча, та дори и повечето да са неуспешни Намигване
Активен

Fake it 'til you make it!
amoralen
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #9 -: Септември 13, 2013, 22:31 »

Pu_qk питаше и на още едно място, как се случва самото заговаряне. Трябва да намериш най-добрия вариант за теб, но е то ти няколко съвета от мен:
Седнало/и момиче/та ги заговарям от 1 метер, тук е относително лесно да влезеш, но за да продължиш трябва много настроение.
Движещ се обект срещу теб - 2,5-3 м преди да ме стигне започвам да говоря, като не съм напълно обърнат към момичето, ами съм с рамо към нея. Тук влизам с доста енергия и ако не спрат продължавам да говоря със силен доминиращ глас - глас, който не търпи отказ. Ако не спрат продължавам да вървя и говоря, въпроса е да не се отказваш дори и да те резне с думи, следи за реакциите от тялото и. Ако невербално е ок, се просто продължавам с нея иначе се чупа.
В гръб е най-трудно и тук с по-малко енергия, че ако не те види може да се стресне и уплаши - затова понякога намаляваш енергията и леко рапорт и после пак енергия. Това се усеща с опита!
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #10 -: Септември 13, 2013, 23:59 »

Pu_qk питаше и на още едно място, как се случва самото заговаряне.

Обясни му сега и секса какво представлява, че нещо и това не му е много ясно Намигване
Активен

Fake it 'til you make it!
steelheart
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #11 -: Декември 27, 2019, 21:57 »

"Video blocked in your country"  Шокиран
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #12 -: Декември 29, 2019, 01:05 »

И при мен видеото не е достъпно, пък съм мераклия, ти ли си го спрял или някъде в мен е проблема  Плачещ
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: