Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2020, 08:34:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Една история и от мен.  (Прочетена 1713 пъти)
Vanko1
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Декември 25, 2012, 02:27:03 »

Привет на всички от форума.Много ви се кефя на форума и като ми е скучно винаги се развеселявам с вашите истории. Съвсем случаино разбрах за Pick-Up като прочетох една книга на тази тематика от спрения вече Наносет торент.Да разкажа накратко за мен. До скоро бях студент в един скучен техничеси Вуз .След първи курс започнах да излизам с настоящата си приятелка ,която ме заряза разбира се след първия месец. После уж бяхме приятели за секс но тя се привърза към мен.Случиха ни се и на двамата трудни моменти и така се сплотихме.И тя не е съвършенна нито пък аз, затова предпочетох да не гоня дивото и да я задържа до себе си.
Та да се върна към историята. Докато с "приятелката" не ни бяха ясни отношенията и аз бачках като охрана на един парк. Добил сили вече с прочетената книга за свалки влязох в деиствие. Отиваики на работа една вечер гледам в парка една девойка си седи сама на една пеика в парка.Прецених ситуацията ,че явно е в някаква депресия реших да ида при нея.Беше сладка облечена по скоро спортно и си човъркаше нещо в телефона. И аз по маратонки и анцунг отивам при нея с въпроса може ли да седна до нея. Тя ме погледна одобрително и се дръпна малко мълчеики.Влизаики с няколко изречения и висока енергия я разчупих и започна да говори.Попитах я чака ли някой , защото ми се струва че са и вързали тенекия. Тя каза ,че не чака никой е седнала малко да се успокои там връщаики се от университета.Щом каза че е студентка напипах тема за разговор . Питах я къде учи ,какво от къде е . И така разговора потръгна много добре тя се отпусна разказах и всякакви истории за университета вече след 20 мин чара ми започна да намалява.(Принципно съм стеснителен човек и не говоря много ,но си викам природата така ни е създала,че начина по които да се държа с жените ми е вроден ,като има привличане и от двете страни). Тя ме попита имам ли гадже и аз и казах че имам ,още нямаики намерения към нея.Девойката се съкруши малко. Говори ми за стари гаджета бла бла. Сменихме си номерата ,изпратих я малко и се върнах на работа. Почувствах се много добре след тази сценка ,заредих се с адреналин .
След няколко дни се видяхме пак ,заведох я на едно готино кафе.Който влезеше в кафето гледаше нея и от съседните маси също.Почувствах се много готино ,че ми завиждат за мацката.Разхождахме се още малко , седнахме където се бяхме запознали. Оказа се че обича да пее, изпя ми един куплет от някаква песен. Ядохме дюнери и се разделихме .Чудех се дали да я целувам по едно време ,така и не се реших.
Бях я питал има ли оферта за 8 декември. Тя каза че не ,но имала някакво момче колега от университета с когото щяла да доиде. Викам още по добре зимаи го.
През това време моята ''приятелка" ме сряза че няма да идва с мен на 8.12. И аз и казах ok ,щом не искаш на мен ми е празник имам си приятели и искам да бъда с тях.
Моите приятели бяха резервирали някакъв малко забутан ,но хубав бар.Доведох девоиката с момчето , всички ме питат коя е тая. Абе хора запознахме се преди седмица в парка. Понеже бара беше много хубав малко ми се дигна реитинга. И се след 2,3 бири ми стана много готино. Лафче с всичките танци манци. Излизах няколко пъти да си говоря с девоиката .Понеже тя ми беше казала ,че се напива отмалко вече беше тра ла ла...Целунахме се ,каза ми че чака още от миналата среща да съм я целунал . Нещо стана въпрос за приятелката ми аз и казах ,че маи ще късаме.
Тя? е то все някоя трябва да те открадне...
Изпонапихме се още повече и разни се опитваха да пеят в бара, аз я хванах и я заведох на караокето да пее . Всички паднаха и ми завидяха за мацката. По едно време си мислех ,че ще я изпращам до тях тъи като не беше добре вече момичето. Но момчето с което беше дошла каза ,че ще я изпраща .
Викам си егати аз я напих ,тоя ще си я води отпих си бирата и ги пуснах да си ходят. Даже сметката не си платиха.
Та не ви казах ,че на 9 декември започвах нова работа, демек след 5-6 часа.
Стана към към 2.30 оставих пари да платят нашата сметка и си тръгнах приятно почерпен към вкъщи.
Тамън стигам пред блока и телефона ми звъни. Вдигам ,мацката ми каза как съм прибрал ли съм се ,че на нея и било много лошо да ходя при нея да я видя.
Отивам ,беше наблизо 15 мин. .Отваря и вратата по пижама сама . Влизам, поговорихме си там харесала ли и е вечерта.
Съблякох се по гащи и си легнах при нея. По едно време започнахме да се целуваме и опипваме. Каза ми ,че не била такава да не остана с лошо мнение за нея пък и съм имал приятелка .Демек след тази нощ ще я зарежа.
Викам и ок на мен не ми пречи да спя до теб и започнахме да си приказваме. Отново се започна всичко, прегръдки целувки и работата стана дълга час и половина снушение.Вечче се съмна и полежах едни час и тръгнах. Тя ме изпрати до входа целуна ме.
Първият ми работен ден започна добре но след 2 часа ми свършиха батериите .Разбрах защо всички хора пият в събота и петък ,но не и неделя.
След това ми се обажда доста настоятелно , видяхме се още няколко пъти . Но някакси по едно време нямаше какво да и кажа с нея и ми стана скучна . Пък и тя видя че няма да стане работа и се отказа да ме търси.
Така приключи авантюрата ми .
Благодаря за отделеното време !
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: