Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 09:12:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Супермаркета, купона, вкъщи...  (Прочетена 3685 пъти)
insane_boy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Everything is possible... If you just believe!

Профил
« -: Декември 18, 2012, 03:32:28 »

Здравейте! Пускам и аз един репорт от петък с продължение в събота. Искам да се извиня, че стана дълъг, но съм описал с много детайли. Усмивчица
Малко предистория за мен - чета за Pick-Up от близо 2 години и от тогава не спирам да се усъвършенствам. От лятото насам практикувам редовно, почти всеки ден излизаме да трошиме сетове след работа с един приятел. Твърди, че е натурален талант, но не бих се учудил ако в момента ми чете публикацията Смотан Да не се отплесваме. Към историята ми:

ДЕН ПЪРВИ

Преди няколко дни бяхме с един приятел (Р) в супермаркета да пазаруваме за предстоящия купон. Бяхме награбили доста бира и се стигна до лек спор за мезето. Смотан И точно тогава - хоп! Две мацки минават покрай нас. 7-ца (И) и 8-ца (Д). Мислех си да не ги заговарям, понеже с предишния сет преди няколко минути не стана, пък и бяхме по "работа", време няма, ужас... Мисля си "Абе ти луд ли си, как така няма да ги заговаряш?!", бих си 2 въображаеми шамара да се осъзная и тръгнах към тях.
Аз: Леле, от кога ви търся!
Те: (гледат недоумяващо)
Аз: Няма да ви задържам много, просто с моя приятел имаме лек спор и ни трябва някой да ни реши проблема.
И: И защо точно нас реши да питаш?
Аз: Вижте какви сте усмихнати, сигурно нямате такива досадни проблеми Усмивчица
Те: (смеят се) И какъв е проблема?
Аз: Ох, мислех си, че никога няма да попитате Смотан

Хванах ги за ръцете и ги поведох към чипсовете (че бяха най-близо). Поглеждам ги, оглеждам се за Р, все едно ще заговорнича и им казвам тихичко с поглед на сериен убиец:
Аз: Какъв чипс ще ми препоръчате като мезе за бирата?
Те: (споглеждат се, избухват в смях)
Д: Това ли ви е сериозния проблем? Смотан
Аз: Хоп, загуби една зелена точка за невнимание! Усмивчица
Д: Как така? Смотан
Аз: Проблема е досаден, а не сериозен! Усмивчица
Те: (смеят се)
Избраха ми някакъв (по-късно се оказа доста вкусен, явно добре съм решил да им се доверя), запознахме се и И се заплесна по щандовете. Р се спусна да я налазва и останахме само аз и Д (таргета).
Аз: Я ела да свършим нещо полезно, докато тея гълъбчета се наприказват.
Хванах я за ръка и я поведох. Къде - и аз не знам! Но и тя не се дърпаше, дори и беше някак забавно. Стигнахме до праховете за пране, дойде ми идеята в главата, спирам и я питам:
Аз: Какъв прах за пране ще ми препоръчаш да си взема?
Д: хахахаха, това също ли е от досадните проблеми? Смотан
Aз: Не, това вече си е сериозно! Смотан
Д: Смотан вземи си от този, бла бла бла, много хубав бил, бла бла
Аз: Добре, спечели си обратно загубената точка от преди малко! Усмивчица
Бъркам си в джоба, вадя си телефона, подавам и го:
Аз: Запиши си номера Намигване
Д: Защо да го правя?
Аз: За да ти звънна довечера да ми кажеш колко прах да пусна в пералнята. Усмивчица
Д: Смотан ... Ако си мислиш да ме ползваш само като бюро "Справки" няма да стане!
Аз: Ти да не искаш да дойда с мръсни дрехи на срещата?
Д: На среща ли ме каниш? Усмивчица
Аз: Само ако уцелиш точната доза прах за пране. Усмивчица
Д: хахахаха

Записа си номера, звънна си, за да си запише моя номер... Тръгнахме, намерихме Р и И, разделихме се с мацките. Отправихме се към касата, че закъснявахме вече. Касиерката (К) реши да ни избъзика:
К: За пръв път виждам някой да купува толкова алкохол в комбинация с прах за пране! Смотан
Р: Това е само предпазна мярка за гостите, на които не им понася алкохол. Смотан
K: И това как ще им помогне?
Р: Ще помогне на домакина! Ако някой направи поразия ще пере! Смотан

Натам не знам как протече разговора, понеже прибирах покупките, но лешояда беше видимо доволен от себе Смотан

И така. Вечерта тъкмо се оправях за въпросния купон, когато се сетих, че съм обещал на Д да и звънна. Звъня аз и:
Д: Ало?
Аз: Здравей!
Д: Здравей! Стана ли време за пране? Смотан
Аз: Аз дозата я уцелих, ама стана нещо по-страшно, леле, ужас!
Д: Да не ти гръмна пералнята? Смотан
Аз: Виж, нямам време, че ме чакат. После ще ти разкажа. От къде да те взема след час?
Д: Ама аз няма да излизам тая вечер, студено ми е.
Аз: Давам ти още един шанс, иначе ще си взема обратно зелената точка! Сама знаеш, че се печелят трудно. Усмивчица
Д: Ох, не знам, такова... Оф, добре, но ще взема И с мен. Може, нали?
(помислих си, че ще е идеален подарък за Р да му доведа и другата мацка)
Аз: Няма проблем!
Д: Добре, значи след час и половина на ...
Аз: След час да си там! До после! Усмивчица
И затворих телефона. Предупредих Р, че ще има още 2 гостенки, да приготви чаши и прибори. Той ме извика при него да му правя компания, но идеята ми беше друга. Слушах няколко песни, вдигнах си стейта. Излизам аз, паля колата, седя си и чакам да загрее и си мисля - "ма то верно студено, бе, къде съм тръгнал и аз?!". Лошите мисли избягаха набързо, тръгвам аз да взимам мацките, а те пък подранили. Качват се, парното на макс, пърли вежди, кефят се, че са вече на топло. Д почна да ме разпитва каква е поразията, дет съм направил. Казах им, че Р ми е отмъкнал праха, разказах им за какво щял да го ползва на следващата сутрин, много се смяха. Смотан Стигаме ние, влизаме (бяхме закъсняли малко и всички вече бяха там). Като влязохме всички почнаха да ми се радват, да ме прегръщат, да се здрависваме. Гостите бяха се прибрали за празниците кой от друга държава, кой от друг град. Все хора, с които се уважаваме изключително много и, с които не се бяхме виждали отдавна. Точно това исках и да стане - да ме видят за първи път в присъствието на таргета, за да види тя колко ме ценят. Усмивчица Р налази И, аз седнах до Д, наляхме си нещо за пиене (ама аз с тая кола как да пия.. пфууу, стомаха и дробовете ме кълняха заради безалкохолното) и почнах леко с киното и DHV. Обиколих всички групички, все пак не съм ги виждал отдавна, да си поговоря с хората. Докато Д беше сама един и се лепна, но това не ме притесняваше. Тя ме повика с поглед, аз пуснах една баладка на Richard Marx и я дръпнах да танцуваме. Танцуваме си ние, пак кино. По едно време се навеждам уж да и кажа нещо на ухо, при което я целунах невинно по врата. Ми че тя си е виновна, защо го беше открила така? Смотан Тя измърка едно доволно, песента свърши и аз излязох на терасата да пуша една цигара. Седя си аз, пуша си, мисля си "брех, че гаден студ, да имаше сега някоя тука да ме стопли". Няколко секунди след тая мисъл Д излиза при мен. Дойде, гушна ме през кръста и си сложи главата на рамото ми (малко и беше тегаво, предвид, че съм 195 висок, ама се справи някак). Смотан Почнах да и говоря някакви простотии за звездите, след това рапорт, кино. После пак някакви невинни шегички. Тя както се беше облегнала на мен, се изправи, погледна ме и вика:
Д: От къде ти идват тия? Смотан
Аз: О, не знам.. може би някаква небесна сила, знам ли?
Д: Смотан И тая сила дава ли ти други способности? Смотан
Aз: И питаш?!
Д: Какво друго можеш? Усмивчица

Наведох се, целунах я, тя ми отвърна. Дръпнах се. Погледна ме като лоша даскалка провинил се третокласник, налетя ми пак и последва сериозно натискане на терасата. А студ ли беше, аууу... Влязохме вътре, потанцувахме, гушкахме се, натискахме се, тежко кино... Към 3 и нещо всичко живо изчезна, останахме само четиримата герои в историята ми. Р ме попита колко е часа, погледнах в телефона, гледам смс... А той, животното, ми писал да хващам Д и да се изнасям, че с И щели да си правят щастие. Правя се на изморен и и предлагам да си ходиме. Тръгваме си ние, отвън няк'ва откачалка си разхожда кучето в 3 и 30 сутринта на -15 градуса.. Луди хора! Тя като видя и почна да ми разправя колко обичала кучета и т.н. Викам и:
Аз: Щом толкова обичаш кучета хайде да идем до нас да ти покажа моето. Усмивчица
Д: Не знам, късно е вече, по-добре ме закарай у нас. Ще ми го покажеш друг път.
Аз: Хайде и без друго ни е на път, отбиваме се за 5 минути да го погалиш и те изритвам.
Д: Хаха, добре тогава.

Отиваме у нас, влизаме, аз се разполагам като все едно никъде няма да ходя повече.
Д: Къде е кучето?
Аз отивам в кухнята, правя кафе и и разправям, че след малко ще и го покажа. Нося кафетата, включвам компа и почвам да се ровя в нета за разни обяви за кучета.
Д: Какво е това кафе? Покажи ми кучето и да си ходя.
Аз: Ае не се прави, да се стоплиш малко. Усмивчица
Д: Оф, ще умра с тебе... Айде добре, ще пия Усмивчица

В този момент намирам едно много яко хъски с разноцветни очи, показвам и го:

Аз: Ей го, моя сладур! Усмивчица
Д: Моля? Как така твоя сладур?
Аз: Някой ден ще си взема такова Усмивчица
Д: Нямаш куче, нали?
Аз: Някой ден ще имам!
Д: Идиот, как можах да ти се вържа?! Смотан

Сядам аз до нея, почнахме да се натискаме, тръгвам да и бъркам под блузата, тя ми бута ръката. Натискаме се още, пак пробвам да бръкна под блузата, пак не дава. Бих и малко игнор, тя почна да ми се натиска. След още няколко опита видях, че няма да стане работата и  и предложих да я закарам. Пред тях се натискахме в колата, а двигателя работи, че студ навън... Тая няма намерение да слиза скоро и сигурно не знае каква е цената на нафтата?! Слезе най-накрая, каза, че щяла да ми се обади като се събуди.

ДЕН ВТОРИ:

Спя си аз най-сладко и давам газ на некво нисанче GT-R, когато гадния Chad Kroeger запя припева на Into the night. Вдигам аз телефона.
Д: Здравей, дано не те събуждам Усмивчица
Аз: Ааа, не, аз вече и кафе пих Усмивчица
Д: Искаш ли в 13:00 да се чакаме на ...?
Аз: Имам малко работа днес, но щом се освободя ще ти звънна. И само посмей да ми кажеш, че ти е студено и няма да излизаш!
Д: Хехе, няма, ще чакам да звъннеш!
Аз: Окей, до после!
Д: Чао!

Дремнах още малко, свърших си задълженията и тъкмо да и се обадя и Р ми звъни да сме се били събрали вечерта на нещо като двойна среща. Айдееее, тоя се уреди с гадже. Ами аз?? Тъжен Звъня и на Д и и казвам какви са ми плановете. Изведох я първо на кафе, след това при Р. Събираме се вечерта, почнахме да се редуваме с Р - аз го хваля него, той мене. Мацките ни се кефят, пълна идилия. Става време тия пак да извършват прекрасното. Гадове... Втора поредна вечер ще тормозят леглото, ами аз??? Тъжен Тръгваме си с Д и пак у нас. Тя направи някаква доволна усмивка като видя къде я водя. "Ох, котьо, айде, че не издържам вече", мисля си аз. Влизаме у нас, пускам предварително изготвения плейслист с песни на Scorpions, Richard Marx, Barry White и други такива.
Д: Леле, какви песни само Смотан но да те предупредя - няма да спя с теб!
Аз: Хо хо, колко сладко...
Д: Кое му е сладкото?
Аз: Мислиш си, че имаш право на избор! Усмивчица Пък и дали ще си легнем или не, го решавам аз! Намигване

След което сядам до нея и почвам да я целувам. Очаквах някой ъперкът..или поне шамар заради репликите ми, но не - и тя ме целува, че и мърка даже Смотан По едно време ми вика, че тоя път може би ще ми позволи да и бръкна под блузата. Хах, тая все още си мисли, че ще бъркам там... Тая вечер съм на вълна "бъркане в панталона". Общо взето където и да си заврях ръцете, нямаше против. Около един час любовна игра и я понесох към спалнята. Няма смисъл да пиша какво стана там. На сутринта като се събудих усмивката все още беше на лицето и.

П.П.: Очаквам всякакви съвети и критики. Не всеки път играя толкова добре (поне по моя преценка тоя път го изтанцувах както трябва). Имам и доста неуспешни сетове, но повечето са старички и не помня детайли. Като ме резнат обезателно ще пиша репорт да ме критикувате и там Смотан
Активен
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #1 -: Декември 18, 2012, 13:37:12 »

Много ме кефи играта ти пич, справил си се супер. +1 за изиграното при праха за пране, там ме разсмя много.  Намигване

Чудно ми е само, защо не си успял още първата вечер, можеше да напънеш още малко.
Активен

stronger
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Профил
« Отговор #2 -: Декември 18, 2012, 13:38:33 »

Харесва ми как си го направил имаш +реп от мен.
Активен
insane_boy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Декември 18, 2012, 20:06:39 »

Благодаря, момчета! Усмивчица
@Beact - минаваше 5 сутринта, на другия ден имах доста работа, а пък мацката продължаваше да се дърпа. Пък и бях извършил вече доста глупости, така че реших, че ще продължа следващата вечер. Нищо, крайната цел така или иначе беше достигната Усмивчица
Поздрави!
Активен
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #4 -: Декември 19, 2012, 00:21:53 »

Много добра игра, братле.  Готин +реп
Активен

Всичко е относително.
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #5 -: Декември 21, 2012, 02:52:54 »

П.П.: Очаквам всякакви съвети и критики.

Да, аз имам критика!

Чета, чета тия работи най-търпеливо и накрая като стигаме до най-същественото и...

Около един час любовна игра и я понесох към спалнята. Няма смисъл да пиша какво стана там.

Възмутена и огорчена съм!

Чудно ми е само, защо не си успял още първата вечер, можеше да напънеш още малко.

Аз пък смятам, че така се е получило още по-добре. Като всичко пробва един мъж и е супер настоятелен, вече бие на отчаяние накрая.  Много по-добре е лек заден ход. Така й показва, че не е умрял да си ляга с нея, след като толкова чак "не ще". И след това жената често пъти дори сама се навива в главата си и го иска.

След още няколко опита видях, че няма да стане работата и  и предложих да я закарам.

Супер е, че си я закарал, а не си я оставил сама да се оправя, като наказание. Вероятно нямаше да се получи нищо, ако не го беше направил.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

insane_boy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Декември 21, 2012, 07:28:07 »

Здрач (нали може да те наричам така?), искрено ме разсмя с коментара си! Определено деня започва добре Усмивчица

Аз пък смятам, че така се е получило още по-добре. Като всичко пробва един мъж и е супер настоятелен, вече бие на отчаяние накрая.  Много по-добре е лек заден ход. Така й показва, че не е умрял да си ляга с нея, след като толкова чак "не ще". И след това жената често пъти дори сама се навива в главата си и го иска.

Че аз си бях доста отчаян заради приятелчето, който успя още първата вечер. Добре, че не се е усетила Смотан Шегата настрана - правилото "2 крачки напред, 1 назад" е уникално.

Супер е, че си я закарал, а не си я оставил сама да се оправя, като наказание. Вероятно нямаше да се получи нищо, ако не го беше направил.

Винаги съм бил джентълмен, макар че преди прекалявах с галантността си и ми се качваха на главата.

Чета, чета тия работи най-търпеливо и накрая като стигаме до най-същественото и...
...
Възмутена и огорчена съм!

Обещавам следващия път да има подробности и от събитията в "гнездото" Ухилен
Активен
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #7 -: Декември 21, 2012, 11:32:01 »

Тънка е границата...

Всяка ситуация е различна, емоцията е различна и трябва сам да преценяш дали да настояваш още или да направиш крачка назад. В тази ситуация това е бил правилния подход. Той не е бил толкова настоятелен като чели, че да набива на отчаяние, още същата вечер след кратка пауза можеше да направи още една проба. Все пак щом се е получило, значи е действал както трябва.
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #8 -: Декември 21, 2012, 11:39:58 »

Здрач (нали може да те наричам така?), искрено ме разсмя с коментара си!

Разбира се, че може Усмивчица

Винаги съм бил джентълмен, макар че преди прекалявах с галантността си и ми се качваха на главата.

Много мъже отиват от едната крайност в другата - от отчаяние и подмазвачество към жената до пълно безхаберие, граничещо с кофти отношение...най-страшното е, че има и жени, които се връзват на второто (повече, отколкото на първото, със сигурност) и тогава започва да битува мнението, че "ето, жените не разбират от добро, те искат с тях да се държиш зле"...а това не е вярно. Така че да запазиш баланса, златната среда - да си джентълмен, без да оставяш да ти се качват на главата, е много голямо умение.

Шегата настрана - правилото "2 крачки напред, 1 назад" е уникално.

Факт. Не знам защо това е така, но действа на всички жени.

Обещавам следващия път да има подробности и от събитията в "гнездото" Ухилен

Да, ние сме си сеирджии във форума, така че не бихме се разсърдили на подробности, но гледайте все пак да пазите достойнството на момичето Намигване

Beact,
съгласна съм, че всяка ситуация си е различна и е до усещане...така е, не сме били там и само той си знае...важното е, че е действал, както го е почувствал и е добре, че е дало резултат.
Отново мислено се поздравявам, че не ми се налага да свалям жени, не ви завиждам, момчета, аз нямаше да имам нервите за тия фасони. Не знам защо Господ ви е наказал така Усмивчица
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #9 -: Декември 21, 2012, 13:46:11 »

Супер игра , брато.Реп от мен за подвизите
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
devy
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил
« Отговор #10 -: Декември 23, 2012, 18:21:03 »

Аз мога да ти кажа само да бъдеш по-търпелив ако мацката е готина.Играта ти е супер , но не са много свестните момичета , които биха се навили на секс веднага на първа среща.
Активен
Flash
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил WWW
« Отговор #11 -: Декември 24, 2012, 02:00:54 »

+1
Репутацията ти я давам защото ми харесва начина на игра, донякъде се доближава до моя (Но моят е със много ниска оспеваемост, трябва да го корегирам. Рапорти като този ми помагат доста, и ме обеждават пак колко е важна колата.). Праха за пране ще стане хит гарантирам ти, а и да ти кажа, че ще ти го плагиадствам за собствена употреба.
Усмивчица
Активен

Вълкът е по-слаб от лъва и от мечката, но НИКОГА не играе в цирка!
insane_boy
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Декември 24, 2012, 08:36:23 »

Практика му е майката. Както споменах и в първия пост, повече от година само четох най-различни материали и публикации, зубрех реплики, оупънъри, котви, рутини... Първия път като се престраших да заговоря мацка блокирах отвсякъде. Следващите пъти пък такива брутални резачки отнасях, че за малко да се откажа от Pick-Up. Също така и много обмислях следващите си стъпки, следвах някакви матрици и резултата беше, че стигах до някъде и пак блокаж. Казах си "Стига!" (рекламата на Активия с Елена Йончева). Почнах да си развивам собствен стил, без много-много да го мисля какво толкова ще дрънкам. Не е важна репликата, важен е начина, по който е казана (споменавано е в десетки теми и има защо да е повтаряно толкова пъти).

Относно колата... Наистина е важна, но доста пъти си трая, че имам. Все пак предпочитам мацката да ме хареса мен, а не колата.

Колкото до сценария за прането - радвам се, че му се кефите! Още повече ще се радвам да прочета и нечий друг репорт, в който е използвана тази (или подобна) ситуация и е помогнала. Смотан

Поздрави! Усмивчица
Активен
Flash
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил WWW
« Отговор #13 -: Декември 24, 2012, 18:54:52 »

Да. Много си прав. Аз вече почти не ползвам нищо заучено, само нещо което наистина ме е изкефило.
Изградих собствен стил, но засега само нискорангови ми връзват 4-5, и една 6, и почти една 7 ца - ахаха ;д
Радвам се да чета такива рапорти, полезни са.

Поздрави и весели празници на всички.
Активен

Вълкът е по-слаб от лъва и от мечката, но НИКОГА не играе в цирка!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: