Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 09:44:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: 2 рапорта  (Прочетена 2444 пъти)
Riddle
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« -: Декември 22, 2012, 01:38:00 »

Ще нахвърлям два пресни рапорта. Не са свързани по никакъв начин един с друг. Целта ми е да кажете кое как съм объркал.

I. Среща с бившата ми приятелка.

Имах сериозна връзка с едно момиче преди няколко месеца и след тегава раздяла имах доста нисък стейт. С времето естествено всичко се оправи и вече няма проблеми. Преди някво късо време ми пише в скайп и да се срещнем (винаги искат обратно мама му деба). Вързах доста тъпо и се навих за няма 15 минути. Чакам я на следващия ден пред НДК като закъснях с 5 минути. Нея я няма. Стоя още 5 и почвам да ѝ дрънча на телефона. Не вдига. Теглих и майната и си тръгнах - ясно е, че ми върза тенекия . Прибрах се и изнервен и ѝ пиша по скайп като тя нещо тръгва да се извинява и ми разправя, че и било някво тъпо и си била тръгнала.
Като първия глупак след няколко дни я викам да се видим да си разясним отношенията - нави се. Чакаме се пред Starbucks - исках да влезем на топло да се нагреем. Е да, ама не - "Аре да се поразходим за малко, че трябва да си тръгвам". Разговора не вървеше. Говорихме си, но бяха някви неща като между непознати. Казвам си на ум, че тая няма да я бъде, оглеждам се и гледам една люлка- лодка. Викам не ми се върви повече айде сядай и след малко и аз се наместих при нея, колкото и малко място да имаше. Разговора почна да става чак когато почнахме да си говорим сериозно неща - кой в кво положение е спрямо другия и така. Гледам я момичето, не е влюбена, но ми се кефи. Погледите ни вече са един в друг. Нейния почва да шари от едното ми око до другото и през устата. Викам си "Ясна ми е вече - мога да я затворя". Изпуснах момента да му се невиди - почнах да плямпам някви глупости. След 5 минути се навеждам да я целуна - греда! Дърпа се. Говорим си още малко и ми заявява, че няма да ми даде да я целуна. Еми ок, кат нещеш: "ае си ходим тогава". Скоквам пъргаво и я чакам на няколко метра. Идва, казва ми "извинявай за всичко" и ме целува по устата само с устни, придружено с прегрътка. Повървяхме 20 метра, един fist bump за довиждане и тръгвам в другата посока.
От тогава не сме се виждали/чували.

II Дискотека от даскало
Всяка година имаме някакво коледно парти от даскало. По принцип е до 10, а тези, които имат 18 могат да останат и след тва. Естествено не ми се стои след 10 там и съм се  разбрал с приятели да се чакаме в 10:30 на попа да се разберем след това къде ще ходим.
За стейт слагам тениска и ризка отгоре, готина музика и пия един ред бул по пътя. Отивам на уреченото място и гледам Смърт. Тези събирания си бяха точно партита, от време на време някакъв алкохол, не висока музика, барче и малко танци. Сега беше типичната детска дискотека: Полу-припаднали момичета и момчета отпред. Не им обръщам внимание и влизам вътре. Чалгията се дъни та не се трае. На масите толкова хора, че направо изпадат. Направих едно кръгче и излизам пак навън с един приятел и приятелката му. Говорим си и по едно време до нас 3 момичета се нареждат и почват да се хилят истерично. Първата към мен "ти си тоя дето се беше забивал със сестра ми нали". Изглежда им светнаха замъглените очички от този валидейшън, тъй като сестра ѝ е доста по-голяма. Аз понятие си нямам кои са- знам само, че са с 1-2 години по-малки от мен.
Моят познат тактично се изнесе и ме остави с трите момичета и 2 момчета. Веднага се запознавам със всички и се опитвам да го играя по-небрежно. Е беше в пъти по-лесно отколкото можеше да си го представиш. Две пияни момичта и една която  се възмущава от държанието им, трезвена е и ги пази да не правят глупости - нека я наречем А. Момчетата бяха AFC - единия се опитваше да е готин, но го правеше толкова фалшиво колкото аз бих могъл да симулирам, че играя голф. След няколко ебавки, едното момиче тръгна нещо да ми посяга на шега, а той вика "Я да те видим колко си издръжлив", при което с насмешка му отговорих "Гледай да не разбираш много-много".  Другия играеше малко и май беше свестно момче - бързичко се подредихме в йерархията и даже после му помогнах да свали едно момиче. Отивам с едната мацка да си зема дъвки. Завиваме зад ъгъла и тя ми скача с език. Дърпам се след малко, леко изненадан и почвам да си мисля, че или съм станал най-добрия каратист в света или просто съм влязал в детска градина и съм почнал да се бия.
Връщаме се и почвам да си лафя с А.  Свястно момиче. Изглежда беше привлечена към мен. Забелязох на време, че ако продължа да приказвам, атракшъна ще почне да пада. Баунсвам я вътре в дискотеката и както си слизаме по стълбите пред мен искача второто момиче от първоначалната групичка. Изглежда до сега е била в контакт с първата. Избутва А., която е до мен хваща ме за врата и напълно безпардонно се опита да ми почисти зъбите с език.  Тъй като това е момичето, с чиято сестра съм имал вземане-даване преди я бутнах преди да успее да стигне до кътниците ми и дори ми стана леко тъпо. А. стои до мен и се чуди какво по дяволите става, а аз съм горе-долу в същото състояние. Отидох да се видя за една минутка с моя авер да си посъбера мислите. Гледам А. стои като косъм в супа и се чуди какво да прави. Еми ще се играе, кво да се прави. Отивам до нея и почвам танците и по-сериозно кино. Прекалено се проточи тая глупост ей. Чудя се кво да правя и се усмихвам - гледам кефи ми се, радва се, ама няма да продължи дълго. Не ме бива на таква музика - ходил съм на салса известно време, но сходство между двата танца няма. В този момент като спасител се появява четвърто момиче, която ме отваря с "Еййй най-накрая дойде" и ме прегръща. През това време в главата ми се проиграва ситуацията от преди малко и ужасен хващам А. и я водя при DJ-я като си поръчвам няколко поздрава. Сядаме на едно канапе и след няколко реплики целувка - дори не си спомням какво ѝ казах, просто се наведох и беше готова - изглежда искаше и тя да се позабавлява тази вечер. След малко ѝ звъни телефона и ми казва, че ще отиде до тоалетната да се оправи и после ще си тръгва. Не я чух добре и съм почти сигурен, че ми каза, че ще се върне. Постоях 2 мин, ама не върви да стоя като пирон, пишейки смс-и в дискотека и направих едно кръгче. Върнах се на първоначалното място и я нямаше.
В този момент се настаниха и първообитателите на канапето - випусници от съседни класове - 2 момичта и 2 момчета (Нека момичетата са Б - 5чка, познавам се с нея отдавна и В -8ца). Поздравих се и тръгнах на още едно кръгче из дискотеката - нито един познат не срещнах. Връщам се и директно подавам ръка на момчетата и на В.
Аз: Здравей, аз съм Стефан.
В:  ооо знам те, ние се запознаваме поне за трети път, аз съм В.
Аз: Ми така е от алкохола всичко забравям, моето вече е битов алкохолизъм.
Б и В(смях) [момчетата, изглежда в приятелската зона на Б и В стоят като дебили и са извън разговора]
..
Б: Абе ти коя зодия си?
Аз: не казвам, що не познаеш?
В: Имаш ли 18?
Аз: Ти как мислиш?
Б: Ти беше юни месец, нали?
Аз: аа не знам.
В: Айде кажи кога си роден де!
Аз: Ако ти кажа после ще трябва да те убия!
Б: Аз ще питам майка ти, познавам я!
Аз: И тя не знае. (смях)
Б: В. е тренирала бойни изкуства не можеш да я убиеш!
Аз: Абе бойни изкуства.. Към В: Хмм какво си тренирала, не чакай... борба нали?
Б и В (смях)
В: И аз ако ти кажа ще трябва да те убия.
А: Накрая ще станем като Ромео и Жулиета.
Станаха още някакви лафчета, но не си ги спомням. Всичко приключи като дойде охраната и ни каза, че дискотеката трябва да затвори преди да отвори отново.

На входа видях А. да говори по телефона, но тъй като и на мен ми звъннаха по тва време само си разменихме последни неловки погледи.

После с моя авер и приятелката му трябваше да изпратим 'момичето със сестрата' до тях, защото ѝ беше доста зле. Атракшъна беше поспаднал но пак си показваше II-та, но последното нещо, което бих направил е игра с нея. По едно време ми се прииска да я налазя, но се усетих, че това би било чисто и просто некоректно към всички.

По-късно се събрах с други хора и се получи една доста интересна обиколка на Софийски заведения, но това е история за друг път.

Активен

?It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.?
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #1 -: Декември 22, 2012, 18:58:16 »

По втория репорт няма какво толкова да се обсъжда, защото не виждам някакви грешки. Ако ти кажа нещо, то по-скоро ще е аз как бих играл. Но всеки си има различен стил и така...

По първия - както ти каза, че винаги си искат обратно, аз също го потвърждавам от моя опит. Това е поради простата причина, че мацките се нуждаят от някаква емоция. Много жени чувстват постоянен емоционален глад и искат да има драма, да е интересно, разбираш на къде бия ... и в крайна сметка това го правят за да си начешат егото и те да са отгоре. То всъщност това не важи само за жените, ами и за хората, като цяло. Ако до момента преди срещата ви примерно ти си я отрязал, на нея ще и е тъпо и гадно и ще иска да си го върне. Не е трябвало да и доставяш това удоволствие.
"Гледам я момичето, не е влюбена, но ми се кефи". - това го е направила нарочно за да действаш, да те отреже и после да си разиграе целия сценарии с целувката по устните и тн. Няма к'во да се занимаваш и да го мислиш. Цъкай некст Усмивчица

-have fun
Активен

Всичко е относително.
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #2 -: Декември 22, 2012, 21:41:52 »

Здрасти,

Хубавото е, че си сериозен човек. Поне от това, което съм прочел от теб, досега. В двата рапорта, така си решил, така си постъпил. Както каза и аоен, всеки си има различен стил. Важното е да се чувстваш в хармония със себе си и да се забавляваш. Тогава ще имаш успехи, независимо какво вършиш.

Сега, малко и какво можеш да коригираш. Усмивчица

В първият рапорт ти липсва заиграването с бившата. Самият ти казваш, че си се съгласил веднага. Това убива в зародиш, каквото и да е интрига и емоция. Един метод да я пробваш е да се съгласиш, но при условие. Примерно да ти дойде на гости за да ти види новият аквариум. Един вид, ако иска.  Намигване

По време на срещата, прекалено много следиш за реакция, преди да действаш. По-ефективно е да действаш, когато не следиш реакцията и. Действай, когато усетиш, че ти се иска. Не очаквай, реакция и ситуация. Кажи и, че много ти харесва, как ухае и я целуни по вратлето. Забавлявай се и не се притеснявай да покажеш емоции, действия и да подчертаваш исканията и изискванията си.

Това е особено валидно за вторият рапорт. Изолирал си А., но не си продължил свалката. Това показва, че все още не се чувстваш в комфорт със себе си. Липсва ти последната дума, умението да излезеш от заплетена ситуация. Не очаквай жените да го направят.  
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 143

Профил
« Отговор #3 -: Декември 22, 2012, 21:50:17 »

бате аз съм написал в темата ми за френд зоната, че целувката не означава че си извън нея а даже напротив опитите за нея те набутват още повече в нея. негове е по добре а и ти по добре ще се чустваш. друго е както ифреш е написал ако отвътре ти идва и имаш мн енергия можеш да натиснеш(ама го направи в дискотека и да пие тя ама само тя ти си малък да пиеш), ама по добре негове. стоун е написал едно правило което е перфектно за излизане от френд зоната : говбориш и показваш 2/3 интерес отколкото жената има към теб. другото нещо е водиш я където се пие алкохол, ако искаш после да си легнете. третото нещо е ти не пий само тя
Проблема е следния, значи супер много се здухвам като стане време за целувката....
незнам, но като дойде време за целувката просто незнам как да стане това нещо. Първия път много я оплесках с една мацка стигнах до целувката, и веднага след това я питах дали има ще бъдем гаджета ..... 2ра среща нямаше   Тъжен, но това беше преди да почна да чета форума.
Сега бях извел една колежка от университета на среща, по точно на 3 срещи излезнахме, тя си има приятел който не е в българия(учил в англия). Проблема не е че си има гадже, момичето си имаше симпатии, но просто неможах да я целуна. Всичко друго си беше на 6. Та въпроса ми е как да стигна до целувката .... все я оставям да си дойде сама което не е лош вариант, но в този случай не действа!!! Ако сте фанали за кво става на въпрос ще се радвам да отговорите !! Ухилен
Имам едно правило при целувките-трябва да ги искам много. Иначе даже не докосвам момичето. Може дори само за да дразня момичето с целувките, ама да искам близост с нея, иначе си намирам по-приятно занимание. Примерно съм забелязъл, че само с масаж мога да възбудя колежка на работа....Идват сами примерно да им правя...нооо...не ми ли е кеф.....въобще не ги пипиам, ама въобще. Измъквам се че ме мързи. А кеф ли ми е...направо предавам енергия някак си, като съм горещ и незнам..... Ухилен Става страшно......
Затова глей да имаш желание....имаш ли желание за целувка жената го усеща че си горещ....усеща че я искаш....
а не защото е задължително кис клоузове да има....
Не съм могъл да я целунеш....ама кво от това? Ниййди са ме целували пак се повтарям супер ужасно е......
нийди целувки от това по гадно няма.....
Целувката няма да ви гарантира с момичето атракшън и кой знае кви отношения. Тя си знае усеща че си се натискал, повярвай ми. Гледай да я провокираш тя да се разгорещи, тя сама да те пожелае.....ти я искай и тя само с поглед ще усети привличане искаш ли я.....
Примерно когато ми се целува, а другата не иска се е случвало силно да я хващам за устата и врата и насила(смисъл по-грубо) да я целувам...в дискотека примерно...после се целуваа....харесва й..възбужда се от това че съм силен.че я желая..после у нас супер възбудена, сама си го иска.....
ама на следващия ден вика ти се държа гадно Ухилен
тоя секс беше след дискотека и алкохол и сама се съблече и си поиска сичко щото беше мн възбудена а аз заспивах. а отначало в дискотеката се дърпаше това го забележи. иначе тази мн пъти ми се е дърпала като сме излизали на кафе само и не съм стигал до никъде
Активен
tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Декември 22, 2012, 22:27:16 »

Гледай наред с неговете и ескалациите бъди естествен. Защото ти гледам репортите обикновено се правиш на интересен много, изкуствен си много. Като те питат за зодията, отговори като нормално момче, иначе изглежда смешно Усмивчица
Активен
tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Декември 23, 2012, 14:28:07 »

Айде бе ридъл къде си? Глей колко отговора ти пуснах, къде спиш още... Сега ще ти обясня за неговете : трябва да шитваш. Не да си кретен и смотаняк с гадно държание. А тя да ти се обяснява. Пример : И са кво по щастлива ли си без мен? (с нахакан тон и с чуство за хумор). Измисляй си такива шитове и тя да се обяснява, така за мен се излиза от френд зоната.
п.с. смених си ника. преди ти имаше нещо против ника ми, сега вече спокоен ли си?
Активен
Riddle
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #6 -: Декември 27, 2012, 01:20:36 »

Мерси за отговорите. Успях да получа точната информация, която исках.

До сега винаги следя за IOI-та и подходящи признаци преди :* close. Ще пробвам щом ми се прииска да я налазя и после ще пиша за резултатите..

Шитките честно казано не ги владея и никога не съм пускал. Винаги мога да изръся някво негче, ама изглежда ще трябва и в друга насока да се поопражнявам.

За това колко съм естествен, благодаря ти за загрижеността, спокойно мога да кажа, че не е вярно, въпреки че може и така да е прозвучало от това, което съм написал. До сега никога съм давал признаци, че ползвам заучени фрази или специално предназначени рутини. Не ѝ отговарям защото точно това я кара да се чуди и да пита пак, което поражда интерес към мен. На скоро при същия въпрос и друго момиче я мотах 10 минути и много я зарибих. След няколко дни като се видяхме разбрах, че е видяла от скролване във фейсбук докато не е намерила някой да ми честити рождения ден (няма го в информация).
Keep them girls guessing!

Тигре, нормално е от време на време да има спречкване за тривиални неща. Няма как един обикновен форум да побере толкова много тестостерон.
 И все пак съм склонен да мисля, че тук сме се събрали една идея по-интелигентни хора и разприте са, едва ли не, под нашето ниво.

Благодаря ти на теб, както и на всички останали за отговорите. От тук нататък: Само напред и нагоре! 
Активен

?It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.?
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: