Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2020, 00:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Анкета
Въпрос: Колко често излизате на улицата да сваляте момичета?
Улицата е за клошари
По-рядко от 1 път месечно
Веднъж на 10-20 дена
Задължително поне 1 път седмично
По-често Готин

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Field Report 3 - пациент-лъка иде!!  (Прочетена 4939 пъти)
tiny
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 179

Профил
« -: Август 23, 2009, 17:20 »

Днес поизлязохме малко на моста на влюбените / CCS със Masterplan. Не искам да се наричам пациент, но май ще се наложи. Вече нямам притеснения да отварям сетовете, но мотивацията ми е спаднала и съм зле.

Отворих 4-5 сета, интересното беше, че имах 100% спираемост, преди си я изчислявах на около 50%. Горд съм, вече всички ми спират (а и няма как, като им викам от 3 метра и им препречвам пътя  Смотан ). Дотук обаче с добрите неща, само на ниво удължен опънър бях, много ми е тъпо вече да правя ЕСП и петел/куб. Според мен не е ефективно, тези неща създават известен атракшън (но не много) и повдигат духа на групата, но ако много се задълбаеш в тях ставаш палячото на деня. Трябва ми стабилна ДХВ история, с която сета да научи повече за мен и защо съм готин - така че като взема тел после да ми вдигнат - но нямам още. Сега сядам да измисля.

Masterplan отвори само едни дебелички момичета, личи си разликата кой е минал трейнинга/видял е Слейър и кой не  Усмивчица . Но и мотивация си трябва..

Един от малкото сетове с развитие беше 3ен, 4, 6, 6,5 . След опънъра на който се впуснаха в обяснения и обикновените базици 6цата се отцепи и не й беше интересно. Опитах се да я АМОГ-на, но макар че другите 2, които ми се кефеха, се разсмяха, тя се отдалечи още повече и седна на перилата на моста. Оттам ни гледаше. След ЕСП и взимане и пробване на очилата(това винаги го правя, разчупващо е, особено като се направиш, че тръгваш да бягаш с тях) на 6,5 (не й познах числото, но й казах, че трябва да ходи да се прегледа и пак я разсмях) ситуацията ми изглеждаше идеална и мислех да правя фокуса с изолирането за #-клоуз.
Masterplan обаче внезапно ги попита дали има библиотека наоколо (ДА, ДА Усмивчица ), те отговориха нещо си там.. 6цата, която се беше отцепила изведнъж ни пита дали ги четем отнякъде тия неща (явно заподозряла пейшънтлъка), но аз не й се вързах и й казах веднага, че ги чета от програмата за кината, която държах в ръце. Доволен от добре свършената работа, се обърнах отново към таргета, но от 4ката дойде съкрушаващия удар:
- Коя зодия си? .. Близнаци? (тук те се смеят, а аз гледам с отворена уста) .. А ти (сочи Masterplan) - Риби? (после се оказа, че вярно е Риби ?!!?! ) хахах.. следващия път ние ще ви познаем числата, момчета.. (и си тръгнаха)

При което около 2 минути аз не осъзнавах какво ми се случва и как стана това?? Това момиче така уверено позна и двете ни зодии, айде аз съм Близнаци, ок, ама на Masterplan, който каза 1 репкика как му позна Рибите не разбрах нещо??

Някой ако има идея.. това ако го научим ще е 100 пъти по-добре от ЕСП и куба, взети заедно Усмивчица Усмивчица Усмивчица

Разцъкайте анкетата и да видим има ли още хора, които пикапят на улицата.. това е моето призвание. Ако има мотивирани хора за wing ми пишете guys  Готин

Поздрави,
tiny
Активен

Devotion!
qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« Отговор #1 -: Август 23, 2009, 17:39 »

Здр Тайни, прочетох няколко твои репорта и открих няколко неща. Нз дали наистина е така или си правя грешни изводи, но ще споделя. Положителното което виждам е, че вече си така да се каже по-спокоен (отворен), в смисъл, че не ти дреме дали ще те отрежат. Разбрал си какво и как трябва да се прави, явно доста си чел. Дотук с плюсовете. От тук нататък ми се струва, че прекалено много влизаш в матрицата. Не му мисли чак толкова... дхв, куб, петел, амог... От репортите ти оставам с впечатление, че влизаш в сетовете си с цел да се правиш на клоун. Може би наистина да е весело и забавно на момента, но какво става после. Достатъчена е 1 трезва мисъл да мине през главата на мацката за да те определи като клоун и от там нататък едва ли ще постигнеш това което искаш. Съвета ми е да намалиш правенето на шут и да наблегнеш повече на играта на емоционално ниво. Естествено бъзици (негове) трябва да има, но не само това. Успех!

едит: и още нещо - според мен не е нужно да излизаш специално за да отваряш сетове. Можеш да го правиш постоянно например като отиваш до магазина, като си на кафе или разходка с приятели, отивайки на работа и т.н. В момента в който излезеш специално с цел да пикапиш в теб автоматично се появява една нагласа, че сега трябва да спираш момичета, да клоузиш... абе с 1 дума влизаш в матрицата и малко или много си под напрежение и спичаш. А момичета има винаги и навсякъде. В началото докато се поочупиш може да се прави и така, но след 2-3 пъти според мен е излишно.
Активен
Largo
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #2 -: Август 24, 2009, 09:22 »

Тайни брат мисля ,че към 07. 2010 ще съм в Бг. Хайде да се чакаме пред НДК в 11 часа .Какво ще кажеш?

Усмивчица
Активен

Винаги има някой по-готин от теб
tiny
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Август 24, 2009, 13:09 »

qwertzu прав си, и аз така го чувствам, обаче освен някоя (ДХВ) история не знам какво друго мога да им разправям. Може и да ги разпитвам за някакви неща де, но ако няма достатъчно изградено привличане може да не искат да ми отговарят и да се квалифицират.

Затова засега историята ми е решението, измислих 1 кратичка, имам и преход от опънъра към нея. Надявам се така да стане ?

Ники брат не забравяй да си вземеш такси "ОК" до НДК, знам че още ти е трудно да се ориентираш в софийската лудница (ама толкова хора на едно място, а  Смотан ) . И пусни някой оринджфийлдски репорт, защо само аз се излагам Усмивчица))

Пз
Активен

Devotion!
qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Август 24, 2009, 17:26 »

според мен не ти и трябва да знаеш предварително какво точно ще говориш. най-готино се получава с импровизация на момента. може да е всичко което ти дойде на ума. не е зле в началото да имаш нещо предварително замислено, но само като идея, а не да го правиш като стихотворение. след време ще можеш и без такава предварителна идея да импровизираш. съвета ми е да говориш за неща които на теб са ти интересни и те вълнуват, така няма да изпаднеш в дупка и да млъкнеш. ще ти дам 1 прост пример: преди 2-3 дни имах среща с момиче и трябваше да се чакаме на спирката на някакъв трамвай около ндк. отивам аз на ндк ама незнаех дали е спирката в подлеза или тази отзад до пилоните. гледам 2 мацки 5 и 6 и ги спирам: "момичета, я да ви питам нещо" ... гледат ме учудено. Казах им, че имам среща, ама нз на коя спирка и да помагат, че ако закъснея няма да ми пусне довечера мацката. тея умряха от смях. едната каза, че изобщо не е чувала да има трамвай с по-голям номер от 12. Аз и казах, че е по-зле и от мен... друката почна да ми обеснява, че имало такъв номер и бля бля... накрая установихме че е спирката зад пилоните. Казах и че и разбира трамваите, пък тя обеснява, че доста пътувала. Тогава и казах, да си разменим тел. и да ходим да се возим тея дни заедно...
Та така... 2 в 1 - #-клоуз и даже разбрах къде ми е срещата   Усмивчица  Ама импровизация. Нищо замисляно, премисляно  и т.н.
Активен
moonwatcher
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 213

Профил
« Отговор #5 -: Август 24, 2009, 21:05 »

Бахти, колко често сваляме мацки на улицата  Шокиран

Другият пич беше много прав за това да не излизаш специално да отваряш сетове. Супер много ПУ термини има в поста ти, да не говориме за това със "спираемоста". Това да кажеш нещо на момиче на улицата, и тя да те подмине без да спре е абсурдно, и се получава точно от излизане с цел пикап и отваряне на по 20000 "сета" на ден.

Иначе никоя мацка няма да те хареса само защото си и познал намислени числа или зодията, целта на куба, есп, и други такива работи е най-вече да имаш нещо за говорене докато си още "начинаещ", тъй като голяма част от хората учещи се на "пикап" дори не могат да водят нормален разговор с момиче.
Активен
qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Август 25, 2009, 00:31 »

...обаче освен някоя (ДХВ) история не знам какво друго мога да им разправям.

за мен дхв е удачно в компания, когато става як лаф, на среща също. Ама да спреш мацка на улицата и да почнеш да и обесняваш колко си готин и прочие...  Ъ?  Жени, жени ама и те имат нещо в симпатичните си главички... дай малко уважение  Усмивчица
Активен
Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #7 -: Август 25, 2009, 12:31 »

Ебати как му се метнахте на момчето.  Ше кажеш зло прави.

Тайни, важното е че действаш по въпроса, важното е че получаваш усет за нещата (е виж стигнал си до извод с ЕСП трикчетата) а той се получава с опит и обиграност. То ако всичко ставаше от раз (е това съм го написал поне 20 пъти в тоя форум)...

Да излизаш с нагласата за пикъп има силни и слаби страни (ари ве?). Ако обективно се насочиш да извличаш ползите от цялата работа всичко ще си идва на мястото. Един вид ако в останалото време си пълен пръч и само за пикъпа пускаш "готиността" - зле.

Като си с приятел и за тая цел - нагласата е на съвсем друго ниво. Я си представете учите за изпит, мъчите някакви шибани формули от по 2 реда, не се получава, отивате до магазина за някакви ядки и на среща готина мацка. Трябва човек да е наистина комфортен със себе си във всяка ситуация за да може без проблем да действа. Да, това определено е перфектната настройка, но има копане дотам (цялостно копане, както Миракъл рече - мироглед). Затова има и 34958443 програми, книги, форуми, групи, сайтове и т.н.

До колкото за ДХВ историйките - в сайта има точно това описание - че  историята трябва с контекст да споменава за всичките тия неща. Някой тръгне ли да се хвали и най-много да привлече златотърсачките.
Активен

Границите са там, където сам ги поставиш.
tiny
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Август 25, 2009, 23:30 »

Схванах какво искате да ми кажете Усмивчица и направих съответните изводи.

За съжаление обаче не мога да се съглася напълно с qwertzu и xrcv . Очевидно сте нормални момчета, които просто се интересуват в тази насока. За хора като вас не е проблем да вземат тел на някоя 5-6-7 ей така, като са в добро настроение, или да завържат лафче с непознати момичета. Вие не сте АФЦ-та. Това е нормално, но не е пикъп според мен.

На първо място, пикъп означава съвсем различни неща за 1 АФЦ и за 1 нормално момче.

Пикъпа е измислен от (или по-скоро за) фатално зле момчета, които нямат никакви успехи с жените, изобщо не могат да завържат две думи на кръст и не са правили секс. АФЦ не е случаен термин. Той характеризира най-низката утайка на секс-обществото, хора, за които жените са като Плутон за земния червей - нещо непознато, далечно и абсолютно недостижимо. За тези хора пикъпа има истинско предназначение и то е да промени живота им.

За вас то е да правите секс с 25, вместо с 5 момичета на година. Куул - но вие нямате и голяма нужда от това да излизате да пикапвате - начина ви на живот, външния вид, боди ленгуидж и опита с жени вече са ви осигурили повече от необходимия сексуален минимум (поне 1 издържлива ръка  Засрамен ). Вие просто се забавлявате и жените идват между другото.
Ние нямаме 5 момичета на година база. Нямаме нищо, 0. Между другото идва само новата MILF DVD серия, не и случайно срещнатото момиче оня ден на спирката..

Затова истинското АФЦ има нужда от целенасочени тренировки, от опит на полето и осъзнаване на социалната динамика ПЪРВО, преди изобщо да помисли да заговори ей така случайно момиче докато отива на работа примерно, и да й вземе тела. Тези години, в които вие сте си лафили с момичетата по училищата и детските градини, АФЦ-то ги е оползотворило, за да разкрива света на Ultima, Neverwinter Nights, Diablo, Heroes и сега WoW. Те трябва да се наваксат някак, а това не става просто ей така, небрежно и лежерно всеки ден по малко. Необходими са целенасочени и осъзнати усилия. Може би е трудно да разберете Усмивчица не ви и трябва.

Второ, пикъпа е обширно понятие.

Някои го разбират като умения за спокойно общуване с жени, други като способността си да вкарваш в леглото момичетата.. за мен (M)PUA е човек, който може да свали всяко момиче. Не някоя 8мица, която ти се усмихва в диското. Всяко момиче.

За това не са достатъчни добра визия, боди ленгуидж и чувство за хумор. За да свалиш най-готините момичета трябва недвусмислено да докажеш, че си различен от стотиците готини, богати, известни, забавни, всякакви момчета (пък и по-старички  Ухилен ), които ежедневно я апроучват, надявайки се едно или няколко от тези качества да са достатъчни. Понякога са. Но ако си наистина различен и интересен, ти ще си този, който ще задържи завинаги едно такова момиче.

Такава е и моята цел. Аз знам, че някой ден ще срещна Момичето, и искам да съм подготвен. Искам да знам точно какво правя, а не да гледам как смисъла на живота ми си отива, защото аз не съм се постарал достатъчно, за да съм с нея ( щях да кажа "да я имам" , но се сетих за "Да имаш или да бъдеш" на Фром - мн яка книга, бтв - да притежаваш каквото и да е, вкл. любимия си те оковава и пречи на самореализацията).

И съм сигурен, че филмите, в които самотния дебелак Я вижда, и отива, спъвайки се по пътя, да й предложи разходка до тях или пуканки, и след това тя незнайно как се влюбва в него, са абсолютна БОЗА, караща тлъстите американци да повярват, че и със 7 БИК МАК-А на ден пак могат да се уредят, спонтанно и неочаквано. Мечтай, мистър ХАМБУРГЕР КОНТЕСТ!

Затова чета книги и се упражнявам, опитвам се да го правя и докато си ходя по ежедневни дела, разбира се. ДХВ се прави с неуловими податки, не е хвалене определено. Петела е базисно упражняване на умението да разказваш.  ЕСП е само едно тестово начало на бляскавото битие на ПУА. Следват други техники, други подходи, опит на полето, развиване на език на тялото, фрейм, обща култура дори..

И аз знам, че когато видя Момичето, няма да остана да гледам с отворена уста, а ще пристъпя с усмивка към красивата си съдба, предвидливо подготвена от мен. Знам, че благодарение на моите усилия съм получил най-доброто, и го заслужавам  Готин

tiny
Усмивчица

П.П. Тук си личи кои са АФЦ-та и кои не са, Kromodor qwertzu xrcv thinkfaster , повечето сериозно постващи хора тук не са. Сори, че ви разочаровах, момчета  Усмивчица Неизвестните постери, които питат "Как да заговоря момиче", "Как да сваля приятелка от 5г", "Как да се държа нормално в женска компания" - това са истинските АФЦ-та. Те са отчаяни, те са неуки, те са бездарни в комуникирането, те са немотивирани най-вече, те дори не влизат втори път, за да прочетат отговорите, защото знаят, че това няма да им помогне и че са обречени цял живот да правят секс само срещу пари, с жени, които отгоре на всичко после им се смеят, че са свършили бързо, или че правят секс само в 1 поза.. те са хора, които като видят красиво момиче свеждат смирено глава, осъзнавайки несъвършената си безпомощност и изпълнени с унижение и яд, си мислят "Ей тая курва ако ми падне ше й скъсам гъзъ" ..

П.П.2 Обобщавам с 2 думи за който с право не му се четат безсмислени философии Усмивчица
- от АФЦ -> нормално момче - много копане
- от нормално момче -> да свалиш Момичето на живота си - PUA теория (осъзнаване в детайли на женската психология, разчупеност на мисленето, иновативни подходи, креативни умения, култивирани уникални проблясъци на личността)
Активен

Devotion!
qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Август 26, 2009, 00:19 »

Знам, че благодарение на моите усилия съм получил най-доброто, и го заслужавам

Т'ва ми хареса. Браво! Сега го знаеш ти, а след като положиш още усилия това ще бъде оценено и от другите (в частност готините момичета). А когато си добре оценен не ти трябва да се тревожиш за детайлите. Усмивчица
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1595

Профил WWW
« Отговор #10 -: Август 26, 2009, 09:23 »

Цитат
Сори, че ви разочаровах, момчета

В този живот можеш да разочароваш само себе си!
Не се връзвай на никой ? особено на хора от форум, камо ли такива, които не си виждал на живо.

Те ти казват, че е тъпо да ползваш готов материал ? аз ти казвам ползвай ? и Slayer ползва готов материал!
Те ти казват, че е тъпо да излизаш целенасочено да отваряш сетове. Излизай ? и аз излизам и до ден днешен поне няколко часа на 2-3 седмици ? специално за това!

Не давай оценка за хора, които не си виждал и не оценявай никой по форумните му писания. Xrcv, е готино и хубаво момче и със сигурност дърпа много пикли /щото това му е таргет групата на него Усмивчица/ от компаниите си ? но знаеш ли как се насираше от страх като трябваше да заговори непозната мацка?!? Аз знам...

Ти си Тайни ? вярвай в себе си и във всичко, което правиш ? използвай ЕСП, петел, ДХВ история и каквото си искаш ? важното е вярата, която стои зад всичко това ? че това работи... и тогава то работи и ще работи за теб!

Браво Вес ? хората, които се борят и вкарват време, емоции и усилия - трябва да се мотивират и подкрепят, а не да се критикуват ? тогава успехът им е гарантиран!

Tiny, Ves, останете си все така готини пичове.
-SL
Активен

I'm a very special kind of monster
moonwatcher
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 213

Профил
« Отговор #11 -: Август 26, 2009, 10:32 »

Цитат
Xrcv, е готино и хубаво момче и със сигурност дърпа много пикли
Шокиран Шокиран Ееех отдавна бяха тези времена сл, в момента съм си във връзка със много готина мацка(на моя възраст Ухилен), със която живея, незнам откъде го измисли това.

Цитат
но знаеш ли как се насираше от страх като трябваше да заговори непозната мацка?!? Аз знам...
Е не само ти знаеш, аз това съм си го писал и в репорта доколкото помня  Завърти очи

Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1595

Профил WWW
« Отговор #12 -: Август 26, 2009, 11:08 »

На твойта възраст за мен са пикли Намигване

Мисълта ми беше друга - помниш ли аз какво ти казах като се разделяхме - Че си много готино момче с огромен потенциал и ще имаш много готини мацки в живота си. А лесно можех да ти се надсмея за грешките и страховете ти и да стъпча и без това крехкото ти самочувствие - и какво? Какъв е смисълът - хората трябва да се надъхваме и мотивираме едни други.

Българите сме най-малоумната нация на света! Нация от комплексари - за които самочувствието се гради и всеки гледа да изпъкне като тъпче другите - самият аз съм го правил и се улавям все още, че го правя от време на време. А не трябва да е така!

Знаеш ли какво ми каза едно прекрасно момиче миналата седмица ? Слеаре ? ти с лекота можеш да накараш всеки човек да се чувства ужасно ? да на теб ти е забавно, но на другият човек не е... и това твое умение е голямо зло, моля те не го използвай?. За секунди тези думи стигнаха до сърцето ми и очите ми се напълниха със сълзи ? ей така изведнъж разбрах простичката истина, която тя ми казваше ? ?Супер безсмислено е хората да демотивират и тъпчат другите хора ? как така не го разбирате?... Животът е толкова кратък ? правете хората около Вас щастливи, мотивирайте ги и ги научете да вярват в себе си и в способностите си.?

Помислете върху думите на това момиче... заслужава си.
- SL
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: