Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 30, 2020, 19:44:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Брутален АМОГ от приятел в дискотека  (Прочетена 3995 пъти)
Antixrist
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 144

Dum spiro, spero

Профил
« -: Август 24, 2009, 11:25:47 »

Първо здравейте . Преди 3 дни трябваше да ходя до Велико Търново с един приятел  да се записваме да учим там (може да ми честитите , вече сум студент ) . И така свършихме работата  и легнахме да спим в квартирата.Станахме към 9 и аз казах , че задължително трябва да ходим на дискотека за да отпразнуваме , след дълги уговорки навих авера си.И така излизаме , първо седнахме на едно кафе да пийнем по нещо преди дискотеката.Питам едно момиче от персонала коя е най-добрета дискотека в града , а тя ми вика , че била много далече от тук , но точно над нас имало една много добра "JACK".Аз се навих за нея и викам на приятеля си да тръгваме , за да можем да си намерим места.Трябва да спомена , че момчето е доста как да кажа не срамежливо ами , като си около него усещаш , че не е отпуснат , и витае някакво напрежение и общо взето не е много наясно с жените.
 Та влизаме в дискотеката и гледам всичко reserve , питах бармана кой е управителя  , той ми го показа  и отивам да го питам дали няма какво да се направи за 1-2 места.Тоя ни намери 2 места , поръчах си нещо от бара и започнахме да си говорим с братото.По едно време дискотеката почна да се пълни и на масата до нас сяда 6-сет , 3 момчета и 3 момичета.Изчаках да видя дали са двойки , но се оказа , че 2 от момичетата са свободни ( по хубавите  Намигване 7 и 7.5).Отврорих сета чрез едно от мочетата като го питах за някое готино заведение в града и той почна да ми обяснява нещо там , по някое време след 2 мин  пича без да иска ми свали кръста от шията (бях си го купил от там) и аз му викам да ,че щом ми го е свалил трябва да ми го закачи.Както очаквах не можеше ( механизма е специфичен и само с малки "женски " пръста става) , тогава викам на едно от момичетата (7.5) "Болярин свалил , болярка закача" тя се засмя и почна да ми закача кръста.След около 10 сек ми го закачи и аз и викам дай 5 , тя си даде ръката и аз и я задъражах , тя отговори (ИИ) , пита ме от къде съм го взел , че е много готин (ИИ) , а аз се засмях и казах , че е от тук , следва нег за това , че не знае какво даже се продава в нейното "село".Тя протегна ръка към мен и си каза името (ИИ).Пускам няколко DHv истории и 1-2 нега , след 10 мин разговор в който аз не разбрах нищо (аз съм си шоп и мамка му нищо не ги разбирам извън югоизточна България) тя вече извади кучешкия  поглед и аз си викам 2 напред 1 назад и отивам до тоалетната.
 През цялото това време авера ми седи подгърбен и ми говори така все едно сме в някоя пустиня , а не в дискотека , ужасен език на тялото и т.н. до безкрай.
 Връщам се и мацката веднага се лепва за мен и ми вика да се запозная с компанията й , а аз я питам дали са готини  и отам последваха тонове обяснения за това колко са готини всички и т.н.Запознах се с всички и почнах да си говоря с момчетата , като дадох на таргета малко игнор.Полафихме си малко с таргета и аз нещо я бъзиках за един от аксесоарите й.След около 5 мин гледам, нямам нищо в чашата и тръгнах към бара да си взема нещо.От мястото ми на бара виждах идеално нашите места и какво да видя - таргета й неудобно да си траят с моя приятел и го пита нещо , по мимиките и на двамата разбрах , че го пита къде съм , той и каза нещо и след това без никакви задръжки и колебание си извади телефона и я накара да си напише нейния.Аз седя като гръмнат на бара и не знам какво стана , просто не вярвах на очите си.В този момент изпитах гняв.Мамка му , аз за какво си говорех с момичето в последните 45 мин за да може той накрая да ми пречука цялата игра в два мига Ядосан!?Казах му , че съм се много напил и е време да си ходиме.Тръгнахме си и се прибрахме , аз в ужасно настроение и ядосан , а той в бодро и приповдигнато настроение.
 Сега се сещам , че Тайлър Дърдан има цял метод от АМОГ тактики и мисля да се поразровя , и да пусна една статия по темата.Е това е моя опит за пик-ъп в старата столица , ПОЗДРАВИ и НАСЛУКА Усмивчица.
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #1 -: Август 24, 2009, 12:53:13 »

Здравей Антихрист,
Първо честито ти студентство Усмивчица
Мисля, че добре си играл, но накрая един вид си се отсвирил...какво от това, че авера ти е поискал телефона и...точно това може да бъде една нова възможност, когато се върнеш на масата да негнеш таргета с това(вземаш телефона) и да създадеш ситуация, която да ти бъде в бонус(сам казваш, че авера ти има ужасен език на тялото)...добра възможност да покажеш увереност и дори лек непукизъм и това, че ти владееш ситуацията, а не тя теб
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
tiny
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 179

Профил
« Отговор #2 -: Август 24, 2009, 13:02:53 »

Брат след 3 ИОИ си ТИ за кис-клоуз, така както го описваш (а и имайки предвид в провинцията как се кефят на софиянчета) тя те е почакала доста и накрая й е писнало. Тези по-сложните стратегии са за да спечелиш момичета които не те харесват или са със супер висок битч-шилд, или са 9-10. За твойта мацка кис-клоуза е бил ЗАДЪЛЖЕ в този момент според мен.

В една от книгите пишеше, че непрекъснато трябва да има развитие - ако има ИОИ - кис-клоуз или ако не е уместно, #-клоуз, ако има сексуално напрежение при целувките - изнасяте се на др. място и така Усмивчица ти си заковал на атракшън.

А за твоя приятел.. тя мацката може нарочно да си е дала тела.. знаейки, че я гледаш! Защо си си тръгнал, това е много тъпо, както каза и ifresh.

Иначе мн готин репорт Усмивчица

Активен

Devotion!
Antixrist
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 144

Dum spiro, spero

Профил
« Отговор #3 -: Август 24, 2009, 17:36:43 »

Да ви кажа и двамата сте прави.Не знам тогава настроението ми измести път на ядъ и от се отсвирих сам.Най-много ме е яд , че при мен често става така с атракшъна нямам проблем , обикновенно след 20 мин мацката седи и ме гледа като супермен и след това винаги се пречуквам сам.Трябва доста да поработя върху изолирането и самия клоуз.Да вметна , че тогава си мислех , че #клоуз би бил най-удачен , но знаех и  ,че не ми върши работа , аз ще ходя до Търново сигорно най-рано след 1 месец.Е от толкова игра сам се изиграх  Ухилен нищо след месец пак сме там.

Поздрави
Активен
ISO
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #4 -: Август 24, 2009, 23:05:23 »

Подценяваш си работата, хем казваш че те гледат като супермен, хем най-удачен бил #-клоуз, аз доколкото се сещам за супермен жените си подмокрят гащичките, та според мен си мислил, че си стигнал максимума който можеш да извлечеш и си решил да се върнеш в зоната си на комфорт без да "рискуваш" повече, а приятеля ти дет е взел тел. ти е било просто причина. Малко повече самоувереност за ескалация и си 6, за ся само 5  Ухилен
Активен
qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« Отговор #5 -: Август 25, 2009, 00:16:26 »

...при мен често става така с атракшъна нямам проблем , обикновенно след 20 мин мацката седи и ме гледа като супермен и след това винаги се пречуквам сам.Трябва доста да поработя върху изолирането и самия клоуз.

и аз имам такъв проблем, просто не е истина как успявам да прецаквам нещата на края (тук трябва да има имотикона с която се удрям по главата   Усмивчица )  Така че, който може да даде насоки кво е удачно и кво не е в подобна ситуация, т.е. когато се търси изолиране и ф-клоуз.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: